Opinie o Caterpillar w Janów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Caterpillar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar w Janów Lubelski

celnik

Panowie mam pytanie, czy u was pracuje taki Artek b.. co handluje ruskimi fajkami.

Były spawacz

Witam, panowie powiedzcie a jak ze zwolnieniami w CAT, bo "baby w stokach mówiły", że szykują się duże zwolnienia, zamówień brak, a firma pracuje już nie 4 a 3 dni w tygodniu. Co dalej?

elvis
@Były spawacz

a co do dom farmery catapiler to praca sezonowa na lato

Lech zajszczane uszko
@elvis

Racja we wrześniu jak co roku kryzys sie zaczyna i roboty nie ma, a od lutego to bedzie: " proszę Cię przyjdź sety płace"

Ferdek

czy pan Krzysztof B. poinformował już was, że po kontroli PIP w Sosnowcu musi zapłacić ekwiwalent za pranie koszul i koszulek do 3 lat wstecz?

unkown

witam, co tutaj tak cicho tak wiele sie dzieje a tu ciiichchchoooo . ps. (Gdybyż jeszcze kozła ofiarnego można było doić! )

emigrant
@unkown

lugzie pracowalem tam przez ladnych kilka lat dopuki nie objol tego swiety bylo ok potem tylko gorzej robolowi zabral wszystko , sobie dokladal i tak zwanym dupowlazom ktorzy byli na jego zawolanie jak odeszlem normy wzrosly o kilkadziesiad % a placa zostala ta sama chwalili sie ze zarobia okolo 3000 ale robili 2 miesiace w miesiacu i niech mi nikt nie mowi ze BELTDYK jest dobrym gospodarzem to jest egoistyczny D......ek

emigrant
@unkown

MONIKA
@emigrant

3000 tyski to w Sosnowcu mamy podstawy, jak byly nadgodziny to bylobi 5 i 6 tyskow, ladnie was w (usunięte przez administratora) rucha Bełdicjo

Brałeś udział w rekrutacji do Caterpillar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Janów Lubelski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik ochrony na obiekt handlowy Janów Lubelski
Janów Lubelski
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
wedr

jakis czas temu pojawila sie oferta dla spawacza w osłonie gazowej CO2 w Sosnowcu wymagana jest miedzy innymi książeczka spawacza po kursie co najmniej podstawowym z uprawnieniami spawacza półautomatycznego w osłonie mieszanki CO2,wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

John Sobczak, good jobb, well don

Witam panowie, jak wam płacą nadgodziny, z miesiąca na miesiąc, czy po okresie rozliczeniowym?

Ciekawski

A jakie mieliscie podwyżki?

koń

Może Ty i dostałeś podwyżkę, koniu Ty nie polecaj.

Globus

Polecam firmę tym co lubią sie otyrać a nie zarobić ...zarobki śmieszne ale za to jakie maja wielkie wymagania za 1700zl .Dziadostwo i wyzysk ...

koń

To wielki człowiek i wielki spawacz, długopisem pokazuje jak się spawa " tu tak, a tu tak"

Roni

Wielki CAT, a wszystko się sypie. W dodatku prowadzony przez nadczłowieka... Który przed zadaniem pytania zna odpowiedź.

dzinks

ale dajeta

jan.

Ewelinka....jeszcze tak nie dawno kobiety pracowaly jako spawacze,glownie na maga i elektrode,i na warsztatach tylko...(nie do remontow)...nie zle dawaly sobie rade...sam widzialem...

zryta bania

ogólnie to zianie nie drot jest gaz jest materiał też robota jest to co wiecej palniki w dłoń i ognia kozacy anglia czeka podrzućcie żaru

zryta bania

co co spawać mi się chce co co spawać mi się chce i wszystko w tym temacie jeszcze podrzucę żaru na tym forum a narazie zianie nie

miki

no dobrze, a co z osobami ktore pracuja na troche wyzszych stanowiskach, czy firma zapewnia im warunki adekwatne do tych na jakie zasługuja? ja tak sie zastanaiam czy jest mozliwosc awansu z najnizszego stanowiska na te wyzsze z biegiem czasu bo studiuje zaocznie i z czasem kiedy skoncze nauke to chce na troche ambitniejsze satanowisko

K J

szczególnie tych złamanych ostatni hahahaha

JA

KTO TU jest uzalezniony od kogo. My od nich czy ONI od NaS

dzinks

chłopaki głowa do góry kokodzambo i doprzodu będzie lepiej i cieplej na hali nieumarzniecie

Byczek

Z jednej strony to dobrze, bo Caterpillar to już konkretna firma, ale z drugiej strony skoro ogłoszenia wiszą dosyć często to raczej rotacja jest spora.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Caterpillar?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caterpillar