Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Witam, mam pytanko: jak wygląda sprawa podatku pracownika do 26 roku życia? Słyszałam że różnie z tym bywa a chciałam złożyć papiery do tej firmy.

NN

Tylko nie ta firma

Nowa

Tylko nie tam

@NN

Dziękuję za odpowiedź. A już bym złożyłam. Zagłębiłam się w komentarze. To ja może podziękuję.

Iwona
@Monika

W sprawie podatku to trzeba by było zadzwonić do kadr lub do p. K. aby fachowo wytłumaczyły gdzie pieniążki trafiają.

@Iwona

Powinno być ok 400 zł więcej do wypłaty dodawane, albo( jak nie masz przy wypłacie),to powinnaś mieć w rozliczeniu podatkowym i uzyskać zwrot.

@Anna

Dokładnie tak. Trzeba walczyć o swoje. To daje państwo pracownikom do 26 roku życia.

Oczywiście to są pieniążki pracownika a nie pracodawcy.

Iza

Jak wypłaty?

@Iza

Jak zwykle (usunięte przez administratora)! Prenia 0zl bo najnizsza krajowa w górę :( kilka nadgodzin wymuszonych i mamy się cieszyc

Aga

Tylko uciekać

@Pracownica

Bo to były zaliczki. Wypłaty dopiero wjadą.

RENATA
@Ania

A jak się wam luty przedstawia, obroty kiepskie, ale są, wszędzie spadek.

Wioletta

Prosimy nie dokładać nam dodatkowego towaru,nie potrzeba nam wrzutek np.wołowiny, co druga jest ciemna czarna, paróweczek z indyka itp.itd. Co dostawa to prezenty jakieś,dziewczyny też tak macie?

@Wioletta

Oczywiście że dostajemy, standard a Ty się martw. Szkoda gadać.

@Wioletta

To jest bardzo ciekawe że bez okazji firma wie że się prezenty rozdaje ale jak przychodzi pora żeby pracownika docenić i ofiarować jakiś chociaż skromny prezent to już niewiedzą żeby coś dorzucić

@Wioletta

A my codziennie dostajemy fileciki z serem pleśniowym i boczkiem-Hit sezonu.

@Sprzedawca

Hit sezonu to steki z indyka ????????????

@Wioletta

Oczywiście że wrzucają non stop. A może trzeba napisać zbiorowe pismo do Pana Ireneusza żeby zdjęli z nas część odpowiedzialności materialnej skoro zamawiają za nas niech odpowiadają za to.

Pytanie czy ten pan który ten biznes rozkręcił w ogóle wie o tym i o wielu innych sprawach

Myślę że to dobry pomysł

Sprzedawca

Szkoda,ze przeceny nie są z gumy i się nie rozciągną.

Lucyna
@Wioletta

Cały czas jest dokładany towar,nagminnie

@Lucyna

To już przesada!!!

Edyta

Jeszcze raz wstawiam post bo ost byl usunięty.Jak to możliwe że najniższa krajowa od 2021 wynosi na rękę 2060zl a ja dostalam pensje x pełnymi godz 1920 +60 compensa, to gdzie jest moja reszta 80 zł????80 zł mi (usunięte przez administratora) zabrali

XXx
@Edyta

Standard

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Ciekawe jakie wypłaty w tym miesiącu będą.

Po ilości SMS-ów od rejonowej i ich treści, śmiem twierdzić,że niewielkie. Bo przecież takie beznadziejne jesteśmy...

Kierownik sklepu
@Kasia

Jakie utargi taka wypłata.

Też pracownik

Wszędzie spadek,to szału nie będzie .

@Też pracownik

Ale najniższa krajowa poszła do góry tak więc liczę na ciut więcej

@Xxx

150zl min na rękę musimy mieć więcej niz miesiac temu a to juz duzo jak na nasze marne wyplaty.

Xxx

Też tak samo sobie obliczyłam, tak więc liczę na więcej.

Tak samo myślę

Basia

I tak zrobią, że będą takie jak zawsze.

