Opinie o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

Parti
@Marta

Pracowałam tam i jestem zdania że to dobre miejsce do pracy. Zero problemów żeby się dogadać i wszystko zgodnie z umową.

Olena

Jak oceniacie Ośrodek Samarytanin? Pojawiło się wiele pozytywnych opinii i jestem ciekawa co myślicie.

@Olena

Prawdziwi fachowcy, co przy tak poważnej i odpoweidzialnej pracy jest naprawdę ważne

Marta Nowy wpis

Polecam Ośrodek Samarytanin każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki medycznej, która sprzyja emocjonalnemu wsparciu i leczeniu.

Beti Nowy wpis

Witam, na głównej stronie jest napisane wprost, że poszukiwane są pielęgniarki do różnych oddziałów. Czy znacząco od nich będzie zależne to jaka zostanie przyznana stawka godzinowa? Czy znane są średnie bieżące?

@Marta

Praca w porządku, dobre warunki, ekipa zgrana. Wiadomo praca nie jest łatwa, ale jest w porzadku.

Niki
@Marta

Ja akurat nie pracuję już, ale moja ekipa została i chwalą sobie nadal pracę

yutis

Eder
@Marta

Pracowałem tam i mogę polecić. Wyjazd za granicę zmusił do odejścia.

Gatti
@Marta

Warunki takie że człowiek nie musi się martwić że nie dotrwa do kolejnej wypłaty. Płacą dobrze i na czas

Magda
@Marta

Wg mnie warunki bardzo dobre jeśli chodzi o kasę i samą umowę. Ja z racji przeprowadzki musiałam zrezygnować z pracy, ale gdyby nie to pewnie dalej bym pracowała.

@Marta

Warunki w porządku. Płacą na czas, nie ma problemów z wypłatami

agnes

Marti
@Marta

Pracowałam tam dosyć długo. Ludzie w porządku i da się dogadać a to bardzo ważne w pracy. Co do pieniędzy tak samo, płacą na czas i to co jest w umowie.

Dima
@Marta

Praca w porządku. Dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze. Pracy jest sporo, ale jest ona spokojnie do ogarnięcia.

Ada
@Marta

Warunki w porządku, pełne składki itp.

Mikis

Jest ok

Dominika
@Marta

Pracowałam w ośrodku parę lat i mogę się wypowiedzieć trochę. Ogólnie sama praca jest ok. Dużo pracy, ale to wiadome w tym przypadku. Pieniądze adekwatne do obowiązków.

Byly
@Marta

Pracowałem I powiem szczerze że nie ma co narzekać na warunki. Pracy dużo ale tak to jest w takim miejscu. Pieniądze płacone na czas.

@Marta

Według mnie praca jak najbardziej ok. Jasne i klarowne warunki zatrudnienia. Wiadomo pracy dużo, ale jakoś dajemy radę ;)

@Marta

Ja już nie pracuje bo trafił się wyjazd za granicę ale powiem że dobrze wspominam czas kiedy pracowałem w tym ośrodku.

zadowolony
@Marta

Zarobki nie są marne - jednym będą pasować, a innym nie. Mi się podoba i nie mam zastrzeżeń.

Zuzanna
@zadowolony

Tak te zarobki chwalicie... Może powiecie ile na rękę się zarabia w takim razie? Bo tak bez konkretów to wyobraźnia ostro działa :)

Zapewniając dobrą robotę

@Marta

warunki na ten moment jak najbardziej dobre

@Marta

dobre miejsce pracy, normalne warunki jeśli chodzi o pieniądze

@Domi

A coś jeszcze jest według Ciebie godnego polecenia niż samo wynagrodzenie tutaj?

OK
@Marta

Jest w porządku, pracy dużo ale nie jest to też przasadzone.

Rafał
@OK

Wszyscy jak jakieś boty odpowiadacie... tylko "jest dobrze" "jest okej" no ludzie, trochę więcej wysiłku! Co wam tak tu pasuje? Już Karolina pytała ostatnio i nikt nie raczył odpowiedzieć -.-

Micki
@Marta

Moim zdaniem praca jak najbardziej godna polecenia. Dobre warunki zarówno jeśli chodzi o pieniądze jak i umowę.

