Opinie o Enterprise Support Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Enterprise Support Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enterprise Support Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Support Sp. z o.o. w Łódź

Kim

Nie polecam… Jakiś czas temu byłam na rekrutacji jako księgowa. Fakt doświadczenia nie miałam dużego w księgowości wtedy, ale zadzwonili widząc cv. Przez telefon już pytałam czy jest możliwość pracy zdalnej - chociaż 2 dni w tygodniu. Jakoś tak przez telefon nie było mowy że w ogóle praca zdalna nie. Pierwszy raz miałam tak bardzo nie przyjemną rozmowę. Szczerze to nigdy nie wiedziałam że rozmowa o pracę może być w tak nieprzyjemnej atmosferze prowadzona. Gdy przecież jak dzwonią do Ciebie i zapraszają czyli że chcą takiego kandydata. Jednak się myliłam. Na rozmowie czułam się jak (usunięte przez administratora), jakbym była studentką która szuka pierwszej pracy. Gdzie mam ponad 10letni staż pracy. Nie wiem jaki cel miała rozmowa, ale wyglądało tak że osoba rekrutującą chciała pokazać że ona wszystko zna, umie a ja jestem głupia. W pewnym momencie nie wiedziałam czy jest rozmowa o pracę czy może Pani złą nogą wstała i trzeba było pokazać swoją wyższość. Nigdy nie chciałbym mieć takiego szefa. Efekt był taki że najlepiej jakbym znalazła gdzieś biuro rachunkowe i pracowała za darmo, bo przecież muszę zdobyć doświadczenie. A praca zdalna? Co ja sobie wyobrażam i na pewno po 3 miesiącach nie miałabym co dostać żeby chociaż jeden dzień pracować zdalnie…. A na koniec tekst że jak się zdecyduje to mogę u nich pracować za najniższą. Rozmowa na niskim poziomie, najpierw kandydata zrównać z ziemią, że nic nie umie a później tekst że jak chce to mogę przyjść. To już nie wiem byłam tak beznadziejna ale mimo to chętnie by mnie przyjęli. Efekt taki że szukałam dalej… gdzie znalazłam w 100% prace zdalną i to od pierwszego dnia pracy i to w dużej korporacji w wielkiej czwórce…

Od 2011 roku pracuje. Nie były to typowo prace w księgowości - jedna to praca w korporacji niemieckiej, (bankowość ) a później druga praca to już bliżej księgowości bo tworzyłam plan dla mojego działu (administracja) wydatki i później faktury typowo administracyjne przekazywałam do księgowości. Ale w cv wszystko było. Także byli zainteresowani. Serio pierwszy raz miałam taką rozmowę. Gdzie zazwyczaj rozmowa o pracę powinna mieć jakiś taki miły charakter bo z jednej strony Ty chcesz przyjść do pracy i oni chcą Ciebie. A tutaj czułam się jak student… i to taki zagubiony student. Ewidentnie osoba która przeprowadzała rozmowę miała zły dzień. Ja też stałam się silniejsza dzięki temu ;)

Persi

Najlepszy Szef, jakiego do tej pory miałam. Nakłaniałabym, żeby robił szkolenia jak zarządzać. Wielki Szacun Panie Darku. Atmosfera również na długo zapadnie mi w pamięci. Polecam.

Antygona
@Persi

Nie polecam! Jeden wielki bałagan - dewiza firmy Mierny ale wierny! Na dobre zarobki nie ma co liczyć chyba, źe jest się osobą z zewnętrznych układzików .

Jest oferta (usunięte przez administratora) dla księgowej w Łodzi, widzę, że jest wzmianka o specjalistycznych szkoleniach, a jest to przyznaję, wabik dla mnie :) Dlatego chciałabym zapytać, jakiego rodzaju szkolenia są oferowane, wyjazdowe, zewnętrzne, w godzinach (usunięte przez administratora) czy poza? W dotychczasowej (usunięte przez administratora) mogę liczyć jedynie na on-line, a jestem zdania, że sieciowanie osób z branży i spotkania branżowe uczą więcej, niż niejeden szkoleniowiec :)

Na stronie jest duży nagłówek: zawsze aktualne informacje. Więc zawierzam temu i zakładam, że dwie oferty pracy są aktualne. Interesuje mnie księgowa. Otóż nie ma tam informacji o korzyściach z zatrudnienia w biurze. Jest coś tam o rozwoju, ale nie o zarobkach, benefitach, możliwości pracy zdalnej i innych. A po lekturze wrażeń kandydatek z rekrutacji to wolałabym to wszystko z wyprzedzeniem znać, zanim zaaplikuję. Pomocy!

