Opinie o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki w Łódź

Uwaga!

Uwaga! Wyjaśniamy! Pan mecenas Paweł Kozanecki nadal jest czynnym adwokatem i serdecznie zaprasza do swojej kancelarii, która wciąż działa i wcale nie jest zamknięta. Proces w sprawie śmierci dwóch kobiet dopiero się zaczyna, więc pan Paweł jeszcze nie ma żadnego wyroku. Cztery postępowania dyscyplinarne też jeszcze trwają, bo pan Paweł odwołuje się od wyroków i nie uważa, by w czymkolwiek uchybiał godności zawodu adwokata (a prywatnie nie wierzy w to, że adwokaci mają w ogóle jakąś godność). Pan Paweł serdecznie zaprasza do swojej kancelarii i tanio oferuje swoje usługi! Zachęcamy do korzystania z usług pana Pawła!

Włodek

A co w męskie grono chcesz :) wiec zapowr j jak ci życie miłe !!!!

AB

Współpraca z Panem Pawłem była na najwyzszym poziomie.Polecam

Majami

A to dopiero ciekawe.

@AB

Czyli, że użył dobrego lubrykantu?

@AB

Potwierdzam, bardzo sympatyczny dobrze nawilżony dżentelmen.

Omerta
@AB

Tzn nie jeździ pan starym samochodem skoro kozanecki Pana przyjął ?a tak poważniej ten gość miał tragiczna opinie jeśli chodzi o merytoryke do tego jeszcze dwie osoby za jego sprawą a przepraszam za sprawą trumny na kółkach nie żyją

@Omerta

Trumny na kółkach? Tu chodzi o jakąś metaforę czy naprawdę skutki są tak tragiczne jak zostało napisane?

@Danuta

Niestety, dwie kobiety nie przezyly starcia z poteznym autem pana K, który staranował ich "trumnę", a potem radzil brac kredyty na drogie i mocne samochody :(

LIKA

Tu powinna pojawić się opinia na temat zawodu i jakości świadczonych przez Pana Pawła usług. Jestem jeszcze przed sprawą , Pan Paweł zajmował się postępowaniem przygotowawczym i nadal się zajmuje robi to bez zarzutu co będzie dalej ? Jak będzie mnie reprezentował? Tego nie wiem na tym etapie mogła bym się doczepić do dłuższego odpowiadania na sms czy oddzwaniania po dłuższym czasie ale staram się zrozumieć zawód ten czasem tak ma sporo obowiązków spotkań na których nie ma jak odebrać tel. Od oceniania wypadku są biegli policja i sąd nie opinia publiczna która tam nie była nie uczestniczyła w zdarzeniu. I nikt z nas nie chciał by być na miejscu tych kobiet ani Pana Pawła i jego rodziny , nikt nie wie jak finalnie by postąpił w obliczu takich wydarzeń. Rodzinie zmarłych współczuje to straszna tragedia , Panu Pawłowi również on też miał poszkodowanego syna każdy rodzic ciężko to przeżywa , i temu dziecku również należy się współczucie i szacunek a nie wiadro (usunięte przez administratora) na jego rodziców.

Ola
@LIKA

Wszystkie opinie na tym forum jak najbardziej dot. zawodu i jakości świadczonych usług. Prawnik to zawód zaufania społecznego. Zawód szczególny. Zaufanie społeczne to podstawa i fundament tego zawodu. Kryminalista, narkoman, alkoholik czy psychopata nie jest osobą zaufania społecznego, a więc nie spełnia fundamentalnego warunku wykonywania tego zawodu. Nie ma znaczenia to czy potrafi złożyć jakiś wniosek w terminie czy pozew. To może potrafić także zwykły obywatel. Ten pan de facto nie jest już prawnikiem, co przekreśla możliwość dokonania jakiejkolwiek oceny świadczonych przez niego usług. Ma jeszcze papiery na prawnika, ale uprawnienia można odebrać, to nie taki wielki problem. Powiedziałabym że nawet mniejszy w porównaniu do odebrania majątku, bo majątek można de facto ukryć.