Conti
@Marta

Może jakieś nowe opinie? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo myślę żeby spróbować swoich sił

Zadowolona
@Marta

Dobre warunki pracy, jasne określone obowiązki.

@Micki

Dasz znać więcej info na temat tej kasy i umowy?

Daria
@Marta

Profesjonalna kadra i świetni ludzie

Wiko
@Marta

Jest ok. Współpraca układa się dobrze.

@Marta

Dobrze jest, nie ma co narzekać

Zimo

Startuj śmiało

@Zimo

Spoko, że zachęcasz, a co z aktualnymi warunkami?

@Marta

Ja pracowałem przed wyjazdem do Niemiec i praca jest ok. Można polecić. Wiele osób z którymi pracowałem i mam kontakt dalej tam pracuje i są zadowoleni.

@Marta

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Praca w porządku na dobrych warunkach.

@jest ok

A czemu aż tak zdecydowanie? No i piszesz że praca na dobrych warunkach, czyli jakich? Weź napisz tak mniej więcej o umowie, widełkach płacowych i ewentualnych benefitach proszę

Waldisi
@Marta

pracowałam i warunki są ok

Monii
@Marta

Jest ok. Pracuje mi się tutaj dobrze i nie narzekam.

@Marta

Pieniądze na czas i godziny też normalne.

OKI
@Marta

Pracowałam kawał czasu i ogólnie warunki były w porządku.

@OKI

Czy każdy ma tutaj inną stawkę? Pytam, bo zauważyłam, że nie są do końca precyzowane. Wiadomo czy od stycznia byłyby tu w razie czego większe?

hambi
@Marta

jest dobrze, płacą na czas, normalna umowa, nie ma jakichś problemów

@Marta

Warunki do pracy są dobre. Umowa w porządku, przelewy zgodnie z ustaleniami.

Pambi
@Marta

Pracowałam i warunki pracy były dobre. Konkretnie określone obowiązki, wypłata na czas.

Forko
@Marta

Ogólnie warunki pracy są dobre. Umowa, kasa. Obowiązków sporo, ale da się to wszystko ogarnąć.

@Marta

Pracowałam i ogólnie warunki do pracy są dobre. Jasno określony zakres obowiązków, wypłata na czas, ekipa w porządku.

OKI
@Kasia

Dobre pieniądze, normalna umowa i jasne warunki współpracy.

Adka
@Kasia

W umowie są zapisane wszystkie obowiązki czy słownie ustalane? DO którego dnia można spodziewać się przelewu z pensją? Na początek to na jaki czas podpisuje się umowę?

@Marta

Praca jest ok, płacą na czas. Moim zdaniem nie ma co narzekać.

Jaboo
@Marta

Jak pracowałem było ok. Płacili na czas.

@Jaboo

A ile płacili i dlaczego piszesz w czasie przeszłym? To jest praca na chwilę jedynie, czy bez problemu na stałe z umową o pracę na czas nieokreślony?

Jaboo

Wszystko zależy od stanowiska pracy. W czasie przeszłym bo wyjechałem na Pomorze. Jest to na spokojnie praca na wiele lat. Sam kilka przepracowałem.

Assti
@Marta

Jest ok. Od początku jak pracuję jest dobrze, ludzie normalni, spin większych nie ma. Robi się swoje, płacą na czas.

@Assti

A te mniejsze spiny, to czego najczęściej dotyczą, z czego wynikają? Pisano, że pracy sporo. To, ile jej jest na każdą jedną osobę i co w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje wziąć urlop?

@Marta

Pracowałam tam i mogę polecić. Każdy zajmuje się swoją pracą. Płacą zgodnie z tym to w umowie.

