Opinie o Lloyd Properties Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lloyd Properties Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lloyd Properties Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lloyd Properties Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są mocne strony pracodawcy Lloyd Properties Sp. z o.o.?

E.

- Ładne biuro. - Większość miłych ludzi w zespole. - Dobre zarobki - ale WYŁĄCZNIE w dziale sprzedaży, w zależności od wyników oczywiście. Reszta super marnie. hmmm...to chyba wszystko ;)

Nie polecam. "Dojrzała" firma, która nie potrafi znieść słów krytki i kasuje opinie które są dla niej niew wygodne.

Anna Seroczyńska

Drogi Anonimie. My nie mamy możliwości kasowania tutaj żadnych wpisów, to robi administrator tego serwisu za niezgodne z regulaminem komentarze. Pozdrawiam, Anna Seroczyńska

Iwcia

daj namiary na siebie proszę. Właśnie dostałam propozycję pracy w tej firmie a jestem osobą niepełnosprawną i nie mogę sobie pozwolić na numery z brakiem kasy

Polecam

Lubię atmosferę w Lloyd Properties Sp. z o.o. za: Praca w Lloyd Properties daje wiele możliwości rozwoju, i z tego względu nie rozumiem moich przedmówców. Sprawa na początku współpracy jest klarowna, zasady są jasno omówione, szczególnie jeśli chodzi o termin wypłaty czyli 14 dni od przedstawienia rachunku/faktury. Jako pracownik tej firmy mam dużo dobrego do powiedzenia, atmosfera jest genialna, często spędzamy czas razem. Firma organizuje imprezy na zewnątrz aby zintegrować pracowników firmy. Za pracę dostaje się nagrody kwartalne w postaci pieniędzy plus wyjazdów np. do Trójmiasta. Szef zawsze jest wstanie znaleźć pięć minut i porozmawiać jeśli kogoś coś gryzie. A jeśli chodzi o sytuacje, w której firma rozstaje się z pracownikiem to mogę powiedzieć tylko tyle - zawsze każdy dostaje drugą szanse. A jak z niej nie potrafi skorzystać to trudno. Jak ktoś jest pesymistą to w każdej firmie znajdzie coś do narzekania, ponieważ nikt nie jest idealny.

Dla potwierdzenia moich słów. Znam co najmniej kilku doradców, którzy mieli rozmowy, w których ustalano na nowo wspólne zasady współpracy oraz wymagania, które muszą spełnić. Nie były one jakieś szczególne, jednak jeśli doradca notorycznie nie odbiera telefonów od klientów oraz nie pozyskuje mieszkań, to nie rozumiem sensu trzymania go na siłę. Była również u nas swego czasu asystentka, która również otrzymała co najmniej dwie szanse. Po pierwsze w momencie, w którym bardzo nieprzyjemnie zachowała się wobec klienta, otrzymała drugą szansę w postaci innego stanowiska w tej samej firmie. Uważam, że większość pracodawców, po prostu zwolniło by taką asystentkę, ponieważ priorytetowym zadaniem jest rzetelna obsługa klienta. Nie bronię pracodawcy, dlatego że tutaj pracuję. Przedstawiam fakty, które miały miejsce w tych szeregach.

Jan Kowalski

Zajrzyjcie co jakis czas na strone internetowa tej firmy - pojawiaja sie nowe twarze a potem znikaja i pojawiaja sie kolejne. Swiadczy to o niestabilnosci i duzej rotacji. Starzy pracownicy jakos sie trzymaja a nowi szybko odchodza.

Doradca Klienta

Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Lloyd Properites

Dziękujemy za opinię, aczkolwiek głęboko się z nią nie zgadzamy. Znakomita część naszych współpracowników jest z nami już od kilku lat, a każda nowa osoba obdarzana jest zaufaniem i ciągłym wsparciem. Błędy oczywiście mogą się zdarzać każdemu, nie jesteśmy idealni, ale z każdym członkiem naszej ekipy rozmawiamy na bieżąco co zrobić, żeby współpracowało się nam jak najlepiej, a osiągane przez nią lub niego rezultaty były satysfakcjonujące dla obu stron. Każdy, z kim się rozstaliśmy dostał wcześniej informację zwrotną odnośnie swojej pracy, a także sugestię i czas na zmianę, aby dalsza współpraca miała sens. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych byłych współpracowników na naszej stronie www (usunięte przez administratora) a także do wyrobienia sobie opinii osobiście. Pozdrowienia, zespół Lloyd Properties

klient

Dlaczego firma w bazie posiada mnóstwo nieruchomości z 2015 i 2016 roku. Naprawdę tak długo sprzedajecie nieruchomości?

