Opinie o Lubański Tomasz Mostostalex w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lubański Tomasz Mostostalex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lubański Tomasz Mostostalex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubański Tomasz Mostostalex w Czechowice-Dziedzice

Marcin Nowy wpis

Firma sztraszna dno nie polecam mimo ciezkiej pracy nikt cie nie doceni a pisza ze pracowitosc jest nagradzana tak to wszystko kłamstwo! Nie ma zadnych kursów to sciema,kierownik to naprawde psychicznie chory człowiek liczy jak dłógo sikasz pracownicy to kapusie te komentarze to prawda nie polecam pracy w tej firmie

Jacek Nowy wpis
@Marcin

Chciałem tylko powiedzieć, że wypowiada się osoba która nie pracuje u nas od około 3 lat. Nie ma nawet odwagi aby podpisać się własnym imieniem. Jedyny Marcin jaki u nas pracował jest z nami nadal. Mocno się zdenerwował gdy zapytałem go czy wie, jak został oczerniony. Chcę tylko podkreślić, że wiemy kto pisze. W większości komentarzy te same błędy językowe. Dla zainteresowanych dodam, że dwukrotnie gdy poszukiwaliśmy pracowników trafiło do nas CV tej osoby. Jest to wiec prawdopodobnie odwet za nieprzyjęcie do pracy. Proszę już nie wysyłać do nas dokumentów rekrutacyjnych. Szukamy rzetelnych i sumiennych pracowników, a nie kogoś kto rozbija ekipę. To tyle z mojej strony i nie zamierzam wdawać się w dyskusję.

Jak długo trwa proces awansu w Lubański Tomasz Mostostalex?

firma nie jest korporacją i trudno określić proces awansu. wiele zależy od stanowiska oraz możliwości i chęci, a także celów Pracownika.

Teresa
@Marek

Rozumiem, a czy macie jakieś szkolenia podnoszące kompetencje?

@Teresa

TAK. w ostatnich 3 latach zrealizowaliśmy dla naszych pracowników kursy i szkolenia w zakresach - uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (7 osób, w tym 2 kolejne w trakcie), kurs dla Monterów rusztowań (5 osób), uprawnienia spawalnicze realizowane przez jednostkę certyfikującą SGS typu 135 i 141 (MAG i TIG), uprawnienia dla personelu NDT (badania nieniszczące VT i PT), oraz prawa pracy i zmian w prawie pracy.

@Marek

Bardzo dużo tego. I to odbywa się w godzinach pracy czy w czasie wolnym?

w godzinach pracy.

@Marek

To fajnie, bo pewnie płatne. A pracownicy biurowi też mogą liczyć na jakiś kurs czy raczej dla nich niczego się nie organizuje?

Marek Nowy wpis
@Paulina

kursy pracownicze dobierane są pod potrzeby i możliwości firmy, aczkolwiek zawsze otwarta na propozycje pracownika, jeśli tylko ten będzie zaangażowany, lojalny i myślał o długoterminowej pracy.

Paulina Nowy wpis
@Marek

Ano dobrze rozumiem. Czyli do biura nie ma tu szczególnych wymagań?

firma to zwykli oszuszci i wyłudzacze panstwowi umawiasz sie na dana stawke a potem dostajesz umowe na najnizsza krajowa premi nigdy nie było ale obiecali,podnoszenie kwalifikacji tez tylko na ryj nic nigy nie było, szef to (usunięte przez administratora) .kierownik zwyły (usunięte przez administratora) mobinguje nie ma pojecia o spawalnictwie i slusarce a mimo to uwaza sie za głuwnego spawalnika bez papieru ma tez prawa reke goscia który potrafi tylko kapować i ciac rury i nic po za tym.jesli braknie pracy to zwolnią cie natychmiast bez skrupółuw.UWAGA mocno sie zastanów zanim podejmiesz tam prace. ludzie jak ludze chodzi o pracowników sa ok ale nie wszyscy najwiekszym problemem jest psychicznie chory kierownik budowlaniec czyli niby ten spawalnik samozwanczy liczy czas nawet jak sikasz a potem ci wypomni ze za długo sikasz a najlepiej zebys nie sikał nie pił i nie jadł własciciel to (usunięte przez administratora) chodzi mi o pana TOMKA obiecanki cacanki

tigowiec
@ja

Dzięki. Właśnie szukają spawacza za 4500 na miesiąc :D

Myto
@tigowiec

Mi też tak zaproponowali... Nie wiem czy iść tam czy to olać. Kasa nie najgorsza na początek.

@tigowiec

To mało?

@ja

to nie jest prawda, a tego typu oszczerstwa są szkodliwe i świadczą raczej o Panu, a nie o Pracodawcy.

współpracuję z p. Tomaszem Lubańskim od 19 lat. szef wymagający, ale elastyczny i wyrozumiały. dba o interes firmy i dzięki temu praktycznie od lat mamy pełne obłożenie produkcji oraz pełny grafik - jest robota, są WYMIERNE ZAROBKI. jeśli tylko pracownikowi chce się robić to może wykręcić bardzo przyzwoite pieniądze. firma niezadłużona, rentowna z perspektywami rozwoju. polecam.

