Opinie o Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki w Koszalin

Potwierdzam, naciągacze, brak kontaktu zarówno mailowego, jak i telefonicznego!

@Kleantka

2 zamówienia nie wyslane?? A kto zamawia dwa razy nie otrzymując pierwszego zamówienia?

Uważajcie na nich. Nie polecam podejmować jakiejkolwiek współpracy. Posiadają kilka firm i witryn w tym PracowniaLula. Przeszukajcie net po nazwisku. Jest dość znane w Koszalinie. "Dorabiają się" małymi kwotami, więc nikt się takimi sprawami nie zajmuje. W ten sposób można "zebrać" sporo siana. Niestety w tym kraju jest przyzwolenie na takie działanie. Nawet nie ma gdzie tego zgłosić, bo policja od razu zamyka takie sprawy bez interwencji. Nawet nie ma sposobu, żeby ostrzec innych ludzi, bo oni bardzo dbają, żeby wszystkie negatywy usuwać. To żałosne, że tego typu działalność jest de facto dozwolona w tym kraju, a "businessman" chroniony. Szkoda słów

Twoja reakcja potwierdza, że miałem rację. Od razu wysyp (usunięte przez administratora) odpowiedzi. Myślisz, że ludzie to takie głupole, że nie skumają o co chodzi? Na sobie tą maść użyj, to zobaczysz jakie goowno. Szkoda, że ludzie zajrzą tu dopiero jak i w ch zrobisz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki?

Ta firma nie istnieje. Robią na czarno.

Znamcie Nowy wpis

Uwaga. Firma wykreślina z rejestru. Prowadzi działalność nielegalnie. Bartek Jarecki ma posluguje sie jeszcze innymi firmami ktorych dzialalnosc zawiesił, tj. Nova, Clubneils Cosmetics. Sprzedaje produkty bez polskich atestow. Skoro nie ma firmy to i za transakcje nie odpowiada. Podatku nie płaci. Jak kogos oszukal to moze ten ktos do skarbowki jakis donos napisze. Przetrzepia kolesia.

Potwierdzam, naciągacze, brak kontaktu zarówno mailowego, jak i telefonicznego!

Kleantka
@Marcin

Podobnie. mam dwa zamówienia które nigdy do mnie nie dotarły i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na maila sms i telefony. Oba są z końca marca. Żadnej odpowiedzi ws zwrotu kasy za zamówienia.

@Kleantka

Tomek Nowy wpis

Tomek Nowy wpis

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Naciągacze

To są (usunięte przez administratora) lansują się za pieniądze cudze nie swoje tyle ludzi (usunięte przez administratora) wstyd na całe miasto ???? ciekawe co rodzina sobie o nich myśli jak czytają komentarze ..

bee

Czy Clubnails Cosmetics sprzedaje akumulatory bateryjne na OLX? Chciałbym nawiązać współpracę.

Mmm

Czy ktoś posiada aktualny nr tel do tej firmy. Clubnails Cosmetics bo mam pewien problem a tam zero kontaktu

dermi
@Mmm

Na kontakt proszę nie liczyć. Pieniądze odzyskałam po zgłoszeniu sprawy na policję i interwencji prokuratury. Tłumaczenie śmieszne - moje maile trafiały ponoć do spamu !! Przy tej liczbie (usunięte przez administratora) dziwie się, że ta firma jeszcze działa. Zgłaszajcie na policję. Może w końcu coś z nimi zrobią.

Dzialaja
@Mmm

Bez zarzutu

Asia
@dermi

Działa i będzie działać, a konkurencja może pisać co chce ????

Mam to samo
@dermi

Sklep ignoruje. Zgłaszam tak samo

Rita

Jedynie na tym portalu można zamieścić opinie na temat tej firmy, szkoda. Wysłali nam Państwo hybrydę OPI tak starą, że była skamieniała. Zgłosiliśmy ten fakt mailowo. Niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Udało nam się dodzwonić. Wysłaliśmy zdjęcia hybrydy. Pisaliśmy smsy, niestety nikt nie odpowiadał. Po 7 dniach otrzymaliśmy odpowiedź, że Pan się pochorował. Ok, nie ma problemu, przecież to ludzka rzecz, chorować. Okazało się, że zamiennika nie posiadacie wiec możecie wysłać inny kolor. Fajnie. Minęły już 3 miesiące, nic do nas nie dotarło. Na sms-y nie odpowiadacie.

