Opinie o Twój Koszyk Marzena Gudz w Tarnobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Twój Koszyk Marzena Gudz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Twój Koszyk Marzena Gudz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Koszyk Marzena Gudz w Tarnobrzeg

Luiza Nowy wpis

W necie tak klienci jadą na jedną ze sprzedawczyń. Przykre, ale z drugiej strony może się ona nie odnajduje w pracy z ludźmi, a ja akurat tak :) I do Sienkiewicza mam całkiem niedaleko, nawet bez samochodu całkiem całkiem :)

hej, czy Pani Marzena planuje zatrudniać kasjera/sprzedawcę jakoś w pierwszej połowie roku? Pisaliście, że praca od 5 do 21, ale to dwa lata temu, czy coś się w tej kwestii zmieniło, czy dalej obowiązują takie godziny pracy? No i jak wygląda grafik w sklepie? Pracuje się codziennie czy do drugi dzień?

Czy będzie można do pracy Nowy wpis

Czy będzie można się zapisać do pracy u pani czy sprawa jest aktualna czy wyda mi pani skierowanie

Witam, jest tu możliwość przyjęcia się za kierowcę/dostawcę? Szukam ofert pracy, ale pokazuje mi się jedno ogłoszenie dla sprzedawcy i to opublikowane kilka lat temu. Warto udać się tu osobiście i podpytać o pracę? Jak firma płaci, czy jest uop? Jakiś socjal? W jakich godzinach się pracuje, czy to stanowisko zmianowe?

Beatka mnie Nowy wpis

Ale będzie dla mnie ta praca. To kiedy mam przynieść rozpisane kartki z pieczywem na trasę

Czy firma Twój Koszyk Marzena Gudz kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy bedzie umowy o prace, czy bedzie skierowanie bedzie wydane dla pracownika do kiedy trzeba zglosic sie do pana doktora. Prosze o wiecej informacji

Potrzebuje aktualnych informacji. Wiadomo czy potrzebują tutaj do pracy na sprzedawcę teraz lub po nowym roku? Widzę, że już kilka osób pytało ale nikt nie odpowiada. Ile osób tutaj tak w ogóle jest zatrudnionych? To stali pracownicy?

Beato

Witam wiem o tym a jakie informacje pani potrzebuje. Czy trzeba książeczkę zdrowia komplet badań

@Beato

Czyli książeczka sanepidowska. Trzeba mieć przeszkolenie na kasie fiskalnej czy w razie jest wdrożenie już po przyjęciu? W soboty też jest praca? Jak tak to do której?

W starej ofercie na sprzedawcę wyczytałam że macie dwie zmiany, a ktoś powie jak to godzinowo wygląda i w jaki sposób układają u wad grafik? Jest korzystnie dla każdego? I w ogóle jak teraz płacą na start? Bo może bym aplikowała gdyby były nowe rekrutacje kiedyś

Pani Beata 1987

Witam czy mi pani pomoże w rozpisaniu chleba na zamówienia na wieś paczki chleb

Wydaje mi się, że ktoś tutaj myśli, że osoby pytające o pracę to tak naprawdę sama właścicielka i stąd te liczne zaczepki do "niej" skierowane. Hm, cóż... Są tutaj raczej kandydatki na sprzedawczynie, ja też do nich należę, ale dowiedzieć się tutaj o zarobki czy wolne miejsce pracy to cud chyba. Ile Was tam teraz pracuje na te dwie zmiany?

Beato

Czy się można zapisać się na pączki z piekarni Karolina

Czy w Twój Koszyk Marzena Gudz pracuje się na open space?

Pani Beata 1987

Czy jest szansa na pracę u pani ponieważ mi się pani doktor pytała czy gdzieś pracuje

Zofia

Dzień dobry, czy jest Pani zadowolona z obsługi klienta przez Panią(niska blondynka w okularach), która dziś w godzinach porannych obsługiwała klientów przy kasie alkoholowej? Swoją postawą i brakiem podstawowych zasad kontaktu z klientem skutecznie zniechęca do wizyty w Pani sklepie.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Twój Koszyk Marzena Gudz?

