Opinie o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w Kraków

Aaatlut

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Zapomnij o normalnej umowie a tym bardziej o tym żeby ci nadgodziny wypłacali czy płacili za dodatkowy dzień pracy albo święto. Masz przyjść za darmo do pracy w święto albo w niedziele jak nie to wypad. Urlopu nie wypłacają (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przy urlopie jak i przy wypłacie. Zakupy do domu to jedna wielka (usunięte przez administratora) dwa razy więcej jak w sklepie jeszcze coś ci dopisza a później sie męcz. Ogólnie traktują cię jak psa więc nie polecam

@Bronek

Nie bylo czegos takiego jak odebranie w postaci czasu wolnego, po prostu nie wyplacaja za nadgodziny i prace w swieta a stawka taka beznadziejna ze szkoda gadac, wiecej zarobisz jako babcia klozetowa robiac tylko 5 dni w tygodniu niz tam 5 dni plus jeden dodatkowy za ktory nie placa

Olka Nowy wpis

Zastanawiam się czy dostawcom często zdarzają się jakieś nadgodziny. chłopak ma już doświadczenie i może by się zgłosił na ofertę. piszą w niej o pracy w soboty oraz właśnie nadgodzinach mimo że kończy się jakoś o 14. Często dłużej by jeździł teraz?

były pracownik Nowy wpis
@Olka

Zawsze dłużej by jeździł

Jadźka

Cześć wam. Czytam ofertę dla pakowaczki na magazynie i wskazują w niej godziny pracy od 20 do 4 – 5 rano. To skąd ja będę wiedziała o której do domu będę wracać, to wychodzi w trakcie zmiany czy na początku już powiedzą? I przede wszystkim jak mi teraz te godziny by policzyli?

@Jadźka

Warunki w ofercie a realia w tej firmie "średnio" się zgadzają. Z reguły pakowaczki pracują do szóstej ale może niektórzy wychodzą wcześniej. Jednak wszystko tam możesz sprawdzić tak na prawdę wyłącznie w realu na własnej skórze - to co tam w ofercie wypisują traktuj nadzwyczaj lekko.

Roxi Nowy wpis
@były pracownik

No właśnie tak jak piszesz, w ofercie piszą o nadgodzinach tylko teraz nie wiem czy to wychodzenie z 6 o którym wspominasz wynika ze zmiany czasu czy o co chodzi. po prostu w opisie jest 4-5. Przy wychodzeniu się jakoś odbijasz?

chipi Nowy wpis
@Roxi

przychodzi sie na 21 a wychodzi zazwyczaj 4-5, rzadko sa zmiany do 6 a jak juz to z piatku na sobote kiedy jest wiecej pracy

Wioleta

Nie widzę stawki do ogłoszenia Kierowca - Dostawca a chciałam podsunąć chłopakowi ofertę pracy, bo szuka biedny już 2 miesiąc, ze słabym skutkiem... Powie ktoś, ile płaci pracodawca? Szczególnie początkującym? Dziękuję jak coś bardzo bardzo

Albert

Witam, czy Warzywko Kraków poszukuje aktualnie ludzi do pakowania owocos i warzyw? Jakie sa stawki godzinowe netto?

Magazynier

Wszystko przebiegło jak najbardziej ok. Pani Ilona jest przesympatyczną i ciepłą osobą o wielkim sercu. Z przyjemnością wspominam prace w jej firmie.

Brak

A czemu na 9,5 tys o które ktoś się spytał nie można liczyć za kołkiem? Wiem właśnie ze w ofercie, którą teraz niedawno dla dostawcy publikowali nie podali kwot, lecz chyba są jakieś progi maksymalne, które trudno było przekroczyć w tym roku? w ofercie pojawiła się wzmianka o tamtych nadgodzinach. Ile ich jest do wyrobienia w miesiącu?

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca c w firmie Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko? Czy mogę liczyć na więcej niż 9500 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Adrianek

Panie na taka kase to nie ma pan co liczyc

Witam, jest oferta w internecie dla kierowcy - dostawcy. Pisano tu, że ciężko z platnosciami za nadgodziny. Na takim stanowisku też one się zdarzają? A może mieścicie się zawsze w te 8h? Wymienili w wymaganiach gotowość do elastycznego czasu pracy. Nie bardzo wiem co mam przez to rozumieć. Zmieniają grafik często, trzeba być dyspozycyjnym nagle w jakieś inne dni?

