Opinie o F&F Logistics Patryk Frejus w Trzcianka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie F&F Logistics Patryk Frejus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w F&F Logistics Patryk Frejus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F&F Logistics Patryk Frejus w Trzcianka

DRIVER

Logistycy nie są zainteresowani tym, ile będziesz spać i czy w ogóle, to twoje trudności. Przyjmują zamówienia z jak największym przebiegiem i dostawą, zwykle następnego ranka. Jak długo będziesz jechał 800-900-1000 lub więcej km, biorąc pod uwagę Niemieckie korki? Całkowite lekceważenie reżimu pracy i odpoczynku. Kiedyś spałem tylko kilka godzin między zmianami i kontynuowałem pracę, jakby nic się nie stało. Umowa zawiera klauzulę grzywny w wysokości 1000 zł. za spóźnienia. Ja (i nie ja sam) zostaliśmy wysłani na lot bez czerwonego papieru, który został opłacony z mojej pensji. i którą mi zabrali na końcu. Zwrócono mi również koszt poddania się badaniom lekarskim i psychotestom, te dokumenty również nie zostały mi zwrócone. Co do" dobrych " wypłat: tak w tej chwili, w normalnych organizacjach zaoferują ci 250 zł. bez względu na to, czy praca jest dniem wolnym od pracy, czy dniem wolnym od pracy, a tutaj, w momencie mojego odejścia, jest 200/150. Po zwolnieniu powiedziano mi, że rozliczą się ze mną 10 czerwca, a kiedy 11 czerwca zapytałem, gdzie moje pieniądze zostały poinformowane, że rozliczono mnie w momencie zwolnienia. Nigdy nie widziałem tych pieniędzy.

a mechanikom jak się pracuje? ktoś jeszcze dziś pisał, że praca jest super a właśnie oferta jest dostępna. Czy zazwyczaj jest dużo roboty? z ilu aut teraz flota się składa? I czy wypadają nadgodziny?

Dimas Nowy wpis

SUPER PRACA I SUPER PŁACA!

A tu jest okres próbny? wcześniej jak widziałem ofertę na C+E od nich to była tylko wzmianka o umowie o prace. zastanawia mnie także ta ostatnia opinia. jakie są podstawy odnośnie tego ostrzegania? Ktoś teraz może się zatrudnił i podzieliby się własnymi spostrzeżeniami?

DRIVER Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F&F Logistics Patryk Frejus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Ukraina

Zwykły (usunięte przez administratora) wykorzystuję pracowników (usunięte przez administratora) ich mało płaci Jak potrzrbujesz pomocy to ma cie w (usunięte przez administratora) liczy sie tylko jego interes Uwazajcie

Bronisław
@Ukraina

Pisząc mało masz na myśli najniższą krajową czy jednak można zarobić więcej? O jaką pomoc ci chodzi bo widzę jesteś dość niezadowolony. Zaliczkę czy bardziej wsparcie psychiczne?

Mistrz

To prawda wypłata zawsze jest na czas! Jeżeli pracujesz sumiennie nie masz się o co martwić. Samochody zawsze serwisowane i wymieniane opony na życzenie.

Valery

Takiego szefa ze świeczka należy szukać! Jest normalny i płaci godne pieniążki! To wy chcielibyście za darmo dostać! W zachodzie chlew! Najlepiej żeby jeszcze po was sprzątali! Samochody są nowe i sprawne technicznie!

On

Jest ktoś kto pracował w tej firmie i coś może powiedzieć ?

Robson
@On

Jako kierowca to jezdzisz cały dzień długie trasy i mało płaci Nie warto u niego pracować

Ździerca
@On

Zgadza się to co to napisał Robson Jedziesz cały dzień lepiej iść do normalnej pracy 8 h i w domu a pieniądze troszkę może lepsze ale pamiętaj że jezdzisz za granica i tam wydajesz euro W Niemcach chcesz się wykąpać to 5 euro to sobie policz do tego ten szef każe robić machlojki w trasie

Honorata
@Ździerca

Co to znaczy robić machlojki w trasie? Nie dostajecie diety od szefa w trasie? Mój chłopak chce tu pracować, zmienia właśnie pracę, ale nie wiem, czy nie trafi z deszczu pod rynnę. Dasz znać jak tam wynagrodzenie? Jak atmosfera, można się dogadać ze spedytorami?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w F&F Logistics Patryk Frejus? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Praca.gov.pl pojawiło się 6 listopada kilka ogłoszeń.

Ww

Tam nic nie wygląda Mało płaci dużo wymaga

Zofia
@Ww

Jest szansa na dookreślenie stawki oraz wymagań? Z pespektywy którego stanowiska pada ta ocena?

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w firmie F&F Logistics Patryk Frejus w miejscowości Trzcianka? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Witam, pracowałem przez co prawda nie długi okres ale pracę oceniam na +, młody szef który ciągle się uczy ale można z nim wyjaśnić wszystkie kwestie. Samochody zadbane, zawsze serwisowane na czas

Witam czy ktoś coś powie o firmie F&F

Zostaw merytoryczną opinię o F&F Logistics Patryk Frejus - Trzcianka

• Jak się pracuje w F&F Logistics Patryk Frejus?

Zobacz opinie na temat firmy F&F Logistics Patryk Frejus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F&F Logistics Patryk Frejus?

F&F Logistics Patryk Frejus
  • Prosta 4