Opinie o Lloyd Properties Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lloyd Properties Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lloyd Properties Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lloyd Properties Sp. z o.o. w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z Lloyd Properties Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Klient

Pan Prezes unika rozmów, nie odbiera telefonów, jeżeli chodzi o realizacje płatności.

Pewien wykonawca
@Klient

Miałem do czynienia z tą firmą, niestety to jest prawda.

Halina
@Pewien wykonawca

A da się w końcu jakoś swoje pieniądze od niego odzyskac?

Halina
@Halina

Ciężko na razie, są podjęte kroki windykacyjne w następnej kolejności jeżeli to nie poskutkuje to sąd.

Pewien Wykonawca
@Halina

@ Halina Ciężko, na razie kroki windykacyjne a potem sąd.

@Pewien Wykonawca

No ale jednak jest pewność, że dojdzie do rozliczenia? Pewnie pół roku to minimum?

Pewien Wykonawca
@Bożena

@Bożena ogólnie proszę sobie sprawdzić firmę Lloyd Properties Sp. z o.o. na giełdzie długów. Tam będzie wszystko.

Pati Nowy wpis
@Halina

Ja tam swoją kasę odzyskałam z pomocą,bo sama bym nie dała rady. ZZ nimi trzeba ostro. Jak coś zadzwoń na ten nr telefonu 502126229

Zen Nowy wpis

Udało się odzyskać środki. Polecam dzwonić pod nr tel 502126229. Mi pomogli

Kamil Kosior

@posrednik nieruchomosci - pozwolę sobie odpowiedzieć faktami na Twoje opinie :) Robimy 3 nabory rocznie. TRZY. W jednym z nich (w lutym) dostaliśmy ponad 130 aplikacji. Czy zaproponowaliśmy pracę 130 osobom? Może chociaż 20?... Po 3 etapach rekrutacji zaproponowaliśmy współprace 7 osobom. Do dziś pracuje i zarabia 5 z tych osób. Nie, nie przyjmujemy każdego kandydata, który chce z nami pracować. Ja, Kamil Kosior, piszę z perspektywy człowieka, którego firma w tym biznesie sprzedała ponad 1300 mieszkań. Może Ty wiesz o tym biznesie również dużo?... nie wiem, bo pozostajesz anonimowy. Jednocześnie "mówisz jak jest". Pytanie, czy aby na pewno wiesz, jak jest? :) Czy wiesz, jak jest w Lloyd? Jeśli naprawdę chciałbyś się dowiedzieć - zapraszam do odwiedzenia nas. Jesteśmy otwarci i mówimy wprost, jak jest. Pozdrawiam, Kamil Kosior Prezes Zarządu Lloyd Properties sp. z o.o.

kandydat_na_prezesa:-) Nowy wpis
@Kamil Kosior

przerost formy nad trescia z tym zatrudnieniem. 3Xw roku rekrutacja swiadczy ze nie umie pan dobierac pracowników, bo odchodzą. Zresztą co to za rekrutacja na własną działalnosc gospodarczą. Kit to my a nie nam. Nie wierze nawet w 30 osob ze sie tak pcha akurat do Loyda. Ag . nieruchomosci jest zatrzesienie w Warszawie. Dzis kazdy moze sprzedac nieruchomosc na prowizje mając dostep do netu. Wielkie ceregiele pokazac mieszkanie , opowiedziec o nim, zgromadzic dokumenty urzedowe ( notariusz mowi jakie). Jesli ktos jest chetny, naprawde zainteresowany to kupi a jesli tylko apacz to to i przez rok mieszkania nie sprzedasz. Wiem co piszę , uwierzcie mi bo moja praca polega własnie na ty i nie zamierzam nikomu kieszeni napychac kosztem mojej pracy...a to ze sie podpisuje jako "kandydat" no cóz...jakos trzeba sie podpisac:-)

Doradca Klienta

logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Ta firma działa jak sekta, kółko wzajemnej adoracji, szkolenie przesadzone ????, atmosfera w biurze tragedia, wielkie panujące przejęcie nad własnym zachwytem, a i ma biuro w piwnicy i pralni :). Są ciekawsze, większe i nowocześniejsze agencje.

