Opinie o PK Media Grzegorz Piech w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PK Media Grzegorz Piech. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PK Media Grzegorz Piech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PK Media Grzegorz Piech w Biała Podlaska

Poszukuję zatrudnienia na Elektromechanik. PK Media Grzegorz Piech oferuje taką pracę. (usunięte przez administratora)?

@Róża

Ile?? wielkie NIC i NIGDY na obietnicach się skończyło jak ze wszystkim. Nie pakuj się tam do pracy BO właściciel ma ogromne długi i wierzycieli na głowie. To co się tam teraz dzieje to jakiś dramat. Zalega z wypłatami dla ludzi którzy już dawno nie pracują.

krzysiek

Jakiego ładowacza , jakiego magazyniera, jakiego mechanika ? Nie widziałem nigdy takich ofert pracy od tej firmy? Zadzwoniłem odenrała jakaś pani i przekazała mi info o nagonce "tych co nie chcieli pomóc w odbudowie po pandemii i uciekli z firmy za lepszą kasą" (w sumie ich rozumiem) ale nie nadawał bym na firmę. Ostatecznie to drukarnia i jak potrzebuje to doraźnie grafika (freelancera), lub pomoc w drukarni.

@krzysiek

Będziesz ładowac szkło widlakiem po cichu chyba że masz uprawnienia. Każdy idzie tam gdzie dostanie więcej kasy to chyba normalne a już komfort psychiczny to dodatkowy bonus. Jestem byłym pracownikiem i każdemu kto chce tam iść i nie wierzy w komentarze bo rzekoma nagonka - niech idzie i zobaczy jak tam sie pracuje jakie cisnienie w okolicy 10-tego kiedy trzeba wypłaty robić a nie ma z czego. Spóźnisz się dostajesz opr zostajesz dłużej - super nie licz na dziękuje tym bardziej na dodatkowe pieniądze.

Hej wszystkim, wiecie, jak wygląda stanowisko elektromechanika? Zmieniłem miejsce zamieszkania i szukam nowego stanowiska, tu mnie zainteresowało to, że dają opcje rozwojowe, że oczekują chęci do pogłębiania swoich umiejętności. Dotyczy to szkoleń firmowych? Jak pracownik kończy właśnie szkolenia, to przekłada się to na podwyżkę, czy tylko na posiadanie nowych umiejętności?

Ale te inne dodatkowe obowiązki są zapisane w umowie czy umawiacie się na to słownie? Może wtedy płacą więcej za dodatkowe zadania? Można wiedzieć ile kasy dostaje mechanik?

Diss Nowy wpis

Na umowie masz zapis "inne prace zlecone" a skoro zlecone to dodatkowe bez dodatkowego wynagrodzenia

@Diss

Na każdym stanowisku widnieje taki zapis w umowie? Ja się zastanawiam czy firma grafików obecnie nie potrzebuje. W necie pusto, żadnych ofert nie znalazłem.

krzysiek

@krzysiek

Czyli, na firmie wyżywają się byli pracownicy i freelancerzy, co z zarobków nie byli zadowoleni? A powiedziała Ci ta Pani, ile płacą i jak duży był exodus ludzi?

Neutralny
@krzysiek

To nie jest wyzywanie sie na pracodawcy. To informacja która przekazują byli pracownicy. Nie ma tu żadnej mowy o braku chęci odbudowy firmy po pandemii. To po prostu ucieczka pracowników od firmy, która nie szanuje(szanowała) współpracowników. Bo ważna jest atmosfera w pracy a nie nastawianie pracowników przeciwko sobie.

@Neutralny

Tylko co szefostwo miało z tego, że pracownicy żyli ze sobą w niezgodzie? Czy wymagali żeby ludzie na siebie donosili? Ludzie uciekali głównie przez tą atmosferę czy o kasę też chodziło? Część ludzi by tu została, gdyby firma dała wyższe stawki?