Bronek
@Aaatlut

Więc, na jaką umowę byłeś tam zatrudniony, i za jaką stawkę godzinową pracowałeś? A skoro, jak powiadasz, nie płacili dodatkowo za pracę w dni wolne, ani za nadgodziny, to czy można było to chociaż odebrać pod postacią czasu wolnego??

@Bronek

Klient

Czy firma oferuje obierane warzywa?

@Klient

Tak pakowane próżniowo

Iwona

Sami obieracie? Przepraszam, że pytam, ale podpisałeś się jako pracownik. Czy może szukacie jakichś osób na część etatu do takich zadań? Chętnie bym trochę dorobiła... Jakie tu są stanowiska do obsadzenia?

Edyta

Co może być powodem tego że ty piszesz ze można pieniądze dobre zarobić w firmie a osoba niżej że płaca jest niska? Czy zależy to od stanowiska czy coś innego się do tego przyczynia?

Jedna wielka (usunięte przez administratora) w tejże firmie, płaca jest tak niska że masakra co w stosunku do innych firm kurierskich robi sporą różnicę w wypłacie na koniec miesiąca, robota trochę (usunięte przez administratora) dokładnie towaru a potem zawozisz na miejsce i braknie jednej czy dwóch rzeczy i wina spada na Ciebie, na nockach (usunięte przez administratora) ludzie i same ameby którzy robią za marne grosze

Iwona

Piszesz o niskiej płacy. Jaka to kwota? Możesz zdradzić? Praca jest na pełen etat? Ile godzin dziennie?

Czy firma Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zenek

Firma nawet z wypłatą się spóźnia a co dopiero jakieś wsparcie :D

Grażyna
@Zenek

Długo czekasz na wypłatę? Czy to tylko kilkudniowy poślizg?

@Grażyna

Czekałem, juz tam nie robie ze dwa lata, raz czekałem 3 tygodnie ale na szczęście jak odszedłem to wszystko mi wyplacili

@Zenek

Czyli rozliczają się normalnie z pracownikami tylko trochę z opóźnieniem. Napisałeś że raz czekałeś. W innych przypadkach trzymali się terminów?

@Marek

Mega rzadko trzymali się terminów, zazwyczaj się czekało z dwutygodniowym opóźnieniem ale wypłacać wypłacali

@Zenek

coś jeszcze w warunkach, które oferowali sugerowało, że mogliby się nie rozliczyć do końca? pytam, bo została tak jakby zasugerowana ich nieuczciwość i ciekawa jestem czy były do tego inne powody jeszcze czy tylko te opóźnienia Ci tu przeszkadzały?

Andrzej K......

Nie idzcie tam pracować, jakiś czas temu pracowala tam moja dziewczyna ale tylko kilka dni, zwolnili ją bez powodu a w jej ostatni dzień czepiała się jej blond włosa laska z biura z kilkoma dziewczynami zaczepiali ją a z dnia na dzień kierowniczka napisała ze dziękuję jej za robotę dziwna sprawa moim zdaniem wszystko to układy i znowu ogloszenie.na internecie dwa tygodnie dodane i pewnie te dziewczyny się wyzbywaja pracowników obrażają, moja dziewczyna po tym wszystkim znalazla pracę w innym tego typu zakladzie i lepiej płacą i ludzie lepsi więc jeśli chcesz mieć spoko w pracy to zapraszam do Wadowic

Wesołek
@Andrzej K......

A próbowała wyjaśnić sprawę? Czy odeszła od tak nic nie zgłaszając?

Byly pracownik
@Andrzej K......

Laska blond to inteligentna inaczej ktora dla kariery zrobi wszystko. Byłem tam kierowcą i wiem ze jak by mogła to weszla by tam większośći facetów tu i ówdzie. Mysli ze jest piękna i wszystko na nią leci, natomiast jedyne co leciało to (usunięte przez administratora) śmiechu i niewybredne komentarze innych pracowników. Mocno oderwana od rzeczywistości pusta lala z równie pustym smiechem rżącego konia.Słyszałem że trzęsie nocną zmianą ale skoro szefostwo pozwala?Wogóle firma ta generuje takich ludzi bo sama ma mało wspólnego z profesjonalizmem .Dlugo tam miejsca nie zagrzałem.

