Opinie o Jobland.pl w Warszawa

Jobland.pl to praca w kraju i za granic

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobland.pl w Warszawa

SŁABY MONTER

CO DO MURZYNA TO I RACJA MA DUŻO SZCZĘŚCIA ŻE TAM JEST A FACHOWIEC JAKICH WIELU NAPEWNO DO GENIUSZY NIE NALEŻY ALE KAŻDY MA SWOJĄ TECHNIKĘ NA SUKCES,, SĄ TAM LEPSZE KWIATKI CHOCIAŻBY CZESŁAW P. BYŁY MAJSTER ZE SŁYNNEGO REMAKU

Murzyn

Hej osobom na tym forum, widze ze jest duzo zainteresowanie bo przyznaje ze jest warto, zauwazylem ze cos wiecie ale nie do konca, jestem na projekcie na szetlandach i wcale nie prawda ze jada ciagle te same twarze, kazdy ma szanse pojechac tu tylko trzeba miec odpowiednie doswiadczenie, kazdy moze probowac, teraz biora malarzy, nastepnie beda brali izolerow, pozdrawiam forumowiczow oraz cala zaloge Joblandu

rurarz

wszystko gra, o wszystkim informuja, jak znasz jezyk zawsze jest latwiej, pozdrawiam i oby wiecej kontraktow przez nich sa warci uwagi

ziótek

to prawda jest

Supervisor

Konkretnie, rzeczowo, bez zbednego tracenia czasu. Firma dotrzymala wszelkich ustalen. Cala wspolpraca przebiegala dokladnie tak jak bylo miedzy nami uzgodnione. Goraco polecam zarowno kontakt jak i kooperacje z Jobland. Komu nie pasuje, jego problem.

Standardowe pytania fachowe oraz o przebieg kariery zawodowej. Nic co zaskoczyc by moglo:)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kryteria rekrutacji ??

Jakie kryteria były brane pod Uwagi w ramach rekrutacji na Szetlandy . Czy to ze znasz język,znasz rysunek i masz bogate doświadczenie ?Czy moze jesteś Kolegom Kolegi którym ma dobre układy tu i tam.Obawiam się że te drugie.No cóż ..Jak nasz widzą tak nasz piszą zagranica .Tam wystarcz jeden poganiacz z językiem a reszt niech robi swoje albo i nie .Sztuka jest sztuka za którą jest kasa..Gdy by były brane inne kryteria pod uwagami/wyższe / połowę tych ludzi tam nie ma ...

Jan Kowalski
@Kryteria rekrutacji ??

Jeśli już urządzasz sobie "kolego" wycieczki osobiste na tym forum, to miej odrobinę odwagi i się przedstaw. Facet nawet jakby chciał Ci odpowiedzieć czy jest jeszcze na Szetlandach czy nie,to nie wie komu ma odpowiedzieć - buraku :)

monter

Witaj, długowłosy Jerry jesteś na tych Szetlandach ? słyszałem że jesteś. Jak ty sie tam uchowałeś przecież ty nic nie umiesz robić. Sorry zapomniałem twoją mocną stroną jest lizanie dupy i podpierdala....( na takich kontraktach nie ma kolegów) przekonałeś sie murzynie???? Pozdrawienia dla Dobrych chłopaków Grzeska i Joanny z Jobl.... oraz Wojtka z BHP

gosc

Firma niby dobra ale jak ktoś napisał na kontrakt na Szetlandy nikt nie pojedzie "obcy" te same twarze i znajomi wszystko po układach. A najlepsze jest to że może 20% osób jest dobrych czy bardzo dobrych w swoim zawodzie a reszta to tempaki nie wiem jak oni przeszli te testy. Pokaż jednemu z drugim rys. izometryczny z siatkami (nawet prostymi) zrobią oczy i uciekną. Ale myślę że spotkam nie raz ludzi z tego kontraktu i wtedy pokarzą co oni tak naprawdę potrafią (wątpię czy potrafią dobrze zrobic fazę). Tak jak ktoś powiedział przy dobrych kontraktach trzeba miec szczeście lub układy a nie umiejętnośći.

bolek

to wszystko prawda taka kasa tam jest za trzy tygodnie ponad 30 klockow i trzeba sie trzymac rekami i nogami za nic nie robienie prawie tylko wjecej takich kontraktow i dotego rotacja pozdrawiam a nie dowiarkow zachecam do rekrutacji w jobland

tama

no to pan cieply pojechal teraz po bandzie, biuro tez zmienili wiec teraz to o probkach i pracy mozna zapomniec.

asb

Jak ktos dal sie namowic joblandowi na szkolenie to brawo za inteligencje, jak mozna nabrac sie na przekret typu zaplac to cie zaprosimy na testy. Jeleni nie sieja, sami sie rodza. Nie wiem czy zauwazyliscie ale juz nawet telefony pozmieniali w joblandzie, kasa przytulona, kontakty pozmieniane i nawey nie ma mozliwosci upomnienia sie o swoje.

xyz

Brawo dla joblandu za wymyslenie super sposobu na zarobek, nawet jak kilkadziesiat osob zrobilo te nieszczesne szkolenie bhp za tysiaka to juz niezla kase przytulili...

Masz racje. Ja juz 2 tygodnie sie nie moge dobic do jobandu. A kasa za szkolenie poszla...