Lloyd Properties
@klient

Drogi kliencie, różne sytuacje życiowe naszych klientów decydują o tym czy swoją nieruchomość sprzedają od razu czy zawieszają lub odkładają tę decyzję na kilka lat (narodziny dziecka, zmiana sytuacji zawodowej/finansowej, zmiana planów etc.). Gdy wracają w dogodnym dla nich momencie do tematu sprzedaży wówczas aktualizujemy ogłoszenie, które w bazie ma swój numer sprzed kilku lat. Stąd mylne wrażenie, że ze względu na małą skuteczność mieszkania sprzedajemy tak długo. Nasi klienci mają pełne prawo do decydowania o tym kiedy i w jakiej kwocie decydują się sprzedać nieruchomość. Nasi doradcy służą im doświadczeniem, historią cen transakcyjnych w okolicy, lecz ostateczną decyzję zawsze podejmuje właściciel. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Pańskie wątpliwości :) W razie dalszych pytań prosimy o kontakt na kontakt@lloydproperties.pl, chętnie rozjaśnimy każdą kwestię. Pozdrowienia, zespół Lloyd Properties

Bartosz

Lloyd Properties ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy rekrutują aktualnie?

Jakub Bednarek - Żoliborz

Pracuję w Lloyd Properties od prawie 3 lat. Decyzja o zmianie nie była łatwa, bo wymagała przygotowania, zaplecza finansowego, które pozwoliło mi na 4 mce bez przychodów. Czy zmiana się opłaciła? Tak, i to bardzo, ponieważ dziś nie martwię się o przychody, ponieważ pracuję na tyle sprawnie i dużo, że zabezpieczam się na przyszłość. Praca w nieruchomościach do łatwych nie należy, ale dzięki atmosferze, jaka tu pracuje, dzięki ludziom, którzy budują ten zespół, i dzięki zdrowej rywalizacji, odczuwam komfort pracy i współpracy. Mimo kilku słabszych momentów nigdy nie brakowało klientów, ani sprzedających, ani kupujących. Miejsce budują ludzie - a w Lloyd, dzięki dobrej kadrze zarządzającej, dyrektorskiej, trenerskiej ludzie się rozwijają, zarabiają, sami kupują mieszkania i korzystają z wielu dodatkowych nagród, którymi firma motywuje.

Ja mimo zakończenie współpracy z firmą nie miałem żadnych problemów. To jest praca do osób, którym chce się pracować. Bo jeśli Tobie się nie chce to niczego nie zarobisz, nie ważne ile na Ciebie wyłoży firma czasu, kasy i cierpliwości. Są minusy takiej pracy bo jeśli nie masz wyniku to szefowie się zastanawiają o co chodzi ale podchodzą do Ciebie jak do człowieka, a nie do worka pieniędzy, które możesz przynieść. Jeśli chodzi o zarobki to miałem na działalności kilka tysięcy. Nigdy nie zdarzyło się abym nic nie zarobił poza okresem po szkoleniu. Szkolenie trwa kilka tygodni, i to niestety jest minus bo musisz mieć jakąś kasę na start abyś nie czuł ciśnienia ale dzięki temu uzyskałem wiedzę, dzięki której potem zarabiałem fajne pieniądze. Po zakończonej współpracy mogłem dostać kasę za mieszkania, które był moje ale akurat nic wtedy się nie sprzedało. Zakończyłeś współpracę z powodów prywatnych a nie z powodu kasy czy ludzi tam pracujących. Po prostu już mnie nie bawiło bycie doradcą.