@Domi

Jak długo byłaś tu zatrudniona? Czy w umowie macie jasno napisane swoje obowiązki, kto za to odpowiada? Podczas rekrutacji można negocjować kwotę wynagrodzenia czy dopiero pensja może się zmienić po jakimś czasie przepracowanym?

tamini
@Marta

moim zdaniem dobre miejsce do pracy, szanuja pracownikow, wywiazuja sie z umow

Parti Nowy wpis

Jasiek Nowy wpis

Ostatnio widziałem tu prace biurową w sekretariacie przy rozliczaniu dokumentacji do NFZ i rejestracji pacjentów. Właściwie prócz kawy i parkingu dla pracowników nie było żadnych benefitów. Oznacza to że pracownicy tutaj nie mają dostępu to pakietu socjalnego? Chciałbym wiedzieć zanim podejmę decyzje o zatrudnieniu.

Firma Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin szukała nowego pracownika na stanowisko Pielęgniarka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
Olena

Iwona
@Olena

Profesjonalna obsługa oraz fachowe podejście. Widać zaangażowanie i godne podejście do pacjenta.

@Olena

Profesjonalna opieka, tata przebywał w tym ośrodku w ostatnich miesiącach swojego życia kiedy zmagał się z chorobą. Otrzymał tam fachową pomoc 24/7.

Świetne miejsce, profesjonalna opieka

@Olena

jak najbardziej polecam, ojciec przebywał w tym ośrodku przez 3 miesiące, wrócił do zdrowia po bardzo ciężkiej operacji

Sara
@Olena

Rzetelność, profesjonalizm to zdecydowanie cechy, którymi się kierują.

Paulina
@Olena

Profesjonalnie i fachowo podeszli do leczenia. Dziękuję!

@Olena

Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę. Profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i pacjentów.

Dorota
@Olena

Ja polecam. Fachowa opieka i normalne, ludzkie podejście do pacjentów.

Iwona
@Olena

Jak najbardziej. W ośrodku pracują profesjonaliści należycie podchodzący do swoich obowiązków.

@Olena

Moim zdaniem Ośrodek Samarytanin to miejsce gdzie pracują świetni specjaliści.

Aleksandra
@Ewelina

A możesz napisać jak długo korzystasz z usług ośrodka? Często zmieniają się pielęgniarki? Czy raczej to stały zespół? Zależy mi na domowej atmosferze...

@Aleksandra

Korzystaliśmy z ich pomocy przez ponad 4 miesiące. Jakie zmiany to dokładnie nie wiem, ale kadra ogólnie spora.

@Aleksandra

Normalne, ludzkie podejście więc spokojnie :)

Dorota
@Olena

Profesjonalna opieka oraz wykwalifikowany personel

@Olena

Bardzo polecam. Super podejście do pacjenta. Doktor Juda to prawdziwy specjalista.

@Olena

Jak najbardziej mogę polecić. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Empatyczni i mili ludzie.

Renata
@Olena

Ja mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie. Podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie, można liczyć na pomoc.

Patrycja
@Olena

Mi pomogli i jestem im bardzo wdzięczna za pomoc.

Paulina
@Olena

Profesjonalne i fachowe podejście do pacjentów.

Jacek
@Olena

Na pewno można ich polecić. Ludzie którzy faktycznie chcą pomóc i nie kombinują tylko rzeczywiście działają.

@Olena

Pełny oddania i profesjonalizmu personel. Dobrzy ludzie w trudnych chwilach są najcenniejsi. Tutaj tacy są.

Tamara
@Olena

Polecam. Fachowo, profesjonalnie i rzetelnie.

Beata
@Olena

Bardzo odpowiedzialny i wykwalifikowany personel. Dużo im zawdzięczam, przede wszystkim szybkości w wykryciu choroby i przebiegu leczenia.

monika
@Olena

komfort i dobrostan pacjentów są tutaj na pierwszym miejscu, co jest bardzo ważne, gdy ma się do czynienia z tak poważnymi problemami zdrowotnymi

@Olena

Uwielbiam kontakt z ludźmi dlatego myślę o aplikowaniu na stanowisko asystentki managera jeśli pojawi się nowe ogłoszenie. Pisaliście, że atmosfera w porządku ale było to kilka lat temu i personel wiadomo, mógł się zmienić, obecnie pracownicy są życzliwi i wszystko oki pod tym względem? Zarobki firma podała jako zaczynające się od 3,5 tyś 2 lata temu, teraz ile wynosi taka podstawa?

