Opinie o Media Point Joanna Bartkowiak w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Point Joanna Bartkowiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Point Joanna Bartkowiak o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Point Joanna Bartkowiak w Szczecin

Julia R.

Szukam Pani Bartkowiak od 3 miesięcy. Biuro jest zamknięte. Za namową męża odwiedziłam właścicieli budynków. Moje wątpliwości okazały się słuszne. Mediapoint Jończyk i Bartkowiak uciekły zostawiając długi. Telefonu Pani J.Bartkowiak nie odbiera. Na maile nie odpowiada. Te Panie są naciągaczami. Nie zapłacone zostały nam faktury na kwotę ponad 7.000zl. Proszę o wpisy osób, które wiedzą gdzie Pani Joanna Bartkowiak lub Krystyna Jończyk są dostępne. Sprawa jest u adwokata. Listy polecone wracają.

Joanna Bartkowiak Wrocław Szcz
@Julia R.

Przebywa we Wrocławiu. Lansuje się w social mediach. Widuję ją na imprezach. Zbierze swoje.

Rafał
@Julia R.

Krystyna Jończyk Świętochowskiego 22 Szczecin, Ja natomiast szukam Joanny Bartkowiak

Rafał
@Julia R.

Krystyna Jończyk jest matką Joanny Bartkowiak. Założyła firmę na matkę, żeby dalej okradać uczciwych ludzi, bo na swoją ma już „spaloną”.

Ewa Z
@Rafał

Wiem o tym też. Co to jest za (usunięte przez administratora) człowiek. Brak.kontaktu. a dłużna nam kase.

@Rafał

Byliśmy tu. Pani Jończyk kryje Bartkowiakową . Ona tam.mieszka obecnie. Udaje że sama jest ofiarą. Widać, że coś ćpa.

Policia
@Julia R.

I see her every day...she is in szczecin and working and bought new 4 houses. And has new porsche...why are you telling stories here?

Halina
@Julia R.

Witam, czy udało się Pani zlokalizować osoby kierujące tą firmą ? Czy nadal sytuacja nie jest rozwiązana? Minęło już pare miesięcy wiec jeśli zmieniło się coś w tej sprawie, warto napisać tez to tutaj, jeśli faktycznie jest tyle pokrzywdzonych? Pozdrawiam

DOESNT ?
@Policia

So why she doesnt cal me? Its awosome?

Ania C. Nowy wpis
@Julia R.

Telefon jest zmieniony Joanny Bartkowiak ze Szczecina. Poszukujemy jej, bo sprzedała nam kota bez certyfikatu. Wysłaliśmy pismo polecone. Nie odebrała. Sprawę zgłosiliśmy na policję.Proszę o jej nowy telefon.

Sherlock Holmes Nowy wpis
@Ania C.

codziennie z nią rozmawiam nic nie jest zamknięte. wyrzuć kota do (usunięte przez administratora) jeśli szukasz tylko certyfikatu, a nie ładnego kota. Ludzie, którzy kupują zwierzęta tylko na dowód, powinni iść do więzienia. Policja powinna wziąć kota jako dowód i umieścić go w areszcie.

Joanna Bartkowiak Wrocław Szcz Nowy wpis

Osz$@#ust@#Bartkowiak Joanna Nowy wpis

Brunetka lat 40 ostatnio po operacji. 150 wzrost loki. Szczecin. Poznań. Monachium Berlin. Wrocław. Kraków.warszawa. nie wierz w to co mówi. Oszxdduści to ona. Trafi na konto Twoje.

Kross WR

Polecone listy z adnotacją "adresat nieznany" wracają. Numer telefonu zmieniony. Adres biura nieczynny. Zaliczka wzięta. Usługa niewykona. Gdzie Pani Bartkowiak J. się ukrywa?

Zofia
@Kross WR

A czemu numer zmieniony? Może warto to w takim wypadku gdzieś zgłosić?

Joanna B.
@Kross WR

Ona jest osiągalna i pracuje w Szczecinie. Więc jaki jest twój problem? Jesteś pewien, że masz z nią naprawdę problem?

Joanna B.

Honorata
@Joanna B.