Ola

Oczywiście że oczekiwali żeby jeden na drugiego donosił . Każdy miał wielbić szefostwo a reszta się nie liczyła . Pieniądze marne najniższa krajowa , wysługiwanie się stażystami od których miało się ponadprzeciętne oczekiwania . Pieniądze nie wypłacane na czas , ludzie uciekali głównie przez pieniądze , okropnie toksyczną atmosferę w pracy , brak szkoleń a wymagania jakby się było ekspertem w każdej dziedzinie . Dobre pomysły były tłamszone co nie pomagało rozwojowi firmy . Brak opłaconych rachunków długi firmy przez co pracownicy musieli się wstydzić i tłumaczyć. Każdy kto mógł firmę ciągnąć do góry był traktowany jak śmieć . Nie dziwne że pracownicy uciekali . Dbanie o czyjeś pieniądze i biznes fajnie jakby się łączyło ze wsparciem oraz szacunkiem pracodawcy . Pracodawcy który jest liderem a nie tyranem uważającym się za Boga . W rezultacie firma generowała kolejne długi .

Dec Nowy wpis

Nie dostaniesz więcej jak najniższa krajowa + coś ewentualnie pod stołem. Exodus? z tego co pamietam to w ciągu pół roku odeszło 6 albo 8 osób a pisanie że nie chcieli odbudować firmy po pandemii to bzdura. Firma na pandemii zarobiła bo w soboty i niedziele ludzie pracowali a nikt nie dostał więcej niz zwykle. Niestety jak się miało komorników na łbie i (usunięte przez administratora) długów za nieprzemyślane zakupy to kasy nikt nie widział. Jak nie szło w firmie to szef mówił wprost "to twoja wina".

Diss Nowy wpis

Diss

Przygotuj się na robienie wszystkiego za najniższą krajową bo określone stanowisko dotyczy wyłącznie papierka - umowy. Zostajesz zatrudniony na określone stanowisko a jak nie ma pracy to targasz szkło i inne rzeczy. Zastanów się zanim złożysz papiery.

Renata
@Diss

To za mało jest tutaj zatrudnionych ludzi, że trzeba robić rzeczy, które wykraczają poza obowiązki? Czy taka rotacja jest? Najniższa krajowa? Nie ma szans na więcej?

@Renata

Najniższa krajowa to max ale spoko dostaniesz obietnice podwyżki po wdrożeniu jak wszyscy ale nigdy jej nie zobaczysz. W tej firmie pracowało ok. 15-18 osób teraz zostało może 5? Poczytaj co w tej firmie znaczą obowiązki. Masz swój zakres ale to tylko papier. Często praca ponad kobiece siły - np. podnoszenie paczek blisko 30 kg ale co z tego? Tam nawet przerwa obiadowa jest problemem.

Weronika
@Diss

A mężczyźni mają lepiej? Mąż znalazł ofertę na elektromechanika. Oferta miała widełki lepsze niż najniższa - faktycznie idzie wyciągnąć 6000 brutto? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Weronika

Ileeeee? 6 tys? żart jakiś bo tam nawet kierownik mający wieloletnie doświadczenie nie miał więcej niż 3,5 tys. ta firma nie ma kasy na zapłacenie dostawcom za materiały od wielu miesięcy a zapłaci 6 tys. za stanowisko?

Lidia
@Diss

Ej ale mam nadzieję że to nie wiąże się z jakimiś opóźnieniami w wypłatach? Skoro piszesz że kasy nie mają dla dostawców, to dla pracowników mają? Daj znać jak to wygląda

@Lidia

Dla pracowników raczej są ale bywają że często z opóźnieniem

@Diss

A te opóźnienia to jak często się zdarzają i ile trwają? Kilka dni czy więcej? Czytałam właśnie, że obiecują podwyżki, których po okresie wdrożenia jednak finalnie nie ma. A mogę wiedzieć ile ten okres wdrożenia trwa i jaka umowa obowiązuje wtedy pracownika?

@Marta

Z umową zwykle na 3 mce na okres próbny potem może na rok. Opóźnienia w płatnościach różnie. Na początku możesz dostawać na czas a później jak już wyjdzie.

