Opinie o Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello w Nakło nad Notecią

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello w Nakło nad Notecią

K. Nowy wpis

Pracuje już 3 lata, nie wiem skąd negatywne opinie. Pensja zawsze płatna w terminie (ostatni dzień miesiąca) stawka zgodna z umową. Nie mam zastrzeżeń. Niestety w branży do pracy przychodzi dużo "młodych", którzy mają wielkie wymagania, niestety brak chęci i jakichkolwiek umiejętności patrząc na pozostałe opinie to domyślam się, że to ich wypociny :)

--- Nowy wpis
@K.

Pensja płatna w terminie, wow. Nic tylko rzucić wszystko i pracować na wałku! Skoro nie wiesz skąd negatywne opinie, to jesteś częścią problemu ;) 3 lata w kebsie? Nawet ''młodzi'' mają większe ambicje, a te ''wypociny'' znikąd się nie biorą.

Pracowałam Nowy wpis
@K.

Trzeba nie mieć żadnych ambicji, aby tak tkwić tyle lat, ale to nie tylko to, problemem jest że zostałaś (usunięte przez administratora) tej kobiety, brawa dla niej, stawka może i zgodna ale umowa na 1/8 etatu albo 1/4 .... Koniec końców 3/4 etatu zapłacone połowicznie pod stołem. Pani los się skończy, karma wraca

Pracowałam Nowy wpis

Uważajcie

Albo na czarno i 14 złoty albo do widzenia na samym początku współpracy

Uwaga

Właścicielka P. Edy... (usunięte przez administratora) pracowników na pieniądze, w szczególności młode osoby uważajcie

- - -

Zacznijmy od tego, że aby otrzymać umowę od Pani Edytki, trzeba poczekać miesiąc i jeszcze się o nią prosić i dopominać :) Nie polecam tej pracy młodym osobom, które się uczą, bądź posiadają status ucznia, ponieważ NIE dostaniecie pieniędzy, które się wam należą (19,70 na rękę) tylko 14 zł...czyli w założeniu, że przepracujemy pełen etat (160h) dostaniemy 2240 zł zamiast 3152 zł! Kolosalna różnica, gdzie podziewa się 912 złotych? A no w kieszeni Pani Edyty :) Ponieważ podatku za status ucznia, Pani E. nie odprowadza. Umowa, którą dostałam po zwolnieniu się również jest śmiechem na sali - umówiona byłam na umowę zlecenie - dostałam na stół UMOWĘ O PRACĘ, w której nie zgadzała się data rozpoczęcia mojej pracy, ani etat, na który zostałam zatrudniona. Gdy zapytałam o ten błąd Pani Plitt stwierdziła: ''Czy jeżeli księgowa się pomyliła, to czy serio jest to takie ważne?'' Tak, jest :) Na umowie była informacja 1/4 etatu, gdzie przepracowane na tamten moment miałam już ponad 100 godzin. Gdy zapytałam P. Edyty, czy wie ile to 1/4 etatu to odpowiedziała, że nie wie :) Zapytałam dlaczego jest informacja o 1/4 etatu, skoro gdybym przepracowała dany miesiąc do końca to wyszłoby mi ok. 166 godzin...Na co p. Edyta odpowiedziała ''No ale nie przepracowałaś'' i się krzywo uśmiechnęła. Wisienka na torcie - czyli próba wzbudzenia we mnie strachu, że jeżeli podpiszę tą umowę to ona wystawi mi w świadectwie pracy, iż PORZUCAM pracę... Tylko, że na umowie zlecenie niech się Pani Edyta cieszy, że w ogóle dałam znać, że się zwalniam :) Gdy zostałam postawiona przed faktem, że dostaję umowę o prace, a nie zlecenie, nie znając wtedy dokładnie swoich praw, przyjęłam to z godnością i powiedziałam, że w porządku. Na co Pani Edyta z radością mi oznajmiła, że wymyśliła dla mnie okoliczności łagodzące...''nie podpisuj tej umowy, ja ci dam pieniądze i zapominamy o całej sprawie'' :) No fajnie fajnie, szkoda. że tak, czy owak zostałam oskubana ze swojej kasy, która trafiła do kieszeni p. szefowej. Chyba dawno nie było inspekcji pracy :D Pozdrawiam wszystkich, nie dajcie się (usunięte przez administratora)

Dominika
@- - -

Ok, strasznie dziwnie się podziało z tego co opisujesz, ciekawa jestem jak ona by tę historię opowiedziała ze swojej perspektywy. Ale jeśli było dokładnie tak jak piszesz to na serio ten pip reflektowałaś?

