Opinie o Jarzębak Piotr Piotrbud w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarzębak Piotr Piotrbud. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jarzębak Piotr Piotrbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarzębak Piotr Piotrbud w Chorzów

Czy w firmie pracuje jakaś stała ekipa? Czy może zatrudniani są ludzie na zlecenia, w zależności od pracy do wykonania? Może wie ktoś, jaki jest tu średni staż pracy?

@Ąneta

A po ludzku rozmawiając można wynegocjować uop czy tylko ta zleceniówka wchodzi w grę? Super, że polecasz, a mogłabyś napisać więcej szczegółów? Dla mnie liczy się dobra kasa i atmosfera. Jak z tymi kwestiami jest tutaj?

Michaśka Nowy wpis

No ja właśnie też mam przed oczami to ogłoszenie dla pracownika sprzątającego i się zastanawiam czy mogłabym jeszcze aplikować... Chciałabym też wiedzieć na jakiej podstawie są weryfikowani pracownicy, bo w ogłoszeniu nie ma żadnych wymagań. Czy to, że złożę cv to liczy się jako te chęci do pracy?

Bartek W Nowy wpis

Firma slowna, wszystko na czas, szef wporzadku gosc, nawet wspiera ukraincow, godna pochwaly postawa.

Jp Nowy wpis

Nie polecam !! Ludzi są oszukiwani na pieniądzach. Pija alk w robocie od rana najebani. Szef ma inne sprawy na głowie jak futsal swoja drużynę w pracowników ma (usunięte przez administratora) Umowa śmieciową jeszcze ktoś inny podpisuje za cb papiery

@Jp

Właśnie widziałam starszą ofertę pracy dla osoby sprzątającej i oferowali umowę zlecenie lub o świadczenie usług. I ta umowa obowiązuje przez cały okres pracy? Bo w innej opinii ktoś napisał, że na temat umowy poleca porozmawiać z kierownikiem.

Ąneta

Umowa zlecenie ,ale polecam na ten temat porozmawiać z kierownikiem ,a nie opierać się na opiniach Szczerze z całego serca polecam zatrudnic się w tej pracy .

@Ąneta

Brałeś udział w rekrutacji do Jarzębak Piotr Piotrbud. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy Jarzębak Piotr Piotrbud ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kate

Wczoraj byłam na rozmowie w tej firmie od czwartku miałam zacząć pracę za 700zl miesięcznie a dziś dostałam smsa że temat nieaktualny szef już na teoretycznie mój rejon kogoś dał czy tak się robi

Paulina

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jakie dają warunki pracy. Ktoś tylko jakiś czas temu napomknął, że jest umowa. No dobrze, a mogłabym wiedzieć, jaka i na ile?

Nn
@Paulina

Umowa zlecenie

Laura
@Nn

A po jakimś czasie przepracowanym dają uop? Skoro pierwsza jest umowa zlecenie, to ja zapytam jeszcze raz; na jaki czas? Czy pracodawca dając taką umowę, płaci również wszystkie składki?

Krystyna

Widziałam w starym ogłoszeniu o pracę w internecie na osobę sprzątającą, że praca na tym stanowisku to pół etatu. Ktoś może powiedzieć czy istnieje szansa pracy w pełnym wymiarze godzin? Ponadto pisali wtedy o pracy w weekendy - ile weekendów miesięcznie jest pracujących?

Nn

Ta firma piotrbud do są jakieś jaja robione dzwoni się o koszenie do oni gadają że niby jutro będzie a tak naprawdę jest za 3 tygodnie koszone i naprawdę pracownicy są pijani

Lokatorzy

Panie Piotrku jestesmy zadowoleni z pana usług nie ma co się przejmować takimi osobami , zresztą nie wszystkich da się zadowolić... ciekawe czy lepiej by to zrobiły?! :) No nic są święta i życzymy panu jak najlepiej jeśli pan to czyta :) Zadowoleni klienci

Obywatel

Firma Piotrbud - Piotr Jarzębak, wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań z dużą profesjonalnoscia . Pracownicy jak w każdej firmie są różni, ale większość z nich wykazuje się należytą starannością w realizacji powierzanych im zleceń. Natomiast Pan Piotr stara się sprostać wymaganiom nie tylko zarządców dla których pracuje ale także swoim pracownikom, którym nie jednokrotnie idzie na rękę. Uważam, że ta firma zasługuje na więcej szacunku. Pozdrawiam

Faxii
@Obywatel

Sami o sobie piszą.

Kamila
@Faxii

mowisz ze ten post napisał jakis pracownik ? to chyba o to tutaj chodzi by opinie dawali nowy lub byli pracownicy, w czym masz problem ?

@Kamila

Z tego co widzę to jest zakładka Opinie Klientów, tak dla wiadomości tylko piszę.

Obywatel
@Faxii

@Ruch1920 opinię wystawiłam prawie rok temu i nadal ja podtrzymuje. Ku twojemu zdziwieniu nie piszę sama sobie opinii. Z tą firmą mam podpisaną umowę. Rozumiem też że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale może wypadało by przestać oceniać a zacząć rozumieć pewne rzeczy. Pozdrawiam serdecznie.

