Opinie o Caterpillar w Janów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Caterpillar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar w Janów Lubelski

jankes

a z tego co widzę to Caterpillar bez przerwy szuka nowych pracowników zarówno do pracy w Polsce jak i za granicą

............

Nikt nic nie pisze bo wiekszosc to rolnicy za darmo by robili aby krus-u nie płacic ....

cat sc

A co tutaj taki spokuj nikt nic nie pisze?! Moze ja sie przeniose z Sosnowca do was skoro nikt nie ma żadnych żali ani tego typu opini. No chyba że wielki[usunięte przez administratora]was zastraszył i nic tu nie piszecie!

..........

Na początek 1700 i co roku max około 100zl brutto więcej....

Brałeś udział w rekrutacji do Caterpillar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Janów Lubelski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik ochrony na obiekt handlowy Janów Lubelski
Janów Lubelski
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
CAT Janów

haha a weźcie go sb tyle spokoju jak go nie ma :)

spawacz sosnowiec

chlopaki trzymajcie sie.u nas tez jest zle.jedziemy na tym samym wozku.prosze was tylko byscie trzymali [usunięte przez administratora]u siebie.bo jak przyjezdza do sosnowca to ci z biura maja pelno w majtach.pozdro

AT

KOCHANY [usunięte przez administratora] DZIEKUJE CI ZA TE 65 GR PODWYZKI... TERAZ STAC MNIE NA WSZYSTKO...

xxx

zgadzam się też tam kiedyś pracowałem i za nic tam nie wrócę teraz jestem w niemczech też jako spawacz ale by najmniej tam człowieka szanują nikt nie goni cię do roboty tam przez tydzień robie tyle co w cat przez 1 dzień a zarobki to 1600 euro chyba jest różnica no nie,

gallanonim

to nie musi być cielok może być i świnka :). ale mniejsza z tym, jest to chory zakład, nie dość że wykańczają fizycznie to jeszcze psychicznie. Kosztem zdrowia pracowników zwiększają normy aby tylko tabelki się zgadzały nie patrząc na robola a jak panu nie pasuje to wyjeżdza z tekstem \"kiedy panu się umowa kończy\" I wygrasz z cielakożercami. Ostatnio była podwyżka 115 zł brutto w tym 2,5% inflacji śmiech na hali jak na taką firme to wstyd, oczywiście były i lepsze podwyżki dla wybrańców jeden mu piłe zrobi, drugi mu drzewa przywiezie, trzeci płytki ułoży, 4 kolega od wódki i tak dalej można by było wymieniać. W tym zakładzie nie ma sprawiedliwości patrzą aby jak najwięcej z nas wydusić a płaca w miejscu, ceny rosą, żyje się od wypłaty do wypłaty i to brakuje. Ale kto na to patrzy ważne że oni mają dobrze a reszta to jak będzie.

hehe

a mam takie pytanie. nadal trzeba cielaka miec zeby sie dostać do Was? Bo nie wiem czy uczyć go juz po schodach chodzić???

ktoś

nawet pisac po polsku nie potrafisz to nic dziwnego że pracujesz w tym[usunięte przez administratora]

Antoni
@ktoś

Ja pier... ole wszedłem na tą stronę całkiem przypadkiem nawet nie wiedziałem że jest , jestem z Janowa, ludzie biją się o robotę w tym zakładzie , a tu takie wpisy co jest czy to propaganda w Janowie że jest tam tak dobrze czy ściema ? , znam ludzi którzy tam pracują od lat i jak na regionalne warunki (podobno?) jest ok wiec trochę się dziwię , a (usunięte przez administratora) trzeba wszędzie , oczywiście zawsze tam gdzie nas nie ma zawsze jest lepiej i wiadomo że jesteśmy w Polsce "B" że pewnie w Sosnowcu więcej płacą , bo to Polska "A" , miałem zacząć współpracę z tym zakładem , ale widzę po opiniach że lepiej się 3 razy zastanowić , dzięki za informację.

NieIdeNaL4
@Antoni

Sosnowiec staż pracy 6 lat 24zł, a jak u was?

super fachowiec

W przeciągu 2 miesiecy pracy w Holandii ,zarobiłem tyle co w tej cielakożerni przez 6 lat. [usunięte przez administratora] pozdrawiam cie i wciąż myśle o tobie

Zgadzam się z większością tam pracują chorzy ludzie.

rolnik

No to wracaj jak taki żal........13/h czeka..????!!!!

Firma jest super. Pracowałem, odeszłem, żałuję. [usunięte przez administratora]jest mocnym dyrektorem. Nie poznałem lespszego przez 10 lat swojej pracy, nawet za granicą. To co piszecie to bzdury.

Podwyżki jak co roku (usunięte przez administratora) najlepsza ocena a dla reszty co z brody pocieknie...Oby tak dalej 50 GROSZY o tym marzyłem dzięki teraz mam wymarzone 13.80 BRUTTO super firma polecam ....

Artur

nie chciało się nosić teczki to się kopie dołeczki[usunięte przez administratora]

sosno

Dokładnie, słyszałem o takich jak WY - NA POLE!!! Tak gdzie wasze miejsce a nie spawać w CAT ...

MIGMAGik

filozofie z wloclawka po co sie tak ciskasz? znasz nas lepiej niz my siebie, pracowales w tym zakladzie? uczony sie wielki znalazl po posdstawowce skonczonej za lapowki bo jest glupkiem! zawsze barany takie jak ty maja najwiecej do gadania mimo tego ze nic wiedza na ten temat!

Zapamiętać matołki !!! ---------------------------------- Płaca jest zawszeeeee a d e k w a t n a do umiejętności ! jakbyś był dziadu coś wart to nie robił byś na ..żerców tak jak to pokazał ten gość ze starej fabryki

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Caterpillar?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caterpillar