Nicki
@LIKA

Nie martw się. Jak będzie trzeźwy i czysty to może będzie pamiętał o wszystkich szczegółach twojej sprawy, no a jak akurat nie będzie trzeźwy i czysty, no cóż, wtedy nic nie zrobisz..., bo jak widzisz ten pan jest pod parasolem ochronnym okręgowej rady adwokackiej.

@Ola

Dokładnie, niektórym bardzo zależy na oddzieleniu pewnych rzeczy, np. ogólnego zachowania od konkretnych obowiązków. Albo są próby dowolnego interpretowania rzeczywistości. Ciekawe czy byście się leczyli u chirurga, który podobnie by się zachowywał, a wy byście nie wiedzieli czy danego dnia jest pod wpływem kokainy czy też nie, bo raz jest a raz nie.

zenon
@LIKA

Jedno z drugim współgra. Skoro pan kozanecki jest nieodopowiedzialnym, lekkomyslnym, prymitywnym człowiekiem, to jest zapewne i nieodpowiedzialnym, lekkomyslnym, prymitywnym adwokatem. Proste. I nie bez powodu zostal zawieszony.

zenon
@Madame

Dokładnie - gdybym się dowiedział, że jakiś chirurg bierze kokainę, to w życiu nie dałbym mu się zoperować.

Problem mają rodziny ofiar, ktore zgineły w wypadku, a pan kozanecki i jego pierdzenia rzeczywiscie nie maja zadnego znaczenia. Niech pawelek dalej sobie pajacuje i niech dalej sobie cpa - byleby juz tylko nie wsiadal za kolko. I patrzmy bardziej na rodziny ofiar i ich cierpienie, a nie na tego pajaca i jego wypierdy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
wacuaw

zawód zaufania publicznego....

ZNAJOMY!!!!

ŻAL MI GO !!! POWINIEN ODEJŚĆ I ZOSTAĆ SKAZANY !!! LUDZIE WIEDZĄ JAK BYŁO!!! A KARMA WRACA, I KIEDYŚ DOSTANIE Z POWROTEM Z NAWIĄZKĄ!!!

Dora

W głowie mi się to nie mieści, że dopuścił się takiej tragedii, zabił te kobiety. Jeśli ma chciaż resztki sumienia to niech go zeżrą wyrzuty.

@Dora

Za kokgo za niego !! Może i profeska ale deb od komentowania jest i będzie :)

Loko
@Dora

Będzie dojechany wcześniej czy później

Stala
@Loko

Wojtek
@Dora

Mozliwosc kary i swiadomosc zlamanej pewnie go boli bardziej. Nie wyobrazam sobie, by ktos taki mogl byc adwokatem. Dobrze, ze juz wystepuje w zwyklym dresie, a nie todze.

Czy kancelaria cały czas działa, czy juz zostala zamknieta? Dobrze, że (usunięte przez administratora)publicznie przeprosił za swoja głupotę, ale jednak tak lekkomyślna i tak nieodpowiedzialna osoba nie powinna byc adwokatem, bo osmiesza nie tylko siebie, ale i cala palestre. Lepiej zeby Paweł nie zakladal juz na siebie togi, lepiej zeby nie jezdzil juz samochodem (i tak pewnie zabrali mu juz prawo jazdy) i zeby poszedł na jakąs terapię odwykową (bo kokaina jednak mocno uzaleznia i strasznie niszczy mozg). Napiszcie, co słychać u Pawła i czy robi jakieś postępy. I też trochę go wspierajcie, bo pewnie śmierć tych dwóch kobiet nie daje mu spokoju.

Danuta

Doszło do publicznych przeprosin? W jakich okolicznościach?

kolega Pawła

Paweł nie radzi sobie. Musiał znowu wybierać kolor nowego mercedesa. wiecie jakie to męczące? i jeszcze kurier ze dwie minuty blokował mu wjazd do jego furki. Na szczęście go wytrąbił i zachował kamienna twarz.

