Opinie o Transport Ciężarowy Henryk Milewicz w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Transport Ciężarowy Henryk Milewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transport Ciężarowy Henryk Milewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Ciężarowy Henryk Milewicz w Wschowa

Czy firma Transport Ciężarowy Henryk Milewicz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@pracownik Nowy wpis

Wszystko co jest napisane, prawda, gość nie chcę robić wypłaty, zawsze na raty, musisz dzwonić i pytać kędy będę, najgorszą firmy jeszcze nie spotkałem, problem z paliwem i akurat z awtkem

Czy istnieje możliwość rozwoju w Transport Ciężarowy Henryk Milewicz?

Krzys

Ostrzegam przed pujsciem tam do pracy,na poczatku elegancko,opowiesci z krypty, ciezko z placu wyjechac,gosc na okraglo (usunięte przez administratora) paliwo co tydz inna stacja ,ale nie wazne,webasto nigdy nie dziala,auto na wiecznej rezerwie,ale to szczegoly,przychodzi dzien wyplaty oczywiscie podstawy,umowa tak napisana ze diety duzo puzniej ,nic sie nie dzieje,po krzykach dostajesz tysiac,a swieta za tydzien,(usunięte przez administratora),wszyscy odeszli szuka na elce szoferow,ostrzegam odradzam,pozdrawiam

Bolek
@Krzys

Tak zgadza się wszystko od wielu lat ten sam problem

Serio
@Bolek

Dlatego gościu skończył jest bankrutem jeździ na taxi a żona odebrała sobie życie przez tą sytuację

Fert
@Krzys

Marnie gościu skończył z długami bankrutem został jeździ na taxi i przez jego zadłużenie w domu doszło do tragedii każdy wie o co chodzi a taki był (usunięte przez administratora) i jak skończył z długami i tragedią w domu

Łuhyj
@Fert

I jeszcze jedno koleś donosi na tej taksówce na policję ja z jego usług więcej nie skorzystam nawet jeśli nie doniesie to klepie po całym mieście powiedziałem coś tylko mu i moi koledzy wiedzieli o tym facet jeśli to czytasz to zastanów się nad sobą tragedia w domu cb spotkała a ty robisz takie rzeczy

Wstyd
@Łuhyj

Facet zbankrutował i po tragedii co go spotkała z jego winy wziął się za taksówkę jeździ po Wschowie i udaje policjanta zwracając wszystkim uwagę jak widać i donosi na policję jak na mojego kolegę doniósł wstyd lepiej zamiast donosić w tym czasie poszedł by na cmentarz

Cityd
@Łuhyj

To jeden prosty sposób na gościa skoro piszecie że donosi to nie korzystać z jego usług znam go osobiście ciężki człowiek i dlatego stało się w jego domu to co się stało ktoś nie wytrzymał i zrobił to co zrobił a reszta rodziny cierpi teraz przez niego szczególnie dzieci

Pltwierdzam Nowy wpis
@Krzys

Pan Henryk Milewicz nie szanuje ludzi nie wypłaca wszystkich zobowiązań jest arogancki i nie potrafi żyć z ludźmi zwraca wszyskim uwagę szeryf z niego się zrobił po tragedii która go spotkała

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Transport Ciężarowy Henryk Milewicz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Transport Ciężarowy Henryk Milewicz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Rety

Ciekaw jestem jak odniesiesz się do opinii na temat firmy czekam na odpowiedź pewnie się nie doczekam

Jasiek

Czyżby konkurencja inspirowała niektórych do zamieszczania złośliwych wpisów?

@Jasiek

Niestety nie... To są realia ze Pan Milewicz nie wyplaca wypłat...

Bolek

Jak za starych czasów od lat słowo kluczowe kryzys że jeszcze nie padło na pysk to dziwne, omijać szerokim łukiem

Nie zadzieraj z ludźmi bo źle się dla ciebie to skończy kiedyś trafisz na odpowiedniego i może stać tobie się coś złego nie lepiej zająć się czymś innym chyba masz teraz o czym myśleć

Nie polecam firmy transportowej Milewicz, nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę, firma na skraju bankructwa, ciągłe powroty na firmę po kase na paliwo, wieczna jazda na rezerwie. Brak możliwości dojścia do porozumienia.

Ig

Pomagamy w odzyskaniu należności. Sprawy zakończone sukcesem. Tel: 786 878 254

Biedny

Witam pracowałem w firmie Milewicz i nie raz słyszałem jak (usunięte przez administratora) innych przewozników,ale tez (usunięte przez administratora) swoich pracowników ,robi przekręty z wypłatą,płaci w ratach aby nikt sie nie skapną ze okradł.Praca kierowcy jest bardzo ciężka i wymaga wielu poświęceń dlatego omijajcie tą firmę z daleka.W razie pytań piszcie Pozdrawiam

Stefan
@Biedny

Jak to wypłata jest płacona w ratach. Czy masz na myśli to, że pensja oferowana jest w formie tygodniówek? Wytłumacz to proszę.

ciekawski
@Biedny

witaj. jestem zainteresowany kontaktem prywatnie. potrzebuję dowiedzieć się trochę więcej. podaję namiary do siebie 507156877

zainteresowany
@Biedny

chciał bym poznać szczegóły dotyczące tego pracodawcy prywatnie. podaję namiary na siebie 507156877

Klaudia

Ilu kierowców ma firma?

Jakieś nowe wieści pojawią się o firmie Transport Ciężarowy Henryk Milewicz w miejscowości Wschowa? Wiecie coś na ich temat?

Chyba firma nie posiada myjki do tirow.bo jeden kierowca zaczął. Myć tira na myjni do osobowek.i miał wszystko w du

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Henryk Milewicz - Wschowa

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Henryk Milewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Henryk Milewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Henryk Milewicz?

Transport Ciężarowy Henryk Milewicz
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Nowopolna 2b
    67-400 Wschowa