Opinie o Caterpillar w Janów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Caterpillar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar w Janów Lubelski

kolejny szczery

szczery - 2010-12-20 13:40:20 to do ciebie wielki filozofie z wloclawka! juz mam auto i to nie w Cat na nie zarobilem, po swiecie sie blakac musialem bo u [usunięte przez administratora] nie da sie zarobic! ledwie na przezycie wystarczy po to zeby dalej tam [usunięte przez administratora]! co ty durniu tutaj piszesz, co ty wiesz o Janowie i naszej pracy! jak taki jestes podniecony 13pln/h to tu przyjedz i troche sobie popracuj w dzwiecznie brzmiacej firmie Caterpillar Poland. dobra rada- lepiej moze do sosnowca bo tam mniejsze normy i na start chyba okolo 18pln/h. popracuj troche w tym zawodzie i wtedy wydawaj opinie [usunięte przez administratora] O czym ty w ogole gadasz człowieku? Po pierwsze nie jestem filozofem. Po drugie pracowałem w Hydrobudowie Włocławek i jeszcze paru innych miejscach, więc mam pewne doświadczenie w PRACOWANIU. Po trzecie, wszędzie są ludzie, którzy na wszystko narzekają i właśnie jednym z takich jesteś ty. Obrażony na cały świat, że skończył zawodówe i nie zarabia trzech tysi na rekę. Nie nie przyjdę tu pracować, ani tam gdzie 18dają, bo dla mnie nie jest istotne gdzie są mniejsze normy. Jeśli dla ciebie praca na hali jest zbyt trudna to wracaj na pole i nie zajmuj miejsca. Ty bys na pewno lepiej wszystkim pokierował. Przez tydzień. Teraz idź obsmaruj kumpli, którzy osiagneli wiecej. Nie pozdrawiam.

naóczyciel

Nie chciało się nosić teczki, to się kopie dołeczki. Ludzie się nie zmieniają.

sosno

Nie mam zamiaru nikogo tutaj obrażać i proponuję innym takie same podejście. Wszedłem tutaj przypadkowo, i widzę, że całkiem ciekawy temat się rozkręcił :) Mam pytanie do szczerego: skoro jesteś biedny, to po co kupujesz samochód? :D Nawet u Helmutów samochod to luksus i nie mozesz go miec jesli dostajesz jakies wsparcie finansowe od panstwa. Mowisz, ze zarobiles za granicą - zarobiłeś i wróciłeś. Możesz też zarobić tutaj i wydać na Ukrainie - na to samo wyjdzie :D Trzeba rozróżniać pojęcia zarabianie, a odkładanie :*

szczery

to do ciebie wielki filozofie z wloclawka! juz mam auto i to nie w Cat na nie zarobilem, po swiecie sie blakac musialem bo u [usunięte przez administratora] nie da sie zarobic! ledwie na przezycie wystarczy po to zeby dalej tam [usunięte przez administratora] co ty durniu tutaj piszesz, co ty wiesz o Janowie i naszej pracy! jak taki jestes podniecony 13pln/h to tu przyjedz i troche sobie popracuj w dzwiecznie brzmiacej firmie Caterpillar Poland. dobra rada- lepiej moze do sosnowca bo tam mniejsze normy i na start chyba okolo 18pln/h. popracuj troche w tym zawodzie i wtedy wydawaj opinie[usunięte przez administratora]

Brałeś udział w rekrutacji do Caterpillar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Janów Lubelski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik ochrony na obiekt handlowy Janów Lubelski
Janów Lubelski
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO - umowa na zastępstwo
PKO Bank Polski
kolejny szczery

Do Szczerego1 Idź do makdonalda - zarobisz 7/h brutto, opłacisz se mieszkanie za tysiaka. Bedziesz wsadzal hamburgery w opakowania. Lżejsze zdeka. Panie drogi, dopoki po studiach beda zarabiac 1200, ty nie licz na wiecej. Co pierniczysz o rynku pracy, skoro kompletnie nie wiesz jak to dziala? Rozumiem, ze wszyscy chca zarobic na pasata, ale to nie jest powod zeby takie smuty tutaj pisac. Mieszkam we Włocławku i jak widze, ze taka kase w jakims [usunięte przez administratora]mozna wyciagnac to mnie zalewa

szczery!!

coz zrobic, firma dobra tylko pan[usunięte przez administratora]jakos kulawo wszystkim zarzadza! z pracownika robi niewolnika, tylko by karal zamiast placic za [usunięte przez administratora]fochowo robote! dobrze ze Bog istnieje i kiedys spotka go kara, nawet to ze stoji pod oltarzen co niedziela to go przed tym nie uchroni. ja pracuje w tej firmie juz ponad 5 lat, stawka marna bo tylko 13pln/h. teraz kazdy juz taka dostaje na start bo kryzys sie skonczyl i ciezko zlapac niewolnika. ci z ktorymi sie przyjmowalem juz maja ponad 16pln, to same dziobaki i (usunięte przez administratora) a ja mam 13 bo do nich nie naleze! premia (miesieczna i kwartalna) tez zawsze mnie omija bo wole sobie pochorowac niz patrzec sie na tych idiotow z biura co chca zebysmy tanczyli tak jak oni zagraja! jakby nie sytuacja na naszym rynku pracy to kazdy by sral na pana [usunięte przez administratora] i jego "rzadzaca elite". kierownictwo, mistrzowie, madrzy z biura- wachlarz szeroki a tam same darmozjady i obiboki! oprocz szcekania na pracownika nic robic nie umieja, tak sa wyszkoleni przez GURU [usunięte przez administratora].wymyslaja jakies programy (kazdy co pracuje wie o co chodzi) zeby miec zajecie i za co [usunięte przez administratora] "fizola-spawacza" taka jest moja opinia o tym zakladzie!! moja chociaz zgadza sie z nia pewnie cala linia produkcyjna! [usunięte przez administratora]odejdz, daj zyc, prosze!!

alex

kaczorex - 2010-02-09 11:52:34 siema zakład jest w deche jeść dajo nawet ubioro zjebka na poczontek dnia sie widzi odrazu sie człowiekowi chce pracować może nawet zrobi jakiegoś gratisa co sie nie robi dla takiego zakładu pozdro . Jaka zjebkaaaaa ???!! to pokaż Cielakożercy kto tu rządzi ! Ja byłem głodny ,poszedłem jeść na stołówke w czasie roboty ok godz 12.00 ,naszedł mnie cielakożerca pyta ; co to za robota? Wstałem skreciłem te 4 kanapki w reklamówce i sru mu w łeb ile siły. Pamietam jak tylko skwiczał . Pomidory z kanapek tylko fruwały po pokoju. Na drugi day otrzymałem wypowiedzenie . ALE NIE ŻAŁUJĘ I GDYBY BYŁA MOŻLIWOŚĆ I WRÓCIŁ TAMTEN CZAS TO TERAZ DOSTAŁ BY KRZESŁEM A NIE TYLKO KANAPKAMI. DZIŚ JESTEM WE FRANCJI ZARABIAM 5 tysiaków /mies . Dziękuje miesnemu że tak sie stało.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Caterpillar?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caterpillar