Opinie o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

Parti
@Marta

Pracowałam tam i jestem zdania że to dobre miejsce do pracy. Zero problemów żeby się dogadać i wszystko zgodnie z umową.

Olena

Jak oceniacie Ośrodek Samarytanin? Pojawiło się wiele pozytywnych opinii i jestem ciekawa co myślicie.

@Olena

Prawdziwi fachowcy, co przy tak poważnej i odpoweidzialnej pracy jest naprawdę ważne

@Marta

Praca w porządku, dobre warunki, ekipa zgrana. Wiadomo praca nie jest łatwa, ale jest w porzadku.

Niki
@Marta

Ja akurat nie pracuję już, ale moja ekipa została i chwalą sobie nadal pracę

yutis

Eder
@Marta

Pracowałem tam i mogę polecić. Wyjazd za granicę zmusił do odejścia.

Gatti
@Marta

Warunki takie że człowiek nie musi się martwić że nie dotrwa do kolejnej wypłaty. Płacą dobrze i na czas

Magda
@Marta

Wg mnie warunki bardzo dobre jeśli chodzi o kasę i samą umowę. Ja z racji przeprowadzki musiałam zrezygnować z pracy, ale gdyby nie to pewnie dalej bym pracowała.

@Marta

Warunki w porządku. Płacą na czas, nie ma problemów z wypłatami

agnes

Marti
@Marta

Pracowałam tam dosyć długo. Ludzie w porządku i da się dogadać a to bardzo ważne w pracy. Co do pieniędzy tak samo, płacą na czas i to co jest w umowie.

Dima
@Marta

Praca w porządku. Dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze. Pracy jest sporo, ale jest ona spokojnie do ogarnięcia.

Ada
@Marta

Warunki w porządku, pełne składki itp.

Mikis

Jest ok

Dominika
@Marta

Pracowałam w ośrodku parę lat i mogę się wypowiedzieć trochę. Ogólnie sama praca jest ok. Dużo pracy, ale to wiadome w tym przypadku. Pieniądze adekwatne do obowiązków.

Byly
@Marta

Pracowałem I powiem szczerze że nie ma co narzekać na warunki. Pracy dużo ale tak to jest w takim miejscu. Pieniądze płacone na czas.

@Marta

Według mnie praca jak najbardziej ok. Jasne i klarowne warunki zatrudnienia. Wiadomo pracy dużo, ale jakoś dajemy radę ;)

@Marta

Ja już nie pracuje bo trafił się wyjazd za granicę ale powiem że dobrze wspominam czas kiedy pracowałem w tym ośrodku.

zadowolony
@Marta

Zarobki nie są marne - jednym będą pasować, a innym nie. Mi się podoba i nie mam zastrzeżeń.

Zuzanna
@zadowolony

Tak te zarobki chwalicie... Może powiecie ile na rękę się zarabia w takim razie? Bo tak bez konkretów to wyobraźnia ostro działa :)

Zapewniając dobrą robotę

@Marta

warunki na ten moment jak najbardziej dobre

@Marta

dobre miejsce pracy, normalne warunki jeśli chodzi o pieniądze

@Domi

A coś jeszcze jest według Ciebie godnego polecenia niż samo wynagrodzenie tutaj?

OK
@Marta

Jest w porządku, pracy dużo ale nie jest to też przasadzone.

Rafał
@OK

Wszyscy jak jakieś boty odpowiadacie... tylko "jest dobrze" "jest okej" no ludzie, trochę więcej wysiłku! Co wam tak tu pasuje? Już Karolina pytała ostatnio i nikt nie raczył odpowiedzieć -.-

Micki
@Marta

Moim zdaniem praca jak najbardziej godna polecenia. Dobre warunki zarówno jeśli chodzi o pieniądze jak i umowę.

Conti
@Marta

Może jakieś nowe opinie? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo myślę żeby spróbować swoich sił

Zadowolona
@Marta

Dobre warunki pracy, jasne określone obowiązki.

@Micki

Dasz znać więcej info na temat tej kasy i umowy?

Daria
@Marta

Profesjonalna kadra i świetni ludzie

Wiko
@Marta

Jest ok. Współpraca układa się dobrze.

