Opinie o Malis w Poznań

Malis - wyłączny przedstawiciel marki EUROM w Polsce

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malis w Poznań

Negatyw Nowy wpis

Cieszę się że już tam nie pracuje. To była moja najgorsza przygoda w tej firemce. Od ilości kontenerów można dorobić się tylko garba. Wszystko rozładowywania recznie kartony ważące nieraz powyżej 40 kg. Ludzie z biura fałszywi obgadają ci (usunięte przez administratora) byle by podlizać się ''szefunciowi,,bo na miano szefa to on nie zasługuje.

an-sob Nowy wpis

Nikt by nie przyszedł na żadne spotkanie chyba że Anety by na nim nie było ale ona niestety jest wszędzie i to najczęściej tam gdzie nikt jej nie chce

Ewa Nowy wpis
@an-sob

Ej co jest z tą całą Panią, bo widzę, że tu od lat się na nią narzeka. :( Z czym dokładnie ona ma się ogarnąć, bo widzę takie sugestie co do niej tutaj?

RIDDLER Nowy wpis
@Ewa

Ta „Pani” nie jest złą osobą co można wywnioskować po komentarzach. Problem tkwi w tym , że czasem bez zastanowienia się mówi coś drugiej osobie tzn.pracownikowi i nie widzi, ze robi mu tym przykrość. Głównym problemem według mnie jest to, że nie docenia się dobrych pracowników i nie daje się im szansy tylko ma się pewien schemat pracownika i na takim bazuje, a bardzo często ktoś inny sprawdził by się lepiej , ale nie dostaje możliwości.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Malis? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Sasa

Antydepresanty :)

Malis chce aktualnie zatrudnić osoby do kompletowania towaru, Specjalisty ds, obsługi zamówień internetowych oraz serwisanta. Tutaj możecie znaleźć te ogłoszenia razem ze szczegółami: https://www.olx.pl/i2/shop/?shop=1bChD# Co o tym powiecie? Myślicie, że warto byłoby aplikować?

Hahaha
@Anna

Chyba żartujesz!!! Niech Aneta najpierw sie wyniesie z tej firmy a potem moze bedzie warto

an-sob
@Hahaha

Pracowałam tam. Najgorsze lata w moim zyciu, szefowa to kobieta bez skrupułów, dosłownie nęka pracowników. A jak czasami coś powie, to nie wiadomo co ze sobą zrobić, kobieta nie ma taktu za grosz. A jej mąż to za przeproszeniem zwykły burak, bo inaczej się nazwac tego nie da. Cale szczescie ze odeszłam! Życie od razu stało się lepsze

Joanna
@an-sob

No to przykro ogólnie jak ktoś ma tak negatywne wspomnienia z pracą. Ja też mam z takimi doświadczenie. Słabo, że pracodawca nie daje odpowiedniej atmosfery, bo ona jest bardzo ważna.... A rozmowy na ten temat jak pracowaś tam nic nie dawały?

True
@Joanna

Jakie rozmowy? Być może z pracownikami z biur rozmawiają, ale nie z pracownikami magazynu. Generalnie pracownik magazynu uznawany jest za " robaka " oraz " ciemniaka " tak koledzy i koleżanki z biur wyrażają się o kolegach z pracy. Przerost formy nad treścią. Pani, która "oprowadza" gości na magazynie ( przyszłych, potencjalnych klientów ) powinna udać się na jakiś szybki kurs języka angielskiego!!! Wstyd. Ta firma mogłaby być dobrą firmą, ale taką nie jest i nigdy nie będzie dopóki nie zaczną doceniać dobrych ludzi. Możesz (usunięte przez administratora) a oni będą mieli to w (usunięte przez administratora) bo jesteś zwykłym robakiem nawet gdy masz super CV, lepsze od osób wyżej postawionych ????

Magazynier

krótka, konkretna rozmowa, wysyłają od razu na magazyn. tam jest taki co tłumaczy

nie było.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Redas

Nie polecam nikomu wyzysk za grosze same kontenery umowa śmieciowa niech sam Booss robi za 20 zl nikomu nie polecam

Teresa
@Redas

20 zł na godz? Brutto czy netto? Jak to drugie to całkiem spoczko

MalisToDno

Praca przyjemna jeśli ktoś lubi prace na magazynie ale do tego dochodzi temperatura taka jaka aktualnie jest na dworze. Szefostwo z innej planety. Szefowa mówi jedno na niczym się nie znając, a szef, który nic nie rozumie drugie. Zatrudniają na chwilę, zwalniają bez powodu. No ogólnie porażka. Zarobki to 11 zł na rękę plus premie. Czyli jeśli chodzisz cały tydzień to +1zł i jakieś mniejsze po +0,50zł tak, że maksymalnie jest się w stanie zarobić 13zł. O 14 nawet nie ma co marzyć. Umowa zlecenie, na której pisze 15zł/brutto co dla studenta wynosi 13zł/netto ale i tak dają 11, a jak komuś się nie podoba to wyjazd. Ogólnie atmosfera fajna dzięki ludziom, bo pośmiać się można ale serwisant i gość udający kierownika (tzw. Patryk/Paprykarz) to debile. Dno dna, bo Paprykarz tak liże (usunięte przez administratora) szefostwu, że z ryja mu gównem wali, a jak się uśmiecha to między zębami ma kawałki kupy i za brak organizacji pracy na magazynie zostają zwolnieni pracownicy chociaż organizacja pracy należy właśnie to tego durnia. Ogólnie nie polecam. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, bo to bardzo niemiłe doświadczenie.

@MalisToDno

Pamiętam jak ludzie tam mieli 1500zł brutto na miesiąc ale to było około 10 lat wstecz

Pracowałem tam jakieś 10-11 lat wstecz i szczerze przyznam że to ja załatwiłem w tej w firmie darmowe zupki na obiadek haha. Wtedy pamiętam że był jeden magazynier a na święta zatrudniali 2-3 ekstra osoby bo było tyle zamówień.

Praca ok, ale jeżeli chcesz pracować na dłużej to zapomnij. Zatrudniają na tydzień kilka osób, zwalniają na koniec tygodnia, a na początku nowego już przychodzą nowi ludzie i tak w kółko. Nie wiem co to za metoda ale ewidentnie szukają ludzi tylko po to aby wysprzątali im magazyn

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Malis? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

tryba

wyplacaja albo odbierasz jak chcesz

Czy pracuje ktoś lub pracował na magazynie na oddziale w Wysogotowie na ul. Zbożowej ? I może się wypowiedzieć co i jak ? Warunki pracy, atmosfera itp.

bfxy

"Szefowa", bo w sumie nie wiadomo kim ona jest jest prawdopodobnie chora psychicznie, gada o takich głupotach że to jest szok. Stawka z umowy? Zapomnij, i tak zabiorą połowe wypłaty nawet się nie tłumacząc. Ogólnie chlew, nikomu nie życzę trafić na nich a Aneta niech się ogarnie i przestanie zachowywac jak trzepnięta

nieznajoma

A co dokładnie się dzieje , że omijać jak najdalej???

Darek

Ile zarabia serwisant w firmie ? Ktoś coś ?

tomili

Szukają serwisanta, po tych wpisach aż strach posyłać cv. Można coś wiecej o firmie.

Henry

@Anon Otrzymamy rozwinięcie tej opinii? Może firma nie jest idealna ale dziwi mnie ten wpis.

Anon

Omijajacie dalekim łukiem tą pracę

Romek

Czy cos sie zmienilo w tej firmie? Niby tera stawka 15zl na reke

marcin
@Romek

podpisuję się pod tym pytaniem

@Romek

Ściema, płaca 11 na rękę

Xxx

Brawa dla szefostwa za wypowiedź. Może za chwilę znów będzie zachwalający firmę wpis napisany przez was w imieniu byłego pracownika. Żenujące

Najgorsza firma z jaką miałem doczynienia. Szefostwo mają problemy sami że sobą. Warunki pracy tragiczne. Nie polecam zero przyszłości. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować ludzi a szefowa powinna najpierw pomyśleć zanim coś powie

Ryszard

@lolek420 w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Malis - Poznań

• Jak się pracuje w Malis?

Zobacz opinie na temat firmy Malis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Malis?

Kandydaci do pracy w Malis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Malis
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.

Malis