Opinie o Jupiter Transport Piotr Łukaszuk w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jupiter Transport Piotr Łukaszuk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jupiter Transport Piotr Łukaszuk o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jupiter Transport Piotr Łukaszuk w Kielce

Chwalicie wypłaty a mnie martwi co innego. Jak ze stabilnością i zwolnieniami u was? Widzę po ogłoszeniach że pojawiają się dość regularnie - dlaczego?? W mojej firmie nie za ciekawie się teraz dzieje i po okresie próbnym zwalniają, więc nie chcę powtórki z rozrywki.

Mari Nowy wpis

Hej. W ogłoszeniu dla kierowcy kat C jest napisane, że pracodawca do każdego z nich podchodzi raczej indywidualnie. Rozumiem przez to tyle, że warunki są elastyczne i do dogadania. Ale i tak dobrze byłoby móc poznać jakieś aktualne widełki płacowe poza które się nie wyjdzie. Pomożecie? Chłopak być może będzie aplikował

kierowca Nowy wpis
@Mari

Co jak co ale szef to równy gość - mam coś pilnego do załatwienia lub impreza na którą muszę wrócić to nigdy nie ma problemu i dostaje wolne :))))) Dogaduje się ze spedytorem jak jeździmy i wszystko gra, nie wiem jakie są stawki dla nowych kierowców, ja już jeżdżę rok i jestem zadowolony z wypłaty :)))))

Akurat właśnie dziś dodali ofertę na międzynarodówkę z kat C. mnie to by jak najbardziej leżał ten system 3 / 1. Co ciekawe widzę, że pomoc w ręcznych załadunkach czy też rozładunkach jest dodatkowo premiowana. Wiecie ile? I czy nie będzie kompletnie problemu gdy po prostu odmówię?

rafał Nowy wpis

dostajemy średnio +/- 50€ za załadunek i 50€ za rozładunek przeprowadzki dodatkowo do dniówki a są kierowcy co nie mogą nosić i nie ma z tym problemu

Witam wogule świetna firma ,polecam każdemu ,kultura pełna profeska i pomoc w każdej sytuacji.Noj oczywiśćie świetna załoga spedycyjna, spoko zarobki

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jupiter Transport Piotr Łukaszuk, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierowca Kat.C dostawca Łódź? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jak tam z taborem? Są może już jakieś nowe nabytki od tego roku? w zeszłym pisano o solówkach i busach. Zastanawiam się czy warto podesłać swoje CV? ofert z teraz nie widziałem, ale czy możliwe ze się odezwa?

papaj

Mój kolega pracuje w Jupiterze i mam info że doszły nowe busy i solówki 7,5t, na busy podobno będzie nabór na solówki mają dużo osób z polecenia dlatego może nie widać ogłoszeń. Składaj CV podobno są regularne podwyżki i sporo dodatków do pensji no i samochody wporządku.

Co z tą wiadomością stąd, że firma się rozrasta i potrzebują kierowców? Bo ani nowych wpisów od roku nie ma, ani aktualnych ofert nigdzie nie znalazłem. Jestem kierowcą i chętnie się dowiem czy jest możliwość dołączenia do zespołu. Znacie jakieś stawki na ten rok i inne warunki zatrudnienia?

Jarom

Jupiter dużo ogłasza na nabór kierowców międzynarodowych i krajowych widziałem na olx i pracuj.pl i z tego co wiem to tabor im się też powiększa o busy i solówki.

Mirek

Nie mam żadnych zastrzeżeń, warunki pracy wporządku można śmiało składać CV bo z tego co wiem to firma się rozszerza i potrzebują więcej kierowców i na busy i na ciężarówki.

Jacek

Wszystko ok, pracuję już 3ci rok i nie mam zamiaru zmieniać pracy bo systematycznie są podwyżki, jak potrzebuje wolne to je dostaje i samochód mam nowy/sprawny.

Wanda
@Jacek

Systematyczne podwyżki? Co jaki okres i o ile więcej? ;)

Damian

Jak najbardziej polecam, nie rozumiem negatywnych komentarzy typu praca za darmoszkę itd. - skoro chcesz zobaczyć jak praca wygląda to chyba w Twoim interesie? Ja jestem zadowolony, wypłata na czas, idzie negocjować warunki, szefostwo idzie bardzo na rękę w wielu sprawach co się teraz rzadko zdarza.

@Damian

Możesz coś więcej napisać o zarobkach? Jaka jest stawka za godzinę i czy są jakieś premie?

Halina
@Damian

Hmm no chyba jednak za dzień próbny powinno się otrzymywać wypłatę, skoro wykonuje się pracę na rzecz firmy. Czy po dniu próbnym dostaje się od razu umowę o pracę, czy zlecenie? I co masz na myśli pisząc, że szefostwo idzie na rękę?

Kuba

W firmie Jupiter Transport Przeprowadzki praca jest w miłej atmosferze i elastycznych warunkach sprzyjających pracownikom. Firma nie ma problemów z płatnością, pensja zawsze jest na czas. Wszystkim osobom które chcą zatrudnić się w Jupiterze szczerze polecam pracę w tej firmie.

Jolo
@Kuba

Witam przyjmują świeżych kiero,jak płacą

Mmm

Dzień testowy z kierowca w Łodzi na makro za darmoszke. Omijać wiele nie jasności a wymagania jak nie powiem co. Omijać tą firme

Bodek

Witam, omijać szerokim łukiem, jedziecie z kierowcą zobaczyć jak praca wygląda, to jedziesz za darmo nie polecam !!!

Kierowca

Solidna i uczciwa firma, pracuję już ponad rok i mam nadzieję, że tak będzie dalej :)

Tomasz

Uważam, że nie ma co narzekać. Zarobki są zadowalające i co najważniejsze - zawsze na czas. Nie bez znaczenia jest również atmosfera panująca w firmie, która jest zdecydowanie lepsza niż w poprzednich miejscach pracy, w których miałem okazję pracować, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Transport Piotr Łukaszuk - Kielce

• Jak się pracuje w Jupiter Transport Piotr Łukaszuk?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter Transport Piotr Łukaszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter Transport Piotr Łukaszuk?

Jupiter Transport Piotr Łukaszuk
  • Bp. Mieczysława Jaworskiego 24 lok. 37