A to prawda z tą zmianą numeru? Może mu go po prostu podać i się dogada w temacie. Bo faktycznie to wygląda chyba jak nieporozumienie, skoro piszesz, że normalnie osiągalna jest

J.D
@Joanna B.

Gdzie osiągalna? Biuro Jagiellonska 67od ponad 2 lat niema jej. Firma na Warzymicach zamknięta, ona się ukrywa. Pytanie gdzie?

@Joanna B.

Tak. Mam..zrobiła ze mnie debilne ciało. Kase wzięła. Nie dala mi nic.

Paulli

Nue dostałam pieniędzy za 3 mce pracy. (usunięte przez administratora) i malwersant. Mam problemy w ZUS i w urzędzie. Ta Pani podszywa się pod różne fundacje i organizacje. Kłamie, że pracujemy dla idei a sama kroi innych. Uwaga.

Maszewo
@Paulli

Co Pani Bartkowiak zrobiła? Podszywała się pod stowarzyszenie i udawając sponsora biednych ludzi. Ostrzegamy przed Panią lat 38 Joanna Bartkowiak ok. 160 brunetka ze Szczecina.

Halina
@Maszewo

Szok, wielki szok... że też tacy ludzie zakładają firmy. W głowie mi się to nie mieści.

Agdar
@Paulli

I just try to make business with this woman. Be Carrefour with her.

Agnieszka
@Agdar

And what is you history? Whats happend??

J.D
@Paulli

Szukam Pani Bartkowiak Joanny ze Szczecina od 2 lat. Brunetka, lat kolo 40, niska, kobieta, okrągła sylwetka, miła, aparycji . jeśli na nią się natkniesz, nie ufaj . Uważaj. Take a distance.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Media Point Joanna Bartkowiak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sherlock Holmes

bądź ostrożny z tą kobietą. Jeśli dasz pieniądze, odejdziesz i nigdy więcej się od niej nie skontaktujesz.

Zofia
@Sherlock Holmes

A Tobie tak zrobiła? Zgłosiłeś gdzieś sprawę?

Sherlock Holmes
@Zofia

o tym, co zrobiłem przeciwko tej kobiecie biznesu, nie powiem publicznie ....wystarczy, aby ostrzec innych ludzi

Honorata
@Sherlock Holmes

Tylko przed kim Ty teraz ostrzegasz przed sobą czy firmą? I po co takie tajemnice, chodzi Ci o jakieś zgłoszenie gdzieś czegoś?

Tomek Chd.

Oszustko oddaj wyłudzane pieniądze. Usług brak zaliczki wzięte.

Edward
@Tomek Chd.

Nie za mocne słowa? Jeśli wisi ci kasę to możesz to zgłosić odpowiednim organom. Próbowałeś polubownie odzyskać pieniądze, bo czasem siła perswazji może być wielka. Mówię ci.

Kriss WR
@Edward

Jest dług u komornika. Bartkowiak nie odbiera listów, ma zmieniony numer telefonu. Byłem u niej kilka razy. Niestety ale adres zmieniła. To jest prawdziwy oszust.

Dj D

Be Carrefour. Just go away from this woman.

Joachim
@Dj D

You wrote now 2 times (other name) Be carrefour.....this is a sklep, where they sell cheap food for cheap polish people. If you mean careful, you should restart your school

Policia

Posiada teraz Porsche Boxster Cabrio (Black) i nowego Audi A7 (również czarny) i żyje w nowym dużym apartamencie (180 cm) w Preclaw w pobliżu granicy.

Tomek Chd.

Czy Pani Bartkowiak wiek kolo 40tki brunetka kręcone włosy adresy jagiellońska i ostrobramska prowadzi jeszcze działalność? Gdzie mogę ją znaleźć? Mediapoint firma? Joanna Jonczyk Bartkowiak. Proszę o informację. Dziękuje .

Ania W.

Znam Panią Bartkowiak od roku. Szukam jej od ponad miesiącai jest niedostępna. Nie zapłaciła mi 11.000ZL choć ja usługę wykonałam dla jej firmy. Uwaga na firmę Mediapoint Jończyk i Bartkowiak.

