Opinie o Jim Hanna Rosochowicz w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jim Hanna Rosochowicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jim Hanna Rosochowicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jim Hanna Rosochowicz w Starogard Gdański

Trafiłam z polecenia do tej pani i to była najlepsza decyzja. Dzięki pracy z nią nareszcie ułożyłam swoje życie. Na początku podchodziłam nieufnie, ale szybko przekonałam się, że jest mądrą, ciepłą osobą, która naprawdę chce ludziom pomóc. Jestem jej bardzo wdzięczna.

A.
@Monika

Ja też potwierdzam i polecam. Pomogła mi w ciężkim momencie mojego życia. Sama bym tego nie przeszła. Teraz śmiało mogę napisać, że żyje mi się lepiej.

@Monika

No z nieufnością to akurat każdy mógłby mieć jakiś problem ale dobrze że można się tu jakoś przełamać. Możesz dać znać mniej więcej krok po kroku jak to wszystko tutaj wygląda? Bo po opiniach widzę chyba, że warto

@Anna

Znajoma podczas rozmowy poleciła mi P. Hanię, dała numer telefonu. Zwlekałam kilka miesięcy, dopiero gdy mnie przycisnęło przypomniałam sobie o tym poleceniu. Zadzwoniłam i pierwsze wrażenie Ok. Wciąż podchodziłam z dużą rezerwą. Pierwsze spotkanie rozwiało moje wątpliwości całkowicie. Wróciła mi energia i chęci do życia. Moja szczera rada, nie bój się i jeśli masz problem zadzwoń i się umów. Nie pożałujesz.

@Monika

Wyjątkowa kobieta na wysokim poziomie. Być może nie dla każdego osiągalnym. Ja osobiście jestem pod wrażeniem.

Liliana
@Monika

Profesjonalna i empatyczna. Z zaangażowaniem zajęła się moim problemem. Teraz patrzę z ufnością w przyszłość i nie boję się podejmować decyzji. Polecam wszystkim pogubionym.

Mama innego ucznia

Krzywdząca opinia roszczeniowego rodzica, który zamiast przenieść swoje dziecko do szkoły prywatnej - próbuje ingerować w struktury szkoły i pracę nauczycieli.

A. Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis

Można napisać, ze jest cudotwórczynią. Uratowała moje małżeństwo, które wydawało sie już stracone. Będę jej zawsze za to wdzięczna. Więc jesli masz problemy małżeńskie ale nie chcesz się poddać to z serca radzę skontaktuj się z Panią Hanią. To bedzie jedna z najlepszych decyzji.

Lena Nowy wpis

Bardzo dobry i rzeczowy terapeuta. Do problemu podchodzi holistyczne. Pomaga w sytuacjach kryzysowych.

Mama innego ucznia Nowy wpis

Nauczyciel profesjonalny z wyjątkowym podejściem do uczniów. Oddaje dzieciakom swój czas, ale przede wszystkim serce, a one chłoną wiedzę i uwielbiają swoją Panią.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jim Hanna Rosochowicz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Asystent/Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
Magdalena

Z tego co widzę to szkolenia polecacie. Piszecie, że ta Pani ma profesjonalne podejście i jest specjalistą. A jakie ma ceny? Są przystępne czy jednak za takie podejście trzeba zapłacić więcej niż u konkurencji?

Aga
@Magdalena

Dzień dobry, moje doświadczenie jest takie, że ceny były bardzo konkurencyjne, a dodam jeszcze, że rzadko miałam okazje doświadczyć tak dużego zaangażowania podczas współpracy. Polecam choćby dlatego, by doświadczyć różnicy w prowadzeniu szkoleń.

@Aga

A z jakiego zakresu to szkolenie? I jak to konkretnie wyglądało?

@Aga

Konkurencyjne to znaczy jakie? Powiesz ile zapłaciłaś, bo też interesuje się szkoleniem.

@Adam

To zależy co wybierzesz.

Bronisław

Wiadomo sprawa ;), a jaki jest przedział cenowy?

Xxx

Witam potrzebuje nr kontaktowy do p. Hanny proszę o pomoc w tej kwestii

Aga
@Xxx

795 071 795

Daria

Zastanawiająca cisza a do tego problem ze znalezieniem informacji o firmie, wiecie o co chodzi?

Beata

Widzę ze współpraca jest owocna, a jakim Pani Hanna jest pracodawcą? Tak samo dobrym?

Grzegorz

Polecam współpracę, miła, kompetentna, rzeczowa. Konkretna i ciekawa. Zdobyta wiedza na pewno mi się przyda.

Jacek

Profesjonalne podejście, duża wiedza, zaangażowanie i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.

Jacek

Dobrze spędzony czas, duźo się nauczyłem, polecam.

Bogdan
@Jacek

Możesz napisać, na jakich warunkach byłeś zatrudniony i na jakim stanowisku pracowałeś? Doprecyzuj proszę, czekam na odpowiedź.

Tomasz

Ciekawe szkolenie, atmosfera przyjazna a przy tym duzi merytoryka. Polecam

Anna J

Bardzo konkretne szkolenie, dużo z niego wyniosłam za co dziękuję. Prowadząca kompetentna i wszechstronnie przygotowana. Polecam

Olga

Pani Hanna przeprowadziła warsztaty, w których brałam udział. Dawno nie skorzystałam tyle i nie zdobyłam nowej wiedzy i umiejętności, jak podczas warsztatów z tą osobą. Oceniam jej kompetencje na bardzo wysokie,. Świetnie spędzony czas w miłej atmosferze. Było warto???? Lubię atmosferę w Jim Hanna Rosochowicz za: Kompetencje, poziom wiedzy, nowinki, otwartość, atmosfera

Przedsiębiorca

Solidny partner, polecam.

Bardzo rzetelna osoba, współpraca wzorowa, polecam i na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Jim Hanna Rosochowicz - Starogard Gdański

Jim Hanna Rosochowicz