Xxxx
@Byly pracownik

Haha nic dziwnego że długo miejsca nie zagrzałeś z tak niskimi preferencjami i wybrzmialym ego niby faceta. Ta blond Laska to dziewczyna która naprawia (usunięte przez administratora) robotę która zapewne ty spaprales. Musiała Cię mieć głęboko w powarzaniu skoro tak o niej piszesz albo poprostu jesteś kimś kto jednak pracuje w tej firmie i nie podoba ci się to jak blond Laska mówi co ma być zrobione bo jest na stanowisku jakim jest i nie pozwoli sobie by ktoś (usunięte przez administratora) robotę a ona bd ponosić konsekwencje za głupotę nie myślenia osób. I myślę że ta dziewczyna jednak ma gdzieś co kto o niej myśli. A no i uważam że nie może być pusta skoro trzęsie nocną zmiana. Skoro jesteś taki wylewny na go work to staw czoła tej pani blond w realu jestem pewien że zmiotła by cię z powierzchni ziemi jak to mówisz jej sztuczna inteligencja jak i (usunięte przez administratora) urokiem osobistym. Nie pozdrawiam.

@Byly pracownik

Witam kolego w pelni sie z Tobą zgadzam, te dwie rude jeszcze byly jakieś wzgledne ale ta blondyna to masakra, na nockach mają (usunięte przez administratora) z taką stereotypowa blondynka

SHIMEJJJJJ
@Xxxx

Popieram komentarz wyżej tu wstawiony..baa nawet mimo hejtu osób które nie mają na tyle cywilnej odwagi się przedstawić czy stanąć face to face tylko kryją się na forach internetowych to JA MOGE SIE PRZEDSTAWIC Z IMIENIA I NAZWISKA BO MAM AZ TYLE JAJ CO TA PUSTA BLONDYNA JAK TO MOWIA.. i więc tak raz to tyle co ta blond pusta lala ma jaj i w głowie to jak by wszyscy tyle mielis to świat byłby piękniejszy dwa tyle co robi a co nie należy do jej obowiązków dla Nas pracowników poświęcając Swój czas i energię nie raz ratując Nam (usunięte przez administratora) to poezja a że drze pi..eczke no to sorry bardzo ale jak nie dociera po dobroci i polubownie to niestety..tak naprawdę ogarnia w (usunięte przez administratora)steczke rzeczy za wszystko dostaje niby w razie w więc się nie dziwie a i tak jak na Mój gust jest aż nadto cierpliwa..do co pracy i Pani Szefowej to nikt Moim zdaniem nie trzyma nikogo na sile więc jak się nie podoba można zmienić pracę owszem szefowa jest osobą wymagająca aczkolwiek jak ma się cały biznes na głowie i naprawdę to co ludzie odwalają to poezja myślałam że nic Mnie już nie zdziwi a takie 4zeczy i takich aparatów co widziałam co pracowali to hit ale jak potrzeba pomocy to zawsze wyjdzie naprzeciw i mało tego nawet jak ktoś naprawdę popełni błąd a naprawdę bd żałował i poprosi o szansę to Ja dostanie..zasady pracy i warunki są przedstawiane każdemu pracownikowi na początku i w tej kwestii wszystko jest tak jak było umówione..a na koniec dodam że żadnej rudej w tej pracy nie mam a jak ktoś widzi aż 2 rude to albo daltonistą albo dobre ma urojenia..tak więc nie pozdrawiam serdecznie ;)

@Xxxx

No i pusta lala czytać też nie unie skoro nie doczytałaś że byłem tam kierowcą i nie schlebiaj sobie bo co do kierowców nie miałaś nic do szczekania bo nie miałaś takowego prawa .Jedyne co robiłaś to latanie z półgołym tyłkiem i szukanie przygody i sprawdzanie swojej rzekomej atrakcyjności ale działało to tylko na tak zwanych półgłówków z kierowców. Reszta miala niezłą beke .Sory ,na ryczące puste niunie nie mam zwyczaju zwracać uwagi .Zmiotła byś mnie z powierzchni ziemi haahaha jakie to typowe dla ciebie .To się ubawiłem teraz .Dla twojej wiadomości nie pracuję tam już dawno ,firma totalnie bez perspektyw z takimi ludźmi! I nie będę ci się przedstawiać. Nie ta liga niuńka!