@Marta

Dobrze jest, nie ma co narzekać

Zimo

Startuj śmiało

@Zimo

Spoko, że zachęcasz, a co z aktualnymi warunkami?

@Marta

Ja pracowałem przed wyjazdem do Niemiec i praca jest ok. Można polecić. Wiele osób z którymi pracowałem i mam kontakt dalej tam pracuje i są zadowoleni.

@Marta

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Praca w porządku na dobrych warunkach.

@jest ok

A czemu aż tak zdecydowanie? No i piszesz że praca na dobrych warunkach, czyli jakich? Weź napisz tak mniej więcej o umowie, widełkach płacowych i ewentualnych benefitach proszę

Waldisi
@Marta

pracowałam i warunki są ok

Monii
@Marta

Jest ok. Pracuje mi się tutaj dobrze i nie narzekam.

@Marta

Pieniądze na czas i godziny też normalne.

OKI
@Marta

Pracowałam kawał czasu i ogólnie warunki były w porządku.

@OKI

Czy każdy ma tutaj inną stawkę? Pytam, bo zauważyłam, że nie są do końca precyzowane. Wiadomo czy od stycznia byłyby tu w razie czego większe?

hambi
@Marta

jest dobrze, płacą na czas, normalna umowa, nie ma jakichś problemów

@Marta

Warunki do pracy są dobre. Umowa w porządku, przelewy zgodnie z ustaleniami.

Pambi
@Marta

Pracowałam i warunki pracy były dobre. Konkretnie określone obowiązki, wypłata na czas.

Forko
@Marta

Ogólnie warunki pracy są dobre. Umowa, kasa. Obowiązków sporo, ale da się to wszystko ogarnąć.

@Marta

Pracowałam i ogólnie warunki do pracy są dobre. Jasno określony zakres obowiązków, wypłata na czas, ekipa w porządku.

OKI
@Kasia

Dobre pieniądze, normalna umowa i jasne warunki współpracy.

Adka
@Kasia

W umowie są zapisane wszystkie obowiązki czy słownie ustalane? DO którego dnia można spodziewać się przelewu z pensją? Na początek to na jaki czas podpisuje się umowę?

@Marta

Praca jest ok, płacą na czas. Moim zdaniem nie ma co narzekać.

Jaboo
@Marta

Jak pracowałem było ok. Płacili na czas.

@Jaboo

A ile płacili i dlaczego piszesz w czasie przeszłym? To jest praca na chwilę jedynie, czy bez problemu na stałe z umową o pracę na czas nieokreślony?

Jaboo

Wszystko zależy od stanowiska pracy. W czasie przeszłym bo wyjechałem na Pomorze. Jest to na spokojnie praca na wiele lat. Sam kilka przepracowałem.

Assti
@Marta

Jest ok. Od początku jak pracuję jest dobrze, ludzie normalni, spin większych nie ma. Robi się swoje, płacą na czas.

@Assti

A te mniejsze spiny, to czego najczęściej dotyczą, z czego wynikają? Pisano, że pracy sporo. To, ile jej jest na każdą jedną osobę i co w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje wziąć urlop?

@Marta

Pracowałam tam i mogę polecić. Każdy zajmuje się swoją pracą. Płacą zgodnie z tym to w umowie.

@Domi

Jak długo byłaś tu zatrudniona? Czy w umowie macie jasno napisane swoje obowiązki, kto za to odpowiada? Podczas rekrutacji można negocjować kwotę wynagrodzenia czy dopiero pensja może się zmienić po jakimś czasie przepracowanym?

tamini
@Marta

moim zdaniem dobre miejsce do pracy, szanuja pracownikow, wywiazuja sie z umow

Parti Nowy wpis

Jasiek Nowy wpis

Ostatnio widziałem tu prace biurową w sekretariacie przy rozliczaniu dokumentacji do NFZ i rejestracji pacjentów. Właściwie prócz kawy i parkingu dla pracowników nie było żadnych benefitów. Oznacza to że pracownicy tutaj nie mają dostępu to pakietu socjalnego? Chciałbym wiedzieć zanim podejmę decyzje o zatrudnieniu.

