Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Firma jest ok, wszystko normalnie. Czasem są jakieś spięcia ale to tak jak wszędzie. Na dziś pracuje się dobrze, ze sprzętem czy narzędziami jest ok. Kilka bonusów jest od firmy, ale nie mam kiedy z nich korzystać :))

@Tomek

dziękujemy za pozytywną opinię

Roman Brzóska

Szukam pracy w Rzeszowie jako cieśla szalunkowy. Czy poszukują państwo kogoś z takim zawodem? Mam bardzo duże doświadczenie w budowlance. Również w branży drogowej.

@Roman Brzóska

Dzień dobry, aktualnie nie mamy ofert pracy dla cieśli, ale być może w niedalekiej przyszłości będziemy zasilać brygady kolejnymi osobami i w związku z tym proszę o przesłanie CV lub podania o prace na adres: praca@instalbud.rzeszow.pl

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dzień dobry, tak oczywiście zaczynamy od umowy o pracę na okres próbny (3 miesięczny), po uzyskaniu pozytywnej opinii przełożonego na temat pracy w okresie próbnym, proponujemy umowę na max czas określony.

Bartek

Solidna firma godna polecenia. Jak ktoś niżej już pisał są benefity, np. opieka medyczna czy karta multisport. Jeśli szukasz stabilnego, legalnego zatrudnienia i chcesz się rozwijać to warto tu aplikować.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Inz Lublin

A co instalbud rzeszow robi w Lublinie ?? Czy są jakieś przyjęcia? Jak się kształtują stawki ? Jestem Inżynierem z trzyletnim doświadczeniem i nie mam jeszcze uprawnień.

@Inz Lublin

Dzień dobry, w Lublinie realizujemy budowę hotelu znanej sieci hoteli B&B Hotels oraz działamy przy budowie budynku wielorodzinnego z częścią usługową i parkingiem podziemnym. Kolejna rekrutacja na te inwestycje ruszy w przeciągu miesiąca. Proszę śledzić ogłoszenia:) pozdrawiamy

Antoni

Wypłaty terminowe, dobry zespół ludzi, dobra atmosfera, a to ważne w każdej firmie. Są dodatkowe świadczenia w postaci karty Multisport, karty medycznej, ubezpieczenie pracowników. Nigdy nie zdarzyło się tak, żebym nie dostał wynagrodzenia. Jak się chce pracować, to nie będzie się narzekać, bo naprawdę nie ma na co. Pozdrawiam.

Stef

Pracuję jako kierownik budowy w Instalbudzie. Jestem tu już dawno. Chcę tylko napisać, że jeżeli staracie się o pracę kierownika budowy, macie doświadczenie to stawki w instalu są najwyższe w regionie. Wiem co mówię! Wiadomo, wszędzie ssanie i firmy szukają doświadczonych pracowników. Mamy co robić. Instalbud płaci średnio 20% więcej niż konkurencja na podkarapaciu czy w Krakowie.

Eryk

Mi się tam podoba. Przychodzę do pracy wiem co mam robić. Mam dostarczone materiały. Pod koniec miesiąca nie martwię się o to co zobaczę na koncie. Jest tyle i wtedy, jak umówiliśmy się z pracodawcą. Atmosfera jest dość dobra, chociaż na ploteczki raczej nie ma czasu-to przecież praca na budowie a nie w biurze!

Kriss

Witam. Chciałbym podzielić się doświadczeniami w firmie Instalbud. Pracuję tu od dobrych kilku lat i nie narzekam. Praca jak to na budowie, ciężka ale wiedziałem na co się piszę podejmując ją. Zarobki dobre. Atmosfera? Zależy w dużej mierze od pracowników. Zdarzają się normalni, którzy wiedzą po co przyszli do PRACY i dziwaki, jak zresztą wszędzie. Raz czy dwa zdarzyło się że spóźniła się dostawa materiału. Poza tym nie narzekam.

Seba

Pracowałem w Instalbudzie parę lat, chyba prawie 3, sporo doświadczenia tam zdobyem. Teraz mam własną firmę więc można powiedzieć, że Instalbud to moja konkurencja ale nie mogę powiedzieć złego słowa - było ok. Pieniądze takie, na jakie się zgodziłem (nie było żadnych niespodzianek z wypłatami), narzędzia w dobrym stanie zapewnione. Nic, tylko pracować!

