Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Tragedia

Pracownica

A co z dniem wolnym za 15 sierpnia ?.Powinien się należeć dzień wolny za ten dzień czy nie?

Yyyy
@Pracownica

Tak należy się dodatkowy dzień. W sierpniu przysługuje się 11dni wolnych od pracy.

Dziewczyny. Powiedzcie proszę co myślicie o Pani rejonowej Pędziwiatr jakie jest wasze zdanie na temat jej pracy. Nadaje się na stanowisko czy nie.? Ja mam mieszane odczucia co do jej osoby. Wydaje mi się że nie radzi sobie z obowiązkami.

Kaska

A chce to widziec zapraszamy na drugą stronę do obsługiwania...

Kolezankapracowik

Generalnie brak zajęcia na te twoje N. Dyrdymały! Uważam, że jeśli zazdrościsz naszej regionalnej stanowiska to idź się uczyć i staraj się też takie mieć. Na razie jakoś nikt nigdzie cię nie chce przyjąć do pracy mimo rozmów na które chodzisz wiec świadczy to o tym że jesteś mega słaba. Ciesz się, że tutaj masz szansę zarabiać pieniądze aby płacić za internet i tel aby pisać takie bzdury. Biedny z Ciebie człowiek, że nie masz ciekawszych zajęć. Ucz się ucz może coś w życiu osiągniesz. Powodzenia.

Pracownik.

Ja uważam że Pani Gosia w 100% nadaje się na kierownika regionu. Nie będę pisała nazwiska ponieważ istnieje coś takiego jak RODO co widać nie wszyscy są inteligentni skoro piszą po nazwisku. Zastanawialas się ile trzeba było włożyć w to nauki żeby być na takim stanowisku? Ile nerwów to kosztuje? Czasami nie ma się nawet życia prywatnego. Ona cały czas musi być pod telefonem. Ty pracujesz 7 godzin i idziesz do domu i wszystko masz w (usunięte przez administratora) a Pani Gosia czasami musi pracować po 12 godzin jak tego wymaga sytuacja. Zamień się z nią chociaż na jeden dzień a zobaczysz co to znaczy. Najlepiej kogoś oczerniać I psuć opinię A nie skupiać się na własnych błędach. Żebyś się kiedyś nie zdziwiła jak to się obruci przeciwko Tobie. Ja jestem nogami i rękami za Panią Gosia. Zasłużyła sobie na to stanowisko bo się do tego jak najbardziej nadaje. Twoja koleżanka z pracy.

Z całym szacunkiem do jej osoby ale nie radzi sobie. I jakoś nie radzi sobie żeby co kolwiek wywalczyć dla pracowników.

Pracownik.

Ja uważam inaczej. Radzi sobie z obowiązkami. Zainteresuj się swoim życiem i swoją pracą A nie wtrącasz się z życie innych. Ty jesteś taka nieskazitelna? Nie wydaje mi się.

Anonimowy

Zgadzam się pani G (usunięte przez administratora) to tylko załatwia dla swoich pupili a innych pracowników ma gdzieś żeby się o coś doprosić trzeba się długo naczekać lub przypominać aż w końcu samemu to się załatwia. Tylko wymaga nic więcej. A tak naprawdę sklepy Sobkowiak mają strasznie zszarganą opinie w każdym mieście. Dużo by pisać

Aaaaa
@Pracownik.

Popieram Panią Pani G (usunięte przez administratora) jest super

Pracownicy
@Aaaaa

Sama o sobie pisze ha ha

Praciwnicy
@Aaaaa

Chodzi o tą co rządzi teraz z córką na Szczecinie???

Ela
@Praciwnicy

Nie, chodzi o naszą z Wielkopolski.

Stella
@Praciwnicy

Nie chodzi o Poznań

Zaciekawiony klient

Co się dzieje w Inowroclawiu? Wchodze do swojego ulubionego sklepu a tam zdziwienie gdyz na stanowisku nie ujrzałem Pan do których mialem pelne zaufanie, ich usmiech zarazal każdego a teraz ehh szkoda tak wlasnie tracicie klientow

Iza
@Zaciekawiony klient

To nie tylko w tym mieście proszę Pana.

Kolezanka
@Zaciekawiony klient

Drogi kliencie sądzę, że mówi Pan o naszych koleżankach, które zmieniły swoje plany zawodowe i od teraz mają zamiar pracować u siebie w miejscu zamieszkania także Pan się nie martwi my też jesteśmy mile i uśmiechnięte :) zapraszamy

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Hmmm

A czemu wtopa czemu za mnie sklep?

monia

Najgorsza praca w jakiej dane mi było spędzić rok czasu... wypłaty i szacunek na bardzo niskim poziomie... nie polecam

Mania

A czy któraś z Was miała taką sytuację że jakiś rok po odejściu od firmy Sobkowiaka została Wam wystawiona nota za rzekomo nieuregulowane manka i straszenie sądem???Jak to rozwiązałyście!!??

wITEK
@Mania

Na straszeniu się kończy. Firma de facto nic w tej sprawie zrobic nie może poza straszeniem. Najlepiej pójść po poradę do sądu pracy.

