Opinie o Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych w Pierszczewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych w Pierszczewo

Zuzanna Nowy wpis

Jeśli chodzi o produkcję to kobiety też są mile widziane, czy nie mam po co składać cv raczej. Widziałam info o wolnych wakatach, pisali o pracy na pełen etat i umowie o pracę, a zarobki jak oceniacie?

Hree Nowy wpis

Uwazajcie wystawia ogłoszenia na towar którego nie posiada ,to (usunięte przez administratora)

Lenka Nowy wpis

Właściciel działa sam, czy zatrudnia kogoś do pomocy? Chętnie zajęłabym się wystawianiem ogłoszeń w internecie i kontaktem z potencjalnymi klientami, kupcami. Czy jest taka możliwość? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Jest możliwa umowa o pracę? ;-) Dajcie znać.

Czy pracodawca Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych prowadziła rekrutację na stanowisko MECHANIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Szczerze nie polecam.Facet nie słowny, wcisnął towar który wcześniej wychwalał pod niebiosy,w rezultacie pasze którą kupiliśmy nadaje się tylko do wyrzucenia. Szans na odzyskanie kasy żadnych. Najgorsze że na Olx miał ogłoszenia na zupełnie inną osobę. Jak już dowiedzieliśmy się że to właśnie ten pan nawet nie zaprzeczał ,bezczelnie powiedział że i tak kasy nie odda ..

Tin

Tak samo jeśli chodzi i osy które sprzedaje. Psy są chore zaniedbane zbyt szybko odbierane od matek. Handluje wszytskim co się da. (usunięte przez administratora) Dziwne że tak mało nagłośniony jego wizerunek

Komornik Sądowy

1) Jaki jest numer telefonu do Krzysztof Mielewczyk ? 2) Pod jakim adresem Krzysztof Mielewczyk prowadzi działalność gospodarczą ? 3) Z którymi kontrahentami współpracuje Krzysztof Mielewczyk ? 4) Pod jakim adresem Krzysztof Mielewczyk magazynuje narzędzia, samochody itd. ?

@Komornik Sądowy

Uważasz, że ktoś odpisze Ci wiarygodnie na każde pytanie? Tutaj każdy przecież ściemniać sobie może

XD

Ja wiem gdzie trzyma @Komornik Sądowy , @Baca to moja historia Tydzień temu wynajęłam od tego Pana mieszanie które znalazlam w ogłoszeniu olx adres Rybaki 3. Dałam mu gotówkę "zadatek" 3.500 tys zł wykorzystał fakt że jestem w czarnej (usunięte przez administratora) ... Rozmyślałam się bo przyjechałam na drugi dzień a tam szczury zimno piec nie działa ... Dzwonię że nie będę w takich warunkach i ma w tej chwili tu przyjechać usłyszałam słowo ale wie pani że to jest zadatek czyli chodzi i to że jedy bezzwrotny cwaniak (usunięte przez administratora) mnie teraz walczę z nim o te pieniądze ... Z dnia na dzień mnie zbywa twierdzi że zrobił przelew itd.. ale nie liczę na to już zostałam bez mieszkania i bez pieniędzy .. Oglądając je zwróciłam uwagę na to że w domu jest klatka z psami był tam mały labrador, owczarek, jakiś kundelek w każdym razie było ich 6-7 , zapytałam co one tu robią odpowiedź brzmiała tak a to (usunięte przez administratora) pracownika oszczeniła się i no zima jest nie było gdzie ich wziąć bo na dworzu by zmarzły. Uwierzyłam bo skąd mogłam wiedzieć że coś takiego robi mało tego przyjeżdżam na drugi dzień psów nie ma ale z szopy była wyrwana kłódka i tam coś szorowalo bałam się tam wejść było ciemno .....

QbA

@Pracodawca(usunięte przez administratora).zabrali mu ponad 100 psów ktore mnozyl i trzymał w oborach i piwnicach, obecnie pomieszkuje w Rybaki K.wieżycy jeździ czarnym audi na niemieckich tablicach. Przy takich długach nie ma się co dziwić. (usunięte przez administratora)

@QbA

Czy w tej firmie w ogóle jeszcze ktoś pracuje? Jakie jest podejście właściciela do pracowników? Czy mogą oni liczyć na regularne wynagrodzenie w wyznaczonym terminie? Czy z tym też był problem i im też zalega z pieniędzmi? Dajcie znać, jak to było/jest, bo nie wiem, czy można tu jeszcze pracować.

