Opinie o Int-Serwis Rączka Michał w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Int-Serwis Rączka Michał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Int-Serwis Rączka Michał o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Int-Serwis Rączka Michał w Mława

Żaklina Nowy wpis

Trochę komentarzy o niezapłaconej kasie jest. Ale mimo to zapytam, bo chłopak mnie poprosił; czy tak bez większych wymagań potrzebujecie pracowników fizycznych. Gdyby tak było to na jaką stawkę można się dogadać? Chłopak jeszcze chciałby wiedzieć czy to praca również w soboty.

DOSTAWCA Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Dostarczałem mu na jedna budowę towar, pierwsza transakcja na przedpłatę, a potem (usunięte przez administratora)towar (bo towar dostał i nie zapłacił) na kwotę ponad 7tys. zł. Faktura jest juz po terminie ponad 800 dni. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z NIM.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Int-Serwis Rączka Michał?

Agnieszka

Tyle negatywnych opinii tu się kiedyś pojawiło a firma z tego co widzę wciąż chyba działa skoro po krs jest aktywna. Ktoś się orientuje w bieżącej sytuacji? Normalnie funkcjonuje czy jak to się rozwiązało ostatecznie?

@Agnieszka

Nadal (usunięte przez administratora) i wyłudza pieniądze od ludzi,kradnie

@Damian

Pana coś takiego spotkało? Kiedy? i czy można to jakoś wyjaśnić, jak to możliwe, żeby przez lata tak było? firma kogoś przy tym zatrudnia?

Aga Nowy wpis
@Agnieszka

Ten (usunięte przez administratora) ukradl mi 3375 zlotych I chodzi bezkarny pomimo tego, ze sprawe zglosilam na policje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Int-Serwis Rączka Michał spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pomocny

Witam. Proszę o kontakt osób, które oszukał Pan Michał Łukasz Rączka.

Misza
@Pomocny

Jak się można skontaktować ?

Pawel
@Pomocny

Ten człowiek naciągną mnie na sporą ilość pieniędzy

Bożena
@Pawel

Co się stało?? Brzmi nieciekawie strasznie a tylko na chwilę weszłam

Pawel
@Bożena

Kupiłem od niego program na telefon, zrobiłem mu przelew na 366 euro na litewskie konto. Nie otrzymałem programu oraz nie odbiera telefonów. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Pawel

Na litewskie konto? A to trochę nie podejrzane, że właśnie akurat na takie miałby ten przelew pójść?

Klient
@Pawel

Też zostaliśmy (usunięte przez administratora) nie ma kontaktu z wykonawcą. Nie skończone prace, pieniądze zapłacone...

Klient
@Pomocny

Zostaliśmy naciągnięci na fałszywie wystawioną fakturę zakupu materiałów.

Katarzyna
@Klient

a opowiesz coś o tym więcej ?

W jaki sposób?

Witam. Proszę podać nr tel

sklep budowlany
@Pawel

(usunięte przez administratora) i to perfidny. Pierwsza transakcja na przedpłątę, jako nowy klient. a następną miał na przelew i do dziś nie zapłacił. Od klientów też wziął kasę za robociznę której nie dokończył. Pod adresem firmy mieszkają jakieś czarne typy. NIE POLECAM TEGO KLIENTA

@Pomocny

Ten (usunięte przez administratora) ukradl mi 3375 zlotych za wynajem mieszkania, wyslal mi umowe I zniknal z kluczami do mieszkania. Nie odbiera (usunięte przez administratora) telefonow. Zglosilam go na Komende Wojewodzka Policji. Beda scigac (usunięte przez administratora)

@Pomocny

Dzien dobry, ten (usunięte przez administratora) ukradl m 3375 zlotych. Sprawe zglosilam na policje.

Czy pracownicy w Int-Serwis Rączka Michał dogadują się między sobą?

Aga

Trzymaj sie z daleka od tego zlidzieja I (usunięte przez administratora) to pijak, (usunięte przez administratora)

Agnieszka

(usunięte przez administratora) wyludzil ode mnie I ukradl mi 3375 zl za wynajem dwo sypialniowego mieszkania. Do wynajmu nigdy nie doszlo pomimo tego, ze ten (usunięte przez administratora) wyslal mi umowe najmu. Zglosilam sprawe na policje. Teraz musze jeszcze zawiadomic firme windykacyjna.

