Opinie o Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat w Śrem

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat w Śrem

@Zadowolona Nowy wpis

Pracowałam tam kilka lat, gdyby nie zdarzenia losowe pewnie pracowała bym do dziś...... Wspominam to miejsce bardzo miło. Polecam!

Ola Nowy wpis

Dobre, pozytywne miejsce dla dzieci - polecam!

Niezadowolony_Klient

Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola. Do decyzji o zmianie placówki przyczyniła się głównie postawa Pani (usunięte przez administratora). Postawa wobec dzieci i personelu pozostawiają wiele do życzenia jeśli ująć to dyplomatycznie. Dzieci są przenoszone między grupami zupełnie jak (usunięte przez administratora). Personel wyraźnie zestresowany co odbija się na dzieciach. Czarę goryczy przelało to, w jaki sposób została potraktowana jedna z Pań, które pracowała jako pomoc i była bardzo lubiana przez dzieci. Krótko podsumowując sposób zarządzania placówką odbija się na dzieciach i utrudnia pracę Paniom, które wkładają w nią dużo serca.

@Niezadowolony_Klient

Stwierdzenie, że "dzieci są przenoszone tak jak meble" jest nie na miejscu, tym bardziej, że rodzice są pytani o zdanie w kwestii zmiany grup. Będąc na obiekcie nie zauważyłam wspomnianego "zestresowania" :) wszystkie panie zawsze pozytywne, oczywiście praca z dziećmi jest wymagająca i jesteśmy tylko ludźmi, ale nie ukazywałabym Pani Dyrektor w tak negatywny sposób, na dodatek tak nie konkretnymi zarzutami. Jeśli dziecko zmieniło placówkę ze względu na pomoc, a nie na Panie które wkładają dużo serca to przykro mi z powodu dziecka. Opinia widocznie nacechowana negatywnymi emocjami i własnym punktem widzenia niekoniecznie z pokryciem w rzeczywistości.

Niezadowolony Klient Nowy wpis
@Marta

Tak opinia została napisana pod wpływem emocji ale fakty są takie, że mnie nikt nie pytał, czy dziecko może trafić do innej grupy tylko dowiadywałem się o tym od swojego dziecka. Fakty są takie, że wychowawczyni tej konkretnej grupy została oddelegowana do pracy przy innej grupie, a dzieci i rodzice dowiedzieli się również po fakcie. Nie było żadnych pytań, wyjaśnień, czy zebrania z rodzicami w tym temacie. A za ten brak komunikacji oraz decyzje kadrowe odpowiada Pani dyrektor. To są fakty.

Niezadowolony Nowy wpis

Podciotki? Widzę, że na moje pytanie odpowiedział pracownik... Ciekawa opinia na temat współpracowników lub pracowników... Ciekawe kto i kogo ma na myśli?

Rozmowę kwalifikacyjną w Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA?

Twoje doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat w miejscowości Śrem może pomóc innym. Wypowiedz się jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie. Twoja opinia może być dla wielu osób na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat - Śrem

• Jak się pracuje w Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat?

Zobacz opinie na temat firmy Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Renata Cerekwicka Klub Malucha Bajkowy Świat
  • Wacława Adamskiego 1