Lidia
@były pracownik

A czemu tak wszyscy się sobą zachwycają? O co chodzi? Zwolniłeś się czy Tobie podziękowali?

Artur
@były pracownik

Co wpływa na złą atmosferę? Chodzi o podejście szefostwa czy współpracowników?

ABC

Przestrzegam przed pracą w tej firmie! Prezes, który w ogóle nie szanuje ludzi (w tym pracowników), z ogromnym ego. Przerost formy nad treścią, wszystko jest w tej firmie jedynie na pokaz. Obgadywanie na każdym kroku, zrzucanie winy na innych, niedotrzymywanie danego słowa. Szkoda każdej sekundy na pracę w takiej firmie.

@ABC

Poważnie jest tak jak piszesz? Przykre, że takie stosunki ludzie mają tu między sobą. Może da radę coś zrobić, żeby ludzie wzajemnie zaczęli się szanować? Szczera rozmowa, szukanie motywacji do zmian? Szkoda, żeby przez tak dziecinne zachowania atmosfera się psuła. :(

cec
@Bożena

Niestety jest dokładnie tak jak to wyżej zostało opisane. Szkoda własnego zdrowia na tę firmę.

Byly
@cec

Nie da sie z tym nic zrobic bo prezes jest wlascicielem i on wie wszystko najlepiej. Jesli komus sie nie podoba to moze odejsc i to dzieje sie czesto. W ciagu paru lat odeszla wiekszosc zalogi.

jkj
@Byly

Dokładnie tak jest. Z najlepszej ekipy jaka tam była 2-3 lata temu praktycznie nie ma nikogo. Skład się strasznie wykruszył. Negatywne opinie - choć prawdziwe - są usuwane. Prezes niestety nie uczy się na swoich błędach a przy tym nie szanuje swoich pracowników. Szkoda, firma może i miała potencjał ale idzie niestety w bardzo złym kierunku.

Agnieszka
@jkj

czy podczas gdy ktos odchodizl prezes nie robil jakis problemow, normalnie rozliczany byl urlop itp? mozna było sie dogadac i odejsc za porozumieniem stron ?

@Agnieszka

Z reguły problemów nie robi, ale standardem jest "obrażony" prezes, który do końca współpracy Cię omija i traktuje jak powietrze.

Nicccckk

Dokładnie tak jest, na koniec współpracy nie potrafi powiedzieć „dziękuję” tylko jeszcze obgaduje po kątach myśląc, że dana osoba się nie dowie… przykre strasznie ale daje nauczę na przyszłość :)

xyz

Czy są dostępne miejsca parkingowe dla pracowników?

@xyz

w tej chwili jest ogólnodostępny parking w Hali Koszyki i parking na abonament po sąsiedzku

Niestety jest to prawda. DZIAŁ SPRZEDAŻY: Zarobki są wysokie oraz klarowne, jednak mocno zależne od pracy własnej, z czym trzeba się liczyć dołączając w szeregi tej firmy. Firma przyznaje dodatkowe benefity w postaci wyjazdów kwartalnych, szkoleń, dodatkowych nagród (mniejszych i większych), często pieniężnych. Doradcy w większości są bardzo uprzejmi i mili. Jednak trzeba uważać jakie informacje przekazuje się poszczególnym osobom, ponieważ rozchodzi się ona w ekspresowym tempie. INNE DZIAŁY: Zarobki w przedziale 2-3 tysiące po kilku miesiącach/latach pracy. Dodatkowo premia kwartalna podzielona na część obiektywną i subiektywną (zależną od humoru Prezesa). Podwyżki roczne w przedziale 100-150 zł brutto, niezależnie od stanowiska i wkładu pracy. Często również trzeba wykonywać prace za kilka osób, podczas ich nieobecności lub rozstania z firmą. Bardzo duża rotacja pracowników, ze względu na brak poszanowana czasu i osób tam pracujących oraz braku inwestycji w pracownika. Brak możliwości wyjazdu z doradcami w ramach nagrody kwartalnej, ze względu na sporą różnice w traktowaniu tych dwóch działów, przez co powstają niesnaski. Brak możliwości doszkolenia się w zakresie swoich obowiązków. Bezbłędną metaforą opisującą pracę tutaj byłoby "Wyciśnięty jak cytryna do ostatniej kropelki". Praca tylko dla osób o mocnych nerwach.

