Opinie o Kormoran Bus Piotr Ziółkowski w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kormoran Bus Piotr Ziółkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kormoran Bus Piotr Ziółkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormoran Bus Piotr Ziółkowski w Olsztyn

sasza

Wlasciwie moglabym sie podpisac pod wszystkimi opiniami. (usunięte przez administratora) reprezentowane przez kierowcow nie bylo mi do tej pory w zyciu znane. Pierwsza para,z ktora jechalam do granicy...dramat. Facet co drugie slowo to wulgaryzm.Wtracal sie w nasze-pasazerow rozmowy. Na granicy przesiadka i jeszcze gorzej. Jeden z kierowcow klocil sie z jedna z pasazerek w taki sposob,ze nie rozumiem jak ktokolwiek moze sobie na to pozwolic. Pasazerka byla grzeczna a gosc mowi do niej "mam pani dosc,zaraz pania wysadze!"Podroz trwala prawie 25 godz. (1400 km),a miala trwac 18-20. Ale nic dziwnego,jesli kierowcy zatrzymuja sie co godzine na papierosa. Na granicy mowia :prosze sie nie rozchodzic,wszyscy grzecznie stoja,choc srodek nocy a kierowcy poszli sobie kupic jedzenie. Pogarda i zupelny brak profesjonalizmu. Tankowania w takich miejscach, ze nie ma ani WC,ani mozliwosci aby sobie kupic wode. Dojechalam na miejsce pol zywa,glodna i odwodniona. Nigdy wiecej ta firma. Never.

olek
@sasza

Kierowca latał po polach bo nie potrafi zaktualizować mapy. W nocy strach jechać

Na jakie benefity można liczyć w Kormoran Bus Piotr Ziółkowski?

@Właściciel

A doświadczenie nie jest wymagane? Te warunki obowiązują również w tym roku? Dlaczego kierowcy nie są tu zatrudniani w oparciu o uop? Ile można spodziewać się kasy za jeden kurs?

Czytam na ich stronie że obsady kierowców są podwójne a to by mi pasowało bo już tak jeździłem. Wystarczy odpowiednie prawo jazdy i uprawnienia na przewóz osób żeby aplikować? Zwykle w miesiącu ile dni w trasie? Każda informacja będzie pomocna.

Widziałem, że rok temu na stanowisku kierowcy pracownicy zatrudniani byli wyłącznie na umowę zlecenie i własną działalność. Czy przez ten rok zmieniło się coś pod tym względem i jest aktualnie możliwość żeby zatrudnić się na umowę o pracę?

Właściciel Nowy wpis

Pani Doroto, mogę wiedzieć co było nie tak oraz kiedy i skąd Pani jechała ?

Czy Kormoran Bus Piotr Ziółkowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aplikowałeś do firmy Kormoran Bus Piotr Ziółkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Na jakie benefity można liczyć w Kormoran Bus Piotr Ziółkowski?

Katarzyna

Dlaczego myślisz, że temat dodatków to żart? Czyli, że po prostu firma nie oferuje dodatków? Może za to jest jakiś system premiowania pracowników? Wpadnie coś czasem dodatkowego do wynagrodzenia?

Właściciel

Szanowny Panie Marku, Ksywka Maruda wśród reszty kierowców nie wzięła się znikąd. Wszyscy kierowcy są traktowani w naszej firmie równo i ze wzajemnym szacunkiem. Panu nie odpowiadały jasne i klarowne warunki współpracy i (usunięte przez administratora), więc zakończyliśmy współpracę. Nie z naszej strony, a to Pan zrezygnował w dość wulgarny sposób. Niestosownym było by przytaczanie wiadomości, które od Pana dostaliśmy na zakończenie współpracy. Nie o nas źle one świadczą, proszę przeczytać je jeszcze raz :) Życzymy zdrowia i sukcesów w dalszej karierze.