Witam. Chciałam zakupić u Państwa fotel kosmetyczny. Po napisaniu emaila, kilku kontaktach telefonicznych i ponownym emailu do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi. A przepraszam, po kilku telefinach upominających sie o odpowiedź na emaila otrzymałam informację, że odpoiwedz będzie jutro, ponieważ teraz już mają zamknięte. Gdy wysłałam na nastepnym dzień emaila czy wiadomo coś z fotelem to do dnia dzisiejszego cisza. Kompletny brak jakiegokolowiek profesjonalizmu. Pan przez telefon zbył mnie i wogóle olał temat. Jeżeli klient jest zainteresowany ofertą i zakupem za nie małe pieniądze to jakoś chciałabym żeby transakcja doszła do skutku, a nie żeby człowiek się musiał prosić i przypominać. Nie polecam.

Była pracownica

Firma ma zrealizowane ponad 180 tyś, transakcji w internecie. A tu skupiacie sie.. anonimowo kilka osob na negatywnych opiniach. Ciekawe, kto i ile Wam zaplacil za to... kazdy wie ze dzis wszystko mozna kupic. Ale zeby tak nisko upasc?? Niektore opinie wygladaja jakby pisane byly przez psedo znajomych, #żalpl

@Była pracownica

Pseudo pisanie nie wzięło się z nikąd mają opinie (usunięte przez administratora) i tego nikt nie zmieni. Ludzi wyrzucili z dnia na dzień z pracy itp to (usunięte przez administratora) myślą że ludzie będą pracować za miskę ryżu. Dotacje pobrali i szpanują ale jest zgłoszone gdzie trzeba i będzie do zwrotu

@Dramat

Pracowalam tam i to co mowisz to totalna nie prawda, ale racja przewijaly sie tam niedorajdy i totalne beztalencia. I to chybs jestes wlasnie ty, jedna z tych ktorej nikt nie lubial.... Co nigdzie miejsca zagrzac nie mozna A co do calej reszty to nie masz bladego pojecia

PZPR
@B

Piszesz, nie pij

@B

Popracowane i zamknięte hihi byłam talentem ale bez chęci w tej pseudo firmie

Ojejciu
@Była pracownica

W punkt Niestety tacy sa ludzie ????

dermi1
@Była pracownica

Sama doświadczyłam tej "rzetelności". Nikomu nie polecam, chyba że macie ochotę na stratę pieniędzy i nerwy. Dziwię się, że do tej pory nikt ich nie zamknął. Była "pracownica" też coś anonimowa. Naprawdę uważajcie , jak coś macie kupić to tylko za pobraniem i sprawdzić przy kurierze !!!

Probeauty

Jedyna firma ktora miala oryginalnego taga45, bardzo dziekuje i polecam

Zgadzam sie
@Probeauty

Prawda

Polecam

Polecan

Dramat

Ludzie słuchajcie musicie założyć sprawę do sądu znani (usunięte przez administratora) na całym Koszalinie. Ta baba myśli że jest ponad wszystkich a jednak nie te sztuczne cy... I rzęsy Ci w tym nie pomogą trafi kosa na kamień dobrze że już jedna firmę zamknęli( Lula) gratulacje :) pobrali dofinansowania i udają bogaczy będziecie to zwracać pozdro

Alfreda
@Dramat

Dokładnie w punkt. Można mnożyć w nieskończoność ich braki w kompetencji. Jedno jest pewne ci ludzie nigdy nie powinni zatrudniać ludzi. W życiu chaos i w prowadzeniu firmy też chaos. Amatorzy łatwych pieniędzy. (usunięte przez administratora)Jednak karma wraca

Mika
@Alfreda

Ludzie powinni zebrać się i zrobić pozew zbiorowy. Właściciel już figuruje w kartotekach policyjnych. Ludzie na fejsbuku piszą pod zdjęciami o zwrot pieniędzy z wielu miesięcy. Właściciele usuwają komentarze albo uniemożliwiają komentowanie. Proceder złodziejski trwa. Na szczęście w internecie nic nie ginie. Nie dajcie się nabrać!!!!