Agnieszka

Ten smiec, (usunięte przez administratora) I klamca ukradl mi 3375 zlotych na wynajem 2 sypialniowego mieszkania. Do wynajmu ani przekazania kluczy nigdy nie doszlo, pokimo tego, ze ten smiec wyslal mi umowe najmu na dowod wybajecia mieszkania. To zwykly cham, (usunięte przez administratora) I klamca. (usunięte przez administratora) ludzi I zyje za ukradzione ludziom pieniadze. Zglosilam tego chama, zlodzieja I klamce na policje I miejmy nadzieje, ze wkrotce wyladuje w wiezieniu, tam gdzie jego miejsce.

@Agnieszka

Już raz siedział podobno. Pójdzie i teraz.

Primus

Nasza firma PRIMUS Dochodzenie Odszkodowań zapozna się z każdą sprawą zgłaszaną na tym forum. Przeciwko Int-Serwis Rączka Michał prowadzimy już postępowania odszkodowawcze. Swoje opinie i zgłoszenia proszę przesłać na adres: primus@milecki.com.pl

@Primus

Zglaszajcie na Policje (usunięte przez administratora) I zlodzieja!

@Primus

Dzien dobry, mnie ten (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) okradl na 3375 zl za wynajem mieszkania I zniknal z pieniedzmi. Na (usunięte przez administratora) wstawil sobie fotke z Rzymu na tle Coloseum.

poszkodowany

Słuchajcie zgłaszajcie swoje sprawy na Policje, niczego się nie obawiajcie! Trzeba przymknąć tego człowieka, tego już dość żeby taki człowiek (usunięte przez administratora) za uczciwą pracę nie wypłacał pensji i pożyczał pieniądze od pracownika na zapłacenie faktur.!!!! ja zgłosiłem i wierzę że Wy też bo tylko w ten sposób może ponieść odpowiedzialność. To są pijusy i nauczyli się wyzyskiwać ludzi bo do tej pory kończyło się tylko na awanturze przy zakończeniu pracy ale nie pokazywał się przez cały czas pracy. Ta jego kobieta jak ją określa chyba ma totalne klapki na oczach a z nim skończy w rynsztoku...

@poszkodowany

Zgadza sie, to (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) mnie tez okradl. Oklamuje klientow, (usunięte przez administratora) na duze summer pieniedzy. Grasuje po Olsztynie I okolicach. Rodzice niby zyja na Pomorzu a brat w Rzeszowszczyznie. Kawal (usunięte przez administratora), chwali sie tym, ze kupuje mueszkania za pieniadze ukradzione ludziom w Olsztynie, m.in na Zolnierskiej

@Aga

Z tego co słyszałem już siedział w więzieniu. Składajcie sprawy na policję ! Takie (usunięte przez administratora) powinno być ukarane. (usunięte przez administratora) Chwali się że prawa jazdy nie ma a jeździ !. Mnie (usunięte przez administratora) i zgłosiłem na policję !

Agata

Polecam , miły sympatyczny człowiek po zatym słowny. Jeśli ten człowiek kogos (usunięte przez administratora) to muszę mocno sie mylić, lub poprostu ktos mu szkodzi , ja osobiście poznałam tego człowieka i podziwiam za szczerość i dobry kontakt z ludźmi, na czas wypłacany , i usługa na czas wykonana. Dziękuję

@Agata

Klamstwo, to (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) do kwadratu!

Łukasz

Witam jednak osobiście Jestem zadowolony z prowadzenia usług tej firmy wiec polecam . Takze polecilem prywatnie ta firme i znajomym 100% wywiązał się że słowa. Polecam

@Łukasz

Bzdura, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)I (usunięte przez administratora). Prokuratura powinna sie tymi oszustami zajac I wsadzic ich do wiezienia!

Czy firma Int-Serwis Rączka Michał udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Stały pracownik może liczyć na pożyczkę zakładową do 5000 zł bez odsetek rozkładany na 12 miesięcy sam osobiście brałem i nie narzekam na współpracę z firmą

@Tomek

Bzdura, banda (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) grasuja po Polsce I po Niemczech.