Tomasz
@Właściciel

Nie wiem o co poszło z tym byłym już pracownikiem ale chętnie poznałbym szczegółowe warunki współpracy. Z Państwa strony wiem tylko, że busy wyposażone są w ogrzewanie postojowe i klimatyzację i że jeździcie do Niemiec, Belgii, Holandii i Danii. Proszę mi więc wytłumaczyć, czy z prawem jazdy kat. B można u Was dostać posadę kierowcy i jakie jeszcze uprawnienia trzeba mieć? A jeśli można to proszę coś więcej napisać o systemie jazdy (grafiku) oraz umowie i zarobkach. Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Właściciel
@Tomasz

Panie Tomaszu, wymagane jest prawo jazdy kat B oraz aktualne badania psychologiczne. Wyjazdy 2.5 dnia zazwyczaj, zawsze w podwójnej obsadzie. Forma zatrudnienia umowa zlecenie ze wszystkimi składkami, lub B2B. Płatność do uzgodnienia (za kurs / tygodniowo / miesięcznie). Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Małgośka

Wczoraj do dziś rana ???? jechałam z Panią Martyną i Panem Pawłem (chyba nie pomyliłam imienia) ???? I chciałam im podziękować za super bezpieczną podróż. Kierowcy kulturalni, z dużym poczuciem humoru i świetnie zorganizowani Oni, jak i podróż logistycznie super ułożona. Serdecznie dziękuję, życzę szerokości i pozdrawiam ciepło ????

Czy firma Kormoran Bus Piotr Ziółkowski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

sasza

olek
@sasza

Polecam ta, firma, są, rzetelni,profesjonalni. Pani Justyna kierowca bardzo miła osoba i świetny kierowca.

Amelia

Ile firma ma busów?

Miro
@Amelia

Do czego Ci to ?

Pozdro
@Miro

Rewanżu :) nikt a ktoś :)

Dorota

Pozdrawiam kierowców busa Adriana i kolegę oraz Ewe która wraz z kolegą dostarczyła mnie do domu wspaniali kierowcy grzeczni uprzejmi uśmiechnięci w miłej atmosferze jechałam do pracy i w jeszcze milszej wracałam.. Firma rzetelna tak jak się umawiali tak byli.. Napewno będę polecać tą firmę i korzystać z jej usług i pozdrawiam.. dzieciakow"???????? szef powinien być dumny z takiej ekipy...

@Dorota

Witam, dziękujemy za opinię. Kierowcy to wizytówka naszej firmy i zatrudniamy tylko najlepszych :)

Mariusz i kolega

Polecałam teraz już nie

Pasazer

Kormoran to nieporozumienie umawia sie na przejazd a 10 minut przed odjazdem odmawia .Zastrasza jak dostanie ochrzan ze tak załatwi sprawę ze nikt nie zabierze !To zwykły chu.j i (usunięte przez administratora) !

Miro
@Pasazer

Bzdura !!!

erick

Jeśli chcecie jechać tą firmą gdziekolwiek to zdecydowanie odradzam, kierowcy chamscy pierdzenie w busie i śmiech jak małe dzieci, jazda z telefonem w ręku w nocy przy prędkościach autostradowych. Bus umówiony na dany dzień, na godzinę 16 potwierdzenie rano i nagle telefon ze przejazd przełożony na następny dzień, ale to można przeżyć w przeciwieństwie do kierowców którzy zachowują się jak totalne (usunięte przez administratora) w środku człowiek nie może w spokoju usiedzieć bo kiero bawi sie w kierowcę rajdowego.Przesiadka na granicy o której nie było mowy. Zdecydowanie nie polecam, masakra!!!!

@erick

Witam, niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy był Pan naszym pasażerem. Opisana przez Pana sytuacja jest absolutnie niedopuszczalna w naszej firmie. Jeżeli faktycznie miało miejsce takie zachowanie, prosimy o podanie miasta z jakiego Pan jechał oraz daty przejazdu. Wtedy będziemy w stanie zweryfikować, czy taka sytuacja miała miejsce.

