Centrum Edukacyjne Active School

Mikołów

Opinie o Centrum Edukacyjne Active School

AKSA 2012-03-25 23:20:20
No to super ,a tak się ogłaszają.Ale skoro w umowie jest zapis to zwrot musi nastąpić.
mama 2012-05-27 19:23:44
Moja córka bardzo sobie chwali naukę w aktive school, ja również ponieważ poprawiły jej się oceny :)
A jeżeli chodzi o kredyt, o wyłudzanie można w ten sam sposób posądzić każdy super market który sprzedaje na raty towar, tu jest tak samo tylko że nie kupujesz telewizora a kurs języka :)
asiula 2012-10-17 12:56:21
MAm pytanko, czy w końcu udało się rozwiązać te umowy cz też dziecko musiało dokończyć kurs, mam ten sam problem chciałam zrezygnować ale przyszła mi odmowa. Pozdrawiam i również nie polecam tej szkoły
BIG 2013-04-04 22:00:19
A jak kupisz telewizor na raty i chcesz zrezygnowć, to jak jest? Można, czy nie. Sie czyta co sie podpisuje a nie tera placz i zgrzytanie zębów. Ech, rodacy Polacy.......
bezrobtny 2013-07-17 23:08:59
Możesz powiedzieć coś więcej?
jak to w praktyce jest z tym bonusem? często się zdarza nic nie zarobienie? jak z tymi grupami jest? dużo spotkań?
Dużo wchodzi umów?
a jak z tym zyskiem jest dziekuje :)
@Fish 2014-01-27 14:19:27
ja dla nich troche pracowałem. Jak sie jest skutecznym, to zarobki sa naprawde wysokie. Jak nie ma wynikow, to niestety kasy też nie:((
ttt 2014-02-12 16:02:53
(usunięte przez administratora) W umowie nie ma mowy o zerwaniu umowy ale da się. mnie się udało. tylko z bankiem nie da się zerwać umowy.
Były 2014-03-20 13:12:42
Swego czasu pracowałem w Active School i wtedy wyglądało to następująco:
1. Praca tylko popołudniami ponieważ wtedy rodzice są w domu i mają czas żeby się spotkać. Trafia się w różne miejsca, czasem takie że strach wchodzić bo nie wiadomo czy wyjdzie się w jednym kawałku.
2. Jak udało się domknąć duże grupy to pieniądze nawet przyzwoite ale zdarzyło się i tak, że nie udało się w ogóle utworzyć grupy w szkole i miesiąc jeżdżenia na darmo i co ważniejsze za darmo bo nie ma grupy to nie ma pieniędzy.
3. Dodatkowe koszty, które trzeba było ponieść czyli eksploatacja własnego samochodu, zwrotu za paliwo brak, własny telefon.
4. Co do wpisów, że jest to naciąganie ludzi na kredyt to nie jest to prawdą. Kredyt był tylko jedną z możliwości. Narzędziem umożliwiającym rozłożyć sobie płatność w czasie.

Zaznaczam, że to było jakiś czas temu i nie wiem jak wygląda to teraz.
Ogólnie praca dla osób, które mają stałe źródło dochodu i popołudniami chcą sobie dorobić.
teacher 2014-10-26 05:10:30
Szukam pracy jako nauczycielka jezykow obcych. Slyszalam, ze w Centrum Edukacyjnym Active prowadza tez zajecia w firmach, dla pracownikow. To by mnie najbardziej interesowalo, bo juz za duzo ostatnio z dziecmi pracowalam. Czy w zarobkach tez jest roznica? Gdzie lepiej płacą? Nie zebym miala dosyc dzieci, tylko po prostu - zmiana
mummy 2015-09-07 10:53:23
pracuję od lat w szkołach językowych i pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja w której nie mozna było zrezygnowac z kursu jesli był jeszcze nie zapłacony. Moje dziecko chodziło rok. Uczą beznadziejnie, jestem lektorem więc coś wiem o metodach uczenia. Uczyli tylko zksiążki i tylko gramatyki. Kiedy chciałam zrezygnowac z kolejnego roku, powiedzieli że dziecko ma jeszcze chodzic według umowy. Musiałam płacić chociaż dziecko nie chodziło.
teacher 2015-09-07 13:39:12
Uważajcie na tą szkołę i na wszystkie osoby z nią powiązane. Od dawna byli na granicy wypłacalności, teraz już im pozostało tylko banrkuctwo. Zalegają lektorom z pensjami od maja. Niektórym nawet po 4.5tys. zł.
zbpy 2015-09-08 19:26:16
Szkoła właśnie zawiesiła działalność i jest w upadłości.
miki 2015-09-10 12:10:55
oszuści i wyłudzacze!!! uważajcie!
ali 2015-09-16 14:18:04
Witam.
Czy ,jest możliwość odzyskania pieniędzy od tej szkoły za nie wywiązanie się z umowy (brak zajęć z języka angielskiego od połowy czerwca).
Proszę o pomoc ,na pewno nie jestem sam z tym problemem.
Pozdrawiam
bedz 2015-10-22 12:18:52
Witam,
Zapłaciliśmy za rok nauki naszej córki a po miesiącach zajęć firma zawiesiła działalność. Właściciele odpisali, że nie zwrócą na razie pieniędzy, chyba że ściągną je od innych (jakich innych?!!!).
rtyu 2015-11-18 21:32:55
Nie polecam. Jedyna szkoła językowa biorąca całość pieniędzy przed rozpoczęcie nauki. W razie przerwania jej im pieniądze zostają, a ty spłacasz cały kredyt. Oszuści.
dnuta 2015-11-25 17:12:07
witam
danuta 2015-11-25 17:19:00
witam nie jesteś sam z tym problemem ja zawarłam z nimi umowę na kurs j angielskiego który się nie rozpoczął kontakt ze szkołą się urwał a ja płacę kredyt za coś czego nie ma byłam u rzecznika praw konsumenta może on coś zadziała to jest jawne oszustwo
GaKo 2016-02-08 09:16:49
Zapisaliśmy syna na lekcje j. angielskiego w Activ School. Zapłaciliśmy gotówką z góry. Firma po pół roku zwinęła się a pieniędzy do tej pory nie oddała ani lekcji nie wznowiła. W ten sposób oszukali kilkanaście osób z naszej szkoły w Świętoszówce. Szkole nie zapłacili za wynajem sali. Podobna sytuacja ma miejsce w innych szkołach w naszej gminie. Zbieramy się i idziemy na policje i do sądu. Szczerze nie polecam tych oszustów.
Gothie 2016-03-30 15:49:14
Zapisaliśmy Naszych synów na lekcje j. angielskiego do Active School. Oczywiście zapłaciliśmy z góry. Po pierwszym semestrze firma ogłosiła tzw. upadłość i od tej pory nie ma z nimi kontaktu. Adres pod którym firma się mieści jest już nie aktualny od roku. Czy wie ktoś jak do nich dotrzeć?. Dla mnie to jest jawne oszustwo !.
mdm 2016-12-01 20:12:37
Witam czy wreszcie ktoś oddał sprawę do sądu przeciw nieuczciwym procederom tej placówki?
Może zbierzemy się i oddamy sprawę i dostaniemy lub nie jakiś zwrot za wyłudzone pieniążki??

Nie chodzi nawet o zwrot ,tylko o zasadę, by nie dopuszczać by nas w tym chorym kraju nie oszukiwano na każdym rogu

Zostaw swoją opinię o Centrum Edukacyjne Active School - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne Active School