Rafał

Dzień dobry. Myślę że podstawowy problem tutaj to atmosfera w pracy-opryskliwi współpracownicy. Ale na to firma chyba nie ma większego wpływu. Co do reszty nie ma się do czego przyczepić. Kasa jest taka jak ma być i wtedy kiedy powinna być, to samo materiały… roboty trochę jest ale czego się spodziewać na budowie?

Wojtek
@Rafał

Porządek i dyscyplina. Tak powinno być!!! Ja sobie bardzo chwalę takie podejście, przynajmniej nie ma miejsca dla nierobów i krętaczy. Pracujesz- jesteś doceniony i dobrze opłacony. Próbujesz kręcić- masz problem u kierownictwa. Praca jest dosyć ciężka ale do zrobienia, za którą dostaje zaakceptowaną kasę. Polecam.

Witam. Bardzo miły i profesjonalny zespół. Widać, że znają się na tym co robią. Aż miło się z nimi pracuje. Nie rozumiem skąd tyle hejtu na zespół. Jeśli chodzi o pieniądze to są takie o, ale życie na Podkarpaciu też jest tańsze w porównaniu z innymi województwami. Jeśli chodzi o terminowość wypłat to jest zawsze ok. Pozdrawiam.

Tom91

Byłem i pracowałem 2 lata. Zarobki są na standardowym poziomie jak na tą część Polski i przede wszystkim na czas. Praca nie aż tak ciężka, teraz za granicą mam chyba nawet trochę gorzej (ale zarobki lepsze). Kierownicy jak to kierownicy, zawsze wiedzą lepiej ale jak robisz swoje – jesteś traktowany dobrze.

Witam, jestem inżynierem rok po studiach, już pracowałam na dużych budowach ale zjechalismy z mężem do Rzeszowa z powodów rodzinnych. Wiem, że Instalbud szuka inżynierów budowlanych. Powiecie coś o zarobkach? Przeczytałam sporo opinii i prócz kilku wątków z jakimiś nieporozumieniami, nie widzę, żeby były problemy z kasą czy młodymi pracownikami.

@Anna

Dzień dobry, zarobki inżynierów zatrudnianych na budowach uzależnione są od doświadczenia, posiadanych uprawnień. Miesięczna stawka netto inżyniera mieści się zwykle w przedziale od 3.000 do 4.500 zł. Pozdrawiam i zachęcam do składania aplikacji.

Robert

Pracuje w tej firmie od roku mam o niej niezłą opinie. Żaden z pracowników nie chodzi pijany :), a w poprzedniej firmie uuu bywało!!! to była fabryka i montaż okien. Jedynie co mi nie pasuje to, że z kierownikami ciężko się rozmawia. Ale jeżeli ktoś lubi popracować zapraszam. Pieniądz jest w miarę. Ale robota wiadomo, budowlanka, trzeba dawać!

Remek

Witam wszystkich , chcę napisać kilka słów może komuś się przydadzą, bo tu strasznie dużo jadu :) Pracowałem w Instalbudzie kilka lat do końca 2018r (teraz pracuję w Belgii) i zawsze była to firma wypłacalna. Kasa na czas, ale to raczej standard. Ludzie byli przeróżni i zmieniali się, to duża firma i wiadomo ze trafi się różne typy ludzi :D byli świetni fachowcy i cudaki... To normalka, teraz w Belgii spotykam identycznych :)) Pracowałem chyba 2 lata w Instalbudzie i zarobki nie były złe, podobnie jak w większości tej wielkosci firm w regionie. Czasem brakowało matriału ale to tak samo jak wszędzie. Nie mogę nic złego napisać o nich, na pewno bym tam nadal pracował. Ale w Belgii póki co kasa lepsza. Choć słyszy się, że i w Polsce coraz wyżej.

@Remek

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy.