Zosia

POLECAM RZETELNA FIRMA .

rudda
@Zosia

@Zosia

Bzdura, to (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

PUP

Witam pracuje w urzedzie pracy Pana Michała firma wygrała przetarg u naszym urzedzie , prace zostały wykonane na czas przedterminowo wiec moge godnie polecic . Dla innych Osob moge podac numer do powiatowego urzedu pracy w ..... takze potwierdze moja opinie telefonicznie . PARDZO POZYTYWNIE NASTAWIONY I BARFZO PRZYJEMNY FACET , KONKRETNY . Polecam

Oskar
@PUP

Pracuje Panu UP i podąża Pani za każdym człowiekiem który ma kontakt z klientem w dodatku ujawnia Pani informacje ... Proszę nie kryć oszusta o ile to prawdziwy komentarz A nie wpisany przez oszusta....

sklep budowlany

URZĄD PRACY W JAKIM MIEŚCIE? PROSZE O KONTAKT, NR TELEFONU

@PUP

Bzdura to (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Aga

Michal to zwykly (usunięte przez administratora) I klamca. (usunięte przez administratora)pieniadze od ludzi. Udaje dewelopera. Twierdzi, ze posiada 9 firm, w tym 5 w Niemczech w Dortmund. Podpisuje umowe dotyczaca nieruchomosci w Mlawie czy w Olsztynie, pobiera pieniadze I znika. Zglaszam tego (usunięte przez administratora) na policje. Powinien byc zamkniety w wiezieniu.

Jacek Krajewski

Pan Rączka nie płaci za faktury! W sprawie odzyskania środków pomogła mi kancelaria z Wrocławia 514096917

@Jacek Krajewski

Kto ma problem z tą firmą współpracuje okolo 5lat sa opuznienia ale płaci . I nie ma złych opini w mieście prace wykonujemy zetelnie proszę rozmawiac z nim bo powód nie opłaty musi leżeć głębiej .

Tem - Bud
@Jacek Krajewski

ja z dziadem męczyłem się aby spłacił mi dwie fakturki i nic, a jak oddałem do windykacji to majty zaczeły mu się palić i zaczął spłacać a tak mówił, że nie ma kasy. jedyna opcja na odzyskanie kasy to chyba windykacja

Kacper
@Tem - Bud

Ja właśnie też oddałem do Pana Piotra z Kancelarii spod numeru u góry, mam nadzieje, ze dla mnie tez odzyska..

@Kacper

A kiedy to oddałeś? Nie mówiłeś im wcześniej, że planujesz oddać do windykacji? Bo może wtedy już udałoby się odzyskać bez niepotrzebnego mieszania w to kancelarii?

Tomasz

proszę o kontakt do firmy

Czarek
@Tomasz

podłączam się do prośby. Ma ktoś numer?

Katarzyna
@Czarek

A potrzebujesz coś zgłosić czy co się stało, że jest Ci potrzebny numer ??

Batman

Nie polecam pracy u tego człowieka. Jest to (usunięte przez administratora) jakich mało. Myśli , że ktoś będzie na niego zapieprzał ,a on będzie się na nim bogacił. Chory człowiek , niesłowny, niekompetentny wręcz obrzydliwy. Nie polecam !! Omijać szerokim łukiem do tego pracownicy jak i on sam pijusy jakich mało. Ewidentne uzależnienie od alkoholu. Można się tylko stoczyć dzięki takiemu pracodawcy i towarzystwu. Proponuję pracę w okolicy Niemiec okrąg 50 kmPirmasens .

Kamil Bobowicz

(usunięte przez administratora) Mialem okazje pracowac w jego firmie. Nie wyplaca wg pieniedzy, pisze ze pieniadze zostaly przelane jednakze nigdy nie docieraja one na konto pracownika. Pan Michal wspomina podczas rozmowy telefonicznej o rotacjach jakich nie ma , o transporcie do Niemiec na jego koszt co mija sie z prawda i wielu innych rzeczach , ktore sa nie prawda. Firma owego Pana zostala zgloszona juz do Niemieckiej instytucji. Z przykroscia stwierdzam, ze trzeba tepic takich ludzi jak Pan Michal. Po 2 tygodniach najlepiej zwalniałby ludzi żeby tylko im nie wypłacić. Wybiera pieniądze do przodu i roztrwania na własne zachcianki , natomiast ludzie robią za darmo. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Int-Serwis Rączka Michał - Mława

• Jak się pracuje w Int-Serwis Rączka Michał?

Zobacz opinie na temat firmy Int-Serwis Rączka Michał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Int-Serwis Rączka Michał?

Int-Serwis Rączka Michał
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zachodnia 41 lok. 10
    06-500 Mława