Kobra
@kolega Pawła

program Sprawa dla reportera sprawa Ireneusza Wąsika bandziora, handlarza dragami Kozanecki był jego adwokatem i kumplem . To mówi samo za siebie.

NYC
@Kobra

Swoj swojemu krzywdy nie zrobi!

@Danuta

Już dokładnie nie pamiętam, co ten pseudoadwokacina gadal, ale po tej aferze nagrał filmik, w którym tłumaczył, że był w szoku po wypadku, kierował się emocjami i nie myślał nad tym co mówi i ze zachowal sie jak glupek. Nie wiem czy padlo tam slowo przepraszam, ale chyba tak.

@Danuta

W internecie można znaleźć pisemne przeprosiny mecenasa Kozaneckiego. Widać, że typ ma świadomość własnej głupoty i wie, że jako adwokat jest już spalony. I chyba już zamknął swoją kancelarię. Tyle dobrego.

@Łódź

Co ty gadasz właśnie obejrzałem reportaż na TVN uwaga typ w ogóle się nie poczuwa do niczego

Wojtek

Pewnie boi się odpowiedzialności karnej i dlatego udaje głupka. Ale wie ze jako czlowiek i adwokat jest skreslony. Gosc jest calkowicie nieodpowiedzialny.

Cocaine coffin

Współczuję wszystkim, którzy z nim pracują w tej "kancelaryji"

Edyta
@Cocaine coffin

Możesz napisać dlaczego? Zamierzałam starać się o pracę. Zależy mi na konkretach, chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o warunkach pracy (pensja, umowa, atmosfera) przed podjęciem decyzji.

Robert
@Edyta

Jeśli nie przeszkadza Pani praca u Pato adwokaciny to proszę starać się z całych sił. Zapewne całą kancelaria to banany na kokainie,więc może się pani tam doslonale odnajdzie.

@Robert

Czy wiadomo na jakim etapie jest sprawa?

Katarzyna
@Robert

Naprawdę nie ma tam ani jednej porządnej osoby? Jak oni w ogóle tam funkcjonują?

Kasandra

Prokurator właśnie zarządzał opinii biegłego aż z centrali w Warszawie, a to odroczy sprawę o następne pół roku.

Małgosia
@Edyta

Pensja - zapłaci ci tyle ile mu zostanie po wydatkach typu kokaina, alkohol, panie lekkich obyczajów i walce na kółkach, czyli niewiele. Umowa - no niby umów należy dotrzymywać, ale może nie pamiętać, że coś podpisywał, a wtedy jeszcze cię oskarży o fałszerstwo. Atmosfera - dosłownie szampańska, poszukaj sobie filmiku w internecie https(usunięte przez administratora) i się zapoznaj. Same konkrety. No niewątpliwie szukają pracowników ... bo kto tzreźwo myśląct chcialby u nich pracować.

@Kasandra

Rączka rączkę myje. Do wszystkich stosują się zasady. Przy czym do jednych stosują się jedne zasady, a do drugich stosują się drugie zasady...

@Katarzyna

Funkcjonują bardzo dobrze, są szybcy, bystrzy, lotni jak pszczółka, pełni energii i mocy, jak to zwykle bywa po kokainie.

Lufa
@Edyta

Atmosfera super,codzienne wciąganie kresek.

Zdzisław

Z tego co widzę to pan Paweł Kozanecki i jego kancelaria zakończyli już swoją działalność - w internecie nie ma już adresu firmy, a telefony i maile pozostają bez odpowiedzi. Ale to dobrze, ze pan Paweł w końcu doszedł do wniosku, że nie nadaje się na adwokata. I dobrze, że już nie wsiada za kierownicę, bo do prowadzenia auta też się nie nadaje. Żeby być adwokatem i kierowcą trzeba mieć choć odrobinę odpowiedzielności i nie być takim beztroskim głupkiem. Pan Paweł jest młody i bogaty, więc na pewno sobie poradzi w życiu. Szkoda tylko tych kobiet z "trumny na kółkach" :(((

Gdzie ty masz sumienie ..

