Opinie o Peritus-Act Mateusz Marzec w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Peritus-Act Mateusz Marzec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Peritus-Act Mateusz Marzec o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peritus-Act Mateusz Marzec w Katowice

Lena

Wynorałam stare ogłoszenie dla wdrożeniowca systemu, dlaczego nie ma nic o benefitach, oferowanych warunkach, brak widełek płacowych? Ps. zarzuty wobec opiniujących, że ich opinie są nieważne, bo żaden x tu nie pracował, to jak dyskredytowanie Lalki, bo żaden Bolesław Prus nie istniał. Apeluję - bądźmy dorośli, ok?

Żaden X
@Lena

Żaden X tu nie pracował. Pracuje - pracownik a ten ma umowę o pracę (stosunek ten reguluje Kodeks Pracy). Firma prawdopodobnie preferuje niepracownicze formy zatrudnienia np. umowę zlecenie popularnie zwaną zatrudnieniem na śmieciówce. W związku z czym twierdzenie "żaden X tu nie pracował" na gruncie prawa pracy jest uprawnione :-) Jest zatrudniony i świadczy zlecenie.

Wiktoria Nowy wpis

Hejka. czy biorą tu jeszcze wdrożeniowców systemów? Szukam zatrudnienia w swoim rejonie w Katowicach i widziałam dawniejsze ogłoszenia na zewnętrznym portalu. nic aktualnego mi się nie wyświetlało, gdzie ewentualnie szukać?

Lena

Żaden X Nowy wpis
@Lena

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista ds. Administracji w firmie Peritus-Act Mateusz Marzec. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Niemiecki nie bardzo? a kto sporządza te ogłoszenia w takim razie? Sądziłem, że sami rekrutujący? skoro tak to nie musze go znać żeby przejść sam proces rozmowy? I jesli ktoś obecnie pracuje na takim stanowisku to mógłby się odnieść do wykorzystania tego języka w praktyce? Faktycznie jest mało istotny?

Szczerość to podstawa. Nowy wpis

Ja odpowiedziałem dokładnie na to samo ogłoszenie, które jest obecnie "angielski i/lub inne języki". W CV wpisałem niemiecki i dostałem zaproszenie, żeby już na początku rozmowy poinformować mnie, że szukają z angielskim.(usunięte przez administratora) Firma jakich wiele. (usunięte przez administratora)z przerostem formy nad treścią.

Stażysta

Czy przyjmujecie osoby na staż?Jeżeli tak jakie wymagania są odnośnie stażystów pod względem edukacji, prawa jazdy oraz zakresu obowiązków

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Peritus-Act Mateusz Marzec. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Wdrożeniowiec systemów SCADA/MES?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Peritus-Act Mateusz Marzec?

Rewelacyjne.

Weronika
@Andrzej

A możesz konkretnie napisać, co takiego jest rewelacyjnego? Czy to są zarobki? Może atmosfera?

@Weronika

Zarobki, atmosfera jest super! Pracowałem w wielu firmach, ale tutaj jest naprawdę luźna atmosfera.

Aktualnie pracuję w tej firmie i śmieszą mnie zarzuty z poprzednich komentarzy tym bardziej, że żadna Ola tu nigdy nie pracowała. Zasady są jasne przy zatrudnieniu jak i w trakcie pracy. Odnoszę wrażenie, że te komentarze, to próba zdyskredytowania firmy, ale jaki jest tego powód - nie mam pojęcia. Z mojego punktu widzenia: ze strony managementu nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku, czego nie mogę powiedzieć o części byłych pracowników. Szkoda, że nikt z nich nie ma odwagi podpisać się swoim prawdziwym imieniem, bo to że nigdy nie przyszli szefowi powiedzieć co im nie pasuje, a woleli narzekać po kątach, to już mnie nie dziwi. No cóż, takiego typu komentarze świadczą raczej o autorze ????

Nie ma to jak pisać o odwadze i podpisywaniu się pod opinią a samemu się podpisując jako "Pracownik" - śmieszne to jest bo i tak wiadomo kto to napisał... Jeżeli za znajomość umowy czy czegokolwiek uznaje się otrzymanie jej w dniu zakończenia poprzedniej umowy lub po upływie umowy to raczej tak poważna firma nie robi. Nawet jeżeli coś by chciało się zmienić to nie ma takiej możliwości bo praktycznie w ogóle nie były takie rozmowy prowadzone. Metoda podpisz lub do widzenia to chyba nie jest dobre podejście do pracownika, jeżeli większość ma rodziny i swoje opłaty a czasu na znalezienie nowej pracy nie ma... Druga sprawa, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o firmie, jakby było w niej tak cudownie to pracownicy w niej by się tak szybko nie zmieniali. Podstawową firmy IT jest to, że ma się stały team developerów co nie można powiedzieć o tej firmie. Większość spraw była zgłaszana wyżej, lecz była olewana bo sam pracodawca uważał inaczej. Dziwne jest, że wszyscy co odchodzili to odchodzili przez management, a nie przez to że inni pracownicy źle kogoś traktowali. A podsumowując to żeby mieć szacunek do managementu to sam management najpierw musi szanować pracownika...