@Basia

Robią co chcą a kto to wiadomo. Czekajmy za przelewem.

Klient

Ostatnio na Ul. żurawinowej w Poznaniu miała miejsce taka sytuacja. Pani z mocno pomalowanymi ustami, podobno kierowniczka siedziała 10 min po za sklepem i paliła fajkę bawiąc się telefonem. Ja stałem przy biedronce czekając za mamą. Kiedy weszliśmy do sklepu kupić mięso ta Pani też weszla i zaczęła nas obsługiwać. Nie muszę chyba wspominać że nawet rąk nie umyła od śmierdzących fajek, i telefonu którym się bawiła. Raczej zrezygnujemy następnym.razem z jej obsługi. Swoją drogą, fajny przykład daje jako kierowniczka. Nie polecam

Iza
@Klient

Witam. Jak by Pan nie zauważył mamy płyn do dezynfekcji rąk i nawet po każdym kliencie ręce są dezynfekowane. Nie potrzebnie Pan kłamie że czekał Pan na mamę bo ja kojarzę to sytuację. Dokładnie chodzi Panu o sobotę . To Pan był klientem i jest Pan powiązany z personelem tego sklepu. Pozdrawiam serdecznie

Marlena
@Iza

Z Tego co wiem to sklep był zamknięty w sobotę.. Jakąś usterka(usunięte przez administratora) mówiły dzisiaj a co do mycie Pani rąk to niestety prawda siedząc w drzwiach chłodni na schodach i palac papierosa.. Wiele razy widzilam bo pracuje na przeciwko

@Iza

Jeżeli chodzi o ścisłość to ta sytuacja nie miała miejsca w sobotę tylko w tygodniu, z resztą nie pierwszy raz. Ręce się myje mydłem żeby zmyć smród po ćmikach A płyn do dezynfekcji jak sama nazwa wskazuje nie jest do neutralizacji dymu tytoniowego z dłoni. Nie wiem co mi Tu Pani wyjeżdża z jakimiś powiazaniami z personelem??? Co to wogole znaczy? Lepiej niech Pani ręce myje A nie tymi smierdzacymi rękoma dotyka towar. Nie pozdrawiam

Pozytywna
@Klient

Jadę do pracy i czytam wasze opinie na temat firmy Sobkowiak a raczej kadry kierowniczej oraz reginalnych. Nie raz kupuje na Żurawinowej. Przez dłuższy okres omijałam ten sklep z daleka ponieważ ciągle ladach była wyprzedaż i pracownicy wyglądali jak za karę. Zero uśmiechu. Odkąd jest nowy kierownik A raczej kierowniczka to aż chce się kupować. Towary jest pełno O której godzinie by się nie przyszło. Jest dużo polecania towaru gdzie kiedyś tego nie było. A że pali? To niech sobie pali. To jest jej zdrowie. Każdy widzi tylko wady A nie zalety. Poszukamy wad ale też u siebie. Ja obecnie jestem w delegacji bo przygotowujemy się do otwarcia nowego sklepu ale nie ukrywam za jak tylko wrócę będę chciała zatrudnić Panią kierownik do siebie. Takich pozytywnych i uśmiechniętych osób potrzeba wszędzie. A Państwo niech się zastanowi nad swoimi wadami.

GOSIA
@Pozytywna

Jak czytam ten komentarz to aż chce mi się śmiać... ????Nie ma co pisać o sobie żeby wyglądac lepiej lady są fatalnym stanie że Regionalna bedzie przyjeżdżac żeby w nich ułożyć same pracownice sklepu twierdzą że kierwoniczka nie nadaje się na te stanowisko siedza ciucho żeby pracy nie stracić... Od kont ja tam przychodze na zakupy zawsze były pełne lady towaru niczym zaczęła nowa kierowniczka pracować... Bo wysługiwać się ludźmi to kazdy umie przynieś podaj a sama stoi i nic nie robi... Przy klientach tak to pracownika się nie powinno odzywać.. Tak każdy ma wady ale odwac komentarz jako inna osoba gratulacje śmiech na sali...P. IZO proponuję pracować i dat pilnować w chłodni bo nie dlugo po terminie będzie wszystko w lądzie.