Bogna

Właśnie takie mamy podziękowanie za wiele lat pracy. W czasie pademii staliśmy za ladą, nie odeszliśmy,jakoś dajemy radę i nie mamy z waszej strony pomocy,żadnej motywacji do pracy. Jak mamy działać, jak pracować, jak żyć za taką wypłatę?

natli
@Bogna

dajcie sobie spokój z pracą na mięsnym za 2 tys. chcecie ciąglke tyrać dla kogoś za marne pieniądze proszę bardzo. Ekspedientka powinna zarabiac minimum 3 tys podstawy

Zyta
@natli

To prawda. Mięsny to naciezszy dział. To nie jest pakowanie ciastek czy kremów do twarzy. My naprawdę się nadzwigamy skrzynek. Już samo wylozenie lad i towaru w chłodni jest ciężka praca. A pozostaje obsługa klienta. I to wszystko za 1900zl!!!!

@Bogna

Jestem tego samego zdania. Niestac mnie na prace dla sobkowiaka. Na ostatniego skladam wypowiedzenie. Szkoda 8 lat. Szkoda moich cudownych klientow i ekipy na sklepie. Ale tak dalej zyc sie nie da

wITEK
@natli

Tyle to mają Panie w Warszawie. Wiem to z autopsji. 3500 zł w Warszawie to już przyzwoita pensja dla sklepu mięsnego. Piszę jakby kto nie wiedział.

Była pracownica

Nie polecam tej firmy, jeśli możesz odpuść sobie, nic tam nie osiągniesz. Odeszłam jakis czas temu jednak dalej mam kontakt z koleżankami, to co się tam teraz dzieje to jakis cyrk. Wysyłają zdjęcia z kamer jak ktoś się schyli napić z dopiskami i problemem, czepiają się że dziewczyny jedzą śniadanie na zapleczu, gdy zaczęły jeść za ladą też wielki problem, wypłaty to jakaś porażka, nawet bezdomny więcej wyzuli niż te biedne dziewczyny. Ja się tylko zastanawiam co na to inspekcja pracy, chyba warto by było to zgłosić

Olka
@Była pracownica

Mamy prawo do przerwy w pracy. Twierdzą , że można zjeść w międzyczasie. A jak nie ma międzyczasu? Mam się udławić kanapką bo klient wszedł? Nie można się napić na sklepie a może ja nie mam czasu zejść na zaplecze?

@Olka

Haha już nie narzekajcie że nie macie czasu zjeść na to zawsze znajdzie się chwila, a tak w ogóle to już nie narzekajcie bo tak opowiadacie jak to był by (usunięte przez administratora) co najmniej, no niestety trzeba popracować trochę a nie tylko narzekać wszędzie tak jest nawet u konkurencji pozdrawiam wszystkie pracowite babki za lada.

Lubuskie

Szykują się masowe wypowiedzenia

Pracownicy

Ktoś bedzie płakał

@Lubuskie

Jak można tak traktować ludzi którzy na Was robią??? To co się dzieje w tej firmie... po prostu brak słów.... mam wrażenie że samo szefostwo tak naprawdę nie wie co się dzieje w firmie.. znalazły się dyrektorki regionalne które chcą się pokazać i rządzą, ale za niedługo nie będą miały kim rządzić.

Jacki

Ja właśnie składam wypowiedzenie, znalazlam prace u konkurencji.

BYŁA PRACOWNICA

Chciałabym opowiedziec wam moją historię pracy u Sobkowiaka pracowałam tam 14 lat zaczynałam pracę wczesniej zostawałam po godzinach nadgodziny związane z brakiem personelu ,zastępstwa pracowników na innych sklepach zawsze byłam do dyspozycji prowadziłam stoisko przez wiele lat bez żadnych zarzutów nigdy też nie korzystałam ze zwolnień lekarskich rok temu poważnie zachorowałam po chorobowym już nie było dla mnie miejsca w firmie i firma sobkowiak zaczęła stosować róznego rodzaju zabiegi które miały mnie skłonić do dobrowolnej rezygnacji z pracy np.degradacja ze stanowiska kierownika sklepu,oddelegowanie do pracy 50 km od miejsca zamieszkania a na końcu najniższa pensja a wszystko po to żeby nie zapłacic odprawy .Udało im się zwolniłam się sama .Wnioski wyciągnijcie sami . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie myślę też że nie ja jedna zostałam tak potraktowana

Pracownica

Zamiast wypłat na naszych kontach jałmużną .Jak można traktować tak traktować długoletnich pracowników ? Towar który wyprodukuje firma musi być sprzedany a sprzedają polecają Panie które maja doświadczenie w tej branży ale jak widać po wypłatach to jesteśmy tylko siła robocza Zero szacunku i docenienia .prosze zauważyć ze to my sprzedawczynie pracujemy na Państwa wysokie pensje . Czy takimi wypłatami chcecie zmobilizować personel do pracy? Zapraszam ludzi którzy ustalają dla nas pensje na dwa dni do sklepu za ladę i proponować hity miesiąca wyłożyć towar posprzątać itp. Jak skończy się pandemia a napewno się niedługo skończy znowu będzie firma szukała ludzi do pracy ponieważ dobrzy pracownicy się zwolnią albo będą siedzieć na ze lek z czasem każda z nas znajdzie normalna prace i nie będzie oglądać się na Firmę Sobkowiak także proszę swoje wymagania realizować w gronie gdzie ustala się pensje dla pracowników ) może osoba która ustala dla nas pensje lepiej sprzeda za nas towar i podniesie utargi