Ktoś wie jak wygląda tu obecnie możliwość zatrudnienia? Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy albo przedstawiciela handlowego. Firma korzysta z takich pracowników jeśli chodzi o zdobywanie nowych klientów? Może ktoś zaktualizuje informacje na ten temat.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Okradziony

Napiszę tak . Nie spodziewałem się że ten osobnik zatrudnia pracowników . To (usunięte przez administratora) kilka lat temu sprzedałem mu krowę przyjechał na gospodarstwo zabrał krowę i pieniędzy nie zobaczyłem do tej pory. Sprawa w sądzie lecz Komornik nie może odzyskać należności bo (usunięte przez administratora) nie ma żadnego majątku. W internecie znalazłem kilkanaście firm windykacyjnych które są w posiadaniu jego długów. Jeszcze raz ostrzegam wszystkich aby nie dali się oszukać tak jak ja. Wpiszcie sobie w google jego imię i nazwisko to od razu zobaczycie co to za (usunięte przez administratora)

Iga

Masakra. Koleś jest chory! Nie dość, że (usunięte przez administratora) swoich pracowników itp to jeszcze prowadzi nielegalną hodowle psów. Bierze za darmo, mnoży a potem sprzedaje. Ma ich na pęczki. Psy są w strasznych warunkach! Trzymane na krótkich łańcuchach, są nie dokarmiane, brudne, dostają różne choroby!! Radze uważać na tego typa osób poszkodowanych przez niego jest bardzo dużo. Kiedy straszy się go policją aby załagodzić sytuacje próbuje to "wynagrodzić w postaci pieniężnej! Mam to nagrane. Sprawa oczywiście została zgłoszona do odpowiednich organów!

Martyna
@Iga

Mam taką samą sytuację jakby chciała pani ze mną porozmawiać .

Iga

Martyna
@Ewa

Demo
@Iga

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Pan Mielewczyk powinien dostać dożywocie ale nie za nasze pieniądze w więzieniu tylko w takim chlewie jakim trzymał te psy

Ewelina

Wie ktoś co słychać w firmie? Bo tu jakiś "komornik sądowy" o adres pyta i ciekawi mnie to czy to jakiś żart czy insynuacja? Ktoś coś wie o tym?

Jack

Krzysztof Mielewczyk nieobliczalny człowiek. Nieuczciwy! (usunięte przez administratora) ludzi!

Ewelina

Czyli firma w sumie działa czy jednak już nie

Jack
@Ewelina

Mielewczyk działa. O ile można nazwać to co robi działaniem. Kombinacje! Na najwyższym poziomie. Brak słów. Znany jest bardzo!

OO
@Ewelina

K. Mielewczyk usuwa negatywne opinie na swój temat. Prawda w oczy kole

@OO

Czyli coś tu jest na rzeczy czy to tylko wyolbrzymione insynuacje?

To nie żart.

@Komornik Sądowy

Ale to Pan ma zamiar w związku z tym coś zrobić czy po co te komentarze tutaj?

M
@Ewelina

Długi w setkach tysięcy. (usunięte przez administratora).

Komornik Sądowy

Pod jakim adresem Krzysztof Mielewczyk prowadzi działalność gospodarczą ?

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Mikołaj

Facet zleca wykonanie pracy, po czym nie stawia się po odbiór i zapłatę. Ciągle kłamie i (usunięte przez administratora) Bardzo wygadany, manipulujący (usunięte przez administratora) Proszę być ostrożnym w kontach z właścicielem firmy

zainteresowany

A podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników? Liczyłem, że właśnie tu znajdę opinie o pracy, szkoda.

@michu w jaki sposób zle traktuje pracowników ?

Michu

Tw piękne oponie ze godny polecenia to chyba sam napisal. Facet jeat niewyplacalny, zle traktuje pracownikow. Co chwile szuka nowego jelenia

Czy to prawda, że w tej firmie panuje kiepska atmosfera? Jak to wygląda?

@Piotr polecasz jako pracownik? To opowiedz o atmosferze w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych - Pierszczewo

• Jak się pracuje w Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych?

Krzysztof Mielewczyk Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych
  • 37