Emilia
@Diss

Może za rozszerzenie warunków pracy macie jakoś dodatkowo płatne? Jak w ogóle wygląda temat premii? Jest możliwość, że do wynagrodzenia wpadnie parę dodatkowych stówek?

@Emilia

Premie? Premii BRAK Obiecanki zawsze były tylko jak przychodził np. okres przedświąteczny szef zawsze znalazł moment żeby powiedzieć "o widzisz to właśnie była twoja premia" na dodatkową kasę za dojazdy też nie licz bo on jest zdania że nie musisz u niego pracować.

Róża
@Diss

To ile dostawaliście na święta? A jest coś co dostaje się oprócz gołej pensji, przykładowo nagrody, albo dodatkowe dni wolne na urodziny?

@Róża

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PK Media Grzegorz Piech? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nie ma takiego czegoś . Jak robisz nadgodziny to Grzegorz uważa że się nie wyrobiłes w czasie pracy . Handlowa zostawała nie raz do 21 .ZA DARMO

@Kasia

Ale takie za darmo chyba nie jest legalne? Skoro tak to dlaczego zostawaliście po godzinach i nic z tego nie mieliście? Wszyscy pracownicy tak zostają jak trzeba?

@Karolina

Nikt się na to nie godził ale co z tego? spóźnisz się 5 min masz dym a zostajesz po godzinach to tego już nikt nie widzi. Podejście jest następujące - nie pasuje nie musisz pracować.

Firma PK Media Grzegorz Piech prowadziła rekrutację na stanowisko ŁADOWACZ. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Xdeeeee

Praca dla kogoś kto nie ma do siebie szacunku bo pracodawca traktuje ludzi jak kogoś niższego sortu. (usunięte przez administratora) Pieniądze nigdy na czas . Zawsze zasłabianie się problemami finansowymi a przecież to taki cudowny przedsiębiorca . Przecież to śmiech na sali . Praca za najniższą krajową a obowiązki coraz większe z dnia na dzień . Ubliżanie poniżanie i wiecznie krzyk oraz upowinanie się o wypłatę to stała kwestia w tej firmie. Wielki szef wiecznie nastawia pracowników przeciwko sobie i wprowadza negatywna atmosfere. Dla niego wiecznie nikt nic nie robi i wszystko źle . Prawda jest taka że firma miała potencjał bo miała dobrych pracowników którzy albo są zwalniani bo mają swoje zdanie albo uciekają bo nie wytrzymują w tym domu wariatów. Firma powinna się zająć jakaś instytucja bo to już przegięcie co się tam dzieje .

Grzegorz
@Xdeeeee

A czy ktokolwiek z Was zgłaszał gdzieś takie sytuacje? Bo chyba warto by było powalczyć o swoje skoro wypłata jak piszesz była "ciągle" nie na czas

Xdd
@Grzegorz

Gdzie xd ? O wypłatę pod stołem xd ? Bo przecież zaczynając od wypłaty do sprzedaży tzw ,,bez paragonu " to większość jest tam na lewo .

@Xdd

Nawet jeśli byłoby na lewo to raczej jest szansa, żeby o cokolwiek się upomnieć? Firmie to też chyba nie na rękę jakby ktoś się o tym dowiedział?

@Elżbieta

Upomnieć się można zawsze ale w przypadku tej firmy też zawsze jest odpowiedź że nie ma kasy.

Agnieszka
@KomiC

To jak długo trwają te opóźnienia związane z pensją? Jest to okres miesiąca czy dłużej nawet, jak nie wypłacają?

