Opinie o Caterpillar w Janów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Caterpillar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar w Janów Lubelski

PK

oj wy idioci, jak można być taki kretynem i godzic sie robić za 2000 zł zarabiam 10,000 na mies. poza granicami pl. pracowałem w tym gównie kilka ładnych lat, jaki ja byłem głupi. Zmarnowane 6lat.

Dozorca
@PK

To masz się czym szczycic robotą za 10k za granicą hahah, też dymasz za pół darmo

Dominika
@Dozorca

@Dozorca Pracujesz w Caterpillar? Jesteś w stanie mi napisać coś na temat panujących warunków zatrudnienia w tej firmie? Znalazłam fajne ogłoszenie o pracę https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-procesu-sosnowiec%2Coferta%2C7044578 i z tego co widzę firma oferuje bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych. Napisz czy rzeczywiście tak jest?

Smerfik
@Dozorca

Jeśli dla ciebie 2k w Polandii jest więcej niż 10k za granicą to chyba chodzisz w kaftanie z długimi rękawami zawiązanymi na plecach. Od 5 lat wyjeżdżam do pracy za granicą jeśli się skończy to wracam, w Polandii bronię się od pracy za 2-2,5k bo nie miałbym motywacji do wstawania z wyra. Lepiej pracować krócej za lepszą kasę. Za granicą miesięcznie odkładam 1100-1200€ a ty ile PLN odłożysz z 2-2,5k PLN ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Caterpillar?

Aaa

Kim jesteś ? Pracownikiem biurowym w cat ?

Smerfik

Czy młot i sierp ci wystarczy ?

Władek

Nie rozumiem jednej sprawy, jeśli wszystko jest nie tak to dlaczego w dalszym ciągu pracujecie? Czas zacząć doceniać firmę szczególnie, że stara się być coraz lepszym pracodawcą.

Bardzo niska płaca!!! Spawacz po 15-20 latach pracy zarabia 2500zł jeszcze chwila i płaca minimalna będzie !!! Ale za to bardzo wysokie (normy) do wykonania w 8h...... NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Caterpillar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Janów Lubelski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik ochrony na obiekt handlowy Janów Lubelski
Janów Lubelski
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Johnny

Czy są obecnie prowadzone przyjęcia do pracy ??

@Johnny

Witam wszystkich ja z kolei Szukam opinii o firmie Guitar zakład krawiecki na szkolnej 1 Ponieważ poszukuję pracy jako krawcowa Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w tym zakładzie

Praktykant

Czy ktoś sie orientuje czy jest możliwość praktyk gdzies w biurze???

W tej firmie po 15-20 latach pracy stawka godzinowa to 20-21 Brutto !!!!!!!!!

Kinga

@janów a spawacz musi mieć duże doświadczenie czy biorą młodych ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Caterpillar?

Janów

Raczej tak jako spawacz za max 17 brutto

Niech się firma pochwali i napisze co daje pracownikom na jubileusz 5.10.15.20 lat stażu pracy .....

jj

Wielkie g...o

Bolo

Może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie i na jakie stanowisko?

Dobra-dusza

Jeśli wam się nie zgadza wypłata i nie dostaliście kasy za nadgodziny za ostatni okres rozliczeniowy to juz wam tlumacze. Kierownicy stracili uprawnienie do wpisywania godzin w komputerze i jeśli sie nie odbiles to nie ma tego w systemie. Byles w piątek na 2 zmianie i pszyszedles na rano w sobote i sie nie odbiles bo ci kierownik obiecał ze ci wpisze godziny... Przepadlo dymałes za darmo.

welder
@Dobra-dusza

twoja wiedza jest ogromna

kobyła
@Dobra-dusza

Takie rzeczy tylko u KUNIA

Lidia

@studencik1, przeglądając oferty pracy do polskiego oddziału firmy Caterpillar nie natknęłam się na informacje o prowadzonych praktykach i stażach w niej. W związku z tym jeżeli zależy Ci na współpracy w takim charakterze u tego pracodawcy, to powinieneś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z nim.

studencik1

Czy firma przyjmuje studentów na praktyki ?

Lidia

Caterpillar oferuje możliwość podjęcia pracy w swoich oddziałach nie tylko w Polsce, ale również w oddziałach zagranicą, np. na stronie tego pracodawcy znajdziecie rekrutację na stanowisko analityka planowania łańcucha dostaw w Meksyku. Czy na tym forum aktywne są osoby, które są zatrudnione w Caterpillar, ale miejsce ich pracy jest zagranicą? Możecie powiedzieć jakie warunki zaoferował Wam pracodawca i jak wygląda miejsce Waszego zakwaterowania?

poszukujący

Panowie pytanie mam: słyszałem że jakiś czas temu w Cat były zwolnienia, a jak teraz wygląda sytuacja z pracą? Zatrudniają?

@poszukujący

Spawaczy biorą jak popadnie

poszukujący

Spawacz. Kiedyś pracowałem już w tej firmie. Teraz z powodów rodzinnych wracam z zagranicy i pasowałoby osiąść w Janowie, więc i pracę trzeba byłoby na miejscu znaleźć.

Lidia

@Nick , a dlaczego brak chętnych? Elektryk czy Mechanik to dosyć popularne stanowiska pracy dla mężczyzn dlaczego sądzisz ,że pracowników brakuje? Podałeś stawkę czy takie panują na rynku obecnie? @poszukujący , z tego co widziałam, to prowadzona jest rekrutacja, jakie stanowisko Cię interesuje?

Wirtułoz gitarry.

W Sosnowcu stawki 20.60zł brutto dla spawacza na start, a jak u was?

@Wirtułoz gitarry.

20.60brutto u nas ma się po minimum 15 latach pracy...a na start chyba 16brutto ale chętnych brak :)

Wirtułoz gitarry.

Sosnowiec 7 lat stażu. 23,87zł

Czit

Jest taki, próbuję dorobić. Przynosi do pracy fajki z ukr i sprzedaje kolegom.

ten
@Czit

tylko fajki...u nas w Sosnowcu cale litrowe słoiki narkotykow trzymają w szafkach...tym się teraz handluje w cat

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Caterpillar?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caterpillar