Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas w Żory

Pasażer1 Nowy wpis

Tragedia wszystkie okna w busie zamknięte nie ma czym oddychać.

Helena Nowy wpis

A ja dla odmiany to chętnie się dowiem jakie warunki zatrudnienia mają tutaj w praktyce kierowcy. Da ktoś znać? Jaka płaca, jakie trasy? I co z kontaktem z pasażerami, faktycznie zdarzają się jakieś nieprzyjemności?

Kristof Nowy wpis
@Helena

Warunki zatrudnienia to sprawa indywidualna kazdego pracownika, ja akurat na caly etat trasy dwie jastrzebie katowice lub katowice wisla, w sezonie moze ci sie trafic wynajem, jesli chodzi o pasazeròw to najwieksze (usunięte przez administratora) to z Jastrzebia

Anononin

Nie polecam tego przewoźnika. Kierowca był tak nieuprzejmy,że... rzucał z wysokości moja walizka. Na prośbę,aby poinformował mnie, na którym przystanku mam wysiąść,bo nie znałam miasta najpierw sie zgodził,a koniec końców włączyłam nawigację i sama wysiadłam,bo nie był łaskaw dac mi znać. Pani,która odbiera telefony totalna porażka jest opryskliwa,nieuprzejmy i na wszystkie pytania odpowiada z laski, podnosi głos bez powody. Bus? Tak ciasny i nieprzystosowany na długie trasy,że szkoda słów. Pasażerów na pasarzeze siedzi prze trase 7h,dramat. Jedyne co potrafi ta firma to branie pieniędzy komfortu zero!

Niezadowolony klient!!!! Nowy wpis
@Anononin

Proszę zmienić tę "Panią" z biura, która odbiera telefon! Widzę, że nie tylko ja doświadczyłam jej chamstwa i opryskliwości. Powinna zmienić pracę, bo do pracy z klientem się nie nadaje bezczelna kobieta !!!

Hania

Przyjechałam po odbiór portfela ale nikt nie odbierał wiec udałam się tam zgodnie z godzinami otwarcia. Po przybyciu nikogo nie było i po kilku próbach ktoś odebrał i teksty jakich używał są przynajmniej żenujące, był tak nie miły do klienta.

Katarzyna
@Hania

Napiszesz coś więcej? Rozmawiałaś z kimś z biura, czy właścicielem?

Agata
@Hania

A wiadomo, czemu mimo godzin otwarcia nikogo nie było?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Joszi

Czwartek 29 lipca . Zamierzam jechać do Jastrzębia. Idę na przystanek za Ślązakiem / za Supersamem/z Stoi Drabas /Do Wisły/. Na pytanie skąd jedzie do Jastrzębia , / pytam osobę która wyłoniła się z „ biura” otrzymuje odpowiedz ze zaraz „ będzie”. Za chwile wychodzi kierowca / pasażerowie ładują się do busu/. Pytam gdzie bus do Jastrzębia otrzymuje odpowiedz / ze ten / .Dopytuje „ ten do Wisły”? Tak do Wisły przez Jastrzębie.Na pytanie dlaczego nie ma informacji ze bus do Wisły jedzie przez Jastrzębie/ niegrzeczny kierowca pyta opryskliwymi tonem : „ Chce pani jechać czy nie?”Powtarza pytanie 3 razy/ bo nie będzie ze mną dyskutował. Wsiadłam bo muszę być dzisiaj w Jastrzebiu. W małym busie / 3 osoby stoją/.i to w okresie pandemii. Gdzie są Wasze kontrole. ????Pozdrawiam właścicieli. Nie będę już korzystać z Waszych usług.I przekaże to innym potencjalnym pasażerom.

Patrycja

Firma porażka. Nie płaca nadgodzin ani wekeendow. Najniższa krajowa za 300 godz. w miesiącu. Rozkład jazdy zrobiony chyba pod kontrolę ITD lub pip bo trzeba jeździć bez karty kierowcy bo brakuje czasu jazdy kierowcy a tojest niezgodne z przepisami. Ludzie bez pojęcia o prowadzeniu firmy przewozowej. Nie polecam pracy żadnemu normalnemu kierowcy. Myślą tylko jak kogoś oszukać na swoja korzyść.

Wasyl
@Patrycja

Zgadzam się w 100 %.Jeszcze trzeba dodać ze nie chcą zwracać za szkolenie okresowe choć to ich obowiązek. Trzeba powiadomić kogo trzeba.

Aje
@Wasyl

Człowieku zachowuj się jako lider nie kierownik i będzie git.Chyba ze jako firmowe damy macie jakoś w doopie jak ten :P co cię szkolił

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas - Żory

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas?

Firma Handlowo-Usługowa Usługi Przewozowe Marcin Drabas
  • Os. Osiedle Korfantego 16F lok. 3