Olena

Iwona
@Olena

Profesjonalna obsługa oraz fachowe podejście. Widać zaangażowanie i godne podejście do pacjenta.

@Olena

Profesjonalna opieka, tata przebywał w tym ośrodku w ostatnich miesiącach swojego życia kiedy zmagał się z chorobą. Otrzymał tam fachową pomoc 24/7.

Świetne miejsce, profesjonalna opieka

@Olena

jak najbardziej polecam, ojciec przebywał w tym ośrodku przez 3 miesiące, wrócił do zdrowia po bardzo ciężkiej operacji

Sara
@Olena

Rzetelność, profesjonalizm to zdecydowanie cechy, którymi się kierują.

Paulina
@Olena

Profesjonalnie i fachowo podeszli do leczenia. Dziękuję!

@Olena

Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę. Profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i pacjentów.

Dorota
@Olena

Ja polecam. Fachowa opieka i normalne, ludzkie podejście do pacjentów.

Iwona
@Olena

Jak najbardziej. W ośrodku pracują profesjonaliści należycie podchodzący do swoich obowiązków.

@Olena

Moim zdaniem Ośrodek Samarytanin to miejsce gdzie pracują świetni specjaliści.

Aleksandra
@Ewelina

A możesz napisać jak długo korzystasz z usług ośrodka? Często zmieniają się pielęgniarki? Czy raczej to stały zespół? Zależy mi na domowej atmosferze...

@Aleksandra

Korzystaliśmy z ich pomocy przez ponad 4 miesiące. Jakie zmiany to dokładnie nie wiem, ale kadra ogólnie spora.

@Aleksandra

Normalne, ludzkie podejście więc spokojnie :)

Dorota
@Olena

Profesjonalna opieka oraz wykwalifikowany personel

@Olena

Bardzo polecam. Super podejście do pacjenta. Doktor Juda to prawdziwy specjalista.

@Olena

Jak najbardziej mogę polecić. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Empatyczni i mili ludzie.

Renata
@Olena

Ja mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie. Podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie, można liczyć na pomoc.

Patrycja
@Olena

Mi pomogli i jestem im bardzo wdzięczna za pomoc.

Paulina
@Olena

Profesjonalne i fachowe podejście do pacjentów.

Jacek
@Olena

Na pewno można ich polecić. Ludzie którzy faktycznie chcą pomóc i nie kombinują tylko rzeczywiście działają.

@Olena

Pełny oddania i profesjonalizmu personel. Dobrzy ludzie w trudnych chwilach są najcenniejsi. Tutaj tacy są.

Tamara
@Olena

Polecam. Fachowo, profesjonalnie i rzetelnie.

Beata
@Olena

Bardzo odpowiedzialny i wykwalifikowany personel. Dużo im zawdzięczam, przede wszystkim szybkości w wykryciu choroby i przebiegu leczenia.

monika
@Olena

komfort i dobrostan pacjentów są tutaj na pierwszym miejscu, co jest bardzo ważne, gdy ma się do czynienia z tak poważnymi problemami zdrowotnymi

Marta Nowy wpis
@Olena

Uwielbiam kontakt z ludźmi dlatego myślę o aplikowaniu na stanowisko asystentki managera jeśli pojawi się nowe ogłoszenie. Pisaliście, że atmosfera w porządku ale było to kilka lat temu i personel wiadomo, mógł się zmienić, obecnie pracownicy są życzliwi i wszystko oki pod tym względem? Zarobki firma podała jako zaczynające się od 3,5 tyś 2 lata temu, teraz ile wynosi taka podstawa?

Firma Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin szukała nowego pracownika na stanowisko Pielęgniarka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Włodzimierz

Wszyscy w Ośrodku Medycznym Samarytanin, każdego szczebla , mają bardzo ciężką pracę . Pośród trudu, EMPATIA-UŚMIECH-TROSKA- WSPARCIE-WSZELKA POMOC, to dla wszystkich PRIORYTET. CAŁY ZESPÓŁ to CZŁOWIECZEŃSTWO i POMOCNICZOŚĆ na KAŻDYM KROKU. Życzmy sobie wszyscy, aby lekarze tacy jak tam, byli WSZĘDZIE. Dotąd w Opolu inni lekarze, oczywiście poza wyjątkami gdzie nie gdzie ,w różnej relacji ale w OGROMNEJ WIĘKSZOŚCI , mogliby poczuć się zażenowani sobą……. Cóż można dodać więcej .