Enterprise Support

Dzień dobry! Oczywiście, ogłoszenia na stronie są nadal aktualne. Z uwagi na ciągły rozwój firmy oraz poszerzające się stale grono Klientów, zawsze jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy ze specjalistami w zakresie księgowości. Jeśli chodzi o możliwe benefity, mamy do zaoferowania atrakcyjne warunki korzystania z kart MultiSport, ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej zarówno dla pracowników jak i osób bliskich. Praca zdalna jest możliwa, ale trzeba spełnić kilka warunków i tak jest kwestia zarobków jest omawiana podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zatem zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz aplikowania.

@Enterprise Support

Jakie warunki trzeba spełniać, aby była możliwa praca zdalna? Jesteś w stanie wymienić? Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ szukam pracy w takim trybie, bo do tej pory zawsze pracowałam zdalnie...

Enterprise Support Nowy wpis

Dzień dobry! Możliwość pracy zdalnej zależy od stażu pracy, posiadanych umiejętności, doświadczenia i samodzielności. W naszym biurze preferujemy pracę stacjonarną, ewentualnie po spełnieniu powyższych warunków można przejść na pracę hybrydową.

Ile jest zmian w Enterprise Support Sp. z o.o.?

Enterprise Support Nowy wpis

Dzień dobry! Nasze biuro rachunkowe pracuje w godzinach 8-16.

Opinie o pracy są bardzo zróżnicowane, wychodzi na to, że chyba trzeba się samemu przekonać? ;) Interesuje mnie stanowisko specjalisty do spraw podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Czy coś powinnam wiedzieć o nim przed wysłaniem cv? :) Ile wynoszą widełki płacowe? Tak szczerze, to zaniepokoiły mnie wypowiedzi o braku umowy o pracę i przyjmowania głównie studentów. To prawda? Większa część zespołu pracuje na zleceniu? W ofercie piszą o dyspozycyjności. Chodzi po prostu o prace w pełnym wymiarze godzin, czy o to, że w stanowisko wpisane często są nadgodziny ze względu na ilość pracy?

Enterprise Support Nowy wpis

Dzień dobry! Jak wiemy, ilu ludzi tyle opinii, a każdy powinien ją sobie wyrobić na podstawie własnych doświadczeń :) Część naszej kadry to oczywiście studenci, są niezastąpioną pomocą w codziennej pracy księgowych, uczą się pracy w praktyce, a nie tylko w teorii. Pamiętajmy, że to ta młodzież przejmuje później część obowiązków księgowych i gdzieś muszą zdobyć wiedzę żeby wejść na rynek. W naszych zastępach mamy wielu specjalistów, których kariera w naszym biurze zaczynała się w czasach studiów od stanowiska referenta – dzisiaj to księgowi o szerokiej wiedzy, obsługujący nierzadko duże, skomplikowane spółki. Potrafimy uczyć, dzielić się wiedzą i doceniać tych, którzy na tą wiedzę są otwarci i z ciekawością podchodzą do tego zawodu. Na pewno informacje o braku umów oraz samych zleceniach są chybione. O umowę nie trzeba się martwić, a możliwie formy współpracy omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Również wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas spotkania, jest ono bowiem uzależnione od wielu czynników i podchodzimy do tego tematu indywidualnie. Jeżeli chodzi o dyspozycyjność, najbardziej zależy nam na pracownikach zainteresowanych całym etatem, chociaż możliwe są odstępstwa od tej reguły. Zapraszamy do składania CV – nigdy nie wiadomo czy to nie będzie początek nowej, wspólnej drogi.

Księgowa

Dla mnie rozmowa była bardzo stresująca, bo oprócz standardowych pytań miałam do rozwiązania test, do tego niewiele czasu. Co prawda efekt był zadowalający. Na niektóre stanowiska maglują z angielskiego, mnie to na szczęście ominęło;)

logo firmy Serwisant rowerowy
Persi

Antygona
@Persi

Kim

Czy pracownicy w Enterprise Support Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

kłantum

tak dogaduja

A może trzeba być bardziej krytycznym wobec siebie? Firma jest oceniana jako dobry pracodawca.

Monia

Mnie się podobało. Bardzo dużo można się nauczyć pracując w ES. Sympatyczna atmosfera, super koleżanki. Elastyczne godziny pracy to też duży plus.