Wenezuela
@Dramat

Rozśmieszył mnie tekst o sztucznych cyc... i rzęsach. Nie oceniam ale... jeśli ktoś lubi być plastik fantastik to już jego śmieszność. Szkoda, że nie można wszczepić implantu mózgu. To by była jedyna pozytywna cecha tej osoby. Czasami tak bardzo chce się być kimś, że zapomina się o byciu człowiekiem. Sztuczność wszechobecna

Wenezuela

No dofinansowań wzięli ponad czterysta tysięcy. W internecie nic nie ginie. Zresztą takie informacje są dostępne dla każdego. Bogacze? Do tego im daleko, bo wszystko na kredyt. Założenie firmy i wynajęcie dwóch piwnic nie robi z nikogo pracodawcy. Zresztą widać po wpisać jaka z nich firma.

He
@Alfreda

Założ firme. cycki sztuczne lepsze niz flaki ktorych sie sama brzydzisz, a maz stuka inne na boku i kazdy ci sie w twarz smieje :D

Informacje
@Dramat

Slabe informacje, maja otworzone dwie firmy w innym wojewodztwie, dwie duze szwalnie. Teraz boli jeszcze bardziej ???????

Wene
@Wenezuela

400 tyś ? Co to jest, przy zatrudnianiu 15 osób. Koszt otrzymania firmy 15 osobowej miesiecznie 100 tyś zł, dalej twierdzi ze 400 tyś to duzo ? Bogaczy ? Znamy ich osobiscie, normalni zapracowani ludzie z duza wyobraznia i kreatywnoscia. Tylko pozazdroscic, a jak widac wielu pozazdrosci... :) Zawsze mozna otworzyc firme, wynajac dwie piwnice, zatrudnic ludzi, wziasc kredyty, dofinansowania i byc BOGACZEM no nie ?

Bzdira

Bzdury

Kosmetyczka

Jak na dzisiejsze czasy, polecam. Dostawa po 4 dniach

Brenda

Wysyłaja stare zlezale lakiery suche itd zero odzewu zero zwrotu zero czegokolwiek(usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma nie zatrudnia obecnie nikogo, korzysta z outsourcingu

Jola

Auto chyba jak sam sobie kupisz z dotacji tak Jak oni nic Ci nie zapewnią nawet najniższej krajowej

IKIERKA

(usunięte przez administratora) Pieniądze za zamówienie wpłacone, w InPoscie paczka widnieje jako "W trakcie realizacji" już od ponad miesiąca. Zero kontaktu!!! Telefon wyłączony, na maile nikt nie odpowiada !!! UWAŻAJCIE!!! NIE RÓBCIE TAM ZAKUPÓW!!! Z T N P (usunięte przez administratora)

Nicoletta
@IKIERKA

Witam, ja również mam ten sam problem!!!!! Czy dostała pani wkoncu swoją paczkę?

dermi1
@Nicoletta

Dopiero teraz zobaczyłam pani wpis. Owszem pieniądze zostały mi zwrócone..... po zgłoszeniu sprawy na policję i interwencji prokuratora. Tłumaczenie firmy śmieszne, moje maile ponoć trafiły do spamu. Ciekawe gdzie trafiały moje telefony ?

@dermi1

Interwencji prokuratora?? Ciekawe te (usunięte przez administratora) musiało być jak Amber Gold albo i lepiej co?? Kto płaci za takie komentarze??

A
@IKIERKA

A ja zamówienie otrzymałam i dodatkowo z gratisami. I co??

Zamowienia
@IKIERKA

Realizuje w miesiacu u nich po 2-3 zamowienia, kazde dochodzi jak jest czegos brak to wymiana na inne lub zwrot. O co chodzi??

Frog

A w sumie kogo to na dzień dzisiejszy interesuje co wy tam dalej. Było, minęło i życie toczy się dalej.

Wlascicielelelelele
@Frog

Którzy?? Kogo anonimy interesują ???????? Od opinii i komentarzy są firmy które się tym zajmuja

Frog

Uwaga... Właściciele wzięli się za komentarze... Żenada... Poziom zero jak zwykle zresztą

Najlepszy i najtanjszy zakup

W zyciu. OPI INFINITI SHINE !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki - Koszalin

• Jak się pracuje w Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki?

Zobacz opinie na temat firmy Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clubnails Cosmetics Bartłomiej Jarocki
4.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Kogucia 7
    75-900 Koszalin