@Pozytywna

"Odkąd jest nowy kierownik A raczej kierowniczka to aż chce się kupować. Towary jest pełno " No i prawda pełno rzeczywiscie jest ale bałaganu Jestem klientem od samego początku sklepu na Dębcu i mi osobiście pasowała stara załoga która się wykruszyła. Zawsze można było porozmawiać bo było do kogo się odezwać itp. A wśród mieszkańców (klientów) z Dębica którzy spotykali się podczas robienia zakupów w mięsnym wrze dyskusja co się stało. Aż szkoda bo naprawdę miło robiło się tam zakupy.

polo
@Ktoś

ooooooo znamy to jedni robią atmosferę a drudzy za nich (usunięte przez administratora)

Wyplaty porażka jak najniższe krajowe. 0 podwyżek, 0 premii dla pracownika. Pracuję juz 2 rok i ile mialam wyplaty w 2018 to tyle samo mam w 2020 z malymi drobnymi więcej. Czas na upadek tej firmy. Rotacja ludźmi u mnie przez 2lata niesamowita. 8 pan sie przewinęło. Za te pieniadze nie dziwię im się. I jeszcze dzwonią stare lafiryndy co jak Wielki Brat obserwują na kamerze że pani nie ma maseczki! Kupcie biedaki nam. Nie stac was? Bo nas nie za wasze marne wyplaty dla nas.

@Kasia

A panie jeżdżą po sklepach i nic im się nie podoba. Maseczki????? Powinien zapewnić pracodawca a nie my za 2000 tys wypłaty.(usunięte przez administratora). o to apel do pani, ogarnij się. Jeśli wypłaty byłyby ok to i rotacji by nie było a zaangażowanie byłoby ze strony pracownika. No niestety tak to działa, ale jak widać nie wszyscy to rozumieją.

Magda

Panie jeżdżą i kiwają tylko głową to źle i to źle. Śmich na sali co to dziś za cyrk. Mogły wejść i zrobić, pokazać a nie tylko krytykować.

@Magda

Katastrofa z tymi naszymi paniami kiwającymi główkami jak małpy hihihi... Fartuch i za ladę.

Agaaa
@Magda

Wykształceni ludzie rozmawiają z pracownicami , powinny pokazać jak jest coś nie tak . A głową wiecie kto kiwa osioł

Asia
@Agaaa

No właśnie wykształceni......

Nn
@Kasia

Szefostwo obnosi się swoim bogactwem a kultury i obycia zero w stosunku do pracowników i klientów w sklepie

Rozczarowana
@Agaaa

W tej firmie się nie rozmawia tu się tylko wymaga

Wika
@Rozczarowana

Nie każdy umie rozmawiać z pracownikiem. Lepiej wjechać i narzekać mało mało mało. Zawsze za mało. Jakikolwiek obrót to zawsze za mało, aby dać ciut więcej na wypłatę.

@Nn

Ciekawe czy państwo sobkowiak obdarowali się drogimi prezentami z okazji Mikołaja. Pracownikow pozbawili świat i prezentów aby dla nich były.ciekawe czym teraz będą się obnosic

@Kasia

Tak się właśnie Zastanawiam gdzie nasze socjalne ?! Taka firma pewnie ma za nas kasę od państwa i pobiera sobie socjalne które tak naprawdę należy się nam... A my ani bonów ani paczek dla dzieci ale pewnie za to oni za nasze na wycieczki jeżdżą ????

Miki
@JA

P. K...... musi wynik pokazać szefowi, tak więc ją mało co interesują nasze święta i nasze rodziny. Czekamy na 10 grudnia na wypłaty.

@Miki

Znając życie będą obcięte, bo obroty spadły zaraz będzie tłumacze że korona , pandemia i cała masa bzdur jak za każdym razem kiedy ucinają.

