Opinie o Family Farm Jerzy Lewandowski w Niewieścin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Family Farm Jerzy Lewandowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Family Farm Jerzy Lewandowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Farm Jerzy Lewandowski w Niewieścin

Ktoś napisał wcześniej, że to typowa firma rodzinna. Nadal nie zatrudniają nikogo z zewnątrz? Z opisu wynika, że atmosfera (usunięte przez administratora) całkiem w porządku, aż chciałoby się tak popracować.

Mateusz Nowy wpis

Rzetelna ocena towaru, terminowa zapłata, jak najbardziej na plus

Magda Nowy wpis

Polecacie ich usługi? Może szukają kogoś do firmy ?

Agnieszka

Słuchajcie a jak to wyglada od strony pracowników ? Dobrze się pracuje w tej firmie ?

Paweł Nowy wpis
@Agnieszka

Pracuje tam sama rodzina która jest zgrana niesamowicie więc wątpię aby w tej rodzinie wchodził w grę jakiś pracownik . Pozdrowienia Dla Family Farm i Maksa ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Family Farm Jerzy Lewandowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

W tym roku pierwszy raz zdecydowałem się na siew kukurydzy, skorzystałem z usługi Lewandowskich. Jaka ze korzystałem kompleksowo z obsługi, spytałem jaka zasiać kukurydze, ich pytanie było szczere, chcesz dobra kukurydze czy tanią. Powiedziałem ze sprawdzoną. Dostałem w ty roku prawie 12t/ha, sąsiedzi zbierali po 6t. Szanuje ich za szczerość i uczciwość.

Grzegorz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Nie wybrzydzają przy skupie zbóż. Nawozy i ŚOR nie tylko sprzedają ale potrafią rzetelnie doradzić a nie jak maja to w zwyczaju przedstawiciele handlowi tylko wcisnąć i pozbyć się towaru. Dla Lewandowskich wielki szacunek i przede wszystkim jest to firma zaufana b ów dzisiejszych czasach trzeba uważać komu się sprzedaje aby nie utopić pieniędzy.

Xxx

Świetna ekipa ludzi, mająca jasno określony cel i oprócz dbania o własną kieszeń jest to również dbanie o klienta. Odwiedzajac Niewieścin zawsze trzeba mieć czas na kawę bo bez niej nigdy nie wypuszcza. Szkoda ze coraz mniej takich ludzi jak Lewandowscy

Mich..
@Xxx

Oj tak, jadąc do chłopaków trzeba się liczyć z tym ze wcześnie nie wypuszczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Family Farm Jerzy Lewandowski - Niewieścin

Family Farm Jerzy Lewandowski