Łukasz
@KomiC

Albo że nie ma pieniędzy albo musisz sobie ,,nazbierać z utargu ". A jak się upominasz to słyszysz że nie ma pieniędzy ,że on się budzi z komornikiem na słuchawce . Wielki przedsiębiorca wiecznie bez kasy haha W ubiegłym roku obserwowałem że gość miał fajny zespół. Na woskrzenicach paru zdolnych chłopaków, ogarnięte dziewczyny , na handlowej na produkcji gościa chyba miał na imię Daniel który był tam mózgiem całej produkcji i na sklepie taką małą czarną laskę która chyba jedyna tam nie kłamała i miała gadane. Żadnej z tej osób tam nie ma . Nie dziwne , brak kasy ,brak szacunku,brak rozwoju to tak się kończy. Sam byłem nie raz świadkiem obrażania klientów obrażania pracowników a nawet śmianie się z własnej żony przez Pana Grzegorza . Czekam aż on zbankrutuje i pójdzie pracować do jednego ze swoich pracowników . :)

Łukasz
@Elżbieta

Każdy o tym wie . Tam pracownicy i stażyści to się mijają w drzwiach. Pewnie każdy to olewa bo nie chce się ciągać z tym inaczej inteligentnym panem w sądzie . Ale z tego co wiem to się z kimś tam sądzi bo kiedyś nie chcący się wysypał . Grzegorz nie jest świadomy że o nim się mówi że to wykorzystywacz . Że firma nie wypłacalna że gbur i że oszust . Nawet jego znajomi odradzają pracę z nim . Więc coś jest na rzeczy .

@Agnieszka

Tym co "trzeba" wypłaca na czas żeby nie było dymu. Opóźnienie zazwyczaj kilka dni a zdarza się że w grudniu za czerwiec XD

@Łukasz

Dokładnie! W ciągu 4 miesięcy z pracy tam zrezygnowało 6 osób! ciekawe dlaczego XD

@KomiC

6? Ktoś tu pisał kiedyś, że jest ich w firmie ok 7 lub 8 to prawie cała kadra się zmieniła?

@Elżbieta

Teraz zostało może z 5-6 pracowników. Reszta sama zrezygnowała a było z 15 osób. Tam się kadra nie wymienia - stamtąd się ucieka gdzie (usunięte przez administratora) rośnie

Dawid
@KomiC

Czy to jest powód dla właściciela, by zmienić trochę podejście, coś wiadomo czy będą jakieś zmiany? Ostatecznie kto może i chce sobie pozwolić na opóźnienia w płatności wynagrodzeń ? Swoją drogą, ile on teraz płaci?

@Dawid

Najniższa krajowa i nie licz na więcej. Właściciel firmy już bardzo cienko przędzie i raczej nie zatrudni nikogo. Ma zaległości w płaceniu za towar za 2021 r.

@Diss

Najniższa? To co tamte pozostałe osoby zachęca do pozostania w firmie jeszcze?

@Elżbieta

Szczerze to nie wiem - sa to raczej osoby ktore po prostu muszą być i nie moze do nich skakac jak robil to z innymi pracownikami bo szef doskonale wie ze jak pojda to moze zamykac swój biznes. Ten cały szef potrafił bezczelnie zwrocic uwage jak sie bylo na przerwie i jadło obiad bo firma przez to nie zarabia i kiedys jedna z pracownic az sie poplakala

Dawid
@Diss

Przerwa w pracy się należy. Takie prawo. Inna sprawa, ile tu tej przerwy było i w jakich warunkach się je czy tam odpoczywa?

Ola
@Dawid

Przerwy zazwyczaj nie ma.. na woskrzenicach jest dzwonek jak w fabryce zabawek. Na handlowej czy teraz w śpi dziewczyny sobie robią przerwę czasami ale to też wielki problem więc bywało że jadło się przy biurku nie odchodząc od niego na chwilę . Poza tym wszędzie są kamery i chyba posłuch bo szef Gregor wie dokładnie co się mówi i co robi jakby tam był od otwarcia do zamknięcia .

Jak dużo osób pracuje w PK Media Grzegorz Piech?

Dec

Poniżej 10 osób może 7-8 już teraz

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PK Media Grzegorz Piech?

