Opinie o Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes w Jelenia Góra

Anbr Nowy wpis

Jakiś aktualny kontakt do p. Szymona?

Piter Nowy wpis

Niestety Pan Szymon Giziński staje się niewypłacalny. Przestał wypłacać wynagrodzenie pracownikom. Wypłaca tylko niewielka część wypłaty i nigdy nie wiadomo kiedy się dostanie parę groszy.

Xyz

Pracownicy z Ukrainy zatrudnieni na czarno… nie pracują zgodnie ze sztuka budowlana na polecenia szefa, a to wszystko, żeby było taniej… skarżą się, ze nie dostają pieniędzy na czas, a jak już dostaną, to maja ,,ucinane” należne wypłaty.

Elżbieta
@Xyz

Teraz to już potrójne chamstwo, że Ukraińcom nie wypłaca... Ale coś czuję, że chyba zacznie normalnie, a może nawet wszystkich zatrudni na legalu

Marta Mazur Nowy wpis
@Xyz

To bardzo przykre co pan pisze. Oprocz tego nie ma pan odwagi podpisac sie imieniem i nazwiskiem. Firma Szymona Gizinskiego zatrudnilam do budowy domu jednorodzinnego i jestem bardzo zadowolona i nie zmienilabym wykonawcy na zadnego innego. Pracownicy sa bardzo zadowoleni, nigdy sie na nic nie skarzyli, dostaja tygodniowe wyplaty, oprocz tego pan Szymon dba o nich i pomaga jak tylko moze, szczegolnie w terazniejszych czasach. Caly projekt wykonany zgodnie ze sztuka budowlana, uzywajac najwyzszej klasy materialow, fachowe porady, wszystko wykonane zgodnie z planem i kosztorysem. Przykro mi ze pisze pan takie bzdury wyssane z palca.

Wpłacając całość kwoty za mieszkanie może się okazać, i tak nie będziemy mieć tego mieszkania… pan deweloper obraca sobie ogromnymi sumami, przez ponad rok, a ja miałam zamrożone pieniądze… szok. Wiele innych rzeczy można zgłosić do skarbówki i nie tylko. Żenada. Z całego serca odradzam.

Elżbieta Nowy wpis

To czemu daliście się tak zrobić, że zapłaciliście całość? Serio nie wolno ufać nikomu, czyli serio już od ponad roku czekacie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Xxx

Chciałbym ostrzec wszystkich przed wpłatą większej kwoty niż przyjęta w umowie rezerwacyjnej, i nie dać się zwieść obietnicami dodatkowych usług, lub wcześniejszego oddania mieszkania. Gdyż deweloper potrafi wszystkiemu zaprzeczyć, nie dotrzymać obietnicy a nawet po roku dysponowania twoimi pieniędzmi wycofać się z umowy!

fakt

Pracownicy głównie ze wschodu i niewykwalifikowani - fuszerka i tandeta, nastawienie na szybki zysk.

Zostaw merytoryczną opinię o Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes?

Zobacz opinie na temat firmy Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes?

Giziński Szymon Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agnes
  • Anieli Krzywoń 2/2