Dzień dobry, Ile na początek może dostać spawacz MAG i TIG?

jonek
@Zainteresowany

Najnizsza krajowa (usunięte przez administratora) stresu czyli bedziesz (usunięte przez administratora) a potem cie wywala i tyle raczyj nie licz na wiele.Poczytaj komentarze to wszystko bedziesz wiedział te komentaze to nie sciema to prawda

@Zainteresowany

dzień dobry, sugeruję skontaktować się z biurem w Czechowicach i zapytać o warunki pracy. podaję bezpośredni telefon do biura +48 32 215 12 51. proszę się nie kierować opiniami frustratów i byłych pracowników, którzy prawie zawsze psują opinię o (byłym) pracodawcy.

Skrzypek

Pracowałem jako spawacz ponad pół roku i gdyby nie dojazdy pracował bym dalej . kasa na czas tak jak było ugadane z majstrem zawsze szło sie dogadać jak trzeba było wolne firma opłaciła uprawnienia spawacza i daje zarobić jak ktos robi

@Skrzypek

Brzmi spoko, a za te uprawnienia to nie wymagali podpisywania jakiejś lojalki może na pewien czas?

@Paulina

nie wiem jak Skrzypek u mnie żadnych lojalnościówek nie było ale uprawnienia możesz zrobić dopiero jak skończysz okres próbny po okresie próbnym zrobiłem uprawnienia i dostalem umowe na stałe

@spawacz

Aaa to pewnie w ten sposób to rozwiązują, że dopiero po próbnym. Próbny pewnie 3 miesiące trwa? To wtedy żadnych przywilejów się nie ma jak np., jakieś benefity czy coś tylko dopiero po zatrudnieniu już normalnym?

@Paulina

moim zdaniem uczciwie rozwiązanie i jakie benefity i przywileje ci chodzi? przecież chyba lepiej mieć dobrą i stałą wypłate niż uznaniowe benefity i niską wypłate

@spawacz

Oczywiście, że tak ale benefity to dla niektórych taka wisienka na torcie w dodatku serio mogą motywować i podnosić wartość, chyba do tego właśnie służą?

@Paulina

wiadome zawsze lepiej mieć jak nie mieć ale wolę być pewny dobrej kasy na którą sie umówiłem ;)

Jak wygląda ścieżka kariery w Lubański Tomasz Mostostalex? Czy trudno jest zdobyć awans?

Lipa 20

Nie ma czegoś takiego jak awans …!!! Brak możliwości rozwoju brak kursów brak wszystkiego

Kinga

Czy w firmie jesteście mocno narażeni na stres ? Widzę po komentarzach ze panują tam sztywne zasady?

Ktoś
@Kinga

Tak ! Zdecydowanie tak !

Wąski

Brygadzista "główny spawalnik" nie powinien nigdy mieć do czynienia z zarządzaniem ludźmi, (usunięte przez administratora) straszenie, liczenie czasu w kiblu, liczenie wypitej wody, gość chyba chory psychicznie, oczywiście wie najlepiej i się zna na wszystkim a (usunięte przez administratora) znany w okolicy z robienia awantur podwykonawcom. Prezes obieca wszystko co chcesz, a na umowie najniższa krajowa, jak nie ma roboty to wylatujesz. Starzy pracownicy pracują chyba tylko dlatego ze zgadzają się na pomiatanie i kablują na nowych, co jest pochwalane i promowane. Patologia na każdym kroku, polecam omijać szerokim łukiem.

Senior

@Jonas a przez te 9 lat otrzymałeś np jakąś podwyżkę?

Ja i twoja stara

Witam te komentarze to wszystko jest prawda!!! nie mam nic do dodania wszystko sie zgadza

Nie polecam !

Jonas

A czy napewno jestem taki cienki żeby się że mną nieliczyc?????haha

Lecho
@Jonas

Zawsze można się zwolnić A nawet trzeba !!!

Jonas

Witam ! Co mogę powiedzieć ???? Jest jak jest,pracownik jest 0 Od brygadzisty wszystko zależy ale oni nas mają w du.... Szef z zwykłym robolem się nie liczy ???? Ja pracuje tutaj prawie 9 lat i jestem nikim ☹

Tajfun

Firma pozostawia wiele do życzenia. Właściciel jak większość prywaciarzy pilnuje swojego. Pracownicy w większości spoko ludzie z którymi dobrze się pracuje. Za to dwaj bracia brygadziści to pożal się Boże... Myślą że są pępkiem tego świata, ludzi mają za nic. A sami grają w CH... Pracownicy wiedzą że wykonują pracę dla konkurencyjnej firmy tylko boją się głośno o tym mówić bo wtedy będą jeszcze gorzej traktowani. Właściciel firmy chyba sam nie wie co oni wyprawiaja!!!!

brak jakiegokolwiek rozwoju, obiecanki cacanki że kursy szkolenia i możliwość awansu na brygadziste, najniższa krajowa na umowie, o podwyżce można po marzyć gówniana robota, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lubański Tomasz Mostostalex - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Lubański Tomasz Mostostalex?

Zobacz opinie na temat firmy Lubański Tomasz Mostostalex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubański Tomasz Mostostalex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lubański Tomasz Mostostalex?

Kandydaci do pracy w Lubański Tomasz Mostostalex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lubański Tomasz Mostostalex
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 79
    43-502 Czechowice-Dziedzice