Opinie o Monika Matyszczak Femina w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Monika Matyszczak Femina. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monika Matyszczak Femina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Matyszczak Femina w Siedlce

Krzysztof Nowy wpis

Detektyw Monika z Warszawy prowadząca Kobiece Biuro Detektywistyczne Femina z główną siedzibą w Warszawie to doświadczony i polecany Prywatny Detektyw. Dowody zdrady ? Ukryta obserwacja ? Poszukiwanie osób ? Warto zadzwonić i umówić się na konsultację. Cennik usług detektywistycznych podaje telefonicznie.

Czy w Monika Matyszczak Femina pracuje się na open space?

Detektyw Monika Nowy wpis

Praca Detektywa to głównie działania w terenie.

Detektyw Krzysztof Matyszczak Nowy wpis

Szanowni Państwo Proszę o usunięcie wpisu dokonanego w dniu 23 stycznia 2020r przez osobę ukrywającą się pod nickiem "Krzysztof". Opinia szkaluje moje dobre imię oraz Biura Detektywistycznego FEMINA. Z poważaniem Krzysztof Matyszczak

Detektyw Krzysztof Matyszczak

Szanowni Państwo, W odniesieniu do powyższego wpisu, pragnę potwierdzić, że prowadzę bloga (usunięte przez administratora). Na powyższym blogu opisuję kwestie związane z usługami detektywistycznymi. To co boli osoby z konkurencyjnych firm, to fakt, że opisujemy tam także wszelkie ich nieprawidłowości takie jak - działanie bez uprawnień, - wprowadzanie w błąd klientów, - nie znajomość prawa, itp. Nie jest to trolling a opisywanie faktów i podpieranie się dokumentami, typu wyciągi z KRS, CEIDG a także z MSWiA. Szanowną konkurencję, jeśli czuje się pokrzywdzona, proszę o składanie pozwów o naruszenie dóbr osobistych. Zawsze chętnie przedstawię jakich "przestępstw" dany detektyw czy agencja się dopuściła. W 2015 roku, firma Femina miała dwudniową kontrolę z Ministerstwa. Podczas kontroli była poruszana kwestia prowadzenia przeze mnie bloga oraz ogłaszania się jako detektyw mimo zamknięcia działalności gospodarczej. Nie ma co do tego żadnego zakazu. Ogłaszam się jako osoba prywatna posiadająca licencję prywatnego detektywa od 2006r. Wszystkie umowy są podpisywanie z Agencją Femina, która posiada wpis do rejestru MSWiA. Kontrolerzy zweryfikowali umowy z moimi podpisami oraz dokumentację pozostałą - brak zastrzeżeń. Jeszcze raz pragnę podkreślić, że nikogo nie oczerniam. Wszystkie wpisy oparte są na dowodach. Jako prawnik w wykształcenia dbam o to i nigdy bezpodstawnie nie napiszę o kimś, że działa bez licencji, jesli tego wcześniej nie sprawdzę w rejestrze. Jeśli ktoś z Państwa czuje się pokrzywdzony działaniem prywatnego detektywa lub agencji detektywistycznej, to zapraszam. Nasz dział prawny przeanalizuje problem i jeśli będzie szansa to wskaże drogę jego rozwiązania. Zainteresowanych profesjonalnym wykonaniem zlecenia detektywistycznego zapraszam do kontaktu telefonicznego. Detektyw Krzysztof 502 492 132, Detektyw Monika 535 440 037.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie Monika Matyszczak Femina? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Matyszczak Femina - Siedlce