Dopiero co była praca dla sekretarza medycznego. To zajęcie podobne do rejestratora medycznego bo pracowałem już na takim stanowisku i mam doświadczenie. Konieczne jest wyższe wykształcenie związane z ochroną zdrowia żeby się tu dostać? Wszyscy pracujący tu w administracji muszą takie mieć czy niekoniecznie?

tamini

pracaowalam i ogolnie praca jest dobra, wiadomo ze ciezko ale warunki dla pracownika moim zdaniem sa fair, platne tak jak w umowie, pwenie bym dalej pracowala ale maz dostal kontrakt za granica i wyjechalismy

monika

profesjonalny ośrodek, dziękuję za pomoc

Gabryś

Jeśli są tu jeszcze potrzebne osoby na Sekretarza medycznego, to bym podjechał z papierami. Oferta co prawda sprzed pół roku z kwotą 4 700 zł przy UoP ale przecież nie błądzi ten, co pyta. Jedna sprawa jednak mnie frapuje. Spełniam warunki, w tym i odnoszące się do doświadczenia w tego typu pracy, lecz zamiast wymaganego wykształcenia wyższego mam średnie. Czy mimo wszystko, mógłbym liczyć na odpowiedź i ewentualne zatrudnienie?

Ośrodek oceniam pozytywnie, a personel jest odpowiedzialny

Trochę się spóźniłam, ale może jest jeszcze szansa, że doślę dokumenty. Czy został ktoś zatrudniony na stanowisko sekretarki medycznej, które było aktywne 6 miesięcy temu? W jakich godzinach pracuje się na tym etacie, w weekendy też zdarzają się dyżury? Niewiele w ogłoszeniu pisali, ale zapewniali o paczkach świątecznych. Co takiego w nich jest, może dają pieniądze?

Naprawdę dobry ośrodek, dbają o komfort pacjenta, co nie jest takie oczywiste w przypadku innych placówek.

Opowiecie o firmie i o posadzie sekretarka medyczna?? Zastanawia mnie to, że jak widziałam ogłoszenie od nich, to oferowali 4700 zl brutto na miesiąc, a jednocześnie wymagają doświadczenia w pracy w szpitalu lub w przychodni. Czy ta pensja jest startowa? No bo jak ja mam doświadczenie 4 lata no to ta pensja i dla mnie ta pensja jest za mała, to po okresie próbnym mogłabym dostać więcej?

Jak szefostwo w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin traktuje ludzi?

Wimmi

Zasługują na renomę, dobre słowa i podziękowania. Personel zaopiekował się mną profesjonalnie i rzetelnie. Polecam

Wojtek

Polecam, profesjonalnie podchodzą do tematu

O co chodzi z tym, że w ofercie pracy na stanowisko asystentka managera wielkimi literami podali, że trzeba mieć odporność na stres. Dlaczego to takie ważne? To chyba nie jest posada, gdzie ma się kontakt z pacjentami? Co tu jest takiego stresującego? Tak trudne są obowiązki, czy współpracownicy??

Profesjonalizm lekarzy specjalistów i poświęcony czas pacjentowi w tego typu chorobach ma ogromne znaczenie dla psychiki. Doceniam i polecam

Jacek

Personel, opieka i wszystko inne zasługuje na pochwałę.

Daga

Widzę, że klienci są zadowoleni z usług firmy. A jak pracownicy? Pojawiły się również pozytywne komentarze z ich strony, lecz już jakiś czas temu. Dajcie znać, na co zwracają uwagę podczas zatrudniania pracowników, a dokładniej lekarzy? Bo czytam, że pracują tu sami specjaliści, profesjonaliści. Czy faktycznie tak jest i rekrutacja nie jest taka prosta, jak się wydaje? Będę składać CV, dajcie znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin - Opole

• Jak się pracuje w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 97 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin
  • Kazimierza Pużaka 11