Opinie o P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj w Gdańsk

Chętny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy warto zatrudnić się w tej firmie myślę nad zmianą pracy jakie są wasze opinie ?

Czy pensja w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Lakiernik, ich ogłoszenie jest 11 kwietnia na Pracuj.pl.

@Kamil Nowy wpis

Faktyczne dają zarobić, ale tym bardziej wprawionym, na dzień dobry z nadgodzinami w soboty dostaniesz ok 6 tysi na rękę, atmosfera spoko, normalnie jak na produkcji, majster czasem nerwowo reaguje, sporo spraw musisz sam ogarnąć bo nie ma kto przyuczyć, ale jak już się wdrożysz to i da się zarobić lepiej, nawet 8 tys.

Jak w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pomocnik na hali produkcyjnej?
pracownik firmy

Szukają właśnie kogoś na aplikacji pracuj gdzie stawka początkowa to 7500 brutto. To ściema czy serio takie dają na początek potężne stawki? ktoś coś może więcej powiedzieć na temat tej firmy? bo myślę nad złożeniem cv :)

Pitras
@pracownik firmy

Ja widziałem 9000 zł. Chcialbym dowiedzieć się na ile to realne.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj?

A samym starcie to nawet nikt nie wie że ma ktoś nowy przyjść. Później słyszysz teks że za długo tu nie po pracujesz już na samym starcie słychać gdzie mają innych nowych ludzi. Jeżeli chcesz gdzie indziej to lepiej poszukać innej pracy.

Pitras

Oferta od 7-9 tys zł. Czy ktoś może potwierdzić jak to jest realne w zarobkach rzeczywistych? Czy to jest tylko chwyt żeby przyciągnąć ludzi? Definitywnie mnie takie zarobki interesują ale chciałbym zasięgnąć opinii

Firma P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj rekrutuje właśnie na stanowisko Lakiernik. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

prac

nie polecam pracy

@prac

A uzasadnisz czy na krótkim oświadczeniu się skończy? :(

@Zuzanna

To prawda dyskryminacja w tym zakładzie dla nowych jest zawsze więc nie dziwi mnie to co się dzieje . Pracowałem tam i widziałem i sam z stamtąd się zwolniłem

Zuzanna

Aha. :( A coś więcej o tej dyskryminacji? Jak to wygląda i czemu to się akceptuje?

Grzegorz
@prac

Bo tam nie ma czego polecać, całkowita dezorganizacja pracy, nikt nikogo niu umie nauczyć, jak się przychodzi na początku do pracy, tylko jest się przepychanym od jednej osoby do drugiej, zwykłe JANUSZOWANIE... jak najbardziej wy korzystać ludzi jak za czasów (usunięte przez administratora) aje jak to mówią będziemy a w sumie to już pracujemy u Januszy za (usunięte przez administratora).... Ale to normalne , z tego co można przeczytać w oddziale w redzie też jest JANUSZOWANIE...

@Grzegorz

zgadzam się z Grzegorzem

Dan
@Grzegorz

Tez sie zgadzam z toba Grzegorz tam jestes parobkiem zwyklym cala prawda

@Dan

I nie można na to w żaden sposób wpłynąć?

Dan
@Zuzanna

A nie wiesz jak to wyglada rozumiem jak sie jest sekretarka szefa i trzeba sluchac co kaze

Ilona

Ktoś wspomniał ze nowi pracownicy są złe traktowani, od razu na straconej pozycji :/ nie ma żadnego szkolenia wdrazajacego? Może coś się zmieniło w firmie?

Tak też to prawda co piszesz bo tak było pruboja (usunięte przez administratora) człowieka stare zjebane komunistyczne myślenie jak można coś dobrego o takiej firmie napisać skoro każdy z każdym się gryzie bo o kasę (usunięte przez administratora) tam to połowa ćwierć idealistow szmaciaze

Znam firmę i to co piszesz to jest jakiś stek bzdur wyssanych z palca. Pracowałem w tej firmie 7 lat i wszystko było w porządku. Wynagrodzenia zawsze przelewano w terminie, praca w swoim tempie, nikt nikogo nie popędzał nie zmuszał do pracy ponad siły, a do podnoszenia ciężkich przedmiotów był używany wózek widłowy. Presja! Piszesz że praca pod presją, nie wiesz co to jest praca pod presją proponuję ci spróbować pracy przy linii montażowej w autmotive gdzie wszystko masz wyliczone co do setnych sekundy!

Były

Sądzę że dobrze musiałeś coś brać skoro tego nie widać jak traktują nowych pracowników , i że panuje w tej firmie chaos (usunięte przez administratora) i debilizm pracowników

Były2
@Były

ja tez nie polecam

@Były2

Z tego samego powodu czy o coś innego chodzi?

MiszaMasza693

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Solidna firma, wypłaty zawsze na czas. Niektórzy pracują po kilkanaście lat.

Helena
@Marek

To bardzo fajnie, że firma Polkolor to uczciwy pracodawca i wypłaty są zawsze w terminie, a obecność pracowników z długim stażem też na pewno świadczy o jakości firmy. Są jeszcze jakieś plusy pracy w tym zakładzie, które mógłbyś wymienić?

@Helena

A masz może pojęcie w tej firmie istnieje takie coś jak dyskryminacja ? Nowych pracowników?

Tymon

Dobra firma nigdy nie zwolni dobrego pracownika. Polkolor ma dobre opinie ,więc może warto zweryfikować swoje umiejętności?

@Tymon

Tymon to chyba jakiś dobry (usunięte przez administratora) jeżeli twierdzisz że firma jest dobra skóra traktują ludzi nowych gorzej niż (usunięte przez administratora) widocznie musisz dobrze ciągnąć ty drucie żeby tak twierdzić.

Mikołaj

@marek czyli firma jest solidna ?

Wojtek

@Tymon a były jakieś zwolnienia ostatnio ?

Stefan

Masakra kretyni debile (usunięte przez administratora) pracujące że aż szkoda

A jeszcze że jak jesteś nowy to nawet nie potrafią uczyć człowieka na stanowisku dla nich na starcie musisz wiedzieć co robisz wolne żarty.

Pracowałem tam kiedyś ale nie polecam nikomu ponieważ ta cała ekipa ludzi co tam pracują i atmosfera jest taka że szkoda moich słów po prostu starają się znoic człowieka. Jak przychodzisz jako nowy to szukają problemów ogólnie jak macie szukać pracy to gdzie indziej. Raz tam pracował koleś który jak po nim jeździli pracownicy to nie wytrzymał i poszedł do domu atmosfera, ludzie jest do bani.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj - Gdańsk

• Jak się pracuje w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj?

P.P.U.H. Polkolor Tomasz Nastaj
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ku Ujściu 17
    80-701 Gdańsk