Opinie o Jobland.pl w Warszawa

Jobland.pl to praca w kraju i za granic

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobland.pl w Warszawa

m...r

posłuchaj leno!w Norwegi nie raz brałem kaskę jako spawacz w trzech met..spaw..ponad 20tys mój znajomy wyjerzdzał do Angli i brał jeszcze więcej przez fr..ę orioning

Marek R

Byłem na tym kontrakcie jako supervisor. Kasa dla spawacza to od 1200 do 1500 GBP na tydzień na rękę. Rotacja 3tyg w pracy non stop tydzień w domu - płatny ale mniej. Niedowiarkom mogę przesłać pay-slip na email ;-) W branży gas and oil takie zarobki są normalne.

Magyy

Mam problem, ponieważ dostałam ofertę pracy przez jobland, analazłam ogłoszenie na praca.gratka.pl. oferta mówi o wyjeździe do oxford jako opiekunka. bardzo dużo postów i opini jest negatywnych, a ie wiem co z tym począć. zależałoby mi na wyjeździe bo wróciłam z zagranicy nie dawno i nie potrafię sie w Pl odnaleźć. Co za tym idzie. kontaktując się w języku ang nie dostałam odpowiedzi od jobland, tylko chyba od pracodawcy? jak wy oceniacie ta agencje? sa ukryte koszta?

z canterbury

jestem bardzo zadowolony z tej firmy,pan grzegorz wywiazal sie bardzo dobrze z uslog,i z pracy,wszystko wytlumaczyl i nie oszukal mnie ani razu.duza flaszka mu sie nalezy

adamek

tak benio to prawda buehehe :D ps zmien dilera a jobland oomijaj z daleka chybba, ze chcesz osiwiec w kilka dni...

Supervisor

Konkretnie, rzeczowo, bez zbednego tracenia czasu. Firma dotrzymala wszelkich ustalen. Cala wspolpraca przebiegala dokladnie tak jak bylo miedzy nami uzgodnione. Goraco polecam zarowno kontakt jak i kooperacje z Jobland. Komu nie pasuje, jego problem.

Standardowe pytania fachowe oraz o przebieg kariery zawodowej. Nic co zaskoczyc by moglo:)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
benio

czy to prawda ze tak duzo placa spawaczom w szkocji za trzy tygonie 22 tys a na nockach ponad 30 tys. i jedzenie plus przeloty przeciez to jest zloty kontrakt

Zenek

Na rafinerii w Szkocji nie placili wszystkich godzin.Ciagle awantury aby wyrwac swoje pieniadze !!!!

Jobland.pl

Szanowna Pani / Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii na temat współpracy z nami. Wiemy, którego kontraktu ona dotyczy, gdyż na szczęście nieczęsto pojawiają się podobne sytuacje. Przyznajemy, że rekrutacja, ze względu na oczekiwania klienta, przeprowadzona była w tempie ekspresowym i nie zawsze wszystkie informacje dostarczane były nam, a tym samym Państwu, na odpowiednim etapie. Wyciągnęliśmy z zaistniałej sytuacji odpowiednie wnioski i wiemy, jak unikać podobnych niedociągnięć w przyszłości. Na kontrakt wysłaliśmy kilka osób i wszystkie przepracowały cały planowany okres (6 miesięcy). Znaczna ich część zgłosiła się do nas ponownie i przebywa obecnie na innych kontraktach, więc zakładam, że mimo nieporozumienia w kwestii zakwaterowania, wzbudziliśmy jednak ich zaufanie. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy zespół Jobland.pl

Zapomniałem dodać: Po wyjaśnieniu wszystkich niejasności przez które musieliśmy płacić z własnej kieszeni firma jobland umywała ręce twierdząc że to nie ich wina spychając winę na Pracodawcę... Jak dla mnie to nie jest zachowanie godne profesjonalistów którzy wysyłają ludzi za granicę do pracy.

Witam! Firma super, podejście do kandydata ekstra! tylko że wszystko robione na wariata, przynajmniej w moim przypadku. umowa wysłana do podpisania już po zarezerwowaniu biletu lotniczego. W umowie inne warunki niż rzeczywiste... wszelkie sprawy przy których mieli pomóc pracownikom musieliśmy załatwiać to sami(albo czekać w nieskończoność na telefon zwrotny z niby rozwiązaną sprawą), nie wspominając o niejasnościach wynikających z zubożałej komunikacji jobland a ich wydziałem w Anglii, przez co straciliśmy sporo pieniędzy, gdzie rzekomy depozyt za mieszkanie okazał się opłatą za jego znalezienie, jak i nie przedstawienie umowy o wynajem mieszkania(rachunki miały być zawarte w czynszu) po czym później się dowiedzieliśmy od właściciela że do końca tak nie jest i było trzeba znowu płacić :) ale cóż, człowiek się na błędach uczy. Jednak jeśli ktoś zamierza korzystać z usług tej firmy, proponuję przed wyjazdem spisać dodatkową umowę bądź warunki pracy/zakwaterowania itp.. by nie było nie jasności później. Pozdrawiam!!

othyim_lunarsa

Cześć, Właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z usług Jobland.pl Przedstawili mi interesującą ofertę pracy i przed podjęciem decyzji chciałabym sprawdzić wiarygodność agencji. Kontakty z osobami, które wyjechały za pośrednictwem Joblandu byłyby bardzo pomocne. Podaję swój e-mail: othyim_lunarsa@gmail.com Pozdrawiam serdecznie

polecam. wywiazuja sie z umowy. wynagrodzenie wyplacone. staly kontakt z czlowiekiem pracujacym dla jobland-u

Waldek

Witam, chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię o firmie Jobland.pl. Z firmy Jobland.pl wyjechałem do pracy w Szkocji. Mogę zapewnić, że jest to w pełni profesjonalna i solidna firma. Ich przedstawiciele mieli biuro w miejscu mojej pracy, więc byli obecni przez cały czas pobytu, szkoleń i pracy. Atmosfera w miejscu pracy była dobra. Nie było problemu z wypłatą wynagrodzenia. Wyjazd na urlop był opłacony przez pracodawcę. Firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobland.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Jobland.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Jobland.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobland.pl?

Kandydaci do pracy w Jobland.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobland.pl