Joachim
@Ania W.

Dałem jej co najmniej 700 000 zł w 5 lat. Ponieważ wiedziałem, że nie może tego spłacić. To zasługa polskich lichwiarzy, którzy pomagali jej w potrzebie i żądali w zamian bezcennych odsetek. Powiedziałbym, że to twoja wina. Z wami zubożałymi Polakami, którzy chcą szybko zarobić, jesteście przyjaciółmi, a potem wrogiem, jeśli nie dostaniecie 10 euro z powrotem. Co to jest 400 000 zł? Kieszonkowe dla nas... 3 godziny pracy, jeśli czegoś się nauczyłeś. Płacz dalej!

Joanna2

Pani Bartkowiak Asia mnie oszukala. To cyniczna kobieta. Szok, bo pozycjonjuje sie na taja dobrą... a(usunięte przez administratora) Uwaga.

EGI

Joanna Bartkowiak Szczecin Poznan Berlin Kraków Warszawa Bydgoszcz co chwila nowe firmy i nowe wyludzenia.

Bartek

Potwierdzam Joanna Bartkowiak to (usunięte przez administratora) Kłamie i wyciaga kasę. Brunetka, niska, lekko pulchna. Kolo 40tki.

Joanna Bartkowiak 3

Szukam.jej by oddala(usunięte przez administratora). Nie otwiera drzwi, a jest w domu. To jest modliszka. Dobrze napisałeś.

Joanna Bartkowiak

Bierze zlecenie a potem umawia mnie na kolację ze sobą. Bo chce omówić "kontrakt". w trakcie kolacji zaczyna mnie masować, żebyśmy zmienili zlecenie. Tłumaczy, że podzielimy się zyskiem. (usunięte przez administratora)

opinia negatywna

detektyw prowadzi sprawę Joannie Bartkowiak za wyłudzenia pieniędzy jak też nie odprowadzenie podatku itd. Jeżeli jesteś pokrzywdzony zgłoś się natychmiast sprawa pilna tel. 603748326 POMOŻESZ SOBIE I INNYM . mamy z nią kontakt.

Haniaxx

Miałam "przyjemność " pracy z Panią Bartkowiak, Jończyk czyli Joanną. PIĘĆ firm a każda, którą Pani Joanna prowadzi, ma na celu jedno oszukać. Proszę o pomoc każdego, kto wie gdzie znaleźć tę osobę. Pod adresami podawanymi tutaj nie ma. Dziękuję za pomoc. Ta Pani jest nam dłużna pieniądze i zniszczoną reputację

Aaaa .

Przez Panią Bartykowiak Asie z fundacji nie jedziemy na wycieczkę bo (usunięte przez administratora) Dzwoniliśmy do niej razem żeby oddala co ukradła ale nie odbiera bo chora od pul roku!!! pani Bartykowisk to starsza kobieta udajaca że ma swoje rzęsy a ma sztuczne. Niby młoda że ma 30 lat I na niby miła a jest pozorem po czterdziestce (usunięte przez administratora) ludzi żeby mieć hajs na operacje plastyczne i ciuchy.(usunięte przez administratora)

Ostrobramska??

Byliśmy tam. Tam mieszka starszy Pan. Przekierował nas na Jagiellońska 67b. Stamtąd trafiliśmy do administracji. Przekierowali nas na Irisowa 7b. Sąsiedzi mówią że jej nie widzieli. Szukamy jej, bo jest nam dłużna pieniądze. Joanna Bartkowiak odezwij się do Grześka i Ady.

Pokrzywdzona klientka

Pani Joanna Bartkowia firma Mediapoint Krystyna Jończyk Jagiellońska 67 Szczecin pobrała od nas materiały. Nie zapłaciła za nie. Nie oddała też materiałów. Kontakt się urwał. Podajemy do sądu. Ostrzegam przed nieuczciwym kontrahentem.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Point Joanna Bartkowiak - Szczecin

• Jak się pracuje w Media Point Joanna Bartkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Media Point Joanna Bartkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Point Joanna Bartkowiak?

Media Point Joanna Bartkowiak
1.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Ostrobramska 5 lok. 1
    71-022 Szczecin