Pytanie do ''Jobland''

Chciałbym zapytać Agencie ‘’Jobland ‘’ widząc jak szybko odpowiadają na różnego rodzaju zarzuty dotyczące ich procesów rekrutacji .Pytanie jest związane z teraźniejszym naborem pracowników do pracy w Szkocji . Czy pracodawca angielski nie powinien zrobić pracownikowi szkolenie i wystawić kartę Construction Skills Certification Scheme i przeprowadzić angielskie szkolenie Health and Safety po procesie rekrutacji ? Koszt takiego szkolenia w Polsce to ok.1000 zł zakładając ze jest możliwość zrobienia ww szkoleń w Polsce .Kandydat wydając takie pieniądze na tego typu szkolenie nie ma pewności że się zakwalifikuje ? Może jestem nauczony takich zasad i innego podejścia do pracownika pracując na kontraktach w krajach skandynawskich ..Gdzie miałem nie jeden certyfikat zrobiony za Free i kurs dla potrzeb firmy . Tak ,tak pewnie usłyszę że ‘’Jobland’’ jest tylko pośrednikiem ale denerwuje mnie jak niektóre firmy w Polsce zarabiają na ludziach , może inaczej ‘’Na ludzkiej nadziej na lepsze jutro i bezrobociu ‘’ Oto przykład . Jak jest różnica cenowa w zrobieniu certyfikatu ‘’VCA’’ w Polsce a w Holandii ? Prawie dwukrotna . Oczywiście w Holandii –taniej .. Polskie cwaniactwo !

Jobland.pl

Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana opinię. Informacja podana przez Pana jest nieprawdziwa i stawia w złym świetle zarówno Firmę, jak i osoby podane z imienia. Jedynie naszym pracownikom przekazaliśmy pisemną informację, iż do podjęcia zatrudnienia na jednym z naszych kolejnych projektów potrzebne bedzie odpowiednie szkolenie BHP. W wiadomości zaznaczyliśmy jednocześnie, iż cyt. "Samo wyrobienie karty RÓWNIEŻ nie gwarantuje przyjęcia do pracy." Każda osoba, która otrzymała od nas tę wiadomość. musiała być tego świadoma. Po pewnym czasie wiele innych osób (z którymi wcześniej nie współpracowaliśmy) zaczęło przesyłać nam swoje szkolenia, na co już wpływu nie mielismy. Jednocześnie, gdy ktokolwiek do nas dzwoni, staramy się jasno zaznaczać, że na żadnym z etapów rekrutacji nie obiecujemy Panom pracy, bo decyzja o zatrudnieniu nalezy do naszego klienta, a nie do nas. W momencie kiedy ilość kazdydatów rosła z dnia na dzień, informowalismy także, że część z Panów nie dostanie się również na testy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Niestety nie możemy być odpowiedzialni za informacje, które panowie przekazujecie sobie wzajemnie - najczęściej w takich rozmowach pojawiają się nieścisłości i niedopowiedzenia. W razie pytań proszę o telefon do biura. Numer telefonu dostępny na stronie www.jobland.pl

W temacie

No teraz podobno na nowo się ogłosiły na kilku portalach tylko zastanawiam się w jakim celu jak jada te same twarze i kolesie kolesiów na Szetlandy a na otarcie łez zostają remonty brudny kotłów w Szkocji i na mnie dogodnych warunkach.

kuba

Marek R A jak z wynagrodzeniem płacone co tydzień czy miesięcznie

Marek R

Gorąco polecam. Wszystko w jak największym porządku.

Spawacz

Aktualnie pracuje w norwegi na platformach offshore itd ale na ten rok przewiduje ze bedzie lipa z praca przez ćeny ropy i dostalem oferte na rafinerie do szkocji z jobland. Chcialbym dowiedziec sie czy to dobra firma bo komentarze sa do dyskusji. Prosze o odp. Pozdro

niezadowolona

Nie mam dobrej opini o tej firmie a nawet nie zaczełam w niej pracować. Dostałam telefon z ofertą pracy na róże, zależało mi na tej ofercie ale jak zaczełam zadawać coraz więcej pytań to ton rozmowy się gruntownie zmienił, ten pan nie potrafił odpowiedzieć na wiele pytań a większość jego odpowiedzi była niejasna. Brak kompetencji i kultury! Na koniec usłyszałam że dlaczego jestem taka dociekliwa,że on się zastanowi czy ta oferta pracy jest wogle dla mnie? spełniałam kryteria a widocznie ten niedorzeczny gościu przestraszył się że dużo wiem na temat pracy w Holandii?? przecież nie podejmuje się takiej decyzji bez szczegółowego zapoznania się z ofertą chyba że ktoś lubi niespodzianki. Pozdrawiam tego pana z jobland i proszę uprzejmie się wypchać!

jobland.pl
@niezadowolona

Szanowna Pani, dziękujemy za informacje. Rozmowa o której Pani pisze była z przedstawicielem firmy z Holandii, na zlecenie której przeprowadzaliśmy rekrutacje, już z tą firmą nie współpracujemy. Firma Jobland.pl zawsze stara się udzielić wszystkich niezbędnych informacji swoim kandydatom.

wrażenie?

no dobra robi wrażenie i co ? i tak nikt nie chce nic wiecej powiedzieć i napisać o tych wyjazdach. a bez takich informacji to ja już wolę biadolić w naszym kraju. jak kolega napisal - w naszym "pięknym kraju". Wiecie jak to jest bez pracy nie ma kołaczy ale ryzykować nie ma co bo potem tylko więcej problemów może być. Dlatego POMOCY

Zostaw merytoryczną opinię o Jobland.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Jobland.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Jobland.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobland.pl?

Kandydaci do pracy w Jobland.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobland.pl