Mi.
@Anonim

Myślę, że trafiają się wyższe zarobki, aniżeli zostało napisane tu. Co do "podwyżek" to absolutna prawda. Do tego wątku dyskusji warto dodać, jak traktowane są kobiety w Lloyd. Różnice są subtelne, ale bardzo wyczuwalne. "Boys club" prowadzony przez prezesa, który na prawo i lewo rzuca sexistowskie uwagi, obracając to w żart. Oczywiście możesz się dopasować do tej formuły, ale pod warunkiem, że będziesz znać swoje miejsce. ;) Pieniądze i "prestiż" prezesa to jedyne motywacje do budowania tej firmy. Człowiek ma znaczenie tylko wtedy jak kamera jest włączona i można nagrać coś fajnego na potrzeby sociali. Brakuje zarządowi klasy, która na tak wysokich stanowiskach jest szalenie pożądana. Zero dyskrecji, poszanowania danego słowa czy umiejętności konstruktywnego przyjmowania krytyki. Prawda to co napisane było odnośnie działu sprzedaży, to jedyne miejsce gdzie warto pracować w tej firmie.

@Mi.

Czyli zarobki są wyższe niż 2-3 tysiące netto?

Razdwatrzy
@Mi.

A nawet publicznie zdarza się wyczuć od prezesa wyższość, żeby nie powiedzieć pogardę. W tym wypadku akurat mam na myśli stosunek do klientów jaki został zaprezentowany podczas jednego z wywiadów w samochodzie (nie pamiętam już na którym kanale YT). Osobiście pozostał niesmak także po kontaktach z pośrednikami, kiedy próbowałem kupić mieszkanie, ale ciągle były problemy z umówieniem i ciągle mieszkania przepadały. Czułem, że pośrednik robi przy przysługę próbując umówić się ze mną, w końcu rynek sprzedającego, jak nie ja to ktoś inny kupi.

czy zatrudnienie jest jedynie w oparciu o własną działalność gospodarczą, czy jednak z podstawą(umowa o pracę) plus prowizyjny system?

@12345

w oparciu o własną działalność gospodarczą

Milena

Bardzo niska jakość usług. Nie reprezentują Klienta. Nie szanują czasu. STANOWCZO ODRADZAM

mosm
@Milena

Zgadzam się z opinią. Nie polecam firmy Lloyd Properties. Kręcą i manipulują. Stanowczo odradzam!!!

@Milena

Dziękujemy bardzo za opinię, publiczne opinie na Google wystawione przez naszych klientów są bardzo pozytywne na 4,2 : https://www.google.com/maps/place/Lloyd+Properties+Sp.+z+o.o./@52.2219311,21.0092445,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471ecc5f4751ebd9:0x2ddc681978abd6ce!8m2!3d52.2219311!4d21.0114332

Rekrutacja na stanowisko menedżerskie złożona z trzech etapów, w tym ostatni kilkugodzinny assessment center. Obiecywana informacja zwrotna następnego dnia, z zaznaczeniem, że znalazłem się w dwójce rozpatrywanych kandydatów. Finalnie żadnego kontaktu, nic. Nie piszę tego po dwóch dniach, a po ponad miesiącu, więc nadgorliwy nie jestem. Chyba to dobrze, że nie trafiłem do tej firmy. Brak klasy i szacunku do pracy wkładanej przez kandydatów przeniósłby się zapewne na codzienność.