Nc+
@Obywatel

Ruch1920

Witam Mieszkam, w budynku który teoretycznie powinien być sprzątany przez Piotrbuda. Od roku to jest jakaś parodia. Osoba sprzątająca zjawia się u nas co 2 tygodnie i to niekiedy trzeba najpierw się upomnieć. Sprzątanie polega na rozmwazywaniu podłóg, a nie ich umyciu. Pani "sprzątająca" ma niebywałą zdolność jednoczesnego rozmazywania podłóg i rozmawiania przez telefon :). Zresztą jej praca to przede wszystkim telefon przy uchu i fajka w dziobie!! Odśnieżanie - zapomnij. Zamiatanie chodników czy wokół śmietnika - to samo. Mycie okien jest takie, że nie wiadomo kiedy były czyściejsze, przed czy po. Partery powinny być wg ich rozpiski sprzątane codziennie (szczególnie ma to sens w zimie). Tak jak pisałem, jak są raz na dwa tygodnie rozmazane to dobrze. Firma na pewni nie ma właściwego nadzoru nad pracownikami!!!

Aneta
@Ruch1920

Witam ,gdzie dokładnie nie jest sprzątane od roku .Może warto by zadzwonić do tej firmy ,a nie odrazu tu pisać .

@Ruch1920

Tak dla potwierdzenia. Wracam dzisiaj z pracy i szok.!!! Ewidentnie dzisiaj było mazane u nas w bloku wodą i atrapą mopa. Po czy m poznać? Ewidentnie od wejścia jest zdecydowanie czyściej i czuć ten charakterystyczny zapach stęchlizny ze starego mopa no i wycieraczka zamiast pod drzwiami jest wystawiona na zewnątrz, ale cóż to, drugi szok!!! Od pierwszego pietra (usunięte przez administratora) jak był tak jest nadal. Nie wiedziałem, że TBS podpisał umowę na sprzątanie tylko parterów. Odśnieżenie chodników i dojścia do śmietnika jak również pozamiatanie w ich obrębie?? ZAPOMNIJ, to byłoby już za dużo. ŻENADA!!!!

Nnn

Nie polecam tej firmy pracownicy są pijani każdego dnia a przy koszeniu auta są uszkodzone przez kamienie . Pan piotr płaci śmieszne wypłaty

Sebastian
@Nnn

Jak to pijani? Jesteś pewien? Te śmieszne wypłaty to ile? Minimalna krajowa? Skąd w ogóle o tym wiesz?

Firma ok. Umowa jest. Wszystko na legalu. A to że trzeba pracować... Żadna nowość, w końcu jest się w robocie. A szef - jak się jest w porządku do niego, to on jest w porządku do ciebie. Narzekaja Ci co chcą zarobić ale się nie narobić. Jak wszędzie

Ktoś

Brak słów co Do tej firmy. Brud, smród i malaria. Zero zaangażowania oraz kultury. Dzwoniąc mówiąc że osoba zatrudniona w tej firmie oraz sprzątająca dany budynek jest pijana bo widzę jak pije alkohol oraz syfią totalny na klatce nic od paru tygodni nie robi to kierownicza wydrze się na osobę zgłaszająca a szef nic z tym incydentem nie robi to jest jakaś porażka

klient
@Ktoś

tam nikt nie chce iść to do urzędu pracy dają oferty i z urzędu dają na umowę zlecenie a jak nie przyjmie tej roboty to dają taki wpis w skierowaniu żeby urząd ich wyrejestrował

Aleksandra
@klient

Serio? I co wyrejestrowują i po temacie? To po co ludzi tak pchać skoro podobno każdy tak robi?

Jarzębak Piotr Piotrbud rekrutowała niedawno na stanowisko Dozorca. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

klient

nie polecam umowa śmieciowa

Aneta
@klient

Jaka umowa śmieciowa Pracuje w tej firmie ponad 3 l i nie mam żadnej umowy śmieciowej

Aleksandra
@Aneta

No od 3 lat faktycznie trudno o śmieciową, ale w sumie to że Ty taką masz to nie znaczy, że z innymi by nie podpisali śmieciowej. Nic nie słyszałaś od innych ludzi czegoś na ten temat, zwłaszcza nowych?

Kandydaci

Firma masakra szef niczym się nie interesuje a pani koordynator traktuję ludzi jak śmieci , zachowuję się jakby była szefową, i przyjmuję samych (usunięte przez administratora)a potem skargi są ta firmą to porażka

Klient

Zadowolony, szybko, sprawnie _ polecam!

Zadowolony

Pan Piotr oraz jego zespół pracowników dokładają starań aby ich praca wykonana była perfekcyjnie. Szybko, sprawnie, konkretnie _ tak działa Pan Piotr oraz pracownicy. Polecam

Wspólnota

Z tego co wiemy A wiemy bardzo dużo firma zatrudnia osoby na umowę zlecenie oraz umowę o pracę A nie żadne śmieciowe !!! Pan Piotr bardzo konkretny jak na dzisiejsze czasy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Jarzębak Piotr Piotrbud - Chorzów

• Jak się pracuje w Jarzębak Piotr Piotrbud?

Zobacz opinie na temat firmy Jarzębak Piotr Piotrbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarzębak Piotr Piotrbud?

Jarzębak Piotr Piotrbud
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Katowicka 59B lok. 3
    41-500 Chorzów