Vixak

Dostaniesz najniższą krajową i obietnice że jak się wdrożysz będzie podwyżka po czym nigdy jej nie dostaniesz. Będziesz sobie radzić to będą dokładać obowiązków. A jak poprosisz o podwyżkę dostaniesz info że za co skoro nie robisz nic więcej niż masz w zakresie obowiązków. A w zakresie napiszą "wszystkie inne prace zlecone" i droga do czegokolwiek zamknięta. Nie znam żadnego z ludzi którzy tam pracowali kto będzie polecać pracę tam. Rotacja że drzwi obrotowe powinien wstawić.

Lidia
@Vixak

To ile średnio ludzie tam wytrzymują, że aż drzwi obrotowe potrzebne? :D

@Lidia

Różnie czasami od 1 dnia po kilka miesięcy w ostatnim czasie a stażyści rezygnują przed albo po odbyciu stażu bo mało kto zostanie pracować w takich warunkach

Lolek

Omijać , nie polecam. Fantasta magik.

Helena
@Lolek

i faktycznie wszyscy dostają tylko najniższą krajową? pracodawca naprawdę nie woli zapłacić trochę więcej zęby zatrzymać ludzi?

HhL

Jeśli komuś wystarcza najniższa krajowa bez możliwości podwyżki i ciągły przyrost obowiązków to polecam..

Dariusz
@HhL

a ta najniższa krajowa jest na podstawie umowy o pracę czy zlecenie?

Danuta

A czy jest jakiś wykaz obowiązków przekazywany na początku tak aby mieć odniesienie gdy ich przybywa?

@Danuta

Tak jest zakres zwieńczony na końcu informacją że masz wykonać inne prace zlecone czyli będziesz robić wszystko i zamkniesz sobie drogę do żądania podwyżki.

Starzec5

Nie polecam współpracy z firmą. Na początku mowa o rozwoju osobistym oraz o możliwościach awansu i podniesieniu wypłaty. W rezultacie zakres obowiązków sięgających 4 stanowisk. Wyzwiska i nastawianie ludzi przeciwko sobie. Właściciel traktujący ludzi w sposób karygodny.

Vixak

Praca za najniższa krajowa najlepiej na pół etatu bo reszta pod stołem żeby podatki ominąć i o wypłacie ma czas można pomarzyć. Podwyżka? Nie ma z czego Płacone za jedno stanowisko pracujesz na trzech. Wyzwiska od (usunięte przez administratora) na porządku dziennym Nie polecam

Dorota
@Vixak

praca tylko dla wytrzymalych i naprawde potrzebujacych pracy ? duza rotacja jest w tym miejscu, jak ktos nie dostanie raz i drugi wyplaty na czas to pewnie odchodzi ?

Agnieszka
@Vixak

To jakie te obowiązki tutaj się ma -?? skoro aż trzy stanowiska się obsługuje

@Dorota

Praca dla silnych psychicznie i mocno potrzebujących pracy - jeżeli masz zamiar wysłuchiwać drącego się szefa o byle co to praca idealna a na koniec i tak się dowiesz że było źle i za wolno bo wygórowane wymagania. Gregorowi wydaje się że dostanie się tam do pracy to zaszczyt a praca tam to złapanie Boga za nogi otóż nie - nie znam nikogo kto tam pracował i dobrze wypowiada się o pracy tam a rotacja pracowników na niespotykanym poziomie + (usunięte przez administratora)

@Agnieszka

Dokładanie roboty na którą się nie pisałaś

Barbara
@Vixak

Jakiemu Gregorowi? Nikt taki tu nie komentował. No i coś Ci admin wykroił, może napisz co tam było po plusie. Tylko bez wulgaryzmów, bo znów usuną ;))

Ustka

Jestem zadowolony z obsługi

Zostaw merytoryczną opinię o PK Media Grzegorz Piech - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w PK Media Grzegorz Piech?

Zobacz opinie na temat firmy PK Media Grzegorz Piech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PK Media Grzegorz Piech?

PK Media Grzegorz Piech
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Iii Sobieskiego 1 lok. 16
    21-500 Biała Podlaska