on

Prawda jest taka, że jak ktoś ma zapał to jeszcze nie skończy szkolenia, a już sprzedaje. Są też osoby, które nic nie potrafią, ale ze szkoleń wszystkiego się nauczą i sprzedają, zarabiają aż miło. Są także osoby, które nie potrafią się odnaleźć w takiej pracy i szkolenia czy coachingi odbijają się od takiej osoby jak od ściany. Wtedy faktycznie odchodzą, bo się nie nadają do takiej roboty. Przecież nic na siłę, po co się męczyć. Jak ktoś ma opory w kontaktach z ludźmi, nie jest zorganizowany a cudem prześlizgnął się przez rekrutację to odpada "w praniu". Nie każdy musi pracować w nieruchomościach czy w Lloydzie. Zasady pracy są bardzo fair, wiem, że nawet po odejściu z firmy przez jakiś okres czasu sprzedaż jego nieruchomości wiąże się z jakimś wynagrodzeniem dla niego. Która inna firma tak ma, że płaci byłemu pracownikowi??Ja z wypłacalnością nigdy nie miałem problemów, wystawiałem fakturę i zawsze na czas były pieniądze. A pensja jak to w tym zawodzie - zależy od chęci = wyników, ale od znajomego z branży wiem, że jest dużo lepiej niż w jego agencji.

Agata

@entakie są Twoje osobiste doświadczenia z pracy w firmie? Czy dobrze rozumiem, że mogą wystąpić problemy z uzyskaniem wynagrodzenia? Ktoś jeszcze może to potwierdzić?

a wiadomo na jakie mniej więcej zarobki można liczyc?

Posrednik nieruchomosci

Wg mnie Loyd jak kazda inna agencja nieruchomosci nieustannie poszukuje nowych agentów do roboty, gdyz rotacja jest bardzo duza. Zeby sprzedac mieszkanko to trzeba miec szczescie albo doswiadczenie, a najlepiej jedno i drugie. Pośredników jest jak psów i kazdy ma cisnienie na transakcje. Minely czasy, kiedy do ag nieruchomosci przychodzil klient poszukujacy, bo wszystko jest w Internecie. Lliczy sie tylko oferta posrednila trzymana na wylacznosc. Masz dobry towar to jest sprzedaz. Dla laikow to ciezki kawalek chleba. Krotko mowiac Loyd przyjmie kazdego chetnego do tzw "pracy", ale za darmo. Masz cisnienie na kase - jestes dla nich najlepszym towarem. Ty zarabiasz oni tez. Ty ciezko pracujesz, a oni tylko czekaja na Twoj deal. Jestes dla nich idealnym pracownikiem za darmo. Super. Zdobądź doswiadczenie i rob swoj biznes, bo inaczej nie zarobisz na emeryture. Mowie jak jest.

Posrednik nieruchomosci

Ze swojego doświadczenia nie polecam usług. Nie miałem po drugiej stronie w ogóle partnera, zero zaangażowania, nieodpowiednie komentarze i ogólnie olewka. Jest wielu innych pośredników gdzie serwis jest o niebo lepszy. Takie jest moje zdanie.

Rekruter

Chyba te pytania i odpowiedzi pisze sam LLOYD

@Rekruter

@rekruter - ad. Twój komentarz z marca 2016: Przepraszam, że odpowiadam tak późno, ale rzadko tu jestem. Gdyby pisał ktoś z polecenia firmy - podpisałby się w otwarty sposób. Nigdy jednak tego nie zlecaliśmy. Jedynym, kto tutaj pisał na zlecenie Lloyd jestem ja sam, i zawsze się podpisuję swoim nazwiskiem. Widziałem też kilka spontanicznych wpisów naszych obecnych lub byłych współpracowników, jednak to, że to "nasi ludzie" da się łatwo wywnioskować z ich wpisów, a my ich nie zlecamy. Jednak, jeśli są jakieś pytania, proszę do nas pisać. Nikt z nas nie ma problemu ze szczerymi odpowiedziami - to nie jest praca dla każdego, a my chcemy inwestować nasz czas tylko w odpowiednie osoby, tzn takie, które mają pełną świadomość "cieni i blasków" tego zawodu. Pozdrawiam, Kamil Kosior Prezes Zarządu, Lloyd Properties sp. z o.o.

