Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert w Wadowice

Joanna

Świetny prawnik, rzetelny, z klasą i prawdziwy mentor!

Renata
@Joanna

Cieszę się, że jesteś w pełni zadowolona z Kancelarii Adwokat. Czytałam, że adwokat ten pomaga w gromadzeniu oraz sporządzaniu dokumentów z zakresu prawa spadkowego, udziela wsparcia prawnego zarówno w zakresie stosunków majątkowych, jak i relacji pomiędzy małżonkami oraz osobami bliskimi. A wiesz może, czy zajmuje się też prawem karnym?

Klient
@Renata

Tak - zajmuje się - świetnie prowadzi sprawy - i niezwykły mówca na sali

Mariusz Nowy wpis
@Renata

Tak - zajmuje się. Jest to świetny adwokat

Adrian Nowy wpis

Dlaczego nic nie piszecie na temat tej Kancelarii Adwokackiej? Zastanawiam się, czy pracują tam jakieś osoby w obsłudze kancelarii? Chodzi mi o osoby na stanowiskach biurowych? Ktoś może coś w tym zakresie wie?

Ania Nowy wpis

Czy do kancelarii chętnie przyjmują osoby na staż które studiują ?

Wadowiczanin Nowy wpis

Jeśli adwokat z Wadowic to tylko ten! A zresztą nawet od tych krakowskich lepszy. Na policji ze mną był na przesłuchaniu i tylko dzięki Niemu nie wsypałem się jak zaczęli naciskać. Dodam ze to była niedziela i wiem ze jechał z jakiegoś rodzinnego spotkania specjalnie. Więcej takich oddanych prawników by trzeba było to by ludzie znacznie mniej problemów mieli!

Czy po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Grzesiek

Właśnie liczyłem na jakieś informacje o pracy w kancelarii ale tu jedynie klienci wprawdzie zadowoleni ale jednak nie znający realiów pracy .

Rozwiedziona

Polecam! Super adwokat. Bardzo kulturalny i rzeczowy.

Dagmara

Pan mecenas Almert mnie rozwodził. Szybko sprawnie, nawet udało nam się dogadać z byłym mężem tak że nie trzeba było tego ciągnąć nie wiadomo ile chociaż mój mąż nie chciał się początkowo zgodzić. Jeśli rozwód to tylko u tego adwokata.

Mariusz

Pan mecenas świetnie mnie reprezentował w sądzie przy bardzo trudnej sprawie. Prawdę mówiąc nie liczyłem na to, że uda się wygrać a jednak. Korzystam z jego usług od kilku lat i to bardzo rzetelny prawnik. Nie owija w bawełnę i nie obiecuje gruszek na wierzbie ale bardzo zaangażowany w sprawy. Polecam z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert - Wadowice

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Almert
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Żwirki I Wigury 10 lok. 5
    34-100 Wadowice