Opinie o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w Kraków

Dawid

To wy macie tygodniówki?

#Ona
@Dawid

Czy jest w tym coś dziwnego??

@Dawid o to super, a powiedz jakie umowy są oferowane?

NICK
@Kasia

Umowa o pracę, ale z zakłamanymi zarobkami. Do 500zł na umowie, a w rzeczywistości inna kwota. Współczuję tym co chcieliby kredyt zabrać.

Hahaha

Ile Ci dali żebyś napisał te oszczerstwa? :D Po 1. Może wyjaśnij pojęcie "katastrofalne podejście do pracowników", bo to, że jest rotacja, to w każdej firmie działa to tak, że jeśli ktoś się nie nadaje, to się mu dziękuje. Po 2. Oddziel sprawy prywatne od zawodowych. Nie wiem i nie wnikam kim jest nasz windykator, ale nie rozumiem jakie ma to znaczenie w kontekście tego, że ktoś nie płaci faktur NA CZAS? Pomijam fakt, iż każdy w branży rozumie, że różnie bywa i gdybyśmy mieli kierować do windykacji WSZYSTKIE niepłacone na czas faktury to... windykator robił 24/h ;) Zmierzam do tego, że szefostwo jest BARDZO wyrozumiałe i nie robi ŻADNYCH problemów jeśli tylko KLIENT JEST UCZCIWY i z nami ROZMAWIA, a nie ucieka i zwija interes i tyle go widziano ;)) Odróżnij straszenie, od podjęcia prób jakiejkolwiek rozmowy z dłużnikiem. Ceny są jakie są, może nie są najniższe na rynku, ale coś za tym idzie. To coś nazywa się JAKOŚĆ. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

NICK
@Hahaha

Innych ścigacie o kasę, a swoim pracownikom nie wypłacacie. Hah... żenujące. Dajcie uczciwe umowy i płaćcie na czas. My zwykli ludzie też mamy rachunki, wiadomo że firma rodzinna i każdy swojego tyłka pilnuje, ale gdzieś jest granica. Przemyślcie to.

Dawid

Piszę z perspektywy pracownika: jeśli ktoś lubi logistykę i pracę zespołową polecam. Jeśli chodzi o podejście do sprzedaży towarów celem jest jakość. Nigdy nie zdarzyło mi się doświadczyć ze strony szefostwa czy kierownictwa negatywnego podejścia do zamawiających produkty.

Maniek
@Dawid

Guzik prawda, traktują dobrze tych z których mają najwięcej kasy, resztą albo się nie przejmują, albo mówią żeby przeszli do konkurencji jak im nie pasuje. (usunięte przez administratora) przykro to mówić, ale nie spodziewałem się aż tak złego traktowania klientów.

Magazynier

Wszystko przebiegło jak najbardziej ok. Pani Ilona jest przesympatyczną i ciepłą osobą o wielkim sercu. Z przyjemnością wspominam prace w jej firmie.

Brak

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
....

Firma bez perspektywy, wszyscy tylko sobie nogi podkładają. Uważajcie na tą firmę !!

Pracuje przeszło 3 lata i nigdy się jeszcze nie zawiodłem na firmie. Spotkałem wielu pracodawców na swojej drodze i wiem co to znaczy być nie docenianym czy też szantażowany (i to nie żart). Temu umiem docenić tak dobrego pracodawcę jakim jest Szefowa tej firmy. A z tego co udało mi się w firmie osiągnąć wiem, że i ja jestem doceniony.

Stary

Za małe zarobki, fałszywe umowy. Skarbówka powinna się przyjrzeć. Możne najwyższy czas zgłosić.

Maniek
@Stary

Tak jest jak pracownika mają za nic i jak nie ten to następny.

Zostaw merytoryczną opinię o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko - Kraków

• Jak się pracuje w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Zobacz opinie na temat firmy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Kandydaci do pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko
1.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Pl. Nowy 4B lok. 22
    31-056 Kraków