Opinie o Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul w Bielsko-Biała

Przemysław Nowy wpis

Znam firmę Olabud od kilku lat pracował tam mój Brat,znam też Pana Rafała, krótko reasumując: Jak się komuś pracować nie chce to nigdzie miejsca nie zagrzeje, a jak ktoś pracuje to i zarabia. Każdemy kto uczciwie pracuje należy się uczciwa zapłata. A każdy kto uczciwie i dobrze płaci wymaga uczciwej i dobrej pracy, koniec i kropka. Uważam że wszystkie te negatywy pisze jakaś jedna osoba (pracownik który nie wiele umiał jeszcze mniej mu się chciało a zarabiał by miliony) Jako pracodawcę oceniam Pana Rafała jako dobrego i uczciwego, aczkolwiek wymagającego Szefa.

Hanna Nowy wpis

Kilka miesięcy temu pisaliście o jakimś podszywaniu, kto się za kogo podszywa? Co konkretnie robią?

Klient Nowy wpis

Dzień dobry, korzystałem z usług firmy Olabud w 2021. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze firma profesjonalnie podchodzi do tematu budownictwa. A Pan Rafał Cybul wykonywał usługi tak jak się umawialiśmy. Nie musiałem w niczym uczestniczyć. Przyjechałem odebrać wykonaną usługę i tyle. Żadnych problemów, telefonów typu zrobić tak czy inaczej. Nic mnie nie interesowało. Każdy napotkany problem Pan Rafał był w stanie sam rozwiązać. POLECAM!

Zofia Nowy wpis
@Klient

Super, że jesteś zadowolony. Cieszę się, że nie było żadnych problemów. A jak oceniasz kwestie finansowe usług? Ceny są przystępne?

Rafał Cybul

Nie wiem kto i czemu to robi . Dzwoniłem do administratora, ktoś się podszywa nawet pozycjonuje ,jutro idę na policję złożyć doniesienie za pomówienia .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lubl.....

Firma mnie (usunięte przez administratora) i uciekła z budowy pseudo szef olewa klienta i nieodbiera telefonów skala od 1do 6 daje 0

Mariusz pracownik

Pracuje od 8 lat w firmie OLABUD jestem zadowolony i z szefostwa i z pracowników kolegów z którymi mam przyjemność pracować. No nic czytając komentarze włos Jerzy się na głowie no nic lżejsze pracy od spania nie ma . Popracował dzień i wyrobiłem sobie chłopak opinie miej odwagę się podpisać może my będziemy mieli możliwość oceny twojej pracy na budowie.

Dariusz S

Oceniam współpracę z firmą olabud na 10 w skali 1:10, robiła dla mnie kilka inwestycji, ostatnia inwestycja to 4 segmenty w Gliwicach na ul kozielskiej, polecam tą firmę pod każdym względem, wykonawstwo, terminowość, ceny. Wszystkie prace wykonane terminowo i rzetelnie. Polecam.

Czy przedsiębiorstwo Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul w mieście Bielsko-Biała to dobre miejsce dla osób chcących zacząć karierę w branży? Napisz szczerze jaki jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Ekipa pracowników jest raczej stała. Wszystkie skłądki odprowadzane, urlopy dni wolne zgodnie z przepisami. Faktem jest że trzeba chcieć i umieć pracować. Poza tym atmosfera spoko i kasa zawsze na czas.

Życzliwy dla Kilentów

Bardzo nierzetelna firma, potrafi wyciągnąć pieniądze i porzucić klienta nie kończąc pracy. Uwaga na pierwsze płatności - będą zawyżone, bo ostatnich prac nie zamierzają wykonać

Jacek
@Życzliwy dla Kilentów

Czy można się dowiedzieć coś więcej o tej firmie? Proszę do pana numer telefonu. Jacek

Wojtek
@Życzliwy dla Kilentów

Bardzo proszę o więcej szczegółów bo jestem w trakcie budowania z ta firmą ale w przeciwieństwie do czego o czym Pan pisze wszystkie pieniądze płacę po wykonanych pracach.

Damian

Jeśli chodzi o firmę OLABUD to jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Wybudowali w terminie nawet przed się trochę udało! Pan Rafał profesjonalnie podchodzi do swojej pracy! Wszystko zapięte na ostatni guzik zawsze! Polecam z czystym sumieniem!!

Heniek

No co ja też szukam łani :P

Z firmy Olabud korzystam od 2007 roku. Kiedyś wykonywali dla mnie remont mieszkania, później remont mieszkania mojej mamy a aktualnie kończą budowę domu. Dla mnie firma godna polecenia. Właściciel z dużą wiedzą budowlaną z której warto skorzystać. Płatności wykonywane po pracach i odbiorze każdego etapu.

Ostrzegam przed współpracą z tą firmą. (usunięte przez administratora) klienta, nie ma kontaktu, właściciel nie odbiera telefonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul?

Zobacz opinie na temat firmy Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul?

Olabud Usługi Budowlane Rafał Cybul
  • Św. Franciszka 22