Opinie o Route Truck Radosław Drzał w Kraczkowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Route Truck Radosław Drzał. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Route Truck Radosław Drzał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Route Truck Radosław Drzał w Kraczkowa

Były _kiero Nowy wpis

Ja (usunięte przez administratora), jak czytam te wasze dyrdymaly, jak jeden na drugiego najeżdża, a tacy koledzy byliście. Jeden wazeliniarz większy od drugiego a uszanować opinie o Radku nie umiecie. Jak ma coś jeden do drugiego to spotkacie się na rynku o 12tej i rozwiążcie problemy jak to się zdarzało na powrotach z Iłowej. Myślałem, że spedytorzy to zło konieczne, szczególnie jeden był taki ale my kierowcy to chyba nie mamy równych sobie. Wstyd mi za was, że wyciągacie prywatne sprawy o kolegach a tym bardziej o szefie. To że był młodszy od nie jednego z was to nie znaczy że nie należy się szacunek. A tu ? Wazelina w biurze płynęła wiadrami a poza biurem huzia na Jozia. To, jak piszecie jako byli pracownicy że było tak źle to po co tyle czasu tam marnowaliscie? Takie sado- macho? I na koniec koledzy, nie będę was wymieniał z imienia bo po waszej gadce wiem WHO is WHO, więcej szacunku dla siebie, Radka i Pani Celiny, która też to czyta i pewnie jest jej przykro. Do zobaczenia na trasie.

Bożena Nowy wpis

Dobry wieczór, chcę Was zapytać o coś związanego z pracą w firmie Route Truck, a konkretnie chodzi mi o formę wykonywania pracy u tego pracodawcy i czy istnieje jakiś wybór w tej kwestii. Czy firma oferuje możliwość zatrudnienia wyłącznie w formie pracy zdalnej?

Patryk Nowy wpis

W jakich miastach firma działa ?

KIEROWCA

Do RUDINI. Firma ma się super czego dowodem jest odnawianie floty wypłacalność, wdzięczność czego zwienczeniem są wysokie premie.To nie miejsce dla cienkich bolków i pseudo szoferów do których się zaliczasz idź do baru i nie żałuj sobie nic tu po Tobie i uważaj abym nie powiedział CI jak MILLER do ZIOBRY.

Biznesem z klimontowa
@KIEROWCA

Było wielu gorsi lepsi w świętokrzyskim nie wyszło lizusowanie w Łańcucie tez cie podsumują

Kierowca Nowy wpis
@Biznesem z klimontowa

Łańcut. Coś pomyliłeś masz mgłę mózgu czy zabłądziłeś i to ma być kierowca niezły rodzynek rozbieżność prawie 8km. To wiem dlaczego wszystkie fixy zalewałeś.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Route Truck Radosław Drzał? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nowy.

Super firma , super ludzie ,super praca dobre miejsce do zarabiania pieniążków i atmosfera na 6 polecam.

Szczery.

Do Obiektywnego. To rzeczywiście prawdziwy Gudłaj z tego Greka pozwolić na 12 T auto wjechać widlakiem ps. trawa i wóda zjadła szare komórki. Liberał .

KIEROWCA

Do Rudini.Zmień informatora mój rekord to 72 dni a nie 65. Po trasie stać mnie aby Cię kupić z całym Twoim inwentarzem. Hebluj deski .

Obiektywny.

Dobrze powiedziane "pseudo kierowca "z tego Greka.Teraz niech się mocno zastanowi nim pozwoli wjechać wózkiem widłowym na auto bo na złamanych deskach się nie skończy ha ha.

KIEROWCA

Do RLA tak jak mówiłem brak szarych komórek które jak może wiesz są odpowiedzialne za myślenie. Spedytor to nie pracodawca jest takim samym pracownikiem jak Ty i tylko dzieki Tobie zarabia. Jak pozwoliłaś sobie wejść na głowę Twój problem. Na pochyłe drzewo nawet kozy skaczą.

Transporter P.

Jestem kierowcą u Radka. To młody człowiek ale wzorce czerpie garściami od najlepszej Istoty jaką znam czyli pani Celinki (Mamy).Powiem tak,tu nie ma żadnych oszczędności auta są tylko niesprawne jeżeli zawali kierowca i nie zgłosi. Kasa zawsze na czas dwa dni to nie wieczność. Wisienką na torcie jest to że zawsze dostajesz więcej niż wyliczysz. Nigdy nie ma nic na siłę, zjazdy tak jak ustalisz. Opinia negatywna wystawiona przez Iwonę to żenada. Wyjechała w trasę miesiąc po odebraniu lejcy. Pracowała parę miesięcy i skasowała auto nie wiem czy do tej pory odróżni euro paletę od zwykłej za co firma została obciążona. Dużo zdrowia dla Radzia bo niektórzy kierowcy dużo go kosztują. Takich pracodawców już nie ma.????

Rla
@Transporter P.

Ciekawa jestem kto rodzi się doświadczony zawodowo i od razu jest doskonały w swojej dziedzinie, brawo za tok rozumowania. Mało tego firma wypuściła mnie bez przyuczenia miesiąc po odebraniu prawo jazdy :) nie rozumiem skąd te afery, wiedzieli co biorą. Pozdrawiam

Rudini
@Transporter P.

