Opinie o Browar Colberg Piotr Małetka w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Browar Colberg Piotr Małetka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Browar Colberg Piotr Małetka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Colberg Piotr Małetka w Kołobrzeg

K Nowy wpis

Polecam się zatrudnić - wtedy Państwo zrozumieją skąd tyle negatywnych opinii :)

były pracownik Nowy wpis

manipulacja emocjonalna opanowana do perfekcji, nic dziwnego, że jest deficyt młodych ludzi w zespole. powodzenia, ta firma już dawno upadła

Dorota Nowy wpis
@były pracownik

Możesz podać jakieś przykłady tej manipulacji emocjonalnej z jaką się spotkałeś?

Jolanta Nowy wpis
@były pracownik

to co, w jakim wieku są pracownicy? i w jakim najchętniej przyjmują?

Ktoś

Praca w Colbergu jest specyficzna, miejsce z duszą, urokliwe. Natłok obowiązków, brak organizacji, comiesięczne proszenie się o wypłate. Nie liczcie na premie ani prowizje. Więcej jest osób zarządzających niż pracowników. Na kuchni broń boże mieć inne pomysły.

@Ktoś

Czyli pracownicy z pomysłami są od razu skreślani? To dziwne bo zwykle własna inicjatywa jest w pracy nagradzana. Czemu nie ma premii? Firma nie przynosi zysków, czy są inne powody?

Zenek
@Michał

Nikt nie wychyla się z podawaniem powodów.

Kelner

Niestety, niewypłacalność i (usunięte przez administratora) to główna domena. Brak systemu motywacyjnego. Dezorganizacja. Krętactwo. Pieniądze niezachęcające. Szkoda. Na duże NIE. Obiecywane jest jedno, robione jest drugie.

Hanna
@Kelner

A co rozumiesz przez niewypłacalność, jakieś poślizgi w wypłacie?

Brałeś udział w rekrutacji do Browar Colberg Piotr Małetka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Obserwujący

Jeżeli szukacie pracy w zgranym zespole i świetnej atmosferze to polecam z całego serca. Colberg to jedyne miejsce pracy do którego wróciłam na drugi sezon, relacja szef a pracownik-rewelacja. Nie ma spięć, wynagrodzenia NA CZAS! Nigdy nie zdarzyło się ze musiałam czekać, albo ze nie zostało mi one wypłacone. Jestem tam kelnerka i nigdy nie miałam tam żadnych problemów w jakiejkolwiek kwestii. Szefostwo nie traktuje nas typowo jak pracowników, ale także jako ludzi. Polecam serdecznie :)

Karola

Praca w colbergu jest najlepsza jaką dotychczas miałam. Atmosfera jest świetna, zawsze można się dogadać z kelnerami, kuchnią i szefem. Nigdy nie było problemu z dojściem do porozumienia pomiędzy szefostwem, a pracownikiem. Jeżeli chodzi o zarobek to kelnerzy nie mają na co narzekac. W zależności z jakim nastawieniem i energią przychodzi się do pracy tak się czujemy. Zawsze będę chwalić pracę w colbergu, bo nigdy nikt mnie tam źle nie potraktował, wręcz przeciwnie - wszyscy są chętni do pomocy. Jeżeli szukacie pracy w świetnej atmosferze to warto jest zapytać o posadę w wieży ????

NIEPOLECAM

NIKOMU NIE POLECAM!!!! NIEPRZYJEMNA ATMOSFERA, STAWKA DLA KUCHARZA TO JEST JAKIS ZART. PIENIADZE NIE NA CZAS, ROZLICZENIA RAZ NA CZAS RAZ NIE, RAZ TAKA WYPLATA RAZ TAKA . TRAGEDIA LUDZIE Z AMBICJAMI OMIJAC SZEROKIM LUKIEM.

Krystyna
@NIEPOLECAM

Czyli na jakie konkretnie wynagrodzenie można liczyć w Browar Colberg? Swój wpis dodałeś w październiku 2020 roku więc zastanawiam się jak to wygląda obecnie. Czy po nowym roku stawka wzrosła? Ktoś się wypowie?

Gustaw

Podpowiedzcie mi czy firma teraz rekrutuje i jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Obiektywny

Nie podoba mi się dezorganizacja w miejscu pracy na każdej płaszczyźnie, nerwowa i niekiedy mało koleżeńska atmosfera, wynagrodzenie (najniższa krajowa), brak poszanowania dla drugiej osoby niezależnie od kategorii wiekowej. Nikła możliwość rozwoju, chaos, nudna i mało obiecująca praca, na pewno nie na dłuższą metę. Miejsce samo w sobie ma ogromny potencjał, jednak jest źle wykorzystywany.

Młody

Dużo cwaniactwa i chamskich zagrywek, jeżeli jest się zatrudnionym na proste stanowisko to nie ma co liczyć na dobry pieniądz czy miłą atmosferę. Nazywa się browar, ale z browarem nie ma nic wspólnego. To tylko magazyny, które piwo trzymają i kierowcy rozwożą to dalej. Jak ktoś myśli, że będzie pracował w „browarze” to może sobie odpuścić. Jest to kolejna ściema, jaką Colberg się podejmuje.

panM

mało płatne, beznadziejna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Colberg Piotr Małetka - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Browar Colberg Piotr Małetka?

Zobacz opinie na temat firmy Browar Colberg Piotr Małetka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Browar Colberg Piotr Małetka?

Browar Colberg Piotr Małetka
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 15A
    78-100 Kołobrzeg