Obiektywna ocena
@Monia

Oczywiście, jak jesteś z układzików;) Reszta jest traktowana jak śmieci, ignorowana a sympatyczne koleżanki chętnie doniosą na nich, gdzie trzeba. Najlepiej się mają niewykształcone albo dość słabo osobniki oraz stare, bezdzietne panny. Dewiza firmy: Mierny ale wierny( nawet jeśli po kątach psioczy na prezesików). Twoją pozycję w firmie wyznacza, że podczas nieobecności szefa możesz zaparkować na jego miejscu;). Szefowie-no cóż, jeden ciągle niezdecydowany, niekonkretny i "musi pomyśleć", drugi nigdy nic nie wie, nie może i musi zapytać pierwszego. Pierwszy "dobry wyjek", drugiego poznajesz kiedy pierwszy musi Ci zwrocic uwage, opieprzyć albo zwolnić - do tego czasu możesz nawet nie być świadomy, że ten drugi w ogóle istnieje. Taki utytułowany wykidajło ;) Z kilkoma wyjątkami stado zakompleksionych, o bardzo niskich kwalifikacjach ludzi, którzy chętnie pokażą Ci, gdzie jest Twoje miejsce. Pieniądze- wolna amerykanka. Księgowa ze stażem, j.angielskim, wykształceniem może zarabiać mniej, niż młodsza księgowa bez stażu, bez j.angielskiego. Jeden referent może zarabiać dwa razy więcej,niż drugi. Ogólnie nikt nic nie wie, bałagan i... niestety brud.

szzur
@Obiektywna ocena

Opinia trafiona w samo sedno !

Paulina

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Enterprise Support Sp. z o.o. Czy wiecie jak tam aktualnie wygląda sytuacja? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Warto się zatrudnić?

marta
@Paulina

Nic sie nie zmienia. Przyjma Cie z otwartymi rekoma, jesli jestes studentem, albo beda mogli miec jakies dofinansowania. Chyba ze lubisz robic w weekendy za marne pieniadze. a podwyzka? zaczniesz wiecej robic, wiecej zaczniesz zarabiac. Pozdrawiam.

Konrad

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Może to jakiś gorszy moment?

Mikołaj
@Konrad

To wszystko nie trwa od wczoraj...

Paulina

Enterprise Support poszukuje księgowego. Pracodawca umożliwia m.in. umowę o pracę, rozwój zawodowy i pakiet benefitów. Czy wśród Was jest osoba zainteresowana aplikowaniem na to stanowisko? A może już ktoś to zrobił? Dajcie znać, jeżeli zostaniecie zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne w tej firmie.

księgowy
@Paulina

A co możesz powiedzieć kandydatowi aplikującemu na to stanowisko?

@księgowy

Nie jestem pracownikiem Enterprise Support. Zapytałam jedynie użytkowników forum o to, jak oceniają rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Jesteś zatrudniony w tym miejscu? Jeżeli tak, to proszę Cię o pozostawienie swojego zdania na jego temat.

Paulina

@tfu, jeżeli nie odpowiadało Ci wynagrodzenie w Enterprise Support w wysokości, o której napisałeś w swojej opinii to co spowodowało, że jednak podjąłeś współpracę z tym pracodawcą? Proszę o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

Remik

Jak komuś drogi rozchodzą się z dobrą pracą to pozostało jedynie narzekać??

Eryk

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie?

Kuba

Tak jakoś cicho zrobiło się na forum? Tak dobrze się pracuje?

Cezary

Niestety niektórzy potrafią jedynie narzekać!Idealnie nie jest w żadnej firmie!!!

@Cezary

Nie widzę tu żeby ktoś narzekał tylko wyrażał opinie o zakładzie

Waldi

Jesteście przekonani, że o Enterprise Support nie można napisać coś pozytywnego? Chciałem aplikować ale teraz się zastanawiam.

Agnes

Pracuję w tej firmie od kilku lat i wiele zawdzięczam tej pracy. Oprócz wielu szkoleń, ogromu zdobytej wiedzy praktycznej doceniam fakt, iż nie robiono mi absolutnie żadnych problemów z powrotem na swoje stanowisko po urodzeniu dziecka i dłuższym z tego powodu urlopie, co obecnie jest rzadkością w większości firm. Myślę, że wiele tych negatywnych opinii pochodzi od osób, które z dyplomem ukończenia studiów chciałyby zawojować świat, niczego jednak nie potrafiąc dokonać w praktyce. Ja powoli, stopniowo uczyłam się i zdobywałam coraz większe doświadczenie zawodowe, bo wiedziałam, że taka jest kolej rzeczy. Jednym słowem nie mam się do czego przyczepić a firmę mogę polecić ambitnym osobom, które stawiają na naukę i zdobywanie doświadczenia.

Agnes II
@Agnes

Tylko nie było takiej osoby hahaa, ciekawe kto koment wystawił, czyżby sam szef?;))

mm

byłam tam przez chwilę i moge powiedzieć ze brakuje tam organizacji; jest mega rotacja- mało kto pracuje dłużej niż rok. Nadgodziny, praca w weekendy i zdalna. (usunięte przez administratora) , nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Support Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Enterprise Support Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enterprise Support Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Support Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enterprise Support Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Support Sp. z o.o.