Ada
@Anonim

Trochę szkoda mi czasu na komentowanie tego typu rzeczy, ale wkurza mnie rzucanie na prawo i lewo oszczerstwami, dlatego też zdecydowałam się wypowiedzieć w ubiegłym miesiącu i dlatego odpowiadam na ten komentarz. Pracuję w tej firmie prawie rok i wiem jak sytuacja naprawdę wygląda. Podpisałam się jako Pracownik, bo moje imię raczej niewielu osobom coś powie, ale nie mam problemu z podpisaniem się, mam na imię Ada, a Ty? Zarzuty, że management nie szanuje pracowników czy olewa zgłaszane sprawy są wyssane z palca. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby moje sugestie pozostały bez reakcji ze strony przełożonych. Od kilku miesięcy atmosfera w firmie jest znacznie lepsza w porównaniu z tym jak było w momencie kiedy zaczynałam tu pracować, warto zauważyć, że management jest cały czas ten sam, więc wnioski nasuwają się same… Zgadzam się, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, do tego służy ten portal, ale wylewanie swoich frustracji czy próba podreperowania swojego urażonego ego, to chyba nie na to miejsce, od tego są inni specjaliści ???? W tym momencie wątek uważam za zakończony, szkoda mi czasu na dalsze odpowiadanie na te nonsensy. Pozdrawiam

Były pracownik :)
@Ada

Drodzy czytelnicy GoWork, Ado... To dobrze, że masz pozytywną opinię na temat swojego miejsca pracy, ponieważ powinno się lubić miejsce, w którym spędza się praktycznie każdy dzień. Szczególnie, gdy pracodawca z oporem zgadza się na pracę zdalną. Dziwnym byłoby, żeby zmieniał się management firmy. Rzadką sytuacją jest, że szef firmy rzuca swoje stanowisko i przekazuje je komuś z zewnątrz :). Ten portal służy do wyrażania opinii na temat danej firmy, a co za tym idzie zachęcenie lub odradzenie zatrudnienia w niej. Taki mam cel. Nie żywię urazy co do firmy, natomiast moja opinia może komuś pomóc podjąć decyzję. Myślę, że najlepiej sytuację oddadzą liczby. Tj. 11 pracowników zrezygnowało z pracy w przeciągu roku. W przypadku dużej firmy ta liczba może nie wydawać się duża, natomiast w firmie w której pracuje < 20 osób? Więcej dodawać nie trzeba. Pozdrawiam i życzę miłej pracy niezależnie od miejsca!

Ola

Ta firma to jakieś nieporozumienie,(usunięte przez administratora)

@Ola

Dzień dobry. W naszej firmie nigdy nie pracował nikt o imieniu Ola, ani podobnym. Ten komentarz traktujemy więc jako próbę zniesławienia i zamierzamy podjąć dalsze kroki. Z naszej strony nie ma zgody na hejt i nie będzie on akceptowany w żadnej formie. Z wyrazami szacunku, Zespół PERITUS-ACT

Firma jest dobra dla osób po szkole, którzy zaczynają swoją pierwszą pracę i nie chcą zarabiać dużo. Wynagrodzenie w firmie jest nieadekwatne do obowiązków jak i na branżę IT. Od każdej osoby wymaga się, żeby umieć wszystko i być FullStack. Jest totalny brak zaufania do pracownika, nawet po długim okresie współpracy... W firmie panuje chaos, przez co źle się pracuje. Osoby prowadzące firmę mają bardzo słabą wiedzę programistyczną co powoduje, że każdą wykonaną funkcjonalność trzeba tłumaczyć bardzo szczegółowo jak użytkownikowi przed ekranem. Gdyby sami pracownicy nie wprowadzali nowego stacku technologicznego to cały czas by pracowali w oparciu o stary stack. Podsumowując nie polecam pracy żadnemu doświadczonemu programiście. Firmę można natomiast polecić osobom po szkole, którzy chcą zdobyć doświadczenie w IT.