NYC

Tacy nie mają sumienia, zamknięte rewiry dalej są w pl, swoj swojemu krzywdy nie zrobi!/((

Ech

Panie Pawle, dobra rada - proszę odstawić (usunięte przez administratora) bo kompromituje pan nie tylko siebie, ale i całą palestrę. Sam jestem adwokatem i jest mi niezmiernie wstyd, że ktoś taki jak Pan ma czelność zakładać togę. Ale dobrze, że już nie występuje Pan w internecie i ze wstydzi się Pan samego siebie.

Edward
@Ech

Z grubej rury. Dlaczego miałby dalej nie zakładać togi? Ma pracowników, którzy mogliby go wyręczyć w prowadzeniu spraw?

Adam 5 12 2022

Może kiedyś swoją trumną na kółkach trafisz na TIRA

Paul

Panie Pawle bądź pan mężczyzną i przyznaj się do winy odsiedź i zapłać karę i wyjdź z tego z możliwe jak największa godnoscoa zachowując twarz. Pokaz że jesteś dorosły. Stać cie na to, lekarz ci to powie.

@Paul

To już czasem nie podchodzi pod lekkie nękanie go?

Arek
@Danuta

Nie, ludzie są zbulwersowani i tylko w taki sposób mogą to wyrazić

@Arek

I ta bulwersacja do dziś jeszcze trwa? Co tu obecnie się dzieje z tym wszystkim?

Micki

Nie polecam po tym co widziałem w mediach

Annak

Jedyny adwokat , który zainteresował się moją sprawą, reszta znudzona i w oczekiwaniu na zapłatę :(

Cocaine Coffin

Tak jak można było się domyślić kokainowy adwokacina nie przyznał się w sadzie do winy.

@Cocaine Coffin

O kim mówisz? I o czym w sumie mówisz?

Hahah
@Marek

Kto wie ten wie. :)

aakumulator

pirat na kolkach

Jacek
@aakumulator

Pirat to co najwyżej łamie przepisy, a tu mamy do czynienia z ZABÓJCĄ.

@Jacek

Zastanawiają mnie opinie aktualnych klientów na to wszystko. Każdy postrzega to w ten sam sposób?

Joann

Widzieliście jakie on ma dziwne paluchy?

Emilia
@Joann

co to za ocenianie ludzi po wygladzie? jaki mają wplwy jego paluchy na wykonywany zawód i swiadczone usługi ?

Jacek
@Emilia

Ten człowiek jest psychopata i mordercą masz rację, że nie ma potrzeby oceniania po obrzydliwych paluchach. A osobowość tego chorego człowieka przesadza o wykonywanym zawodzie więc nie ma sensu bo i tak jest skończony.

@Emilia

Taki, że takie paluchy świadczą o zaawansowanym alkoholizmie.

@Anna

Co?xd Poważnie alkohol odbija się na wyglądzie kończyn? Czego to można się dowiedzieć tutaj z forum... Ogólnie to w czym wy macie tu problem, bo ja widzę jakieś dziwne teksty tutaj i to jak chore zarzuty wygląda

Taka prawda
@Danuta

Alkoholizm odbija się na wyglądzie całego ciała, także kończyn. To są zdeformowane palce typowe dla (usunięte przez administratora).

@Emilia

Deformacje niektórych części ciała świadczą o chorobach lub uzależnieniach - a to już ma wpływ na wykonywanie obowiązków.

Edward
@Lukasz

Doświadczyłeś tego na własnej skórze? Korzystałeś z jego usług?

@Taka prawda

Aha, ale nawet jeśli to prawda to przecież chyba nie oznacza, że aktualnie ma z tym problemy?

niedoszła ofiara

pan Kozanecki zabił dwie osoby i ma to całkowicie w nosie, najważniejsze jest jego kokainowe, pseudogansterskie życie. Karma wróci.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Narutowicza 69 lok. 3
    90-132 Łódź