Zyta

A ja proponuję dziewczyny żeby kazda z nas anonimowo zgłosiła po kolei każdy sklep do Sanepidu co my robimy ze zwrotami... Niech się sanepid zainteresuje co tydz jakie mamy "zwroty"... Kto od miecza wojuje od miecza ginie

@Zyta

Anonimen do sanepidu to firmie nie zrobisz problemu tylko sobie na sklepie bo jak przyjdą i dadzą mandat to pracodawca go nie zapłaci tylko personel sklepu

@Pracownica

Raczej wydaje mi się że firmie ponieważ my nie podpisujemy żadnych dokumentów dotyczących ultylizacji a takie przyjeżdżaj ze się zdaje towar

Pracownica

Ale za towar na sklepie , nawet ten do utylizacji odpowiada pracownik. A pracodawca zawsze się wytłumaczy

Kos

Jakbym czytała o mojej firmie, a pracuje w konkurencji ???? dokładnie tak samo jesteśmy traktowane, ale widzę że już brakuje rak do pracy, duzo osób się pozwalnialo, jeszcze więcej szuka nowej.

Nie rozumiem do czego mają służyć pełne lady do godziny 20. Klient przychodząc wieczorem i widząc pełną ladę pyta się kiedy będzie świeża dostawa bo nie ma co liczyć na następny dzień... Osoba która to zarządziła powinna przejść się po innych zakładach mięsnych godzinę przed zamknięciem i zobaczyć na własne oczy że w żadnych z nich nie ma pełnych lad do samego końca, chyba że mięso nie jest chowane na noc. Jak mamy się wyrobić z poskładaniem całego towaru, umyciem lad, kuwet, tacek, wypełnieniem papierów? Szanowne szefostwo powinno wziąć pod uwagę, że zadowolony pracownik równa się zadowolony klient a co za tym idzie klient który chętnie do nas wróci. Na chwilę obecną po "super" wypłatach oraz tym jak jesteśmy "doceniane" żadna z nas nie ma ochoty wychodzić do klienta z uśmiechem przychodzimy, odwalamy swoje 8h i wracamy do rzeczywistości

Klient

Od pewnego czasu wydaje mi się że firma "Sobkowiak" schodzi na tzw psy. Dziewczyny z rana nie raz nie maja wyłożonych lad, kiedyś radosne i pełne energii a dzisiaj nie wiem już czy smutne czy wkurzone na to jak są traktowane. To one ciężko pracowały i pracują podczas pandemii i teraz można zobaczyć jak zostały "docenione".. Wiadomo że teraz o pracę dość ciężko i pełno jest chętnych ale zniechęcając pracowników którzy przez kilka a nawet kilkanaście lat dawali z siebie wszystko to już jest szczyt

Jakaś

Jakieś topy wymyślają A premii brak po co starać się ..wymogi wielkie A pensje coraz mniejsze za chwilę będzie nam się lepiej opłacało wziąść l4 bo to samo wyjdzie .. wszytko ucinaja a my pracujemy caly czas tak samo .. stoisko od 6 bo nie mozna nadgodzin my sie nie wyrabiamy z czasem zeby zdążyć do otwarcia A klienci odchodzą może lepiej coś pomyśleć w tym kierunku ...pozdrawiam

Zosia
@Jakaś

U nas jest tak samo. Szczególnie w soboty. Zdarza się, że sprzedajemy ze skrzynek, bo nie jesteśmy w stanie przez godz wyłożyć towar do ład, chłodni, bo przecież nie zostawimy towaru na korytarzu.... No i klienci się wkurzają i odchodzą od lady. I to stali klienci.

Bylapracownica

Zaczynając szefostwo ma w (usunięte przez administratora) pracownika, wypłata to jakiś żart, dostałam 1800 za pełny normalny miesiąc pracy i starania, druga osoba została dzień przed końcem umowy poinformowana że nie przedłuża jej umowy i została na lodzie, tak właśnie się traktuje ludzi, mają ich za nic, nie polecam tam pracy!! Mogłabym więcej napisać ale czytając inne opinie chyba wiadomo że nie warto nawet pchać tam palucha.

Agnieszka
@Bylapracownica

Ale 1800 to nie jest nawet najnizsza krajowa. Więc z jakiej racji tak?

Pracownica@

Coraz gorzej w tej firmie . Pracownicy jak śmieci traktowani . Masakra .

Maria

A ta cała pani (usunięte przez administratora) to po jakim rejonie jeździ, a może s z koli się na nową kierowniczkę rejonową.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak