Opinie o Malis w Poznań

Malis - wyłączny przedstawiciel marki EUROM w Polsce

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malis w Poznań

xxx

z tym kiblem to prawda. Że mimo kontroli nic z tym nie zrobią.

Zuza

Dobrze by było gdyby mimo , że ktoś jest już byłem pracownikiem starał się pisać o rzeczywistychfaktach

Idealnych firm nie ma ale dobrych pracowników również trudno znaleźć

H

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem chyba że nie przeszkadza wam możliwość wylecenia na twarz w środku normalnego dnia bez jakiejkolwiek zapowiedzi. Nie ma socjalow a szefostwo interesuje tylko kasa a nie pracownicy, szkoda marnowac czas na tego typu wynalazki, pozdrawia były pracownik.

Magazynier

krótka, konkretna rozmowa, wysyłają od razu na magazyn. tam jest taki co tłumaczy

nie było.

Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Franek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników? Czy jakiś socjal macie?

Radziu

Pracowałem tam jeszcze niedawno. Praca od 8:00 do 16:00. Atmosfera bardzo przyjazna. W magazynie faktycznie chłodniej, ale jest dogrzewanie miejscowe. Ogólnie jak się człowiek rusza to Ok. Potwierdzam 20 min przerwy z darmowa zupa, codziennie inna, pomidorówka super. Są premie. Za obecność, wyrobienie norm w noszeniu, pakowaniu, brak błędów w pakowaniu i brak uszkodzeń. Ogólnie da się wyrabiać, ale nie zawsze. Generalnie zadania są rozdzielane od rana, tak, ze każdy wie co ma robić. Zespół zgrany i szybko czas mija. Dla mnie było Ok, choć musiałem sam odejść, bo zmieniałem miejsce zamieszkania, tak bym pewnie jeszcze popracował, bo wiele osób narzeka, ale stawki i tak lepsze niż u konkurencji, no i płaca bez problemów.

Radek
@Radziu

Witam tu Radek :) gratulację za pomysł podszywania się za mnie i pisanie w moim imieniu

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Malis? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

dnodna

Zarobki to 11 zł na rękę plus premie. Czyli jeśli chodzisz cały tydzień to +1zł i jakieś mniejsze po +0,50zł tak, że maksymalnie jest się w stanie zarobić 13zł. O 14 nawet nie ma co marzyć.

i faktycznie praca od 8-18?? jakie są przerwy?

Henio
@ja

praca od 8 do 16, lub 9-17, zarobki w porządku, jeśli się uczciwie pracuje, Atmosfera naprawdę fajna, przerwy 20 min wliczone w czas pracy i gorąca zupa, nawet smaczna ( codziennie inna z pobliskiej restauracji). Mi sie podoba.

aaa
@Henio

To jest chyba wpis szefa żeby zachęcić do pracy, szkoda Waszgo czasu na tą firmę, każda inna będzie lepsza.

W rzeczywistości nie płacą 16-17zł, tylko z premią o czym informują później. Dodatkowo ciągle odciągają za błędy. Praca w dobrych godzinach, miłym zespole (nie mówię tu o biurze). Ale! Ciągle zatrudniają na chwilę i zwalniają.

Arek

witam, a jakie tam zarobki są ? zostałem zaproszony na rozmowę i chce wiedzieć czy takie same wszystkim proponuja czy jak ;)

Wania
@Arek

Zarobki słabe. Szefowie wymyślają premię za rzeczy, których nie da się zrobić. Są tego świadomi, że oszukują tym pracownika. Ale kto im zabroni?

xyz
@Arek

11zł na rękę. Potem za premie, idzie je wyrobić by mieć z 12,50-14zł. Ale często odciągają za "błędy".

Lui

Dno dna. Radzę unikać. Dwoje właścicieli. Każdy gada co innego. Szefowa ma jakieś swoje misję. Szkoda nerwów na tych ludzi.

Kawiar

A właśnie, że szuka @Darek! Chcą znaleźć specjalistę ds. marketingu do prowadzenia sklepu interentowego, aukcji Allegro, Ebay.de i Amazon. Wymagają umiejętności graficznych i znajomości programów do obsługi grafiki oraz doświadczenia z serwisami społecznościowymi.

Tomasz

Nie jest źle, płaca w termin , robiłem tam na gwiazdke.stawka lepsza niz gdzie indziej, ale czeba robić

Stefan

To zwykli zwyrodnialcy - biorą na 1 dzień żeby zasuwać i nie płacą, czemu na takich Brejvik nie trafił?!

Zostaw merytoryczną opinię o Malis - Poznań

• Jak się pracuje w Malis?

Zobacz opinie na temat firmy Malis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Malis?

Kandydaci do pracy w Malis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Malis
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.

Malis