Medwik

Zgadzam się z Tobą w 100%. Z laski beka w chui była a co gorsza nie raz widzieliśmy jak wynosi towar i (usunięte przez administratora) szefową, (usunięte przez administratora) nie kartki pisała a czasem cos schowa do kurtki czy torebki (usunięte przez administratora) parszywy

Rudy 102

Jedynie to Kierownik Pan Mariusz jest super takich szukać że świecą jak by pracownicy mieli takiego kierownika w pracy wszędzie by było extra zadko gdzie spotkać na zakładach takich ludzi jak Pan Mariusz jest najlepszy z najlepszych nikt w tej firmie Warzywko jemu nie rowna gdyby nie kierownik ta firma by upadła !!!!!!

M...
@Rudy 102

W pełni się z Tobą zgadzam mordko

Najlepszy pan Mariusz
@Rudy 102

Zgadzam się co do tej opinii, u pana Mariusza zawsze wszystko się fajnie załatwia, jeden z najlepszych kierowników z jakim pracowałem nie to co w poprzedniej pracy, zawsze służył pomocą

Gostek

Praca całkiem fajna, dokładnie towaru i rozwózka do punktów ale ludzie to inna sprawa

@Gostek

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie ludzie to inna sprawa (jestem zainteresowany złożeniem cv do nich)

Jest i Będzie ????

A czemuż to P. Gostek stwierdza że lepiej tu nie iść? Czym ta firma różni się od tych jak stwierdzasz dużo lepszych. Uważam iż firma Warzywko jest pozytywnie presperujaca firma jak i ich klienci zawsze są zadowoleni z jakości towaru bo w tej firmie od pokoleń stawia się na jakość nie ilość takich informacji się dowiedziałam/łem. I Ludzie którzy tam pracują energiczni uśmiechnięci zawsze na Wesoło. Pozdrawiam.

Gostek

Idź, przekonaj się a potem żałuj

@Gostek

Nie no jeśli faktycznie praca tutaj miałaby być kłopotliwa to tego bym nie chciała. :( Ale coś konkretnego robią czy atmosfera Ci nie podchodzi?

@Łucja

Praca jako praca jest całkiem fajna i lekka ale na ludzi radzę uważać, niektóre osoby są problematyczne

xD
@Gostek

Zgadzam się co do problematycznych osób ale praca jako praca powinna być płatna jak w innych zakładach( sobota więcej płatna). Dobrze ze chociaż niedziela wolna

Xxxx
@xD

Ktoś ma tutaj błędne info bo z tego co wiem to nocna zmiana w soboty nie pracuje za to przychodzi na noc w niedzielę. A kto z tych ludzi jest problematyczny? Widać pan @Gostek wie skoro tak twierdzi. Aż ciekawość zrzera ????

@Xxxx

Wypowiadam się na temat dziennej zmiany kolego

@Gostek

Rozumiem. No ale wiadomo że ludzie są różni i nie ze wszystkimi się można dogadać. A jak z kasą? Bo jak płacą dobrze to inne niedogodności są do przejścia w sumie:D

Barbara
@Gostek

Skoro praca jest lekka, to kobiety też tutaj pracują ? :)

@Barbara

To chyba na nockach bo na dniowki nie ma żadnej ale nie wiem jak tam mają, pewnie lekko skoro większość to kobiet

@Marek

Z kasą niezbyt ciekawie, sobota tyle samo płatna co zwykły dzień

@Gostek

A czemu właśnie tak? Przypomnisz mi jaka tu jest umowa w takim razie?

@Łucja

Ja byłem chwilę kierowca mialem umowe o pracę normalnie ale z tego co wiem to na noce mają 1/4 etatu co jest (usunięte przez administratora)

Czy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko występują paczki/bony świąteczne?

Nnnn...

