Espo Sp. z o.o

Palikówka

Opinie o Espo Sp. z o.o

admin 2015-08-19 08:23
Firma Espo Sp. z o.o nie ma przed tobą tajemnic? Opowiedz o niej na naszym forum.
1111 2015-11-30 19:29
Nie polecam pracy w tej firmie!!!! Atmosfera jest chora.
qwerty 2016-01-12 20:21
raczej nie znajoma tam pracowała i pozytywnie się nie wypowiadała a post widać ze sama firma napisała
prodzi 2016-04-23 23:21
no to w takim razie oświeć nas i daj nam znać co tam jest nie tak, jak wiele pozytywnych opinii o nich się pojawia
ksiądz 2017-02-12 14:13
Nie polecam ze względu na opóźnienia w wynagrodzeniu, karty paliwowe i czytniki drogowe są blokowane co utrudnia prace kierowcy, brak zaplecza(warsztat naprawczy) przez co nie wiesz w 100% o sprawności samochodu, kultura szefa odbiega od norm przyzwoitości, no i działalność gospodarcza(za wszystko odpowiadasz) itd.....
były 2017-09-01 15:40
Firma ma bardzo poważne problemy finansowe- mydlą oczy kierowcą żeby nie odchodzili ale firma praktycznie upadła. Same zadłużenia wobec kierowców są bardzo wysokie. Nie polecam tam pracy o ile można to nazwać pracą. Atmosfera jest w firmie tak beznadziejna że brakuje mi słowa które mogło by to określić.
Zostaw swoją opinię o Espo Sp. z o.o - Palikówka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Espo Sp. z o.o