Dobree????????????????

@JA

W styczniu też będzie masakra z wypłatami bo tak marnego miesiąca dawno nie miałyśmy

Leszek - Kilent

Sklep Sobkowiak w hali Netto -Karpacz Dość długo robię tam zakupy. Personel fatalny. Młode panie o poziomie kultury kurtyzany z ulicy. Burkliwe i niegrzeczne. Przoduje w tym Pani Agnieszka. Ta druga Pani nieustannie myli się w tym co i ile chce klient. Trzeba powtarzać po 2-3 razy a i tak się pomyli. Co gorsza to jest jak nawet nie ma nikogo w kolejce. Nie wiem jak one taką pracę zdobyły bo kultury zero. A jak się uwagę zwróci to poobrażane. W dzisiejszych czasach chętnych do pracy nie brakuje. To może coś z tym zrobicie?

@Leszek - Kilent

Nawiązując do Pana wypowiedzi to zgadzam się z Panem Obsługa fatalna Z racji mojej pracy często bywam w różnych miejscach i na innych sklepach obsługa jest różna Są Panie do których z przyjemnością się wraca Uśmiechnięte potrafią polecić coś dobrego Tylko co mnie często zastanawia to różnice w cenach np będąc w Karpaczu kaszankę obiadową kupiłem o 4 zł tańszą niż w hali Netto w Legnicy Na moje pytanie skąd ta różnica Pani mnie obsługująca z wielkimi nerwami mi odpowiedziała że to nie ona ustala ceny Z mojej krótkiej obserwacji zauważyłem nie jeden taki produkt w wyższej cenie. Może warto by się temu przyjrzeć Jeszcze dodam że w Głogowie cena taka sama jak w Karpaczu

@Leszek - Kilent

Klienci często mówią cicho i nie wyraźnie że ciężko zrozumieć a tym bardziej teraz kiedy wszyscy w maseczkach muszą chodzić.

@Leszek - Kilent

Zapraszamy serdecznie na stoisko do Karpacza wyjaśnimy Pańskie zażalenia. Jeżeli podczas robienia zakupów ma Pan maskę na twarzy a my po drugiej stronie huczące lady maszyny itp to ciężko usłyszeć klienta mówiącego cicho pod nosem. Pozdrawiamy serdecznie : )

Klient

Nie tylko Głogów. No cóż panie miałby godziwą zapłatę za swoją ciężką pracę to i im by się bardziej chciało. Nie ma się co dziwić że w niektórych sklepach jest jak jest. Jaka płaca taka praca. Życie.

????

Pani Karince znowu (usunięte przez administratora) się coś z wypłatami... Najlepiej zgarnąć dla siebie.

@????

Tej pani to co miesiąc coś z wypłatami się (usunięte przez administratora)

@????

Słuszna prawda bo oni tylko potrafią (usunięte przez administratora)ludzi

Była pracownica
@Zuza

Jest bardzo duża nieuczciwość wobec pracownika.

Pani

Czy tak jest w wszędzie chodzi mi bardziej o Głogów jakie są pensje i czy kierownictwo pomaga pracownikom

@Pani

Tak pomaga popadać w długi,a przede wszystkim okradać wypłaty

Klient

Sprawdźcie co sie dzieje w Dębnie te panie jedna w jedna roztrzepane nie wiedzą co nabijają na kase i ile gramatury zostałem oszwabiony trzy razy raz na 30 zł później 25 i ostatnio co byłem 15 zł i rozdarta pani kierownik monika niemiła i anemiczna pani Marzena

@Klient

W Inowrocławiu jest tak samo. Moze pora zrobić cos z tym.

@Klient

Pan sobkowiak woli wymieniać starych dobrych pracowników na jakieś młode dziewuszyska żeby mniejszy zus płacić. Wstyd. No ale taka prawda. Ja już nie robię tam zakupów bo już zdarzalo mi się że Pani wciskala mi ŚWIEŻY towar a w domu po otworzeniu paczki nie raz na wymioty mi się zbiwralo

@Klient

Ryba psuje się od głowy, może pani K. zabierze sobie te słowa do serca.