Kamil Kosior

Witam. Niedoświadczeni to według nas tacy, którzy są w pierwszym miesiącu pracy i właśnie się uczą, więc tu średnia jest dość prosta :) Osoby, które zaczynają sprzedawać, w 2 lub 3 miesiącu liczę już do średniej, ponieważ nasze doświadczenia pokazują, że niektórzy od razu zaczynają zarabiać na takim poziomie, jak Doradcy z 2-letnim stażem, lub więcej. 5 tyś zł netto to byłaby średnia - przynajmniej na ten moment. Proponuję jednak nie odnosić się wprost do średniej - takie odniesienie oznacza, że osoba tak zakładająca uważa sukcesy (sprzedaże) za rezultat szczęścia i wierzy, że osiągnie właśnie takie wyniki, jak "średnia". Tymczasem - z naszego doświadczenia - niektórzy Doradcy regularnie są ponad średnią, inni regularni poniżej. Najbardziej liczymy na aplikacje takich osób, które celują w bycie w tej pierwszej grupie. Pozdrawiam, a w razie pytań, zapraszam do osobistego lub mailowego kontaktu bezpośrednio z naszą firmą - z sekretariatem, który przekieruje do odpowiednich osób, lub bezpośrednio z Doradcami :) Z poważaniem,

Kamil Kosior

Witam :) Uprzejmie donoszę, że z obecnych Doradców ok. 90% (lekko zaokrąglam) nie miało do czynienia z nieruchomościami przed pracą u nas, a ok. 40-50% nie pracowało wcześniej bezpośrednio w sprzedaży. Pozdrawiam i powodzenia w procesie rekrutacji tym, którzy zechcą spróbować swoich sił i dać sobie szansę. Kamil Kosior, Prezes Zarządu

Abc
@Kamil Kosior

Panie Kamilu, a czy może Pan mi powiedzieć ile średnio msc. zarabiają doradcy pracujący w Lloydzie? Rozumiem, że przede wszystkim zależy to od ilości sprzedanych mieszkań, ale chciałbym poznać kwotę uśrednioną bo wcześniej nigdy nie miałem styczności z nieruchomościami. Oczywiście te uśrednione kwoty najlepiej by było gdy Pan powiedział na niedoświadczonych doradcach

J.

Jeżeli pytanie było skierowane do osób, które mają porównanie z pracą w innej agencji to było to pytanie między innymi do mnie. Czytając poprzednie wpisy nie sposób się nie zgodzić z Waszymi opiniami (niezależnie od tego czy pozytywne czy negatywne). Firma to ludzie a każdy może mieć lepszy lub gorszy dzień, lepszy bądź gorszy kontakt z klientem ale Lloyd odgórnie kładzie bardzo duży nacisk na to, żeby klientów traktować z szacunkiem i żeby dawać z siebie wszystko. Nawiązując dalej, moim zdaniem dobry doradca to coś więcej niż biała koszula i krawat. W porównaniu do poprzedniej agencji w której pracowałem, myślę że szkoda, że wcześniej nie podjąłem decyzji o zmianie. Zarobki wyższe, nie ma problemów z wypłatami, socjal to też prawda, poza tym bonusy, nagrody i premie zależne od wyników a czas organizuję sobie sam bez bezsensownych 10 godzin pracy w oddziale i tu nie rządzi system ludźmi. W biurze jestem bo chcę, nie bo muszę. Firma motywuje do działania i wspiera ale tu jak to w każdej sprzedaży wszystko zależy od nas. Mnie cieszy fakt, że w pracy mamy czasem i trudne transakcje ale Lloyd zawsze szuka rozwiązania i stara się pomóc. Coachingi i stały rozwój to też jak najbardziej prawda. Pisząc tę opinię, pewnie narażam się na falę krytyki ze strony tak zwanych hejterów ale Lloyda polecam a jak tu traficie to zapraszam na kawę i Wam wszystko opowiem :)

zainteresowany

A może ktoś powiedzieć czy dają klientów na których można pracować czy trzeba wyżyć tylko z tych których samemu się pozyska?

Zostaw merytoryczną opinię o Lloyd Properties Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lloyd Properties Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lloyd Properties Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lloyd Properties Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lloyd Properties Sp. z o.o.