Izabela

Co to za akcja "na covida"? Tyle już napisałeś, nie rób tajemnicy :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

Do (usunięte przez administratora) Wszyscy Cię obgadują (negatywnie), (usunięte przez administratora), fałsz totalny nie ma komu ufać. Przyjaciół tam nie znajdziesz

A.

1 gwiazdka za brak obiecanej informacji zwrotnej.

Sylwia

Hej, a jak ma się sprawa z umowami? Czy można liczyć tam na umowę o pracę? Jeśli tak to zastanawiam się również , czy szef proponuje jakieś benefity. Najbardziej popularne są chyba multisport i prywatna opieka medyczna. Z góry dzięki za odpowiedź.

Sylwia

Hej, fajnie, że napisałeś taki komentarz, myślę, że zwraca uwagę na ważne kwestie. Chciałabym tylko dopytać, co dokładnie masz do zarzucenia szefostwu? Czasami wystarczy normalna, ludzka rozmowa i zwrócenie uwagi na jakieś niedogodności. Ciekawa jestem czy w tej sytuacji były podjęte jakieś próby?

Zuzanna

Dzień dobry, jakie firma ma wymagania co do kandydata na nowego pracownika? Czy są w ogóle obecnie jakieś przyjęcia do pracy w Lloyd Properties? Napiszcie coś proszę też na temat tego jak oceniacie pracę w tym miejscu. Liczę na Wasze komentarze.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

wynagrodzeniem jest prowizja od sprzedanych nieruchomości

Bołże

Fatalne warunki dla kupującego, umowa na 12 miesięcy, prowizja tylko od kupującego na poziomie 30 tys złotych!

Jak długo trwa proces awansu w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

Byłem wiedzialem

Proces awansu? Tam nie ma procesów awansu. Zwyczajnie nie da się awansować. Sprzedajesz albo nie. Nic więcej.

Jestem i wiem
@Byłem wiedzialem

Proces awansu jest rozpisany na stronie https://www.lloydproperties.pl/sciezki-rozwoju i zgadza się ze stanem faktycznym. Jeśli mówimy o sprzedaży to w 1.5 roku można awansować od nowo zatrudnionego do menedżera, tylko trzeba być aktywnym, mieć dobre wyniki i przede wszystkim predyspozycję i chęć do objęcia tak odpowiedzialnego stanowiska. Poza wyższym opisanym szczeblem, w regulaminie jasno stoi po ilu sprzedażach zmienia się stanowisko. Nie ma tu miejsca na sympatie/antypatie w awansach. Liczą się liczby, które dla wszystkich są takie same. Większość nowych awansuje 3-6m-cy od zakończenia szkoleń. Chyba, że kładą lachę na pracę, wtedy piszą na goworku.

A w jakim dziale chcesz awansować? Zdarzają się w sprzedaży tylko. Jeśli sprzedawca sprzedaje skutecznie, dużo i dobrze żyje z zarządem dostanie managera, (usunięte przez administratora)

Bożena

Fajne jest to, że mimo wszystko potrafiłeś znaleźć i te pozytywne aspekty pracy w Lloyd Properties. Nadmieniłeś, iż zarobki są tam "takie jak wszędzie" - nie jest to jednak precyzyjne stwierdzenie. Ale na ten moment chciałabym Cię dopytać o ten system pracy, o którym wspomniałeś. Powiesz coś więcej o tych "skryptach"?

Byłem widziałem
@Bożena

Bardzo precyzyjny język mowy, niczym prawnik :) Skrypty? Odsyłam do google.pl Ogólnie te skrypty nie działają a bynajmniej na tyle jak „im” się wydaje. Szkoda czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Lloyd Properties Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lloyd Properties Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lloyd Properties Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lloyd Properties Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lloyd Properties Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lloyd Properties Sp. z o.o.