Kret

Może nabroiłeś na budowie ???

rm

może, tylko dla czego dowiedziałem się o tym po 2 latach i w takich okolicznościach?? A nawt jeśli, to byłem pracownikiem etatowym a nie kontraktowym i za ewentualne "nabrojenia" odpowiadałem do wysokości 3 pensji, poza tym to czy coś jest czyjąś winą nie rozstrzyga się jednostronnie... to nie Korea Północna

Iza
@rm

To przykre, co piszesz o Twoich doświadczeniach z INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. Czy udało Ci się jakoś rozwiązać tę sytuację? Napisz koniecznie, jeśli coś się zmieniło.

rm
@Iza

moja sytuacja się wyjasniła o tyle, że ubezpieczyciel nie znalazł podstaw aby uznac że niedopełniłem obowiązków kb. Oczywiście ubiegającemu się o odszkodowanie przysługuje prawo zarzalenia tej decyzi. Nie wiem czy będzie dalej to ciągnął. Niemniej jestem w kontakcie z innym kb z innej budowy IR i on dostał dokładnie takie samo zawiadomonie, więc wyraźnie widać że taka jest polityka firmy. Ponadto w październiku br jestem zaproszony w harakterze świadka na rozprawę sadową w Rzeszowei!! ws niewypłacenia pieniędze podwykonawcy przez IR.... Na prawdę ręce opadają. Ciekawe ile jeszcze przykrych sytuacji bedę miał dzięki tej firmie....

Koparkowy

Może trochę prawdy o IR. Kiedy prezesem firmy był Ojciec obecnego prezesa (usunięte przez administratora)to w firmie możemy powiedzieć działo sie w miarę dobrze. Od kiedy firmę przejął syn MK to firma szybowała ku dołowi. Dlaczego ? Po pierwsze (usunięte przez administratora)zaczął budować dom w dużej mierze z materiałów firmy , pracownicy IR zamiast pracować na budowach prowadzonych przez firmę pracowali u niego. Po drugie na inwestycji Jaśminowe domy firm podwykonawczych przewinęło sie przynajmniej kilkanaście gdzie doszło do takiego momentu ze znaleźć następnego podwykonawcę graniczyło z cudem a zawiązane to było z tym ze w momencie podpisatwania między nimi umowy było wszystko cacy a schody zaczynały sie oczywiście przy płatnościach . I tu jeden z przykładów : podwykonawca miał docieplić budynek, chciał to zrobić w technologi w jakiej powinno sie to wykonywać czyli styropian klejony na otoczkę , za to „fachowcy” z IB stwierdzili ze wystarczy na plaster. Po zrobieniu połowy roboty wchodzi inspektor z IB , nawierca otwory na łączeniach i stwierdza ze jest to złe zarobione bo powinno być na otoczkę. Podwykonawca dostaje „propozycje nie do odrzucenia” albo zdziera i robi ma własny koszt czyli płaci za materiał , sam opłaca swoich pracowników i jeżeli chce dostać pieniądze od IR te które miał na umowie musi ta robotę zrobić od nowa, a jeśli tego nie zrobi to mu nie zapłacą. I ma do wyboru 2 opcje albo rezygnuje i odchodzi i nie rości żadnych rzadan albo droga sądowa. Każdy z podwykonawców macha juz na to ręka bo w sądzie jest długa batalia i tej sprawy nie wygra bo to co pisałem na początku nie zrobił tej pracy zgodnie z wymogami a nie miał dokumentu w którym to Ib każe kleić styropian na placki. I takich przykładów w różnych zakresach robot jest bardzo dużo . Podwykonawca odszedł bez pieniędzy gdyż nie chciał iść na drogę sądów gdyż wiedział ze przegra a IR zostawił ten styropian i przyjął następnego podwykonawcę i zaczyna sie taka sama historia.(usunięte przez administratora) Odradzam każdemu

Mis
@Koparkowy

Ha ha ha koparkowy ... ekspert budowlany ... panie mietku daj pan spokój, teraz może pan sobie poleżeć do woli...

JANN

Niedługo to generalni wykonawcy będą chcieli żeby z powietrza budować bo będzie najtaniej. Cięcia kosztów na okrągło. Wszystkiego na budowach brakuje. Na cegły trzeba czekać na beton trzeba czekać na wypłaty trzeba czekać. Nie da się tak budować i pracować.

Agnieszka

Młody inżynier gdy zaczyna pracę z każdej strony jest wykorzystywany. Na budowie czuje się jak popychadło. Z jednej strony siedziba firmy na drugim krańcu Polski z drugiej strony obłożenie obowiązków za dziesięć osób. Na budowie braki wykonawców, materiałów, urządzeń oraz wybujałe oczekiwania dyrekcji powodują, że młodzi ludzie rezygnują.

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.