@Dominika

Też jestem ciekawa jaką wersje zdarzeń by wymyśliła. Pewnie jakąś cwaną. Kłamać nie mam po co, kto miał styczność z tą firmą to pewnie wie o czym mówię. Wpis dodaje dla przestrogi młodych ludzi chętnych do pracy. Jaki pip? Chodzi o te jej ''okoliczności łagodzące''? Jeżeli tak, to wcale nie byłam z tego faktu zadowolona, a wręcz czułam, że jest coś nie tak, ale nie wiedziałam zupełnie co mogę innego zrobić. Sama zaczynam dopiero dorosłe życie i uczę się jak postępować w takich sytuacjach. Chciałam chociaż zabrać kopię niepodpisanej umowy, ale Edyta się nie zgodziła. Dostałam pieniądze i wyszłam stamtąd skołowana

Pracowałam
@- - -

Potwierdzam, jak jako student upominasz się o pieniądze o których piszesz to się denerwuje i panikuje, że cię zwolni, pracowałam i wiem, musiałam uciec, może warto to zgłosić wspólnie? Skontaktuj się ze mną, mam te umowy i dowody wypłat które zapisywałam przez czas pracy, może odzyskamy nasze pieniądze

Dominika
@Pracowałam

czyli czekaj, bo jeśli faktycznie tak wyszło, że jesteś w takiej sytuacji a masz dosłownie wszystkie te dokumenty w formie dowodów to firma się co do tego nie odnosiła? Ciekawa bym była czy gdyby więcej osób się zebrało i poszło bezpośrednio to czy wtedy dałoby radę się normalnie już dogadać

Odpisz
@Dominika

Zostaw jakiś kontakt po sobie

@Dominika

Ja ze swojej strony niestety nie mam żadnych dokumentów, ani dowodów - jedynie słowo. Może gdy więcej osób się zgłosi z podobnymi doświadczeniami z tą firmą to dałoby się coś wskórać? Szczerze, kij w te pieniądze. Najbardziej szkoda mi zdrowia i nerwów, a Pani E (usunięte przez administratora) powinna ponieść konsekwencje robienia na szaro ludzi. Nie wiem jak można spać spokojnie z myślą, że (usunięte przez administratora) się młodych i niedoświadczonych ludzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Czony

Tą piceria powinna być zamknięta bo się otrulem zgłoszę do sanepidu ta picernie

Zenada

Szefowa placi marne grosze, ma w duoie zycie prywatbe pracowbika, grafik jest wielka tajemnica a stala ekipa jest okropna!! Wysmiewaja sie z innych, ponizaja, wykorzystuja.(usunięte przez administratora)

Czy Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klient

Tak, da samochód służbowy i kartę firmową, a tak na poważnie to musiałam się do niej ładnie uśmiechać i trzeba było czekać aż sobie pojedzie, od razu luźniej w pracy było

Klient

Pizza pyszna ale jak robi pani karolina,obsługa fatalna i niemiła a najgorsza to menagerka pani ola gbur i (usunięte przez administratora) do tego kierowcy bez badań sanitarnych kturzy są pomicnikami kucharzy i robią tam wszystko.tragedia pani edyta o tym wie ale zero reakcji.

Witam. Pani Edytko kebaby to macie pierwsza klasa ale pizze niestety już trzeci raz trafiłem na beznadziejną.... Spalona ale po rozmowie z kucharzem. Stwierdził że zarumieniona i on wie lepiej bo ma certyfikacje..... Ale posmakować swojego wyrobu kierowca nie chciał....

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello?

Zobacz opinie na temat firmy Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello?

Edyta Plitt Pizzeria Pico-Bello
  • Bydgoska 53