Ilona

Z tych licznych wpisów zrozumiałam tyle, że właścicielka robi nabory z pomocą urzędu pracy. I faktycznie jest archiwalne ogłoszenie PUP z 2018, gdzie sprzedawczyni ma minimalną krajową. Jednak wtedy sklep był czynny krócej, bo 6.00- 18.00. Czy teraz obrotne sprzedawczynie zarabiają więcej w markecie? Można się zgłaszać, nie będąc bezrobotną?

Jakie godziny pracy obowiązują w Twój Koszyk Marzena Gudz?

Pani beata 1987

Od 5 do 21 od poniedzialku do piatku a w sobote od 6 do 20. Kiedy sie mozna pojawic pani szanowna pani Marzeno

Pani beata 1987

Szaowna pani jak u pani wyglada wykladanie towaru

@Pani beata 1987

Pyta Pani teraz o jakiś sprzęt pomocniczy czy o co? Ciekawe w sumie ile tego towaru na dzień wychodzi, ktoś wykładał i wie?

@Honorata

A bedzie mozna sie tam zapytac prace

Pani beata 1987

To jest tam praca u pani. Czy mozna przyjsc z cv do pani

Pani beata 1987

Przepraszam pani bardzo za klotnie zyjmy w zgodzie

@Pani beata 1987

Czy mozna sie dowiedziec cos nie cos o tej ofercie pracy.

Pani beata 1987

Czy cos pani przyszlo do Twojego koszyka przyszlo szanowna pani Marzeno

Pani beata 1987

Co tam u pani ciekawego slychac tesknie za pania kiedy sie bedziemy widziec. Co musze miec na rozmowe. Kiedy sie zobaczymy szanowna pani wiem ze musze tam nadrobic to co.

Pani Beata 1987

Dzien dobry pani Marzeno czy mozna wyslac do was list w sprawie pracy. Na stanowisko wykladanie towaru. Fakturzystka. Bylam w urzedzie pracy I chcialabym sie zapytac czy jest jakas praca u pani

Becialu

Kiedy mozna przyjsc do pani na rozmowe rekrutacyjna

@Becialu

Hej. ;) Wiesz co, a nie lepiej pójść i spytać wprost? Bo widzę, że od dłuższego czasu tu piszesz w związku z tym, to trochę nie dziwne?

@Honorata

Ale o ci pani chodzi ja sie u pani bede chodzic zawsze bede z pani zawsze wspolpracowala jest bardzo fajna pani. Ja zadnych zamian koszy nie bede robila bede zawsze punktualna sumienna dokladna kroila chleba. W pracy trzeba byc bardzo cicho. Zrobie sobie badanie lekarskie ktore sa potrzebne do przyjecia do pracy. Ja pania bardzo dziewczyny z twojego koszyka pania anetke czy bede mnie uczyla z,pania Marzena

@Becia luna

W sumie jakoś mało zrozumiałam z tego niestety. :( Mogę prosić bardziej składnie?

@Honorata

A wezmie mnie pani z projekty z urzedu pracy u pani w koszyku bede pani sluchala zkeci mi pani badania lekarskie ktore sa wymagane lubipani logiczne zagadki rozwiazywac. Kiedy beda jakies przyjecia do pani zespolu

@Honorata

Wszystkiego sie tam doszkoke we wszystkim pani bede sluuchala

@Becia luna

Weszlam na urzad pracy jest nowy projekt pani Marzeno staz na 6 miesiecy

Becia

A na jakie stanowiisko bedzie przyjecie

Becia

Pani marzeno prosze o jakas prace bardzo pania prosze. Mam trudna sytuacje w rodzinie bardzo chcialabym miec u pani prace. Lzy sie dzisna same mi do oczy. Bardzo chce jakas odpowiedz konkretna. Prosze mnie rozwazyc prosze panstwa

@Becialu

Kiedy mozna przyjsc bezposrednio do pracodawcy mi na pracy bardzo zalezy. Prosze o jakas konkretna decyzje

@Becia

No nie wiem, może warto postarać się w takiej sytuacji o kontakt bezpośredni? Bo tu poprzez forum to niefajnie żeby takie sprawy załatwiać

@Honorata

Tu tylko beda dobre komentarze na temat

Izabela
@Becia 1987

Czemu tak uważasz? Kazdy ma dobre zdanie na temat firmy czy uważasz że opinie nie sa do końca szczere?