Szkoda że tak się dzieje

Dobre????????????????

Ilona

Czy przyjmując się do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak można liczyć od razu na umowę o pracę czy jest jakiś wcześniejszy okres próbny? Jeśli tak to czy wtedy obowiązuje umowa zlecenie czy jak to wygląda? Dajcie proszę znać.

Dziewczyny posprawdzajcie sobie umowy bo jeżeli macie 3 lub 4 umowę gdzie wam się kończy a macie przepracowane 32 m to nie liczcie na to że wam przedłuża bo wola przyjąć nowe na umowę zlecenie niż takiemu pracownikowi co się stara pracuje ponad normę godz nie chodzi na chorobowe zero szacunku do takiego pracownika i jeszcze powiadomią dzień po upływie umowy masakra a dla tych co chcą się przyjąć to niech grubo się zastanowią bo na rozmowie obiecują złote góry a rzeczywistość jest całkiem inna!!!

KolezankA

Jeśli ci powiedzieli po upływie umowy jest to niezgodne, jeżeli ci nie przedłużają to muszą zrobic to w ostatni dzień twojej pracy najpóźniej. W przeciwnym razie umowa się przedłuża automatycznie wiec idz do pracy.

@KolezankA

To prawda. Nie dajcie się robić w balona.

@KolezankA

Tak tak wiem i już działam w tym kierunku jeżeli tak postapili to ja też muszę zadziałać

KolezankA

Bardzo dobrze-BRAWO działaj. Teraz należy ci się umowa na czas nieokreślony a jak Cie chcą zwolnić to odprawa! Walcz, walcz!

Dobre

Jest taki sklep w Lubuskim co kierownik robi co chce sprzedaje starocie mięso moczone w solance, wędliny też a rejonowa zaślepiona zauroczona kierowniczką co trzepocze rzęsami nic nie widzi. Szefostwo powinno się zastanowić co się wyrabia na niektórych sklepach.

Była

Pewnie Nowa Sól

Gc

Maciej

Kiepska jakość wędlin ...bez smaku...jałowe...zresztą co się dziwić jak szef sknera!!!

Pracownica

Przepraszam, kto chce wiedzieć ile nasi mężowie zarabiają i w jakim celu?

@Pracownica

A ja się pytam kiedy talony będą? W wigilię???

@JA

Napewno w sylwestra i do wykorzystania do końca roku 8)

Ktoś

Państwo SOBKOWIAK pisze z zapytaniem kiedy możemy się spodziewać wynagrodzenia covidowego (również pytam się gdzie jest nasze SOCJALNE). Pytam, ponieważ już pracujemy w tym trudnym okresie niemalże rok i narażamy siebie i swoją rodzinę. Pragnę wspomnieć, iż jestemy również na pierwszej linii frontu, jak nasi koledzy i koleżanki z branży marketowej, którzy dostali choć trochę empatii od swojego szefostwa w ramach wynagrodzenia covidowego za swoje poświęcenie zdrowotne. Mam nadzieję, że zdąży Państwo okazać jeszcze w tym roku nam trochę serca szacunku i życzliwości.

@Ktoś

Jeszcze macie szansę drogie szefostwo, aby nie najeść się wstydu przed świętami. Liczymy na Was. P. K. trochę serca proszę okazać swoim pracownikom.

Ale co wam daje że tu napiszecie swoje żale odnośnie wypłat czy traktowania ludzi. Po pierwsze cholera wie czy ktoś to czyta od nich a dwa oni mają to głęboko w nosie.

Czytaja,czytaja-te wszystkie pozytywne opinie to Karina,Michał i reszta wazeliniarzy.Ja na szczęście mam od 2l spokój z ta firmą ale utrzymuję kontakty z byłymi koleżankami zza lady.

Na 100% p. dyre... czyta tak więc piszmy swoje żale.....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak