Opinie o Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka w Kraków

K Nowy wpis

Mecenas bardzo kompetentny,rzetelny . Sprawa prowadzona w sposób szybki z pomyślnym zakończeniem dzięki konkretnej przemowie końcowej.

Gabrysia Nowy wpis

Najlepiej chyba do Pana Mecenasa zadzwonić i się dowiedzieć:).

Kinga Machaczka Nowy wpis

Prawda w oczy kole, to raczej chyba sukcesy Pana Mecenasa bola. administrator usuwa ,jak ktoś z fake kont pisze.Oczywiście bez imienia i nazwiska, ale jak widać strach przed procesem o naruszenie dóbr osobistych jest wielki.Raczej to Pan Mecenas powinien wystrzegać się takich klientów jak i każdy normalny człowiek.Papier zniesie wszystko, a w internecie pełno jest frustratów.Prosze nie zważać Panie Mecenasie na głupotę ludzi i robić swoje.

Izabela Kozioł

Jako były klient Pana Mecenasa, muszę zareagować. WIdać, że stado hejterów się zebrało, aby Panu Mecenasowi dokuczyć. Najlepiej pisać anonimowo. Ja do Mecenasa, nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Papier wszystko zniesie, a pisanie opinii w okresie świątecznym, w Wigilię , czy w Boże Narodzenie świadczy o podłości takich osób i znając życie P. Mecenas takich osób nie chciał by reprezentować :)Frustratów jest pełno na świecie i każdy Panie Mecenasie musi tego doświadczyć. Proszę się nie poddawać.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Robert Suder

Negatywna opinia o Panu Mecenasie wystawiona przez niejakiego Kamila, to tylko świadczy o tej osobie, bo Pan Wolski poza sprawami klientów nie widzi świata. Piątek, świątek, czy niedziela. Frustracja strony przeciwnej bierze górę, szkoda, że tylko w internecie. Sam dobrze o tym wiem.pozdrawiam Panie Mecenasie.

Adwokat Wojciech Wolski

Chyba Pan nie był nigdy moim klientem, a raczej przeciwnikiem. Życzę miłego dnia z poważaniem. adw. Wojciech Wolski.

Stanisława

Bardzo polecam Pana Mecenasa Wolskiego. Mimo różnicy wieku, łatwo nawiązać dobry kontakt z Mecenasem. Cierpliwie wyjaśnia problemy i służy pomocą prawną. Jest bardzo zaangażowany, rzetelny, kompetentny oraz empatyczny i dyskretny. Szczerze polecam adw Wojciecha Wolskiego.

Kinga

Mec Wojciech Wolski to bardzo dobry adwokat. Z zaangażowaniem prowadzi moje sprawy. Kompetentny, wnikliwy i solidny. Mecenas odbiera telefony, odpisuje na smsy i rzetelnie odpowiada na pytania dot. spraw. Polecam Mec Wojciecha Wolskiego.

Iza

Mecenas Wojciech Wolski to adwokat z dużym doświadczeniem, kompetentny, zaangażowany w sprawę i dyskretny. Z zaangażowaniem poprowadził moją sprawę. W trakcie całego postępowania widać było jego zaangażowanie i profesjonalizm. Szybki, niezawodny, kompetentny - po prostu taki powinien być prawnik. Jeśli szukacie kogoś kto profesjonalnie załatwi Waszą sprawe to mec. Wojciech Wolski jest najlepszy.

Wiola

Prawnik życzliwy i uśmiechnięty, empatyczny i zawsze w dobrej wierze, zawsze lege artis. Nigdy nie podejmuje działań bez porozumienia z osobą, którą reprezentuje. Uczciwy i rzetelny. Te atrybuty warto podkreślić, przywołując jednocześnie profesjonalizm. Polecam Pana Mecenasa Wolskiego. Jest godny zaufania.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka - Kraków

Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka
  • Gen. Józefa Chłopickiego 1 lok. 4