Opinie o Enterprise Support Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Enterprise Support Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enterprise Support Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Support Sp. z o.o. w Łódź

Paulina

@Marek, możesz powiedzieć coś więcej? Pracowałeś w Enterprise Support Sp. z o.o.?

Firma nie jest godna polecenia.Brak profesjonalizmu,gubią dokumenty!!!!!!

kekeho

Pracowałam w tej firmie wiele lat. Niestety większość z tych komentarzy jest prawdziwa. Choć kadra zarządzająca wydaje się przyjazna, to tylko pozory. Rzeczywistość jest taka, że mają "białych murzynów do pracy". Marnie płacą i do tego pracownika traktują, jak zło konieczne. Zero szacunku dla osób, które na nich i ich rodziny zapierdzielają. Do tego szefostwo bez ambicji. Zamiast rozwijać firmę, myślą tylko o własnych korzyściach. Biznesu tak się nie prowadzi Panowie. Moglibyście mieć wszystko, a macie tylko kredyty. Zarządzać trzeba potrafić. Pozostał mi tylko niesmak po tej pracy. Nie polecam firmy, nawet osobą bez doświadczenia.

aelo

musisz na bieazaco sprawdzac na stronie czy nie dodaja jakis nowych ofert albo jak masz kogos znajmomego to zapytaj lub po prostu zadzwon do nich, mysle, ze poszukiwac moga stazysty lub praktykantow poniewaz to dobry okres by zatrudnic sie w ten sposob do nich

Księgowa

Dla mnie rozmowa była bardzo stresująca, bo oprócz standardowych pytań miałam do rozwiązania test, do tego niewiele czasu. Co prawda efekt był zadowalający. Na niektóre stanowiska maglują z angielskiego, mnie to na szczęście ominęło;)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
tymonek

też jestem zainteresowany pracą w tej firmie, ponieważ zależy mi na tym, żeby znaleźć coś związanego z pracą w doradztwie właśnie, jakąś rachunkowością czy czymś związanym z finansami, a z tego co widzę to Enterprise Support Sp. z o.o. własnie takimi działami się zajmuje tak naprawdę... Czekam zatem na resztę opinii.

MS

Pracowałam w tej firmie 4 lata, uczyłam się w sumie od podstaw. Zarobki typowe dla Łodzi, bez rewelacji, ale nie ma co narzekać. Niestety teraz trafiłam gorzej, więc myślę o zmianie i doceniam pracę w Enterprise.

falka

Rozstałam się w przyjaznej atmosferze. Szefowie rzeczowi ale wymagający. Nie miałam zastrzeżeń.

Parafka

Hej, to sa krętacze. Umowy śmieciowe. Brak profesjonalizmu. Niczego tam sie nie nauczycie. Bedziecie wykorzystani jako tania siła robocza. Maja bardzo duzo długów. Sztuczne dwie badz trzy firmy aby dostać dofinansowanie z unii. Nie polecam. Klienci od nich odchodzą. Za chwile w Łodzi nikt z takich usług nie bedzie korzystał.

alka

(usunięte przez administratora)Szukają darmowych pracowników, niby w ramach praktyk a potem jeśli EWENTUALNIE ktoś sie sprawdzi to łaskawie dają umowę zlecenie za 1000 brutto... Równie dobrze po miesiącu mogą powiedzieć że sorry ale nic z tego, nie zatrudnić i szukać innego (usunięte przez administratora)

ksiegowa

spotkalam sie kiedys z nimi ( jednym z Panów )na rozmowie kwalifikacyjnej i musze przyznac że faktycznie odniosłam wrażenie ,że niektórzy są tu troche zarozumiali. Kwestia oczekiwań zarobkowych tez ich przerosła wiec podsumowując dla ambitnych wstęp wzbroniony

ex

Nie polecam. Kadra zarządzająca [usunięte przez moderatora] to jakieś nieporozumienie. (usunięte przez administratora) , prostactwo, bylejakość. W firmie nie ma możliwości rozwoju. Zarobki zdecydowanie poniżej normy na rynku.

ex

Omijać, omijać i jeszcze raz omijać

Opinie niestety prawdziwe...Przydałby się PIP tej firmie, tylko tyle powiem...

Były pracownik - 2011-03-15 21:55:32 Odejście z tego biura to jedna z moich najlepszych decyzji :) Pewnie dla tego biura również ;)

Odejście z tego biura to jedna z moich najlepszych decyzji :)

Fatalne wynagrodzenie. Studenci dla firmy to tania siła robocza. Praca na umowę zlecenie za uwłaczające pieniądze.

Firma nie godna polecenia ani poszukującym pracy ani klientom. Karda kierownicza nie znająca zasad dobrego wychowania i nie szanująca klientów i pracowników.

maja

Popieram w 100%!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Support Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Enterprise Support Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enterprise Support Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Support Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enterprise Support Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Support Sp. z o.o.