Opinie o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki w Łódź

Hytytju

Powinien siedzieć i wkrótce się to stanie

Jan Coffin

Lubi wszystko robić za szybko.

Edward
@Jan Coffin

Chodzi o kwestie podejścia do obowiązków, czy masz na myśli kwestię wypadku?

Joanna

Tragiczny pozer, głupiutki chłoptaś bez żadnej wiedzy. Chore ego i alkoholizm ma wbudowany w swój wygląd.

Joann

a może wysłać go na front teraz?

Lukasz
@Joann

Bardzo prawdopodobne, że zaraz by przeszedł na wygodna mu stronę,ale powinien kilka dni stać przywiązany do drzewa w miejscu gdzie zabił te dwie kobiety, tak by każdy mógł osobiście złożyć mu życzenia.

@Joann

Zapewne wypiąłby się komu potrzeba i ile razy potrzeba, bo na takie usługi jest zapotrzebowanie na froncie, a on lubi pieniądze i nie ma kręgosłupa moralnego.

Władek

Jako sabotażystę ?

Danuta
@Madame

Nie przesadzacie trochę z tym krytycyzmem? Ja rozumiem, że można być z kogoś niezadowolonym ale żeby od razu taką tragedię jak wojnę w taki temat mieszać? To trochę nie przegięcie?

Beata
@Danuta

Nie odwracaj kota ogonem, wiem, że to ty Pawle.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Monika Słowińska

Menel jakiego świat nie widział. Niewątpliwie świetnie dogaduje się ze swoimi klientami ze świata przestępczego, który jest mu bliski. Wstyd !!! Parodia adwokatury. Skandal, że takiemu człowiekowi nie zostały jeszcze odebrane papiery. On i jego żonka to kiczowate prostaki. Lubią sławę to teraz mają "popularność".

Monika Słowińska

Kierująca pojazdem kobieta, która została zabita przez Pawła Kozaneckiego miała prawo jazdy na pojazdy ciężarowe, czyli musiała być dobrym kierowcą.

Monika Słowińska

Niedługo to będą dowodzić, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Na razie stwierdzili, że kokaina nie ma wpływu na to, że gościu pod jej wpływem zabił autem dwie osoby. Niedługo będą dowodzić, że obraz przesyłany z mózgu do oczu jest nieprawdziwy, a nam wszystkim się tylko wydaje, że jest tak jak jest. Byleby tylko procedura była dłuższa i bardziej skomplikowana i żeby wykorzystać system prawny dla korzyści oskarżonego.

Małgosia

Twarz polskiej adwokatury

Twoj nick

Pan adowokat jest fajny na imprezki, ale do zawodu to sie jednak nie nadaje. Za bardzo pajacuje i zbyt czesto traci kontakt z rzeczywistoscia.

Damian O

Nie żetelny, mało skuteczny, prowadzący nieudolnie sprawy.

Robert

W jakim kraju my żyjemy, jeśli ktoś taki dalej wykonuje zawód zaufania publicznego?

ruda

Ten adwokacina to zwykly dzieciak ktory sie chowa za spudniczka mamusi i kupuje zwolnienia lekarskie niby taki chory mysli ze uniknie odpowiedzialnosci My nie zapomnimy i na takich sa sposoby

@ruda

Po prostu bananom wolno więcej w tym kraju. U nas w praktyce jest tak jak w Rosji. Takie przeciąganie spraw i unikanie odpowiedzialności to zwykła korupcja.

Mikolaj

Fatalny, by rzec tragiczny, adwokat. Odradzam.

@Mikolaj

To nie adwokat, tylko kryminalista. Zresztą jemu się chyba już wcześniej ten świat przestępczy bardziej podobał. Natury nie oszukasz. Ciągnie wilka do lasu.

Mikolaj

I chyba niedlugo wyrzuca go z palestry, bo jest skrajnie noeodpowiedzialny i cyniczny.

@Mikolaj

On odziedziczył zawód po rodzicach. Takie osoby są uprzywilejowane w prawniczym światku. Co to uprzywilejowanie oznacza w praktyce, to wszyscy widzimy, a jest to obraz zatrważający.

Kokainowy Kowboj

(usunięte przez administratora) Nic mu nie zrobią, zwalą na te biedne kobiety.

@Kokainowy Kowboj

To niestety prawda, w takim świecie żyjemy.

Pablo escobar

Panie mecenasie czy zwrócono panu hajs za uszkodzone auto w końcu pan jechał dobra bryka a kokaina już wywietrzala

@Pablo escobar

Mało powiedziane, ta rodzina powinna mu płacić dożywotnie odszkodowanie za to, że te kobiety miały czelność jechać tą samą drogą co on. Poza tym odszkodowanie dla szanownego pana menela powinno być płacone przez siedem następnych pokoleń. W świecie, a przepraszam "światku" prawników takie są właśnie założenia, czego dowodem jest totalny brak działań zmierzających do wymierzenia sprawiedliwości.

Madame

Kiedyś za takie numery gościu wyleciałby z zawodu z hukiem. A teraz to się stosuje dowodzenie faktów oczywistych, aby zrobić z realiów trudną sprawę prawniczą, bo tak im wygodnie, gdyż to oddala w czasie odpowiedzialność karną. Niedługo będą dowodzić czy obraz przesyłany z oczu do mózgu jest prawdziwy bądź urojony na zasadzie że "tylko się wszystkim wydaje, że adwokat pod wpływem kokainy zabił na drodze dwie kobiety i jeszcze cynicznie o tym prawi", a tak naprawdę to tak nie jest, bo czarne jest białe, a białe jest czarne. Niestety obecnie prawnicy to wykształciuchy bojące się własnego cienia i popadające w paranoję przy interpretacji przepisów, zwłaszcza gdy strachają się wpływowych osóbek ze środowiska.

Pan Paweł jest całkiem sympatyczny, ale trzeba uważac, bo po pewnej białej substancji dostaje małpiego rozumu i robi z siebie pośmiewisko, czego przykłady są w internecie. Generalnie - nie polecam. Lepiej wziąć poważnego i kompetentnego adwokata, a Pan Paweł jest dobry na imprezki.

Dotka

Odwodnienie widać na naszej skórze, która staje się "wyblakła", szara, za to zmarszczki i bruzdy nabierają wyrazistości. Alkohol rozszerza naczynka, powoduje opuchnięcia twarzy (na skutek limfy wypływającej z powiększonych przez alkohol naczyń krwionośnych do skóry twarzy). Pojawiają się także zaczerwienia na skórze, oczy stają się podkrążone.

Dlaczego ja od razu muszę ponieść konsekwencje stłuczki a Pan po wypadku nie?

Beata
@Anna

Bo zapewne twoi rodzice nie są komunistycznymi prokuratorami.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Narutowicza 69 lok. 3
    90-132 Łódź