Nie .....za to występują pracownicy którzy mają tik taka zamiast mózgu i w dobie corona wirusa nie obchodzi ich posiadanie pracy tylko najważniejsze są bony na święta......żenada! Malo tego ,chyba na bony świąteczne najpierw trzeba się czymś najpierw wykazać ! I niekoniecznie jest to szczekanie anonimowo na gowork......!

Paczki /bony chyba zartujesz nawet zaleglej pensji nie wyplaca na swieta to oczym tu marzyć.

Ulu
@Nnnn...

Człowiek normalnie pyta i widać kto co ma w głowie że osoby z biura zamiast normalnie odpowiedzieć na pytanie obrażają. (usunięte przez administratora)

@Nnnn...

Jakoś inne firmy sie nie tłumacza coronavirusem tylko normalnie ubezpieczaja i placa ja jeszcze mam dodatek za coronawirusa. A skoro firma ma takie glupie wytlumaczenie to znaczy ze nieumie zarzadzac pieniedzmi. Żal

Krzysztof

Jesteś śmieszny pisząc takie bzdury. Prowadzę działalność ponad 15 lat w gastronomi i nie masz chłopczyku bladego pojęcia o czym piszesz .Podejrzewam że będąc na moim miejscu i innych przedsiębiorców to byś się nie domył po sraczce jaką byś miał z nerwów przez sytuację jaka dotknęła wielu ludzi. Nigdy nie byles na miejscu prowadzącego działalność gospodarczą więc polecam zamknąć gębę bo nie wiesz co mówisz.! Wiele firm i życie ludzi przez pandemie leży w gruzach a ciebie najwyraźniej chłoptasiu nie dotknęła ta sytuacja za mocno skoro tak pieprzysz. Wiele ludzi zostało bez pracy, sam musiałem zwolnić pracowników żeby przetrwać i nie życzę nikomu dokonywać takich trudnych wyborów. Nadal brakuje pieniędzy na opłacenie pozostałych a ludzie czekają na wynagrodzenie dłużej niż zwykle. Najwyraźniej ciebie ta sytuacja bardzo nie dotknęła. Zobaczymy jaki bedziesz mądry jak wszystko wróci do normy a uber pokaże ci drzwi co z pewnością nastąpi szybciej niż myślisz. Wszędzie w każdej firmie są obowiązki i nie tylko takie o jakich mowa co do tejże firmy. Są gorsze wymagania pracodawców wzgledem pracownika,na jakim ty świecie żyjesz?! U mnie nie popracował byś jednego dnia z twoim podejściem.Niestety stwierdzam że takich pracowników z postawą typowo roszczeniową jest dzisiaj plaga !

Jasne że są

Barbara
@Paweł

Bony czy paczki?

@Barbara

Oba można dostać

@Paweł

No i jaka w końcu wysokość tych bonów by była?

Normalny
@Łucja

Wysokość bonow była adekwatna do wkładu jaki się oddało pracy. Ja byłem bardzo zadowolony

Wybrańcy tylko dostają

Aaaa

(usunięte przez administratora) nie wpłacają ludzi proszę uważać

Aaaxd
@Aaaa

Aaa Proszę o więcej szczegółów odnośnie stwierdzenja iż dana firma nie wypłaca pieniędzy??

Zgadzam się
@Aaaa

Zgadzam się z twoją opinią

...

Przez jakiś czas zamawiałem w firmie towar lecz zrezygnowałem z usług firmy warzywko. Owoce i warzywa nie zawsze byly świeże, nie raz sie trafiały zgnite lub nawet i czegoś nie było. Dostawca był w miarę w porządku, przyjemny chłopak i zawsze starał się wyjaśnić sytuację. Ceny zawyżone co nie zawsze idzie z jakością.

Klient

Witam otwieram restaurację i poszukuję dostawcy owoców i warzyw. Czy polecacie firmę Warzywko? Jakie są ceny w tej firmie? Jakie mają produkty? Dziękuję za informacje

Spoko towar i spoko ceny

Alicja
@Michał

A jaki towar konkretnie jest spoko? Co polecasz?

@Alicja

Owoce i warzywa są zawsze świeże i najlepszej jakości

Zostaw merytoryczną opinię o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko - Kraków

• Jak się pracuje w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Zobacz opinie na temat firmy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Kandydaci do pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko
1.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Pl. Nowy 4B lok. 22
    31-056 Kraków