@Izabela

Tam sa fajni ludzie trzeba ludzi szanowac w firmie. Ja bardzo lubie pania Marzene gudz I twoj koszyk tam sa zawsze swieze buleczki swiezy chleb moly personel.

@Becialu

Przepraszam pania za wczorajsze bardzo obrazliwe slowa w pani imieniu w imieniu pani meza w kierunku pracownikow. Chcialabym sie zapytac czy bedzie jakas praca dla mnie jak sie pani teraz czuje. Nie bede obciazala pani zakladu pracy. Bede robila zakupy tej starszej pani.

Becialu

Czy jest mozliwe rozworzemie pieczywa

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Twój Koszyk Marzena Gudz w mieście Tarnobrzeg? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Twój Koszyk Marzena Gudz. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Becia

Co jest wymagane na wykladanie towaru pani Marzenko.

@Becia

Jak wyglada u pani rozmowa kwalifikacyjna. Co jest potrzebne do rozmowy. Kiedy mozna przyjsc na rozmowe w sprawie pracy u pani fajnej zalogi w Twoim Koszyku

@Becia

Zostawic pani moj numer telefonu w razie wezwania mnie do pracy

Becia

Prosze przemyslec moja kandydature u pani w twoim koszyku mi na pracy batdzo zalezy

Becia luna

Szanowna pani mam pytanie czy jest szansa na rozpoczecie u pani pracy. Bede szanowala pani dobro wywiazywala sie z powierzonych mi obowiazkow dochowywala tajemnicy zawsze byla punktualna. Podpisywala sie na liscie obecnosci

Becia luna

Witam moze mi panicos napisac o pracy w twoim koszyku. Jak tam sytuacja wyglada

Becialu

Bardzo dobry jest chleb ze stokrotki na mickiewicza 4 mam pargon dla pani na jutro

@Becialu

Witam jak tam wiescu z urzedu pracy w sprawie tez sprzarania piekarni

Łucja

A zawsze jest świeży?

@Łucja

Tu sa zawsze swieze chlebki gotowe do kupienia. Tylko trzeba wczesniej zamowic I zaplacic I bulki tez sa do zamowienia wszystko jest do omowienia ze mba szanowna pani. Mozna tez kupic worki na bulke tarta

Becialu

Jutro przychodze pani po wniosek do piekarni na sprzatanie piekarni musze go zaniesc do urzedu pracy pod numer 7 lub do sekretariatu. Musze sie ze skierowaniem w ciagu tygodnia rozliczyc dostarczyc zaswiadczenie od lekarza medycyny pracy. Co tam slychac jak tam dziewczyny sie maja w twoim koszyku

Benia 1987

Kiedy mozemy porozmawiac na zywo rozmowa bedzie nagrywana. Na ktora godzine I gdzie. Jutro zanosze paragony do delikatesow centrum bardzo lubie pania fakturzystke. Ja sie z mama rozliczam ze wszystkich pieniedzy moj numer komorki do przeprowadzenia rozmowy. Ja jestem chetna podjecia wspolpracy

Becia

Czy mozna rozmawiac z pani osobiscie prosze podac konkretny termin tej rozmowy

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Koszyk Marzena Gudz - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Twój Koszyk Marzena Gudz?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Koszyk Marzena Gudz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Koszyk Marzena Gudz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Twój Koszyk Marzena Gudz?

Kandydaci do pracy w Twój Koszyk Marzena Gudz napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Twój Koszyk Marzena Gudz
  • Henryka Sienkiewicza 165B