Opinie o Mały Książę Damian Krępeć w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mały Książę Damian Krępeć. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mały Książę Damian Krępeć o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mały Książę Damian Krępeć w Jastrzębie-Zdrój

Irmina Nowy wpis

U mnie też się o wszystko czepiają właśnie dlatego planuje się przenieść. Minimalną też niestety mam. nadzieja w tym, że komentarz jest sprzed ponad roku. czy cokolwiek się zmieniło tutaj? Może jest lepsza atmosfera albo chociaż dają zarobić?

Były na szczęście pracownik.

Atmosfera pracy jest straszna, pracodawca, który za najniższa krajowa oczekuje efektywności 200%. O jakiejkolwiek przerwie zapomnij, za dużo nałożonych lodow-płać. Ciągle pretensje to norma. Wiadomości z pretensja nawet w niedzielę. Szef z fochem i od razu wiadomo, że będzie dogryzał tekstami. Zdjęcie (usunięte przez administratora) z wiadomością o tym, że są źle posegregowane, bo nie wyciągamy zużytych przez klientów chusteczek przebija wszystko. Odejmowanie pieniędzy z wypłaty za każdą (usunięte przez administratora) to codzienność. Wzbogacać się na pracownikach. Zatrudniają na obsługę tylko studentów, a ja radzę omijać takiego pracodawcy, jest wiele innych, który nie traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mały Książę Damian Krępeć - Jastrzębie-Zdrój

Firma Mały Książę Damian Krępeć prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Terapeuta Integracji Sensorycznej, Kielce - Kwiecień 2022
  • CUKIERNIK, Jastrzębie-Zdrój - Styczeń 2022

Czy pracujesz w firmie Mały Książę Damian Krępeć lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Mały Książę Damian Krępeć?

Zobacz opinie na temat firmy Mały Książę Damian Krępeć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mały Książę Damian Krępeć
  • Szarych Szeregów 21 lok. 7