@Anonim

Szanowni byli pracownicy @Anonim, @incognito, jesteśmy wdzięczni za polecenie naszej Firmy osobom bez doświadczenia, które poszukują swojej pierwszej pracy w branży IT. Drodzy przyszli pracownicy, chcielibyśmy zaznaczyć, że nasza Firma kieruje się przede wszystkim tym, z jakim nastawieniem podchodzi się do swoich obowiązków i współpracowników oraz jakie posiada się umiejętności. Wysokość wynagrodzeń w firmie zależy od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Stawki są rynkowe i adekwatne do tego, co potrafi kandydat/pracownik. Każdemu przed podpisaniem umowy przedstawiamy ofertę, którą można przyjąć lub nie. Obowiązki dzielimy pomiędzy poszczególne osoby w zespole, a wymagania są dopasowane do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz do rodzaju stanowiska. Nie jesteśmy korporacją i nie stawiamy naszym pracownikom tzw. „szklanych sufitów”! Prowadzimy politykę otwartych drzwi, a co za tym idzie, każdy pracownik może przyjść i powiedzieć, co jemu nie odpowiada w codziennej pracy. Uważamy, że firma to przede wszystkim zgrany zespół! Projekty omawiamy wspólnie, jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i nie narzucamy nikomu stacku technologicznego. Wyjątkiem są już realizowane projekty lub projekty, które ze względu na specyfikę i życzenia Klienta końcowego narzucają określony stack. Jest to całkowicie naturalne. Kierujemy się szacunkiem do drugiego człowieka, niezależnie od pozycji zajmowanej w strukturze. To jedna z najważniejszych dla nas wartości. Jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju, w którym aktywnie uczestniczą osoby zarządzające, dlatego też zapraszamy kandydatów chcących rozwijać się w zakresie zarządzania lub specjalizacji w poszczególnych obszarach. Serdecznie zapraszamy: -osoby bez doświadczenia, ale chcące rozwijać się w branży IT, -osoby z doświadczeniem, które myślą o zmianie pracy lub pracy przy ciekawych projektach, których u nas nie brakuje, -osoby z zacięciem do zarządzania projektami. Ale przede wszystkim zapraszamy osoby godne zaufania i takie, na których można polegać. Z naszej strony, zrobimy wszystko aby praca w naszej Firmie była dla Was satysfakcjonująca. Wszystkich kandydatów zapraszamy do aplikowania, aktualne oferty pracy znajdziecie na naszej stronie www.peritus-act.com Wszystkim byłym pracownikom dziękujemy za dotychczasową współpracę, życzymy wielu sukcesów oraz rozwoju zawodowego. Cieszymy się, że dzięki pracy u nas otrzymaliście start i możecie dalej rozwijać swoje skrzydła w branży IT! Wszystkiego dobrego!

incognito

Firma idealna dla juniora bez doświadczenia, który ma problem ze znalezieniem pierwszej pracy. Proces rekrutacji zdecydowanie nie adekwatny do poziomu firmy i przedstawianej później oferty. Brak zaufania i szacunku do pracownika. W firmie często panuje chaos i dużo mankamentów w kwestii zarządzania. Umowa oraz płaca niespotykanie tragiczne jak na branżę IT. Natomiast dla kogoś niemogącego znaleźć pracy w IT- polecam.

@incognito

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Peritus-Act Mateusz Marzec?

HR

Przyjęte godziny pracy firmy to 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. W firmie istnieje również możliwość indywidualnego uzgodnienia i dopasowania godzin pracy.

HR

Szanowny/a @bocian, aby uzyskać więcej informacji na temat działalności Firmy PERITUS-ACT, zapraszamy na naszą stronę: www.peritus-act.com Odpowiadając szerzej na Pana/Pani pytanie: 1. Proszę nas określać dopiero po zapoznaniu się z profilem naszej działalności, 2. Forma prawna - proszę pozostawić to w naszej gestii. Jeżeli profil działalności oraz realizowane przez nas projekty nie odpowiadają Pana/Pani osobie, szanujemy to i jednocześnie prosimy o kontakt na adres email: recruitment@peritus-act.com w celu wycofania CV (jeżeli zostało wysłane) z procesu rekrutacji. Życzymy wielu sukcesów, Zespół PERITUS-ACT

Maciek

Gdzie odbywa się bhp?

@Maciek

Dzień dobry Szkolenie BHP pracowników odbywa się w siedzibie firmy.

Alicja

@whatever a jakie pytania zadawali?

Whatever

Sam proces rekrutacji przyjemny i bezstresowy, brak jednak JAKIEJKOLWIEJ informacji zwrotnej, nawet po wysłaniu maila z prośbą o feedback.

@Whatever

WItam, zgodnie z naszą Polityką Firmy odpowiadamy na każdą kandydaturę, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Odpowiadamy na każdego maila odnośnie procesu rekrutacji, na życzenie kandydata udzielamy również szczegółowego feedbacku odnośnie przesłanych zadań. Jeśli nie otrzymał/a Pan/i odpowiedzi, proszę o ponowny kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Peritus-Act Mateusz Marzec - Katowice

• Jak się pracuje w Peritus-Act Mateusz Marzec?

Zobacz opinie na temat firmy Peritus-Act Mateusz Marzec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peritus-Act Mateusz Marzec?

Peritus-Act Mateusz Marzec
  • Oświęcimska 37