Piszesz pozytywy sam siedzisz w trasie 65 dni . Czas pokaze co bedzie z firma .

Transporter C

Iwona- na naukę nigdy za późno nie używaj słów jeżeli nie znasz ich znaczenia np.szczerość Kultura osobista wymaga wydobycia z otworu gębowego (dziura pod nosem) magicznego jednego słowa : przepraszam , tylko nieliczni to potrafią mają zazwyczaj w końcówce nazwiska ..ski. Mam nadzieję że te parę Twoich szarych komórek to pojęło.

Rla
@Transporter C

Właśnie, magiczne słowo przepraszam, jeden z pracowników nie potrafiło przyjąć wyciągniętej ręki po tym jak wyszłam z Przepraszam GDZIE CHWILĘ WCZEŚNIEJ SPEDYTOR WYDARŁ "otwór gębowy" na mnie po calosci :) w aktualnej firmie nikt na mnie nie nagaduje, że sobie nie radzę a wręcz przeciwnie, słyszę dużo pozytywnych komentarzy a jeżdżę na duzym. Jeśli dla Państwa urawne szpile w kole to skasowanie auta to rozumiem że nie mieliście nigdy z tym do czynienia. Źle wypełniona Cmr-ka po dwóch miesiącach świeżości to wielkie halo? Nie odróżnienie palety euro od zwykłej? Czy każdy się rodzi doskonały? :) przykre że niektorzy nie potrafią przyjąć złej opinii. Ja przyjmuje, nie byłam doskonałą zaraz po odebraniu prawo jazdy, właśnie po takich sytuacjach człowiek staje się bardziej doświadczony ;) teraz za ten atak sami sobie Państwo pracują na opinie. Pozdrawiam.

Mateusz

Bardzo dobry pracodawca, firma się rozwija wraz z flotą i pracownikami. Świetna atmosfera i duże doświadczenie. Gorąco polecam przyszłym pracownikom i klientom.

Jarek

Podpowiedzcie czy aktualnie są szanse na prace w firmie i jakie warunki dają na starcie?

Rudini
@Jarek

Kto mial odejsc odszedl po rozlamie kazdy zadzi po swojemu. Ci ktorzy zrozumieli ze tam sie grunt pod nogami pali odeszli . (usunięte przez administratora) . Dostajesz zlecenie i kierowca wszystko zalatwia i nigdzie sie nie dodzwonisz to spróbuj

Potwierdzam. Najlepsza firma z jaką mieliśmy okazję współpracować . Transport aut z targów Paryż -Genwa. Majstersztyk firma i kierowca 6+. Polecam wszystkim.

Klient

Transport trzech wózków widłowych Wrocław -Szwecja perfekcja i precyzja polecam tylko Route Truck.

Szefi szefi

Daj nowe auto to bede jezdzil po 3 miesiace.

Transporter C

Route Truck i Celbus to najlepsze firmy transportowe zarządzane przez najlepszych pracodawców. Wystarczy spojrzeć na staż pracy kierowców 12,10,7,5lat w jednej firmie o czymś świadczy po roku pracy nie znajduję w firmie negatywów które by gdzieś uwierały. Wiadomo transport i droga to nie czas który możesz przewidzieć .Zdarzają się różne sytuacje ale wychodzimy z nich obronną ręką . ps.aby tak dalej dużo zdrowia dla całej rodzinki.

RLA

Wcale sie nie boje szczerej opinii, nie wiem kto pisze w formie zenskiej, w tej firmie byla jedyna kobieta jako kierowca i to bylam ja. Wiec tak - Route Truck wiele opinii, wiele kierowcow, rotacja jest olbrzymia. U (usunięte przez administratora) nie pracowalam, slyszalam ze najgorszy bajzel. Na drugim miejscu jest (usunięte przez administratora) to mlody pracodawca ktory chce jak najwiecej nie patrzac na dobro kierowcy.. Wcale nie rozlicza za samochod, to jakies glupstwa. Jesli chodzi o rozliczenia, jest w porzadku, choc czasem musialam sie upomniec(usunięte przez administratora)ale jesli chodzi o traktowanie kierowcow to jak psy, spedytor sir (usunięte przez administratora)"stanij na dzikusie" piaty dzien z rzedu, po co sie myc... A jak stanelam 30min przed 8h bo znalazlam miejsce po 22 to wielkie halo!!! Tak nie wolno jezdzic i grozby ze zwolnia mnie :) Pani (usunięte przez administratora)jest doswiadczona osoba. Jak ktos zapracuje to nie odbiera, tylko daje, jest wyrozumiala i podchodzi spokojnie do kazdej sytuacji, wie co moze spotkac kierowce na drodze. Moja opinia o tej rodzinnej firmie jest mocne 4, tylko i wylacznie za to ze sa wyplacalni.

Zostaw merytoryczną opinię o Route Truck Radosław Drzał - Kraczkowa

• Jak się pracuje w Route Truck Radosław Drzał?

Zobacz opinie na temat firmy Route Truck Radosław Drzał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Route Truck Radosław Drzał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Route Truck Radosław Drzał
  • 660A