Włodzimierz

Wszyscy w Ośrodku Medycznym Samarytanin, każdego szczebla , mają bardzo ciężką pracę . Pośród trudu, EMPATIA-UŚMIECH-TROSKA- WSPARCIE-WSZELKA POMOC, to dla wszystkich PRIORYTET. CAŁY ZESPÓŁ to CZŁOWIECZEŃSTWO i POMOCNICZOŚĆ na KAŻDYM KROKU. Życzmy sobie wszyscy, aby lekarze tacy jak tam, byli WSZĘDZIE. Dotąd w Opolu inni lekarze, oczywiście poza wyjątkami gdzie nie gdzie ,w różnej relacji ale w OGROMNEJ WIĘKSZOŚCI , mogliby poczuć się zażenowani sobą……. Cóż można dodać więcej .

Dopiero co była praca dla sekretarza medycznego. To zajęcie podobne do rejestratora medycznego bo pracowałem już na takim stanowisku i mam doświadczenie. Konieczne jest wyższe wykształcenie związane z ochroną zdrowia żeby się tu dostać? Wszyscy pracujący tu w administracji muszą takie mieć czy niekoniecznie?

tamini

pracaowalam i ogolnie praca jest dobra, wiadomo ze ciezko ale warunki dla pracownika moim zdaniem sa fair, platne tak jak w umowie, pwenie bym dalej pracowala ale maz dostal kontrakt za granica i wyjechalismy

monika

profesjonalny ośrodek, dziękuję za pomoc

Gabryś

Jeśli są tu jeszcze potrzebne osoby na Sekretarza medycznego, to bym podjechał z papierami. Oferta co prawda sprzed pół roku z kwotą 4 700 zł przy UoP ale przecież nie błądzi ten, co pyta. Jedna sprawa jednak mnie frapuje. Spełniam warunki, w tym i odnoszące się do doświadczenia w tego typu pracy, lecz zamiast wymaganego wykształcenia wyższego mam średnie. Czy mimo wszystko, mógłbym liczyć na odpowiedź i ewentualne zatrudnienie?

Ośrodek oceniam pozytywnie, a personel jest odpowiedzialny

Trochę się spóźniłam, ale może jest jeszcze szansa, że doślę dokumenty. Czy został ktoś zatrudniony na stanowisko sekretarki medycznej, które było aktywne 6 miesięcy temu? W jakich godzinach pracuje się na tym etacie, w weekendy też zdarzają się dyżury? Niewiele w ogłoszeniu pisali, ale zapewniali o paczkach świątecznych. Co takiego w nich jest, może dają pieniądze?

Naprawdę dobry ośrodek, dbają o komfort pacjenta, co nie jest takie oczywiste w przypadku innych placówek.

Opowiecie o firmie i o posadzie sekretarka medyczna?? Zastanawia mnie to, że jak widziałam ogłoszenie od nich, to oferowali 4700 zl brutto na miesiąc, a jednocześnie wymagają doświadczenia w pracy w szpitalu lub w przychodni. Czy ta pensja jest startowa? No bo jak ja mam doświadczenie 4 lata no to ta pensja i dla mnie ta pensja jest za mała, to po okresie próbnym mogłabym dostać więcej?

Jak szefostwo w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin traktuje ludzi?

Wimmi

Zasługują na renomę, dobre słowa i podziękowania. Personel zaopiekował się mną profesjonalnie i rzetelnie. Polecam

Wojtek

Polecam, profesjonalnie podchodzą do tematu

O co chodzi z tym, że w ofercie pracy na stanowisko asystentka managera wielkimi literami podali, że trzeba mieć odporność na stres. Dlaczego to takie ważne? To chyba nie jest posada, gdzie ma się kontakt z pacjentami? Co tu jest takiego stresującego? Tak trudne są obowiązki, czy współpracownicy??

Profesjonalizm lekarzy specjalistów i poświęcony czas pacjentowi w tego typu chorobach ma ogromne znaczenie dla psychiki. Doceniam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin - Opole

• Jak się pracuje w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 97 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin
  • Kazimierza Pużaka 11