@Kormoran Bus

Witam serdecznie chcem podziękować za profesjonalny i miły dowóz do pracy, do Niemiec napewno skorzystam z państwa uslug

Wiktoria
@Ewa

Super, że jesteś zadowolona. Ile zapłaciłaś za trasę do Niemiec?

@erick

Wszystko co jest wyżej napisane w zupełności się zgadza ,oprócz tego ,że kierowcy traktują pasażerów jak zło są chamscy ,opryskliwi tak jak by Bus był ich własnością Zdecydowanie nie polecam ,masakra !!!!!

Agnieszka Stamżewska

Witam, podróżuje z tą firmą od roku. Według mnie jest to jedna z najbardziej słownych i odpowiedzialnych firm przewozowych w Polsce. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Kormoran Bus.

Lidia

Bardzo dziękuje panu Kamilowi i Bogdanowi za bezpieczny powrót do domu ????polecam tę firmę oraz tych kierowców .pełen podziw za ostrożność oraz troskę o klienta !

Krysiappalczewska

Wracałam z Niemiec wasza firma przewozowa .Chce podziękować panom kierowcom Mariuszowi i Przemkowi .za bezpieczna jazdę. A także.za miłą obsługę .napewno skorzystam z usług tej firmy .Jeszcze raz bardzo dziękuję .Krystynapalczewska@onet.pl

@Krysiappalczewska

Dziękujemy :)

Agnieszka
@Kormoran Bus

Czy przyjmujecie aktualnie do pracy kierowców? :) Czy zespoł jest już pełny?

Katarzyna

Dzień dobry, czy do Kormoran Bus Piotr Ziółkowski poszukują może nowego pracownika? Jeśli tak to byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi napisał jakie trzeba spełniać wymagania aby móc liczyć na pracę w firmie. Trzeba się czymś szczególnie wyróżniać?

Aga Te

Jechałam tydzień temu, kierowcy bardzo grzeczni, dojechałam na miejsce w tempie niesłychanym (1050 km w 11 godzin). Jedno zastrzeżenie, potwornie niewygodnie brak miejsca na nogi nie mówiąc już o najmniejszym bagażu podręcznym.

Staszek

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy sytuacja z wirusem może przyblokować ?

Wyjaśnienie do opinii o firmie przewozowej „Kormoran Bus – Piotr Ziółkowski” z dnia 25. 06. 2019. W związku z błędną interpretacją mojego wpisu z dnia 25.06.2019 oświadczam, że część opinii rozpoczynająca się od akapitu: (...)w firmach, w których pracują niedoświadczeni w kontaktach z klientami pracownicy(...) do zdania kończącego akapit włącznie: w firmach, w których aby zarobić wszystko jest możliwe, nawet sadzanie pasażera na "miejscu dla kota" na przodzie pomiędzy kierowcą i drugim pasażerem(...) ze szczególnym uwzględznieniem dwóch ostatnich akapitów tej części wypowiedzi, nie dotyczy bezpośrednio firmy „Kormoran Bus” oraz jej właściciela Piotra Ziółkowskiego. Uwagi te zostały podyktowane moimi przykrymi doświadczeniami związanymi z innymi przewoźnikami, z którymi wyjeżdżałem za granicę na przestrzeni ostatnich trzech lat. Z firmą „Kormaran Bus” z całego tego wachlarza doświadczeń zaznać nie mogłem, bo jestem „niedoszłym klientem” tejże firmy. Wyjaśnienie składam na prośbę Piotra Ziółkowskiego reprezentowanego przez „Kancelarię Radców Prawnych – Gonkiewicz Włodarczyk i współpracownicy”.

Zostaw merytoryczną opinię o Kormoran Bus Piotr Ziółkowski - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kormoran Bus Piotr Ziółkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kormoran Bus Piotr Ziółkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kormoran Bus Piotr Ziółkowski?

Kormoran Bus Piotr Ziółkowski
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Franciszka Barcza 40 lok. 6
    10-685 Olsztyn