Opinie o Centrum Edukacyjne Active School w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne Active School. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrum Edukacyjne Active School o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne Active School w Mikołów

ojciec

posiadam wyrok w sprawie Active school odnośnie zwrotu kosztów nauczania mojego dziecka jeśli ktoś wie jak sciągnąć z tej (usunięte przez administratora) firmy pieniądze proszę o informację. Odpowiedzialni za nasze dzieci i zwrot pieniędzy to Bondarenko Włodzimierz oraz Kiedrzynek Robert. wyrok jest z klauzulą wykonalności .Proszę o odpowiedż odpalę ze sciągniętego wyroku...

englishteacher Nowy wpis
@ojciec

Pensji lektorów z 2015 roku nadal nie udało się ściągnąć, więc chyba nie ma szans...

ojciec też Nowy wpis
@ojciec

Witam Ja również posiadam wyrok w tej samej sprawie Mam pytanie czy udało się Panu odzyskać pieniądze?. Jestem stratny 1300 zł i dotychczas nie udało sie wyegzekwować pieniędzy. Nie wiem jednak czy warto iść do kolejnego komornika i starać sie coś ugrać jeśli sytuacja jest patowa. Firma najwidoczniej nadal istnieje tylko zdaje się zmieniła branżę.

Daria Nowy wpis

Czy firma ma jakis problem z wypłacaniem gotówki?

Jak długo trwa proces awansu w Centrum Edukacyjne Active School?

englishteacher Nowy wpis

Awans w Active School?! Może raczej proces otrzymywania wypłat??

STRATA

Jak dla mnie zdzieranie hajsu z ludzi, a poza tym nic się nie nauczyłem, tak samo jak mój kolega. Ja chciałem się nauczyć,a mój kolega podszkolić i nic z tych zajęć nie wynieśliśmy. tylko strata pieniędzy Niepolecam!

Firma Centrum Edukacyjne Active School poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
STRATA

mdm

Witam czy wreszcie ktoś oddał sprawę do sądu przeciw nieuczciwym procederom tej placówki? Może zbierzemy się i oddamy sprawę i dostaniemy lub nie jakiś zwrot za wyłudzone pieniążki?? Nie chodzi nawet o zwrot ,tylko o zasadę, by nie dopuszczać by nas w tym chorym kraju nie oszukiwano na każdym rogu

Gothie

Zapisaliśmy Naszych synów na lekcje j. angielskiego do Active School. Oczywiście zapłaciliśmy z góry. Po pierwszym semestrze firma ogłosiła tzw. upadłość i od tej pory nie ma z nimi kontaktu. Adres pod którym firma się mieści jest już nie aktualny od roku. Czy wie ktoś jak do nich dotrzeć?. Dla mnie to jest jawne oszustwo !.

GaKo

Zapisaliśmy syna na lekcje j. angielskiego w Activ School. Zapłaciliśmy gotówką z góry. Firma po pół roku zwinęła się a pieniędzy do tej pory nie oddała ani lekcji nie wznowiła. W ten sposób oszukali kilkanaście osób z naszej szkoły w Świętoszówce. Szkole nie zapłacili za wynajem sali. Podobna sytuacja ma miejsce w innych szkołach w naszej gminie. Zbieramy się i idziemy na policje i do sądu. Szczerze nie polecam tych oszustów.

dnuta

witam

rtyu

Nie polecam. Jedyna szkoła językowa biorąca całość pieniędzy przed rozpoczęcie nauki. W razie przerwania jej im pieniądze zostają, a ty spłacasz cały kredyt. Oszuści.

bedz

Witam, Zapłaciliśmy za rok nauki naszej córki a po miesiącach zajęć firma zawiesiła działalność. Właściciele odpisali, że nie zwrócą na razie pieniędzy, chyba że ściągną je od innych (jakich innych?!!!).

danuta
@bedz

witam nie jesteś sam z tym problemem ja zawarłam z nimi umowę na kurs j angielskiego który się nie rozpoczął kontakt ze szkołą się urwał a ja płacę kredyt za coś czego nie ma byłam u rzecznika praw konsumenta może on coś zadziała to jest jawne oszustwo

ali

Witam. Czy ,jest możliwość odzyskania pieniędzy od tej szkoły za nie wywiązanie się z umowy (brak zajęć z języka angielskiego od połowy czerwca). Proszę o pomoc ,na pewno nie jestem sam z tym problemem. Pozdrawiam

miki

oszuści i wyłudzacze!!! uważajcie!

zbpy

Szkoła właśnie zawiesiła działalność i jest w upadłości.

teacher

Uważajcie na tą szkołę i na wszystkie osoby z nią powiązane. Od dawna byli na granicy wypłacalności, teraz już im pozostało tylko banrkuctwo. Zalegają lektorom z pensjami od maja. Niektórym nawet po 4.5tys. zł.

teacher

Szukam pracy jako nauczycielka jezykow obcych. Slyszalam, ze w Centrum Edukacyjnym Active prowadza tez zajecia w firmach, dla pracownikow. To by mnie najbardziej interesowalo, bo juz za duzo ostatnio z dziecmi pracowalam. Czy w zarobkach tez jest roznica? Gdzie lepiej płacą? Nie zebym miala dosyc dzieci, tylko po prostu - zmiana

Były

Swego czasu pracowałem w Active School i wtedy wyglądało to następująco: 1. Praca tylko popołudniami ponieważ wtedy rodzice są w domu i mają czas żeby się spotkać. Trafia się w różne miejsca, czasem takie że strach wchodzić bo nie wiadomo czy wyjdzie się w jednym kawałku. 2. Jak udało się domknąć duże grupy to pieniądze nawet przyzwoite ale zdarzyło się i tak, że nie udało się w ogóle utworzyć grupy w szkole i miesiąc jeżdżenia na darmo i co ważniejsze za darmo bo nie ma grupy to nie ma pieniędzy. 3. Dodatkowe koszty, które trzeba było ponieść czyli eksploatacja własnego samochodu, zwrotu za paliwo brak, własny telefon. 4. Co do wpisów, że jest to naciąganie ludzi na kredyt to nie jest to prawdą. Kredyt był tylko jedną z możliwości. Narzędziem umożliwiającym rozłożyć sobie płatność w czasie. Zaznaczam, że to było jakiś czas temu i nie wiem jak wygląda to teraz. Ogólnie praca dla osób, które mają stałe źródło dochodu i popołudniami chcą sobie dorobić.

@Fish

ja dla nich troche pracowałem. Jak sie jest skutecznym, to zarobki sa naprawde wysokie. Jak nie ma wynikow, to niestety kasy też nie:((

bezrobtny

Możesz powiedzieć coś więcej? jak to w praktyce jest z tym bonusem? często się zdarza nic nie zarobienie? jak z tymi grupami jest? dużo spotkań? Dużo wchodzi umów? a jak z tym zyskiem jest dziekuje :)

mummy

pracuję od lat w szkołach językowych i pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja w której nie mozna było zrezygnowac z kursu jesli był jeszcze nie zapłacony. Moje dziecko chodziło rok. Uczą beznadziejnie, jestem lektorem więc coś wiem o metodach uczenia. Uczyli tylko zksiążki i tylko gramatyki. Kiedy chciałam zrezygnowac z kolejnego roku, powiedzieli że dziecko ma jeszcze chodzic według umowy. Musiałam płacić chociaż dziecko nie chodziło.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne Active School - Mikołów

Centrum Edukacyjne Active School